Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja ja už chcem kupovat doplnky. :-( ale v sobotu mi maju prist dokoncit linku tak konecne si ju vyriadim a mozem zacat existovat ako normálny človek. :-D ešte zalozit nové dvere, kupit sedačku, stolik a dve barove stolicky a je nateraz hotovo. a mozte prist kolaudovat. :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivkia co to mas za chorobu ze ti to prešlo z hrdla na oci???
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak to Vám už veľa netreba ;-) . Jááj, už začne obdobie kolaudácií :-D , sa ideme pretrhnúť :-D . Tak sa majte krásne, ja idem do tej lekárne, lebo čas bežííí :-D Pekný dník Vám prajem a Lucka, veľa sa nenabehaj :-) . Ináč, dôchodcovia sú milí, aj Ťa niečím ponúknu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to netuším ani ja. Mám oči, no keby ste ma videli. Ako pomlčky, červené, slzavé ;-( . Ináč, ešte som rada, že ma to chytilo teraz a nie budúci týždeň, keď ideme na svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwuska, radsej zabehni ku doktorovi
Odpovedať
Profilova fotka
ivka su mili ale az prilis dovercivi. volaju nas dnu, to ja by som nepustila nikoho. :-D Ano ano ano KOLAUDACIEEEEE. :-D tak sa pekne lieč aby ta to do svadby prešlo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja už padám setriť. zase. ]-( dufam ze dnes nebude tak teplo. lilly vzdialená kolegynka ahoj. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lilly, keď ja nemám ani teplotu, mňa fakt bolí len to hrdlo a teraz aj oči mám také...Ale cítim, že dnes mi je trochu lepšie, nasadila som si kalcium :-) . Oči som mala včera večer hrozné, slzy mi tiekli samé. Tak keď to poroznám so včerajškom, je super :-) . Lucka, snažím sa ;-) . Noo, vieš ako starí ľudia...veď počúvame, koľko je prípadov, čo tak dôverujú a potom prídu o veľa peniažkov.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ahoj :-) . Idem už aj ja, majte sa tu krásne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zvolenska kolegynka lucka, opat dnes vyrazas ku dochodcom? :-)
Odpovedať
=-) =-) =-) pekne ste ma opustili ;-( zunka si tu aspon ty =-) tak sme boli vcera z drahym von,do pol 1 a teraz vstavat z malym o 8-ufff 8-( ale bolo super,teda hrali bombovo,tak by som im priala nech sa to uz pohne a zacnu poriadne ,,koncertovat,, lebo fakt makaju a snazia sa a vcera mali uspech [no ale polka pubu kamosi :-N ] inak pocasie brrr zima,dazd,nechutneeeee :-| pojdem asi kuknut do mesta,potrebujem podprdu bez ramienok,a nemozem najst taku co by mi sadla ]-(
Odpovedať
sunny: no som tu ale asi už neskoro. Ešte som upravovala nejaké fotky a objednávla ich, tak som mala trochu roboty. A za tie šaty som tam nechcela vyvádzať, tak som išla radšej hľadať ďalšie :-| . Odfotím sa, ale fotky nedám do albumu, ale môžem Vám ich poslať na e-mail.Príliš veľa ľudí ma sem chodí okukávať ]-( a čítajú aj túto diskusiu, asi budem nejaké vážnejšie-súkromnejšie témy rozoberať iba formou IP ;-( . Iwka: viem si predstaviť aký je to pocit vkladať do novej obývačky nejaké pekné vecičky. Aj ja sa na to teším. a vylieč sa!! Lucka: a to ako dlho približne si u jedného dôchodcu? Lily: ahoj cica mica Sunny: som rada, že "koncert" sa podaril. Hráva aj malému doma na gitare? Aj nášmu Samkovi sa páči, keď mu niečo zahrám, ale väčšinou chce hrať aj on a gitara je hneď rozladená, tak potom si spievame, brnkáme iba tak a susedovci ci myslia, že sme asi z nejakého ústavu :-D a rada by som nechala aj nejaký odkaz aj pre Moniku, alebo Janku, no asi si to neprečítajú. A fakt Monika, dnes sa mi snívalo s návlekmi, boli veľmi krátke -asi tak do polovice nožičiek na stoličkách :-| a mne sa to nepáčilo, tak som ich rýchlo ešte dávala dole a nikto si nemohol zatiaľ sadnúť :-D a ešte niečo - máme urobenú kuchyňu 8-) . Ešte tak 2 týždne nám ju podržia v obchode, potom ju dáme do garáže. A niekedy v októbri sa bude môcť dať do poriadku. :-S ...ale nevadí x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj zunka,este si ma na chvilu stihla 8-) tak uz mas kuchynu,urcite sa tesis,aj ja chcem novu..... ;-) maly tiez hra na gitare,teda akonahle otvorim dvere do studia,hned je pri gitarach a zistila som,ze ked sme prvy krat dali gitaru na pozretie,nevedel co s nou,brnko ale nesikovne,a teraz presne vie co ma robit,tak si brnka ako muzikant,niekedy to ma aj melodiu [alebo sa mi to zda]no proste bude dalsi chudobny muzikant v rodine :-D 8-) urcite potom pridaj fotky,sa neviem dockat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zunka, uz do cica nezer ani nenakuknes, tak musim ja obcas skocit do zvolenskej diskusie... :-D no ale pekne peripetie ste pozazivali v tom Polsku.. :-)
Odpovedať
sunny: no ešte tú kuchyne nemám, akurát že je vyrobená, ale zatiaľ ju nemám kam dať. Treba ešte vyburať jednu priečku, jedny dvere zamurať, druhé vybúrať, oškrabať všetky steny, ostierkovať, položiť dlažbu, plávajúcu odlahu, vymaľovať, ešte najprv elektriku naťahať, napojiť digestor a potom by sa mohla dať aj dnu. Takže ešte také 1-2 mesiace.
Odpovedať
lilly: tak tam idem nakuknúť, aby si ma nevadila =-) .
Odpovedať
zunka az teraz som si precitala-co si to prezila v polsku.Moje chuda,tak ja by som tam asi neobliekla ani ponozky pri tych velkostiach -mam tak medzi 40,42 a dokonca az 44 ked je to iny strih ]-( Takze asi by ma to len deprimovala,vo Zvolene asi by si tiez nic nekupila,same male vecicky,i ked mozno ty hej,ja som mala problem ]-( ,skoda,ak chces dobehni sem do uk,ja ta povlacim po obchodoch a vyberes daco sexi x-) mne sa oranzova paci,a mzno bude lepsia ako hneda,ved si nevesta mala by si ziarit x-) a este jedna poznamka,nemohla ich ta tvojha sesternica vymenit,ked ty si ich chcela,a ona by si kupila ine...ved ide o tebe =-)
Odpovedať
sunny k tvojej poslednej poznámke: nemohla ]-( s tými velkosťami to bolo strašné, som si pripadala ako niečo nenormálne a strašne tučné, ako nejaký exemplár z múzea. By som aj vyfackala tie predavačky, keď nemali tú moju veľkosť. ....ale tie oranžové budú OK, už nie som taká nahnevaná
Odpovedať
tak to som rada,ze sa ti uz pacia ;-) ja idem z malym von,lebo zacina byt cert 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak som doma /teda u rodičov/ a som unavena ako kon. Len lahnut spat a zobudiť sa rano. |-| zunka u jedného sme približne 10 min. to nezaberá tolko casu ale kým ho najdes podla adresy tak to je fuska. ani si nevladzem prečítať čo ste popísali, snád vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ten mail co si mi poslala o tom mozgu je fakt super. riadna haluz. hlavne ta posledná vec. :-)
Odpovedať
tak babule ako ste vikendovali? :-) ja som bola teda dost vytazena,ale zvladla som,v sobotu sme si spravili taku malu party,len ja, manzel,moja segra a jej muz,dali sme si vinko a hrali monopoly do polnoci :-D kedze sme sedeli na zemi ,dnes ma teda riadne bolel chrbat :-( ,ale bola sranda,a takto straveny vecer sa mi celkom pacil ;-) -maly bol tiez dobry,pekne spal a dnes sa zobudil az po 9 tak som sa dobre vybuvala,potom som spravila fajny obedik -pecene rebierka na mede,opekane zemiacky a varena kukurica a za tym jahodovy cheesecake-nieco ako tvarohovo jahodovy kolac-mnam :-p este mam aj zajtra volno,tak pojdem z malym niekde von a potom zas pracovat ;-( :-D zunka pridaj foto tych siat zajtra uz sa neviem dockat ;-) dobru noc |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som víkendovala tak, že v sobotu sme boli v hrušove /bolo tam také niečo ako detv. slávnosti/, v každom dvore bola ochutnávka nejakého jedla, tak som sa riadne dožrala. :-D no a v nedelu som trocha riadila a hlavne spala. :-D
Odpovedať
ahojte foto šiat zatiaľ nemám, ale tento týždeň snáď áno, no nedám to do albumu, ael pošlem Vám to e-mailom, ak budete chcieť sunny: ja som včera mala niečo ako jahodové tiramisu - teda išiel tam mascarpone a to je neuveriteľne dobrý syr :-p . A monopoly som nehrala, ani nepamätám Lucka: aj ja som cez víkend veľa jedla a hlavne včera večer. Isto budem mať 1 kg navyše ]-( :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
co tam po kg. mnam ta torta musela byť super. :-p baby tento týždeň mi velmi držte palce aby kramuše neprišli. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čafte kočky. Tak ja už som na starom známom mieste a vôôôôbeec sa mi nechce. Dnešný deň bude asi dosť ťažký :-| . Mohli by ste mi niekto v skratke napísať, čo máte nové, lebo nemám moc času to všetko preštudovať.
Odpovedať
čo nové? no neviem čo také zaujímavé Lucka s Mariom sa snažia a snažia, už majú kuchyňu, obývačku. Janka sa mala už sťahovať a Iwka tiež, no neviem či to stihli. Ja mám kuchyňu tiež vyrobenú, no nemám ju zatiaľ kam dať. Sunny ide na 2 svadby - jednu v UK a potom na Sintiinu na SK. No neviem či také ešte. Sunny: a ak by si chcela kroj, tak by som Ti vedela pomôcť. Ja budem mať nakoniec tiež požičaný od neviem koho - bude to vraj krásny biely svadobný očovský kroj s partou(na hlave). V Ňom budem tancovať asi tak 2 pesničky, potom nabehne starejší a bude to, že hlávku sťať, alebo vienok sňať. No a dá mi tú partu dole a namiesto toho mi dá čepiec. A modrú zásteru vymením za čiernu(ostatok kroja je biely) a bude vykrúcanka a potom sa pôjdem prezliecť do popolnočných šiat. No a tá tetuša čo budem mať od nej kroj požičiava aj normálne za prachy kroje, takže ak by si chcela, tak by som Ti potom dala kontakt na ňu.
Odpovedať
Baby, nemáte CD Robbie Wiliams - ja mám Intensiv Care, ale nie je tam pesnička (neviem ako sa to presne píse) She is one. Táto pesnička je aj na Greatest hits. No neviem to nikde zohnať. Nemáte?
Odpovedať
zunka jasne budem chciet kontakt,dakujen :-) a neda sa ti pesnicka najst na internete a napalit myslim ze sa vola She is the one ;-) ja ju na cd nemam -ale urcite si ju najdes,idem pohladat,mozno najden ja :-)
Odpovedať
bohuzial pocitac mi zas strajkuje dnes,tak sa mi nic neda kuknut,aspon ze mi ide moja svadba :-) ak to moze byt napalene zunka,moj muz ti to spravi a ti to poslem,za dake 3 dni by si to dotala-napis ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?