Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahojte babule, dnes to vyzera viac ukecanejsie nez vcera :-x lucka myslis,ze by mi to vedeel kadernicka tak spravit ako mam na fotke? zunka ty si sa kde tarala vcera??hmmmmm 8-) inak dakujem este raz za tu fotku z malym,je chutna :-p -vcera maly sam stal,normalne sa drzal stola a zrazu sa pustil,obzuval kluce a stal,no zlaty bol,potom to skusal aj vo vani,ale sa smykalo :-D -hmmmmm citim nase stare vone,idem na prebalovaciu catu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny určite ti to bude vedieť spraviť. ;-)
Odpovedať
sunny: ja som bola od soboty na výlete v Slov.raji a len včera večer sme sa vrátili :-) Dnes idem na skúšku šiat, tak som zvedavá čo to bude zač.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky..po dlhom case..trochu citam, ze sa tu zatial vela pomenilo...tak vsetkym gratulujem k skvelym novinam! :-) .. vcera som si na vas intenzivne spomenula, ked som prechadzala popri fotolabe na dolnej v BB..:) krasne fotky, naozaj!
Odpovedať
zanka: nazdar, ako žiješ?
Odpovedať
JEEE tak potom pridat fotky zunka ;-) Ako bolo v Sl.raji?Vyslo vam aj pocasie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vlastne krasne..:) ... pracujeme, koncime so zariadovanim nasho noveho bytiku...len same prijemne starosti.. :-) a ty sa ako citis takto par dni pred? raj je krasny..ktore tury ste robili?
Odpovedať
Profilova fotka
Zanka, kde ste boli na svadobnej ceste? Vyzerá to tam veľmi pekne. Zunka, tak ako bolo v raji? Určite fantasticky..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika! ako sa dari? boli sme s Fisherom na Gran Canarii..odlet z Prahy..bolo tam naozaj uzasne!...odporucam.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ehhhmm.. tak to už hej. Darí sa celkom dobre. My už bytík máme -našťastie - tak na 90% hotový - teraz stále príjimame návštevy..Trošku chaotické obdobie ale fajn..
Odpovedať
Profilova fotka
inac, myslim, ze u nas ohladne Kanarov este vladnu predsudky..ze je to prilis drahe..Cesi tam lietaju uplne bezne.. prave teraz je bratranec na Tenerife..pracuju s manzelkou v Prahe a kupili si tyzdnovy pobyt za 15.000 CZK na osobu.. mimochodm, neviete mi nahodou poradit..raz som tu na stranke videla pekne saty..boli to svadobne, ale ja by som si podla toho chcela dat usit spolocenske..ideme rodine na svadbu 30.9....tie saty mala na sebe nevesta, ktora mohla mat cca 35-40 rokov..bez zavoja.....krajkovy vrch...pod prsiami masla....velmi jednoduche, vlastne len ta krajka a masla ich zdobili..tulam sa tu uz nejaky cas v Albumoch z priprav a nedari sa mi ich najst..
Odpovedať
Profilova fotka
zunka tak ta tvoja doktorka /vlastne sestrička/ ma surovo odbila že ma nezoberie lebo mam spoločnú zdravot. poistovnu. No prosto sila. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Inak monika teba som videla v Bystrica na námestí. vlastne nie teba ale tvoje svadobné fotky ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam k tym, co videli monikine fotky v BB..su krasne... :-)
Odpovedať
V raji bolo krásne. Ale iba jeden deň sme mali na pešiu túru a jeden deň sme boli na bicykloch a tretí deň už pršalo, tak sme išli skôr domov a zastavili sme v Dobšinskej ľadovej jaskyni. A aké túry? takže, štart sme mali v Podlesku, potom Suchá Belá (popri Misových vodopádoch), odtiaľ na Obrovský vodopád, potom Kláštorisko,potom neviem ako sa to volalo, ďalej Letanovský mlyn a prielomom Hornádu až na Podlesok a odtiaľ ešte do Hrabušíc, kde sme boli ubytovaní. Trvalo nám to 8 hod, bola som unavená ale keď som zistila večer, že tam bude koncert Gladiátor a Desmod, tak mi hneď nič nebolo. Pridám aj fotky, ale zajtra ich aj zmažem. zanka: neviem, ktoré šaty myslíš a ani takú nevestu si nepamätám :-| moni: to ešte stále máte tie návštevy?
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete mi poradit nejaku dokorku? kedže ma ta zunkyna nezobrala ]-( . Mám v zalohe ešte Mihalikovu ale ak by sa aj ta rozhodla ma koli poistovni nezobrať. ]-(
Odpovedať
Lucka: no tak to je fakt sila. Pozri si na nete, či tam nie je ešte nejaký doktor, veď ty si zvolenčanka, to by si mala vedieť lepšie ako ja.
Odpovedať
čaute baby, prosím poradte mi dobré - nie - výborné kvetinárstvo vo zvolene( svadobná kytica). prosím kontak cez IP.
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja som sa o doktorov nikdy nezaujimala. :-N a ked bolo niečo treba vybavila to za mna mama, ktorá je zdravot. sestra. ale teraz ju nemožem požiadat aby ma niekde u nejakej znamej objednala ked o ničom nevie. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
joja ja som si kyticu dala robiť v Detve. ale vo zvolene je vraj dobré to pri novinovom stanku pri pošte. ale čislo tam neviem.
Odpovedať
o číslo ani nejde, len na koho sa tam môžem spolahnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
Joji, mne robili kyticu na malej stanici /v podchode ako je Lipa a Qelle shop/ - spoľahlivá, milá pani.. Luci, pošlem Ti do IP t.č. na toho môjho doktora. On Ťa určite zoberie - ak nemá dovolenku. Ale ordinuje len po 15,30. Ale mne to tak vyhovuje. Ak nebudeš mať na výber, choj zatiaľ k nemu a potom môžeš ísť aj inde. K nemu vlastne môžeš chodiť aj keď chodíš k nejakému inému - štátnemu.
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, babenky ahojte. Konečne môžem takto s Vami pokecať. Čo nového máte? Lucka, chcem výlučne len doktorku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne to kvetinarstvo tiež odporučili. ale ja som si nakoniec dala kytku robiť v detve. ale bola som aj tam a dali mi katalog a mohla som si vybrať. alebo si možes doniesť obrázok.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj ivka. radšej by som brala na prvý krát doktorku. ja som taka hamblivka. :-N ale ked už nebudem mat na výber ... monika dakujem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, lebo som počula, že aj vo Zvolenskej Slatine je dosť dobrý Dr. Nechodím tam, neviem to povedať z vlatnej skúsenosti, ale že je dobrý a že sa vyzná :-) som počula ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
No..mojej segra bol pri pôrode... :-( :-| ;-( . Hrôza!! Ale veľa ľudí, čo k nemu chodí si ho chváli. Ale čo robil mojej segre pri pôrode, to bola fakt sila! Možno pri vyšetreniach je dobrý a pri pôrode hrôza. Ale chlapi sú vraj jemnejší a citlivejší, Luci. Jáj, sorry, Iwuš, čaves. Čo nového?
Odpovedať
Profilova fotka
Čawes Monika :-) Čo nového? No už určite vieš, že bývame v novom bytíku, už sme aj zariadení a pomaličky si zvykáme. Je to dosť ťažké taký skok v živote, vlastne ťažké odísť od rodičov, ale dúfam, že to prežijem bez ujmy :-S . No a doma nemáme net, tak mi to všetko chýba, chýba mi pokec s Vami :-( . Ale už sa teším, keď prídete ma pozrieť, verím, že to už nebude dlho trvať ;-) . Dúfam, že si to všetky zariadite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A drahý? Poslúcha?
Odpovedať
Profilova fotka
vela bab vravi že je lepšie ist k chlapovi. monika tak mi pošleš to číslo? a má tam aj sono?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?