Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, som v poriadku ;-) .
Odpovedať
Dobré ránko si prajem sama sebe!
Odpovedať
ahojte kvetinky, ako sa mate? som tu nebola snad 100 rokov... srdiecko, ivana ma uz chlapceka? janka mi posielala fotku, ako sa vola? som sa jej zabudla opytat... 8-) to je skvele
Odpovedať
Tweety: to by bol zázrak keby TI odpísala :-S . Už tu dlho nebola. A dnes tu asi nikto iný nebude, všetko majú niečo iné na pláne.
Odpovedať
hm... ake je pocasie v okoli zvolena? pretoze tu je nenormalne skaredo, ja som premocena az po kolena ako som isla do prace... ako sa mas zunka?
Odpovedať
tweety: ja so momentálne v LOvinobani(smer LC) a tu je tak o ničom. Pod mrakom. AKo sa mám? celkom pekné obdobie prežívam. A ty a tvoje bruško?
Odpovedať
zunka, mne dako posledny tyzden zacali tehotenske nevolnosti... v 16tt... nechapem to, brusko mam uz trosku zvacsene, mam problem s oblecenim 8-) ale inak sa neviem dockat, najradsej by som zaspala a zobudila sa a babo by bolo na svete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , že sem nakuknem a tu je pusto :-( . Neviete čo je s Luckou? Zunka, Ty pracuješ? Zajtra idem na tú svadbu na Vígľaš, tak Ti budem referovať, ok? ;-)
Odpovedať
OK Iwka, čakám na referencie, noja sa tu ukážem až v stredu. Lucka mala ísť do Ikei a potom do Prahy. Sunny: pozri do môjho albumu, urobila takú malú srandu s tvojim drobcom x-)
Odpovedať
baby ake je vo Zvolene pocasie a cez vikend ake tam bude? dakujem dakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Samera. Momentálne tu prší - a víkend má byť vraj tiež takýto :-( :-( . Zunka, to pre Sunny je úúúžasnéé! Bude určite veľmi rada. Iwuš, Lucka je v Prahe. Ktovie, čo má nového.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky som spat. unavená ako kon ale zajtra to dospím. hlásim vam že MS neprišla takže zajtra si spravím druhý testík a uvidím, či tá palička bude silnejšia ako predtým. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uppps, ja som taká zmagorená. ja som to vlastne sem nemala napísať. dufam že si to neprečítaju neželané osoby. :-N takže pssssst a nič ste nepočuli a nečítali. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt ešte som chcela, zunka v ikei som videla pekné zelené servítky. a mali tam aj lupienky a kamienky v zelenej farbe.
Odpovedať
zunka ty potvorka si mi vytlacila slzicku,DAKUJEM x-) tu je dnes celkom slnecno,ale moje kruhy pod ocami,ugr 8-( stvrtok beer festival [dobra hnacka z toho :-. ] piatok svadba,no teda a sobota dozvuky zo svadby aj z detmi [bouncy castle,roudeo,food,disco....]teda ako svadba bola uzasna,pridam fotky -skusim do zajtra. Aky bol vas vikend? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, tak si prežila nárocný víkend. ;-) ten moj bol tiež fajn, praha je krásna. ale mojho manžela zaujímali viac sportové obchody ako pamiatky. takže sme skoro celý den zhánala nové kopačky. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak mocarabii prajem k včerajšej svadbe všetko naj a dufam že coskoro prihodí fotočky. x-)
Odpovedať
moca vsetko naj :-) lucka jeee praha je krasna,ale ja som tam este nebola,ale urcite chcem raz v zivote aj tam ist,ved je to v susectve ;-) aspon ste boli z drahym spolu 8-) Ja sa uz strasne tesim domov,uz len 2,5 tyzdna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a už mate vymyslený program, čo budete na slov.robiť? a ako dlho sa zdržíte?
Odpovedať
lucka ideme na 2 tyzdne,prideme v stredu vecer 13.09. a v sobotu ma sintia svadbu,takze ideme tam,chcem ist aj na trhy,urcite do Senca na kupko,a pravdepodobne do Slov.raja.Mozno ukazat daku jaskynu,nejaka romanticka vecera,disco a tak.No a samozrejme stravit cas aj z rodinou a kamosmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to budu fakt nabité dva týzdne. dufam že vam vyjde počasie aby ste si mohli všetko zrealizovat tak ako ste si naplanovali. ;-)
Odpovedať
tak za to pocasie sa aj ja modlim |-| ale uzijem si to tak ci tak :-D lucka zatial nic nove =-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny IP. jasne program si mozete spraviť aj ked nebude extra počasie. hlavne že tu budu tvoji rodicia a postrážia ti malého a ty budeš mať cas na manželíka. x-)
Odpovedať
ozaj babule,na svadbe som mala vyrovnane vlasy a sa mi nto hrozne pacilo,kadernicka mi to spravila za 45 minut zo zehlickou a z dakym loreal olejcekom na suche vlasy,neviete kde vo ZV je dobra kadernicka co mi to bude vediettak pekne vyrovnat,uplne na hladko a aby ziarili =-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ta kadernicka co mna cesala na svadbu cesala aj sestru a aj jej vyrovnávala vlasy. je fakt sikovná. v sobotu idem na svadbu a tiež ma ide česať. aj ja si idem dať vyžehliť vlasy. ak chceš poslem ti na nu kontakt.
Odpovedať
jasne lucka,zajtra pridam fotky,tak mi asi budes vediet povedat,ci mi to bude vediet tak pekne vyrovnat. Ale potom jej bude musiet mamina zavolat,lebo ja pridem v stredu a v sobotu chcem chcem ist ku tej kadernicke lebo je svadba.Tak mi napis ip ked budes mat cas,dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny zajtra ti poslem ten kontakt. ta baba česala modelky na modne prehliadky v cechách a je velmi sikovná. takže ti urobí čo budes chcieť. ;-)
Odpovedať
ok dik lucka,ak mi mozes potom aj napisat,ze kde ma to kadernictvo presne a ako je cenovo,dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sa určite budem celý deň usmievať :-) :-) . Dobrá správa hneď z rána :-) !!
Odpovedať
Profilova fotka
bré ranko. dnes je v robote taký frmol že tu s vami asi casto nebudem. :-( bože hned z rana takýto stres. všetci tu len nasrato behaju a kazdy si hovorí svoje. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?