Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • sunny: kvôli jednej pesničke, Ťa predsa nebudem naháňať s poštou. Už mi jedna baba poslala tú pesničku na e-mail no bola strašne veľká a zablokovalo mi to celú schránku. Potom som si to chcela stiahnuť sama z netu, no našla som len platené stránky 😠 . A áno, vola sa "She is the one". Idem ešte hľadať.

a poviem Vám boblšiu farbu ako zelenú som si ani nemohla vybrať 😞 😠 . Stuhy, servítky, sviečky a všetky ostatné dekorácie majú všade vo farbách marhuľková, červená,...ale zelená len kde tu a aj to taký blbý tmavý odtieň.

• zunka a to nevies,ze to tak byva-ked hladas,nieco zlte,najsed len modre,ked 😃 hladas modre najdes len zlte
    muz vie na ktore stranky mas ist,ale spi 😴 tak ti poslem link poobede 😉
    ja pojdem za polhodinu z malym do PLAYSTOP ,urobili tam aj miminkovsky kutik do 1 roka 🙂 ,inak je to super fun pre vsetky deti a maminy si daju kafco a zacitaju magazinu 😉

• Sunny: ak by si zohnala ten link, tak by bolo super. Ja si to už sama stiahnem, len neviem kde.
    Playstop - to je super, aj tu by také niečo mohlo byť, síce mne by to bolo na prd makový, lebo ak by to bolo, tak niekde v meste a nie na dedine 😐 .

Lucka: a kedy by mali/nemali prísť tie krámoše. Máš nejaké príznaky? Ak to ešte nebude teraz, tak nezúfaj, veď ešte sa nesnažíte až tak strašne dlho. Alebo zajdi k pani doktorke a môže Ti pomôcť nejakými vitamínami, či čo to jedia snažilky

• Sponzor fóra
  • Tak ja padám domov, ahojte!

• ahojt, tak ja som bola dnes opat na setrení aj ked som nemala ist. takže zase som zničená ako kon. 😛

• zunka tak muz mi povedal,ze link sa neda,ale to moze staihnut a posle ti to na emailovu adresu,tak ak to b udes chciet tak mi posli do ip tvoju emailovu adresu.
    -inak som mala riadne znicujuci den,konecne sedim a to este rozmyslam ze sa slahnem do vane,lebo ma strasne boli chrbat 😞
    tak zajtra pa 🙂

• sunny: no mohol by mi to poslať na e-mail, ale koľko to bude mať MB? lebo minule som si s tým zahatala celú schránku? nevie koľko by to mohlo mať "megabajtov"?

• ahojte, dnes zase setrim tak tu opat s vami nebudem. 😢

monika prihod nejaké foto ako ste si užívali. nech závidíme. 😵

• Lucka: len sa šetri aj ty na tých šetreniach 😉

• budem sa snažiť. naštastie dnes máme soféra lebo ideme po dedinách. takže sa tak nenachodím.

• Iwka je už v novom byte?

• veru ivka tu včera ani nebola. dufam ze je uz zdrava.

tak sa majte pekne ja padám setriť. 😞

• Foto pridám zajtra - zabudla som doma CD.
    Zunka - prípravy prebiehajú na plné obrátky? Ozaj, nebola si na Očovskej hrude? My sme tam s drahým boli, bolo celkom fajn. A kde idete do Tatier? To bude svadobná cesta?

• prípravy na plné obrátky? aaale nie
    V Očovej som bola, ale nie na hrude 😉 .
    Svadobná cestá bude v Tatrách, no neviem kedy a kde presne. To sa uvidí podľa počasia.

• zunka tak mi tu adresu napis do ip,a ked muz vstane tak mu poviem nech ti to v priebehu dna posle,a spytam sa ho ci to bude ok/ 🙂
    -vcera sme si z muzom kupili darcek -Exbor 360 najnovsi,tak sme vcera drvili hry,dobra namotavka 😃
    -dnes len kukam,ako ho ide maly pokazit 😦
    -inak zunka pridala si tie saty do albumu?

• Sponzor fóra
  • sunny: teraz ma napadlo, že doma nám nejde net, ale dnes ho možno už opravia. Do svojej súkromnej schránky môžem tak max 2MB a do roboty sa bojím, že ak to bude veľké, tak to pôjde strašne dlho. Keď nám pôjde doma net, tak Ti dám adresu domov a poslali by ste to tam. Ďakujem a potom dám vedieť. Dufam, že to bude už zajtra alebo vo štvrtok

• ok zunka no problema 🙂
    inak nam sa to stale kazi tiez,a to moj muz je expert na pocitace 😞 vkuse virusy,ale to bude tym ,ze sme na nete non stop,ja vypnem pocitac ked idem do postele okolo 10-11,a muz pride o pol 12 a zas ho zapne na 2 hodiny,a potom ja ho zapnem zas okolo 8 rano 😦 chuda pocitac 😃

• baby som späť. konecneeeeeeeee. dnes mi je nejak na hovno, tak sa už neviem dočkat kedy prídem domov a zalahnem do svojej postielky.

• lucka zeby unava z .... aj me byvalo podivne na zaciatku,myslela som,ze mam problem zo zaludkom a som unavena z praci a ups -PREGNANT -tak drzim palce 😉

• Lucka, dúfame ale že nás potom neopustíš a nepresunieš sa k tehulkám??!! Držím palce, nech je to nie únava z únavy, ale z niečoho milšieho 🙂

• baby mechcem sa na to velmi upínať aby som potom nebola sklamaná. takže si pekne počkám do konca týždna a uvidím. 😃 /...len kto to má vydržať... 😠 😦 /

• Dobré ránko. 😦 chcem ešte spať

sunny: malý je zlatý na tých nových fotkách, fakt je rozkošný

• dobré ránko. tak dnes budem konečne celý den v kancli. 😵 nikdy som sa tak netesila na stredu ako teraz. 😃

• ahoj lucka, dnes mame dlhyyyyyyyyyyy den v praci... 😞 😠 😠

• cafte babule,dako redneme ci co 😞
    vzdy ked som rano vstala uz tu bolo toho popisane a teraz nist 😐
    tak kde ste zas vsetky? 🤔
    zunka dakujem,na niektorych fotkach mu vidno ten ekzemik,spuchnute oci 😦 ale inak je kockos 😃
    babule poradte-kde kupim vo ZV dobru bizuteriu?Nechce sa mi trepat z UK,ale ak poviete ze je to u nas bieda,budem musiet kupit tu 😐 .
    lucka tak si aspon odychnes,vacsinou vtedy zistime ze mame ok job,ked ho stracame,alebo robime druhy 😉
    co je nove u iwus?

• 🤔 🤔 🤔

• sunny: čo gúlač ty mi očiskami na nás? 🤔 .... 😃

je ťažko povedať či je tam dobrá bižu, podľa mňa je, ale Tebe sa tam možno nič nebude páčiť 😐 . Však ak uvidíš nieo supiš pupiš v UK, tak si to kúp tam, to zabere dosť málo miesta v batožine.
    A ten ekzém som si nevšimla, viac som obzerala tvojho mangela ako ekzém 😃 - ste fešákovská rodinka

Iwka sa prepadla pod zem, či čo?

Lucka, Lilly tak dnes pekne pracujte a uživajte si, že máte čo robiť. 😵

• veru lilly. a ja zároven aj riadne nabitý. od rana som sa nezastavila. všetci dochodcovia sa asi zbláznili. 😃

• lucka, tak si tych dochodcov asi poriadne nabudila na tych setreniach a teraz vsetci chcu vase extra davky... 😃 😃

• presne, nejak rýchlo sa to rozšírilo a teraz sa všetci chodia vypytovať ci aj im nevyjde. 😃 ja som sa o d rana ani nestihla najesť. booože nech už je oktober. ja chcem spät svoju nudnú robotu, ktorá tu bola do jula. 😠 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu