Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Ahoj Sunny,tak ja som tu.
    Tak blahoželám k oficialnej materskej uži si to.
    My ideme cez vikend oslavovať 2.narodeniny malej Nicole.
    Tak sa u nás pečie torta. 😛

• Ahojte spisovateľky,

dlho som tu nebola. 😐 Ísť do práce po piatich týždňoch bola riadne fuška tak nebolo času ani doplniť nové fotky. 😒 Ale už som mala výčitky svedomia tak využívam sobotu na takéto veci. 😉 Pridala som fotky už aj od Gabiky Halajovej tak kuknite. 😕 Prajem ešte pekný víkendík.

• lenka tak to máš za sebou aj ty. srdečne dratulujem. bola si krásna nevestička a gabika opäť nesklamala. 🙂 Cítam že váš svadobný den bol naozaj pestrý. 😃

• Sponzor fóra
  • Dobré ránko, je tu niekto? 🙂

• ahoj ivka. ako bolo v sobotu na diske? 😃

• Lucka, nieje sa čím chváliť 😠 . V tom najte to už nemá úroveň. Ale doma som bola už o 1. A ako to Ty vieš, že kde som ja bola??? hmm? 😃

• no hádaj. inak tvoj drahý je riadny exot. 😃

• Lucka, ako si na to prišla? 😃 Dúfam, že hanbu mi nerobil? 😠

• cosi. bol podarený. inak skoro som bola vo vasom byte. suflo ho bol odviezť domov, lebo sa siel prezliect tak nás volal aby sme sa sli pozrieť ako to tam mate. 😃 ale povedala som si že ta prídem pozrieť až ked budeš doma aj ty. 😃 inak prišla potom na discu aj janka. lebo sme chceli isť aj my so suflom a jeho jankou ale mna strasne tlačili rifle tak som sla radšej domov.

• Lucka, nie oni neboli, len ho vysadili pred Najtom 🙂 . No kľudne ste mohli ísť pozrieť, aspoň by bol ostal doma 😃 , možno by ste ešte zabavili aj u nás 😃 . A na svadbu ste sa ho nepýtali? Či niečo prezradil... 🙂

• nie nepýtali. bol v takej dobrej nálade že bola skoda sa ho niečo pýtať. 😃 behal tam s nejakým darčekom pre synovca, či pre koho. 😃

• Aha, pre naše krsňa 🙂 .
    No tak sa radšej už nič nejdem pýtať na túto tému, lebo si to ešte s ním vybavím 😛 .
    Ako sa ináč máš? Drobček poslúcha? 😉

• ved ti vravím že bol podarený. dobre sme sa zasmiali. 😃 drobec poslucha. dnes mam prvý krát tehu gate a je to paráááda. nic ma netlací. 😵

• Jééj, chcela by som Ťa v nich vidieť 🙂 , musíš byť zlatučká.
    Lucka, veď práve preto, že ja si ho viem veľmi dobre predstaviť 😃 .

• Ahojte,
    iwuska ako sa cítiš po včerajšej oslave?A Stanko už mal dobrú náladu keď šiel s nami zo zápasu.

• Sponzor fóra
  • Ahoj Adka, cítim sa celkom fit, ale ten Tvoj manžel 😠 lieval o sto šešť 😃 . Ja viem, že mal dobrú náladu, keď mi volal, už som vedela koľká bije 😠 , už ho s Vami nepustím 😃 .

• Ja som ho krotila.Môžem mi poďakovať 😉
    A ozaj s maminou ideme do Hriňovej a chce ísť do kvetinárstva tak vraví že už ti môžem kupovať marhuľkové kvietky.Dufame, že to už nezmeníš.
    A ten váš darček pre Nicole mi už pekne ide na nervičky 😠 To sa nedá už počúvať 🙂 Ale ako nič v zlom.

• Adka, zrejme si ho krotila slabo 😠 . Máš na neho dosť veľký vplyv, tak si mohla viac škrtiť 😐 😃 .
    No jasné, ak nezmením muža, tak výzdobu určite nie 😃 😃 . Ale len si zvykaj, možno z nej bude muzikant 😬

• ahojte babuľky, Ivka tak ako stretko museli ste riadne baviť Stanči najskôr odolával že nepôjde za tebou a neha ťa zabaviť no zrejme ked si mu napísala sms neodolal 😃 vidíš ako sa o teba bojí. Nám sa nechcelo isť hore na disku tak sme pokecali ešte u rytiera. 😃
    Tak ste nakoniec nešli Lucka zatrsať 😃

• Ahoj Janka, na stretku bolo dobre, ale potom hore v Najte na h... 😃 . Ja som už bola na odchode, keď sa zrazu objavil Stanči. Tak tam pobudol 5 min. a hajde domov 😬 . No vidím, ako sa o mňa bojí, len taký fukot 😃 . Čo nového si sa podozvedala od partie? 😉 Všetko po starom?

• ano všetko postarom, super sme pokecali škoda že sa ti nedalo prisť chýbala si nám. Na stretko došli všetci?
    Ozaj už sa ti ozvali zo Zvolena?

• Ale čo si, boli sme len jedenásti 😒, takže nič moc. Ale mám to za sebou 😃 . A zo Zvolena sa ešte neozvali, ani neviem, či sa ešte ozvú 😞 , vieš ako som Mgr 😠 .

• ahoj janka. nie my sme išli už pekne domkov. ked tie rifle taaak tlačili. 😃

• baby inak kedy dáme to stretko u nás doma. už máme aj sedačku aj stol so stoličkami. takže už vás mám kde usadiť. 😃

inak neviete niečo o arim? dufam že je všetko v poriadku. 🤔

• no ved aj ja som zvedava čo je s arim, už veľmi- veľmi dávno sa neozvala

• Lucka, mne to vyhovuje hocikedy, keď aj cez týždeň 😵 . Takže to musíš navrhnúť Ty 😉 . No Lucka aj s Jankou sme minule spomínali Arim, že kto vie, čo s ňou je 🤔 . Dúfam, že je všetko v poriadku. Ale viem, že tento víkend mali z jej firmy akciu, brat mi spomínal.
    A o Moce neviete nič? Sa nám vyhýba po stretku 😃

• juj Lucka nech ta niekto odfoti v tých tehuľkovských nohaviciach musíš byť zlatučká.

• no neviem či zlatučká. 😬 som v nich ako vo vreci. v páse su mi dosť siroké tak ich nám také pozahýnané. musela som si dať hrubý rolák aby to nebolo vidno a teraz sa idem roztopiť. ale hlavne že ma nič netlací. 😃
    Baby mne je to uplne jedno. ja možem stale. takže asi by sa mala najprv vyjadriť monika, tá má vždy nabitý program. 😃

• Halóó Monika, vyjadri sa 😉 . A Zunka, ktovie čo je s ňou...

• Ahojte zienky.
    Iwka ma pravdu, cez vikend sme mali tu akciu a kedze som ju pripravovala sama, tak sa mi semka velmi chodit nedalo, ale uz je po, uz ju len vyhodnocujem, tak uz to bude s casom lepsie 🙂
    Iwka a brat nerobi nahodou casnika v dolnom bare? lebo tam bol velmi sympaticky casnik 🙂
    aj ja mam dneska na sebe tehu-nohavice, ale nie rifle, take slusne s vyvysenym bruchom, co som si kvoli vikendovej akcii musela kupit, ale citim sa v nich uplne fajnovo. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov