Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
sunny: kvôli jednej pesničke, Ťa predsa nebudem naháňať s poštou. Už mi jedna baba poslala tú pesničku na e-mail no bola strašne veľká a zablokovalo mi to celú schránku. Potom som si to chcela stiahnuť sama z netu, no našla som len platené stránky ]-( . A áno, vola sa "She is the one". Idem ešte hľadať. a poviem Vám boblšiu farbu ako zelenú som si ani nemohla vybrať :-( ]-( . Stuhy, servítky, sviečky a všetky ostatné dekorácie majú všade vo farbách marhuľková, červená,...ale zelená len kde tu a aj to taký blbý tmavý odtieň.
Odpovedať
zunka a to nevies,ze to tak byva-ked hladas,nieco zlte,najsed len modre,ked :-D hladas modre najdes len zlte muz vie na ktore stranky mas ist,ale spi |-| tak ti poslem link poobede ;-) ja pojdem za polhodinu z malym do PLAYSTOP ,urobili tam aj miminkovsky kutik do 1 roka :-) ,inak je to super fun pre vsetky deti a maminy si daju kafco a zacitaju magazinu ;-)
Odpovedať
Sunny: ak by si zohnala ten link, tak by bolo super. Ja si to už sama stiahnem, len neviem kde. Playstop - to je super, aj tu by také niečo mohlo byť, síce mne by to bolo na prd makový, lebo ak by to bolo, tak niekde v meste a nie na dedine :-| . Lucka: a kedy by mali/nemali prísť tie krámoše. Máš nejaké príznaky? Ak to ešte nebude teraz, tak nezúfaj, veď ešte sa nesnažíte až tak strašne dlho. Alebo zajdi k pani doktorke a môže Ti pomôcť nejakými vitamínami, či čo to jedia snažilky
Odpovedať
Tak ja padám domov, ahojte!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojt, tak ja som bola dnes opat na setrení aj ked som nemala ist. takže zase som zničená ako kon. :-p
Odpovedať
zunka tak muz mi povedal,ze link sa neda,ale to moze staihnut a posle ti to na emailovu adresu,tak ak to b udes chciet tak mi posli do ip tvoju emailovu adresu. -inak som mala riadne znicujuci den,konecne sedim a to este rozmyslam ze sa slahnem do vane,lebo ma strasne boli chrbat :-( tak zajtra pa :-)
Odpovedať
sunny: no mohol by mi to poslať na e-mail, ale koľko to bude mať MB? lebo minule som si s tým zahatala celú schránku? nevie koľko by to mohlo mať "megabajtov"?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes zase setrim tak tu opat s vami nebudem. ;-( monika prihod nejaké foto ako ste si užívali. nech závidíme. x-)
Odpovedať
Lucka: len sa šetri aj ty na tých šetreniach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budem sa snažiť. naštastie dnes máme soféra lebo ideme po dedinách. takže sa tak nenachodím.
Odpovedať
Iwka je už v novom byte?
Odpovedať
Profilova fotka
veru ivka tu včera ani nebola. dufam ze je uz zdrava. tak sa majte pekne ja padám setriť. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Foto pridám zajtra - zabudla som doma CD. Zunka - prípravy prebiehajú na plné obrátky? Ozaj, nebola si na Očovskej hrude? My sme tam s drahým boli, bolo celkom fajn. A kde idete do Tatier? To bude svadobná cesta?
Odpovedať
prípravy na plné obrátky? aaale nie V Očovej som bola, ale nie na hrude ;-) . Svadobná cestá bude v Tatrách, no neviem kedy a kde presne. To sa uvidí podľa počasia.
Odpovedať
zunka tak mi tu adresu napis do ip,a ked muz vstane tak mu poviem nech ti to v priebehu dna posle,a spytam sa ho ci to bude ok/ :-) -vcera sme si z muzom kupili darcek -Exbor 360 najnovsi,tak sme vcera drvili hry,dobra namotavka :-D -dnes len kukam,ako ho ide maly pokazit 8-( -inak zunka pridala si tie saty do albumu?
Odpovedať
sunny: teraz ma napadlo, že doma nám nejde net, ale dnes ho možno už opravia. Do svojej súkromnej schránky môžem tak max 2MB a do roboty sa bojím, že ak to bude veľké, tak to pôjde strašne dlho. Keď nám pôjde doma net, tak Ti dám adresu domov a poslali by ste to tam. Ďakujem a potom dám vedieť. Dufam, že to bude už zajtra alebo vo štvrtok
Odpovedať
ok zunka no problema :-) inak nam sa to stale kazi tiez,a to moj muz je expert na pocitace :-( vkuse virusy,ale to bude tym ,ze sme na nete non stop,ja vypnem pocitac ked idem do postele okolo 10-11,a muz pride o pol 12 a zas ho zapne na 2 hodiny,a potom ja ho zapnem zas okolo 8 rano 8-( chuda pocitac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby som späť. konecneeeeeeeee. dnes mi je nejak na hovno, tak sa už neviem dočkat kedy prídem domov a zalahnem do svojej postielky.
Odpovedať
lucka zeby unava z .... aj me byvalo podivne na zaciatku,myslela som,ze mam problem zo zaludkom a som unavena z praci a ups -PREGNANT -tak drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, dúfame ale že nás potom neopustíš a nepresunieš sa k tehulkám??!! Držím palce, nech je to nie únava z únavy, ale z niečoho milšieho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mechcem sa na to velmi upínať aby som potom nebola sklamaná. takže si pekne počkám do konca týždna a uvidím. :-D /...len kto to má vydržať... ]-( 8-( /
Odpovedať
Dobré ránko. 8-( chcem ešte spať sunny: malý je zlatý na tých nových fotkách, fakt je rozkošný
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko. tak dnes budem konečne celý den v kancli. x-) nikdy som sa tak netesila na stredu ako teraz. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka, dnes mame dlhyyyyyyyyyyy den v praci... :-( ]-( ]-(
Odpovedať
cafte babule,dako redneme ci co :-( vzdy ked som rano vstala uz tu bolo toho popisane a teraz nist :-| tak kde ste zas vsetky? =-) zunka dakujem,na niektorych fotkach mu vidno ten ekzemik,spuchnute oci 8-( ale inak je kockos :-D babule poradte-kde kupim vo ZV dobru bizuteriu?Nechce sa mi trepat z UK,ale ak poviete ze je to u nas bieda,budem musiet kupit tu :-| . lucka tak si aspon odychnes,vacsinou vtedy zistime ze mame ok job,ked ho stracame,alebo robime druhy ;-) co je nove u iwus?
Odpovedať
=-) =-) =-)
Odpovedať
sunny: čo gúlač ty mi očiskami na nás? =-) .... :-D je ťažko povedať či je tam dobrá bižu, podľa mňa je, ale Tebe sa tam možno nič nebude páčiť :-| . Však ak uvidíš nieo supiš pupiš v UK, tak si to kúp tam, to zabere dosť málo miesta v batožine. A ten ekzém som si nevšimla, viac som obzerala tvojho mangela ako ekzém :-D - ste fešákovská rodinka Iwka sa prepadla pod zem, či čo? Lucka, Lilly tak dnes pekne pracujte a uživajte si, že máte čo robiť. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru lilly. a ja zároven aj riadne nabitý. od rana som sa nezastavila. všetci dochodcovia sa asi zbláznili. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak si tych dochodcov asi poriadne nabudila na tych setreniach a teraz vsetci chcu vase extra davky... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne, nejak rýchlo sa to rozšírilo a teraz sa všetci chodia vypytovať ci aj im nevyjde. :-D ja som sa o d rana ani nestihla najesť. booože nech už je oktober. ja chcem spät svoju nudnú robotu, ktorá tu bola do jula. ]-( :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?