Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Lucka: tak večer čakáme podrobnú správu o torte a koláčoch!!!! 😃 OK?

• Babulky, tak ja idem 🙂 . Idem raňajkovať, okúpať sa a potom do práce 🙂 .
    Ahojte a nepretrhnite sa tu 😃

• OK. všetko vyzistím. Baby myslíte že dnes bude tak teplo aby sme mali v kancli nad 29 stupňov. Vtedy by nás pustili o pol druhej. Inak tu zhnijem do pol 5. 😠

• Sponzor fóra
  • Lucka: dnes budeš asi hniť v robote 😞 . Asi teplo velmi nebude.....a akurát, keď robia tú kuchyňu 😠

• to je fakt ako nasvál. 😠 ja snád od zvedavosti puknem. 😃 joooj tak sa teším na tu kuchynu. 😵

• a máš tam jedného majstra alebo viacerých? aj majo je doma?

• majo je doma. A to príde montovať firma. takže neviem kolkí budú ale dúfam že to dnes stihnú. Aj ked sme včera zistili že nám zabudli vyrobiť jednu poličku pod skrinku a namiesto 3 svietidiel dodali 2. a tiež nám nevyrobili sokle. takže to budú musieť prísť ešte dorábať. Ved načo by som ja mala niečo na prvý krát v poriadku? 😦 😃

zunka dnes už nepracuješ?

• aj pracujem aj nie - teda mala by som čo, ale sa mi nechce 😃
    No dám si nachvíľu pauzi od PC a potom neskôr sm znova prídem

• jasné ale len na chvílinku. A potom rýchlo sem naspäť. lebo lucka dnes nepracuje. teda pracuje ale až poobede. 😃

• Lucka ešte ma napadlo: kde sa presťahovala ten taliansky obchod s lacnejšími látkami? Predtým bol Pri nákladnej stanici a teraz?

• tak to ani netuším. Ja látky nekupujem. 😬

• tak kto to spomínal? asi Monika alebo Iwka? baby kto viete napíšte

• myslím že to bola ivka.

• baby dnes to tu riadne flákate. 😠 necháte ma tu samúúú 😦

• Dobrý večer 😵 ,
    viem, je trošku neskoro, ale nechce sa mi buvkať a to ráno idem opatrovať hneď z rána 😦 . Takže budem mať absenciu 😠 .

Lucka, tak ako dopadla montáž kuchyne? Som zvedavá, ale ja som taká 😃 .
    Zunka, ten obchod s lacnými látkami je za Technickou univerzitou, keď vystúpiš z busu na stanici vo ZV, nepôjdeš smerom do mesta, ale smer Západ. Je to taká veliká unimobunka. To nájdeš, je tam veľký nápis "KAPEX" 😉 . Ja sa tam tiež chystám, ale kedy to neviem 😐 .
    Dnes som videla Jankine fotky od Gabiky, no baby...poviem Vám, niečo nádherné 🙂 . Ale to sa dalo čakať. Niekedy stiahnem Janku ku mne, možno zajtra poobede a nech ich sem pridá 😵 😵

• Sponzor fóra
  • Zunka, myslim, ze ten obchod co spominate s Iwuskou, uz tam nie je , je prestahovany za Danovym uradom smerom k policajtom.

• ahojte. tak ja mam kuchyňúúúúúúúúúúúúúúú. 😵 Sice mi zabudli akosi vyrobiť sokle a jednu poličku a dvierka na skrinku /ktorú možno nechám tak a nedám tam dvierka/ ale tá kuchyňa je super. Je prese taká aku som chcela.

• Lucka, supeer, teším sa s Tebou. A teraz sa môžeš realizovať vo svojej kuchynke 😃 .
    Kape, ale ja viem, že Kapex sídli momentálne za TU, tak neviem. Alebo žeby sa stihli presťahovať 😒 ?

• baby asi ma zabijete ale ja som uplne zabudla vyzistiť tie veci okolo torty a koláčov. Taká som bola unesená s tej kuchyne až som na to zabudla. 😬 Dnes to určite napravím. 🙂

• ivka teraz sa možem realizovať akurát tak v upratovaní. 😦

janke odkáž že nech rýchlo pridá fotky lebo sa neviem dočkať. 😃

• Lucka 😠 , nič nemáš na pamäti 😃 😃 😃
    No dnes skúsim Janke zavolať, že ak má čas, nech sa ku mne dostaví 😬 .
    A Zunka dnes nieje v práci, ale má kopec roboty? Ani dobré ráno nám nezaželala 😠 😃

• ivka hambím sa. 😴 určite sa nad sebou zamyslím. 😃

veru zunka to v poslednej dobe dosť fláka. a normálne začala pracovať. 😃

• Noo Lucka, som rada 😃 😃 😃 .
    Zunka možno stresuje svadbou, tak nás radšej nečíta 😃 😬

• myslím že zunka nie je typ čo by pre svadbu stresoval. 😃
    ivka a ty kedy ideš makať?

• Lucka, ja už makám 🙂 . Malý je zlatý, tak sedíme tu spolu pri PC. Ale o cvhíľu ideme na prechádzku 🙂 .
    No Lucka, nevieme čo môže zo Zunky vystať 😃 .

Ináč Lucka, nevieš, či sa náhodou nebudú konať nejaké zmeny u Vás? Také že by ma chceli prijať 😃 . Myslím, že nie som jediná čakateľka, ale čo ja viem 😃

• ivka tak o zmenách neviem. ale človek nikdy nevie. 🙂

fuuu tak to je dobrá práca. akú aj ja ceeem. ty sa možeš aj prejsť, ja tu musím čučať za PC. a dnes nemám čo robiť lebo som si všetko spravila včera všetko porobila kedže som tu bola do pol 5.

• Nooo, Lucka nesťažujem sa 🙂 . Ale vidíš, Tebe je tiež dobre, keď máš všetko hotové. Vyber sa aj Ty na prechádzku 😃 .
    Tak Ťa tu nechávam samú. Idem ja teda tatata 😵 .
    Paaaa 😉

• tak sa pekne poprechádzajte a nebud dlho. 😃 Lebo ako vieš sa tu dosť nudííím. 😃

• Baby, Kapex sa určite za TU. Predtým bol pri Zlaťáku, teraz sa tie baby rozdelili na dve firmy. Jedna je za TU a druhá je v meste.
    Lucka, čo ideš dnes dobrého variť?

• monika nič. Ešte nemám zapojené spotrebiče. takže na to varenie si taký týždeň ešte počkám. 😃 A čo ty už si aspon z časti zbalená?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov