Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
adka tak kedy ja budem nakupovať výbavičku tak to teda neviem :-( mám taký jeden problémik dostalo som pracovnú ponuku v inej firme a teraz neviem čo mám robiť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu janka tak to ti teda nezávidím. ale je to na tebe či chceš budovať karieru alebo mať bábo. ja to tažké rozhodnutie. naštastie že ja som tento problém nemusela riešiť. :-N
Odpovedať
Jajus tak v tomto ti mi určite radiť nemôžeme.Je to len na vás dvoch ako už Lucka napísala buď kariera alebo bábo.Viem je to ťažké.Škoda že človek nemôže oboje.Už len zvážiť vo dvojici čo je pre vás prvoradé.
Odpovedať
Iwuska kde si toľko dlho? Dnes asi prídem na kávičku alebo skôr čajík,keď naši chlapi budú na tréningu. Teda ak už nič nemáš a pozveš ma. :-D
Odpovedať
Ahojte slečny môžete mi niekto poslať na IP kontakty na pána Kútika a Ľalíka ak ich máte? Ďakujééém ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeem babenky za radu asi budem musieť s mužíčkom hodiť reč ;-)
Odpovedať
-nie,nikdy som nebalila nasiroko,a teraz o tom pocujem prvy krat,takze ....... :-x maly ma dmes serka,uz skoro tyzden odmieta varenu stravu,len kasicky,jogurty,keksiky,toasty..ani vecerne mlieko nechce pit...myslela som ze to ma daco spolocne s tou hnackou,preto odmieta,ale uz e to dlho-neviem ci mam ist k doktorke,ale asi pojdem az vo stvrtok,ked tam ma ockovanie,... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Adka vidím, že Ty tu niečo predávaš a nemyslíš na svoju kmotru ]-( :-D . Chichi, ja viem, koľko cumľov a flašiek sa u Teba spotrebovalo :-D , keď Nicolka nič nechcela, len didi :-D . Janka, mysli dopredu aj na svadbu :-D ... Janculka, ktorého Ľalíka myslíš? Je to DJ? Baby, mne sa snívalo, že čakáme bábo, jééj aj bruško som mala. Už to chytá aj mňa x-) . Neviete, čo to znamená? Ináč, pozdravuje Vás Zunka, včera písala IP :-) Adka, príď, budem Ťa čakať ;-)
Odpovedať
sunny ak je chorý tak ho očkovať nebudú aspon u nás to tak robia.Na široko sa balí aspon 3-4 mesiace kvôli nožičkám teda aby sa dobre vyvynuli klby a jablčka. S tým papaním môže to byť s tou hnačkou ale práve preto by mal papať varenu stravu a hlavne veľa,veľa piť.
Odpovedať
-no ved pije stale,vsade vlacim 3 druhy flias,raz chce z hnceka,potom z vlasky,alebo takej dosp.flasky ... 8-( -je len soplavy,myslis,ze kvoli hnacke ho nebudu ockovat?chcem tam zajtra zavolat a spytat sa na to...uvidim co mi povedia,a co sa tyka toho balenia,ani moja segra to nerobila,a ani mama mi nikdy o tom nehovorila,ani v nemocnici,teda neviem o nikom kto to tak robi,takze nemam skusenost s tym,ale ak verite ze to pomaha,tak ok ,mozno daco na tom bude :-) -akurat som muzovi kupila prvy darcek,dvdcko pirty z karibiku 2 ;-) ,velmi sa mu ten film pacil,tak ma pokracovanie,vsade maju take krasne ozdoby,jeee sa mi nechce erit,ze vianoce su uz tu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru, ten čas ale rýchlo letíííííí.....Ja darček pre môjho ešte nemám, ale pre našich a svokrovcov už áno. Dostanú kozmetiku, všetci :-D
Odpovedať
iwuskaaa ja myslím toho starejšieho myslím že je zo Zvol. Slatiny, sa mi zdá
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jááj, tak ja toho nepoznám. Kde ste všetky zase???
Odpovedať
za som zase na IP Iwka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj som tuuu. janculka na kutika číslo mám ale možem ti ho poslať až neskor lebo ho nemám tu. a lalika nepoznám.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tak prídeš dnes, alebo čoooo? :-)
Odpovedať
Mojka veď som ti písala IP.Jasne že prídem ak môžem,a ty si napisala že môžem tak prídem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ty si mi napísala IP iba o korunke =-) , alebo nie? :-D Tak Ťa čakááááám, mám aj niečo chladiť? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes to tu mrzne ]-( ... Janka a Ty máš nebodaj robotu :-D
Odpovedať
nie nemusíš radšej prikúr vonka je akosi chladno :-D chcem len zelený čajík.
Odpovedať
babule vy mi neviete poradit? z manzelom sme sa rozhodli ist na exo dovolenu,ale chceme ist koncom marca,alebo zaciatkom aprila,a chceme ist vcetci aj z drobcom,ale nevieme kde-podmienkou je teplo amore,aby sme sa mohli kupat a let max.3 hodiny kvoli malemu.Manzel vylucil egypt,a co som pozerala teploty na kanarskych a v spanielsku su v aprili len okolo 20 az max.26 stupnov co neviem ci staci-neviete poradit????? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny: EGYPT :-D Adka, ja mám len mätový, bude Ti stačiť? A neboj sa, kúri sa od rána ako Stanči odišiel :-) . On ráno všetko pozapína a mne je potom teplo :-p ...Príde aj moja kivoška? :-D
Odpovedať
beee som pisala,ze egypt nieee,ze vraj je to nebezpecne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ja bežim nakupovať. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veď preto som tam dala :-D Prečo? Všade je nejaké nebezpečenstvo, si myslím. Môj brat bol pred mesiacom v Egypte a veľmi si chválil...
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, čauko a dobre nakúp. Nemáš pracovať do 15tej????? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fšeci! Dnes je taký otrasný deň. Keby som len trošinku privrela oči asi by som hneď zaspala. Kedy už bude marec alebo apríl?? Ja nechcem zimu ]-( . Janculka, poslala som Ti IP. Sunny, závisí to od toho, čo chcete na dovolenke robiť. Ak by ste chceli pozerať pamiatky alebo len tak oddychovať, 20 stupňov stačí. Ale na kúpanie asi nie. A aj more by bolo veľmi studené. Potom vybrať asi niečo exotickejšie..
Odpovedať
-jeden muzov kamarat tam bol pred 5 rokmi a zastavili autbus a zabili ho spolu z dalsimi 5 spolucestujucimi,boli tam anglicania a nemci na zajazde :-( ,ja neviem,potom ta to tam velmi nelaka,aj ke je to 5 rokov dozadu,predsa tam ideme z drobcom....
Odpovedať
Lucka ty len nakupuješ.Tak dobre nakúp. Ivka môže byť aj mätový.Možno prídem aj s Kivkou.Uvidím.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, ahoooooj :-) . Už vydržíš, neboj ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?