Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Zunka, som v poriadku 😉 .

• Dobré ránko si prajem sama sebe!

• ahojte kvetinky, ako sa mate? som tu nebola snad 100 rokov... srdiecko, ivana ma uz chlapceka? janka mi posielala fotku, ako sa vola? som sa jej zabudla opytat... 😎 to je skvele

• Sponzor fóra
  • Tweety: to by bol zázrak keby TI odpísala 😒 . Už tu dlho nebola. A dnes tu asi nikto iný nebude, všetko majú niečo iné na pláne.

• hm... ake je pocasie v okoli zvolena? pretoze tu je nenormalne skaredo, ja som premocena az po kolena ako som isla do prace... ako sa mas zunka?

• tweety: ja so momentálne v LOvinobani(smer LC) a tu je tak o ničom. Pod mrakom.
    AKo sa mám? celkom pekné obdobie prežívam. A ty a tvoje bruško?

• zunka, mne dako posledny tyzden zacali tehotenske nevolnosti... v 16tt... nechapem to, brusko mam uz trosku zvacsene, mam problem s oblecenim 😎 ale inak sa neviem dockat, najradsej by som zaspala a zobudila sa a babo by bolo na svete 😃

• Ahojte 😉 , že sem nakuknem a tu je pusto 😞 .
    Neviete čo je s Luckou?
    Zunka, Ty pracuješ? Zajtra idem na tú svadbu na Vígľaš, tak Ti budem referovať, ok? 😉

• OK Iwka, čakám na referencie, noja sa tu ukážem až v stredu.
    Lucka mala ísť do Ikei a potom do Prahy.

Sunny: pozri do môjho albumu, urobila takú malú srandu s tvojim drobcom 😵

• baby
    ake je vo Zvolene pocasie a cez vikend ake tam bude? dakujem dakujem 😵

• Ahoj Samera. Momentálne tu prší - a víkend má byť vraj tiež takýto 😞 😞 .

Zunka, to pre Sunny je úúúžasnéé! Bude určite veľmi rada.

Iwuš, Lucka je v Prahe. Ktovie, čo má nového.. 🙂

• ahojte babulky som spat. unavená ako kon ale zajtra to dospím. hlásim vam že MS neprišla takže zajtra si spravím druhý testík a uvidím, či tá palička bude silnejšia ako predtým. 😵

• uppps, ja som taká zmagorená. ja som to vlastne sem nemala napísať. dufam že si to neprečítaju neželané osoby. 😬 takže pssssst a nič ste nepočuli a nečítali. 😬 😃

• fakt ešte som chcela, zunka v ikei som videla pekné zelené servítky. a mali tam aj lupienky a kamienky v zelenej farbe.

• zunka ty potvorka si mi vytlacila slzicku,DAKUJEM 😵

tu je dnes celkom slnecno,ale moje kruhy pod ocami,ugr 😦 stvrtok beer festival [dobra hnacka z toho 😕 ] piatok svadba,no teda a sobota dozvuky zo svadby aj z detmi [bouncy castle,roudeo,food,disco....]teda ako svadba bola uzasna,pridam fotky -skusim do zajtra.
    Aky bol vas vikend? 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj sunny, tak si prežila nárocný víkend. 😉 ten moj bol tiež fajn, praha je krásna. ale mojho manžela zaujímali viac sportové obchody ako pamiatky. takže sme skoro celý den zhánala nové kopačky. 😦

• inak mocarabii prajem k včerajšej svadbe všetko naj a dufam že coskoro prihodí fotočky. 😵

• moca vsetko naj 🙂
    lucka jeee praha je krasna,ale ja som tam este nebola,ale urcite chcem raz v zivote aj tam ist,ved je to v susectve 😉
    aspon ste boli z drahym spolu 😎
    Ja sa uz strasne tesim domov,uz len 2,5 tyzdna 😵

• a už mate vymyslený program, čo budete na slov.robiť? a ako dlho sa zdržíte?

• lucka ideme na 2 tyzdne,prideme v stredu vecer 13.09. a v sobotu ma sintia svadbu,takze ideme tam,chcem ist aj na trhy,urcite do Senca na kupko,a pravdepodobne do Slov.raja.Mozno ukazat daku jaskynu,nejaka romanticka vecera,disco a tak.No a samozrejme stravit cas aj z rodinou a kamosmi 🙂

• tak to budu fakt nabité dva týzdne. dufam že vam vyjde počasie aby ste si mohli všetko zrealizovat tak ako ste si naplanovali. 😉

• tak za to pocasie sa aj ja modlim 😴 ale uzijem si to tak ci tak 😃
    lucka zatial nic nove 🤔 ?

• sunny IP.

jasne program si mozete spraviť aj ked nebude extra počasie. hlavne že tu budu tvoji rodicia a postrážia ti malého a ty budeš mať cas na manželíka. 😵

• ozaj babule,na svadbe som mala vyrovnane vlasy a sa mi nto hrozne pacilo,kadernicka mi to spravila za 45 minut zo zehlickou a z dakym loreal olejcekom na suche vlasy,neviete kde vo ZV je dobra kadernicka co mi to bude vediettak pekne vyrovnat,uplne na hladko a aby ziarili 🤔 ?

• sunny ta kadernicka co mna cesala na svadbu cesala aj sestru a aj jej vyrovnávala vlasy. je fakt sikovná. v sobotu idem na svadbu a tiež ma ide česať. aj ja si idem dať vyžehliť vlasy. ak chceš poslem ti na nu kontakt.

• jasne lucka,zajtra pridam fotky,tak mi asi budes vediet povedat,ci mi to bude vediet tak pekne vyrovnat.
    Ale potom jej bude musiet mamina zavolat,lebo ja pridem v stredu a v sobotu chcem chcem ist ku tej kadernicke lebo je svadba.Tak mi napis ip ked budes mat cas,dik 🙂

• sunny zajtra ti poslem ten kontakt. ta baba česala modelky na modne prehliadky v cechách a je velmi sikovná. takže ti urobí čo budes chcieť. 😉

• ok dik lucka,ak mi mozes potom aj napisat,ze kde ma to kadernictvo presne a ako je cenovo,dakujem 🙂

• Dnes sa určite budem celý deň usmievať 🙂 🙂 . Dobrá správa hneď z rána 🙂 !!

• bré ranko. dnes je v robote taký frmol že tu s vami asi casto nebudem. 😞 bože hned z rana takýto stres. všetci tu len nasrato behaju a kazdy si hovorí svoje. 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746