Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Detva tak to som sa poriadne zasmiala tu nieje ani obuv nieto ešte obchod pre tehulky :-D Tá Bratislava mi niekedy práve v takýchto veciach(POLUS,IKEA, KIKA...) hrozne chýba ja by som šla aj do Zvolena kuknúť a pobehať po obchodoch ale v práci končím o pol 4 a už nemám chuť behať po obchodoch a kým dojdem do ZV všetko už bude zatvorené. Tak ja už idem domov trošku skôr ideme nakúpiť kľučky :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka a dobre nakupte. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko, no lucka nakúpili sme len na WC a na spálnu musíme isť vymeniť vôbec sa nedala namontovať ]-( ,
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak to je sila. kde ste ich kupovali?
Odpovedať
Profilova fotka
v starej detve neviem ako sa ten obchod volá, to su služby ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, som tu len na skok, lebo som u susedy, ale poobede by som tu mala byť opäť :-) . Máte pravdu, je to môj deň, moja svadba tak by som si mala dopriať, čo sa mi páči x-) . Ved uvidíme, pobeháme salony a rozhodnem sa :-) . Mne sa páčili šaty aj v Carmen, aj tie Zunkine z Mýtnej, tak pôjdem sa tam :-) . Janka, prepáč :-) , jasné, môžete prísť. Teda v piatok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka a dnes čo robkáte a keby sme sa stavili dnes? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka kedy vám má prisť ten nábytok? Akej farby máte sedačku?
Odpovedať
Profilova fotka
janka nábytok už máme. dnes má prísť sedačka a kuchynský stol so stoličkami. :-) juuuj teším sa. sedačky by mala byť oranžová. dufam že bude farba pekné lebo sme ju vybareli cez net. :-N
Odpovedať
halooo co som to zapucala,iwuskina svadba? x-) kedy?kde?ako?......info prosim :-D maly bol zas budicek, 8-( muz prisiel domov o polnoci bol hrat,teraz je v praci a on k nemu vstal o 5 aj o 6 x-) no neni jedinecny???? ;-) tak som mu urobila desiatu do roboty a dostal aj jogurt a colu :-D -konecne sa zas idem objednat ku kadernicke,uz mam hrozne konce,uplne rozstiepene...potrebujem profesionala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, môžete aj dnes, kľudne. Ale Stanči má tréning a príde okolo pol 9 až 9, tak ak sa Vám to nezdá neskoro, tak Vás čakáme :-) . Ale môžete prísť aj skôr, ak Vám postačím aj sama :-D . Sunny, kuk IP ;-)
Odpovedať
-ozaj lucka vtedy si spominala ze ste malovali,a ze to bolo tmave-vledlo to potom,alebo ste premalovali?vem ze to bolo davno,ale ma to teaz napadlo... :-N -ni ze sa teraz budes s nabytkom natahvat,to nehaj na otecka ;-) -iwusss ip ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sunny, IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, dobre si zváž, kedy chceš otehotnieť :-) , lebo vieš, že na svadbe Ty musíš byť!!! :-D Tak ešte vydrž aspoň tri mesiace, lebo takto to vychádza na august :-) . Lucka, mali veľký výber koruniek v tom obchodíku? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka vtedy tam mali asi 5 koruniek. ale vyberieš si určite. ;-) sunny nie nevybledlo to ale nechali sme to tak. teraz som sa s tým už zžila. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka aj ja idem na svadbu mesiac po porode takže v pohode by to zvladla aj janka. a ja s nou chcem kočíkovať tak nech sa len snažííí. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj ale ste zlaté Ivka na svadbu určite pôjdem ako by som si mohla nehať ujsť svadbu naj kamošky pôjdem aj keby ma malo roztrhnúť. No a s tým mimi ide ma roztrhnúť od hnevu moja polovička nevie čo chce už neviem čo si mám otom myslieť zase včera že aby sme to radšej nehali na jun no netrafilo by vás :-( neviem či má strach alebo čo.Keby som si to male mohla spraviť sama to by bolo :-D
Odpovedať
Ahojte zdravím vás všetky, opäť som doma. Jajus tak to ti teda nezavidím,ozaj je to akesi divné čo má strach?A prečo jún?Spýtaj sa ho. Ivuska ti korunková kráľovná akosi tá tvoja svadba naberá rýchlosť?Kedy,kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, vitaj na Slovensku :-D . No naberá rýchlosť, už aj začínam mať pocit, že sa idem vydávať :-D . Adka, no tak IP, ok? ;-) Lucka, dúfam, že vyberiem :-)
Odpovedať
Dakujem za privitanie. 5 dni som tu nie a ty si sa skoro aj vydala ;-) To je ozaj rýchlosť,dúfam že si to nechcela urobiť bezomna ]-( Ivka nepačilo sa ti IP? Prečo ten otaznik na konci vety?
Odpovedať
Profilova fotka
No lebo som písala IP Tebe, tak aby si si to prečítala :-) Jasné, že som to nechcela urobiť bez Teba, to by som si nedovolila :-) . No čo, oplatilo sa ísť do UK?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ozaj, veď aj Vy sa idete svadbiť 8-) , a maličké bude družička alebo družba. No krása :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adka ahoj tak ako bolo, nakúpené? A čo sa týka mojej polovičky ja sa už nevyjadrujem asi sám nevie čo chce ;-( a ten jún neviem čím ho priťahuje. Asi preto aby male bolo rybka ako on. To nech zabudne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a komu idete na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, prídete teda dnes, si sa nevyjadrila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozvali sa Maroš s Ivou dojdu v sobotu tak si neplánujte nič a skočíme niekam ok ;-) tak dnes neprideme
Odpovedať
Profilova fotka
Do riti ]-( , s prepáčením :-D . Ja mám v sobotu stretko zo základnej školy, tak mne sa veľmi nebude dať. Stanči má v sobotu zápas v LC, tak sa môže ozvať aspoň on a ak my skončíme skôr s triedou, tak sa ozvem aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka IP
Odpovedať
Profilova fotka
Janka IP ;-)
Odpovedať
haloooo...co tu maju vsetci volno dnes???? tak mne sa zacala oficialna materska a na oslavu idem ku kadernicke :-D jupiii , a co vy?ake mate plany na vikend?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?