Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
tak to je celkom fajn cena za obe, som sa bála, že dáme za to 10 tis. A tie tvoje sú aj celkom hrubé-široké. Tak fajn, dík že si poradila.
Odpovedať
Profilova fotka
nie je zač. Dnes máš zase pracovný deň?
Odpovedať
no vypadá to tak, že pracovný. Ale to sú už len také posledné úpravy pred koncom (myslím si teda)
Odpovedať
Profilova fotka
pred koncom, tým hádam nemyslíš výpoved. :-| Ivkáááá už nespi! ci zase opatruješ?
Odpovedať
Profilova fotka
babýýýý haloooooooooo kde ste, ja sa tu nudíííím. zase. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tu som :-) . Dnes nejdem opatrovať x-) , mám voľno. Práve mi volala Janka, že majú kazetu a že je geniaálna. Dohodli sme sa, že budúci týždeň budeme kolaudovať ich bytík a zároveň pozerať kazetu, jupíííí x-) x-) x-) . A príde asi ku mne, tak ju sem pustím ;-) . Lucka, aj my máme chladničku Elux :-) , kupovali ste v TPD?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. ano v TPD. práve mi volali že nám schávili žiadosť aby sme to mohli zobrať na splátky. Jupííí. x-)
Odpovedať
Lucka: ty si mala koľko balíkov lupienkov? Kamoška by mi doniesla z Ikei, no neviem koľko balíkov mi treba? 2-3? To v tých priesvitných krabičkách majú, však?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, aj máme na splátky, ale nám to povedali hneď, že nám to prešlo. Neviem prečo. Asi iný splátkový systém :-) . Zunka, myslím, že aj tri Ti budú málo :-S . Pre koľko ľudí budú stoly?
Odpovedať
Profilova fotka
ano v tých priesvitných. ale ja som ich mala 6 bakíkov a ešte by bolo dobre keby bolo viac. takto boli len tak na riedko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ale u mna si to preverovali v práci ale kedže bolo pol 5 tak tam už nik nebol, čo sa mi zdá logické že na nákup prídeš po prac. dobe ked už v práci nik nieje. ]-(
Odpovedať
6 balíkov? fúha a jeden stojí v ikei 69,- Sk, hmm.........a v 30-korunových obchodoch majú len také kriklavo zelené :-( . Ludí bude asi tak 85-90.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zunka ja som mala stoly do E a potom ešte jednen na boku. A veru bolo by mi treba tak 8 balíkov aby to bolo O.K. ja som mala 6 a tie lupienky boli fakt len sem tam. tak ak ti to stačí tak ... :-) A to som ich chcela mať ešte na stole kde boli torty ale tam už fakt nevyšli.
Odpovedať
Ja budem mať tvar niečo ako U, už som si dala do bazára, možno niekto predá použité.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka =-) , tak ja neviem, aký splátkový systém ste si vybrali Vy? My Cetelem a asi nikto nič nezisťoval =-) , alebo neviem o tom :-D . Zunka, akej farby potrebuješ lupienky? Lebo jedna baba na Poľane na svadbe mala sušené bordové, vraj sa to dá kúpiť, tak by som Ti to zistila. Ale Ty asi bordó nie, však? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zunka je asi zelená. my to máme tiež cez cetelem. A určite to zisťovali len o tom nevieš. :-D Mne napr. zavolali z cetelemu a pýtali sa ma na veci ktoré boli v tej zmluve, napr. kde bývam, u koho, kde robím, čo si chcem kupiť, za aku cena, na kolko splátok atd.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tí sú ale prefíkaní :-D Zdá sa, že Zunka má dnes veľa roboty :-| . Ale aj svadba sa jej už poriadne blíži :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, o chvíľku by mala prísť Janka, tak ak chcete pokecať, nechoďte na obed :-D :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
to teda sú. :-D zunka pracuje už 2. deň. Téééda. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Už bolo aj na čase :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, ved pol roka sa len poflakovala. :-D :-D :-D teraz nás asi zabije. =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Už je tu Janka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj janka. taknám porozprávaj ako si to prežila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy budú fotočky???
Odpovedať
Kto ma to tu ohovára? háááááááááááááá? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja nič, ja partizán. :-D No kde je tá janka???
Odpovedať
Iwka: no ano zelené by som chcela tie lupienky,....počkam hodím sem link na jeden obrázok z albumu, tam ich má baba presne také isté ako chcem
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... takéto by som chcela
Odpovedať
Profilova fotka
su pekné a maju ich v ikei. ale za tých 69Sk. takže budeš musieť niečo pre svoju svadbu obetovať. :-D A možno sa ti pošťastí a predá ti ich nejaká baba z fóra. popozeraj si kto mal zelenú výzdobu a posli IP či ich nepredáva. Ja by som svoje ružové predala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak dakujem krásne za gratulácie a fotky od Gabiky budu v priebehu tohoto týždna možno už aj dnes
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?