Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
inak bola som aj v tatiane v priore a aj tam maju krásne vecičky a za dobrú cenu. :-)
Odpovedať
takze vlastne taky kvalitnejsi sekacik aj s este nepouzitymi vecickami ? super. ja chcem nabehnut do toho sekaca pre deticky co je pri ucnovskom kadernictve a kozmetike a do bambina :-)
Odpovedať
Lucka tak to si nakúpila za babku.Super! A poviem vám že detské a hlavne tie najmenšie čisla sa v sekáči oplatia pretože to dieťatko nestihne vynosiť lebo rýchlo rastie :-) Arim ten sekač pri učnovskom kadernictve je fakt dobrý.Asi som niečo prehliadla aj vy čakáte bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
v bambine som ešte nebola nakupovať. ale tam určite pojdem kupit také vecičky ako napr. oblečko v ktorom pojde bábo z porodnice a niečo na krst. Inak v týchto obchodoch su tie vecisky strasne drahé. a babo to má pár krát na sebe a už mu to je malé. :-D Inak dnes som bola vyplatiť jednu kojenecku sadu čo som si objednala z netu tak sa vytešujem. x-) a už som aj objednaná na 3D ultrazvuk do hlohovca na 18.12. inak janka neodpovedala som ti, ten kočík ešte stale nemáme dohodnutý ale ja som v podstate rozhodnutá. :-D takže mužovi ostava len suhlasiť. ale zase viem že nebude robiť žiadne scény. :-D
Odpovedať
Zdravim vs, Lucka v tatiane som si aja super nakupila ked som bola na SK,a vtedy tam trhy,tak sme toho fakt dost kupili,i ked trhy boli draksie :-| Mi sme akurat prisli od doktorky,pichali nas do nozicky,moje chudatko-a to do obidvoch noziciek ;-( ,ale maly to zvladol super,trosku pofnukal,ale bol ok,ziadne hisaky ;-) jedine co ma stvalo,ze nas zobrali o hodinu neskor,cize maly tam uz bol znudeny, unaveny a hladny..... Dnes je celkom pekne slnecno,u nas este nesnezi?
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha Lucka super nákup ;-) Ivka nevieš kedy sa ti tie vecičky zídu. :-) Už si bola v Hrinovej zaniesť tu prácu
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, tak je super, že to zvládol ;-) . Lucka, potom nezabudni dodať fotku z 3D, ok? Adka, postrehla si, že som mojej kivke kúpila čiapočku? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné pridám. a dokona mi aj nahra doktor 45 min. záznam na DVD-čko. super nie? arim ty ideš na ten 3D ultrazvuk?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny kdeže u nás po snehu ani stopa zrejme znova nasneží určit niekedy po sviatkoch ako naschval a potom bude sneh do apríla ]-(
Odpovedať
-no jajus tu tiz asi snezit nebude,tu je take aprilove pocasie stale,vacsino dazd,a vetrisko... :-S Ale na SK som bola zvyknuta na ze na sviatky je sneh x-) Kedy idete robit stromcek?Ja by som aj teraz :-D ,ale asi kvoli malemu bude len den pred vianocami,inak by to asi neprezil :-p ,ale chcela by som ho nechat do konca decembra,ked pridu nasi 29.12. aby si tam nasli darceky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, veď aj ja vravím :-) . Prácu som ešte nazaniesla, dohodla som sa, že zajtra, lebo ideme na Poľanu, tak to budem mať jednou cestou :-) . No myslím, že sneh už visí na vlásku :-) .
Odpovedať
Jej Ivus super postrehla som až teraz. Lucka 45 min.záznam? Fíha tak to si teda uži.My sme boli s manželom na sone v 20 tt.spolu a bolo to krásne.Doktor nám všetko pekne vysvetľoval kde čo je a v tom vraví: pozrite dieťatko sa vám prihovára kýva vám ručičkou.Bolo naozaj bombové a to sme ešte stále nevedeli čo je.Ja som vôbec nechcela vedieť čo budeme mať pre mna bolo dôležité či je v poriadku,no manžel bol strašne zvedavý tak v30 tt. som si dala povedať a boli sme všetci prekvapený lebo nám všetci vraveli že to bude chlapec.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sunny my mávame doma stromcek ešte aj v januári. zvešávame ho po mojich a sestriných narodkách ktoré mam 16.1. a ona 18.1. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne, že si postrehla :-D No my stromček budeme mať asi tento rok miniatúrny, v jednoizbovom byte, neviem kde by som dala veľký :-D , ale výzdobu urobím asi týždeň pred. Ináč, mne ešte nedochádza, že idú Vianoce :-| . Tak to rýchlo bežííííí.
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny aj my mávame doma tiež stromček tak do januára 6. sú traja králi tak niekedy po nich ho dávame dole. Juj aj ja sa hrozne teším na stromček tento rok sú to naše prvé spoločné vianoce, teším sa na ozdoby, stromček, papanie nebudeme v práci ale domka venovať sa snažilkovaniu :-D juj to bude paráda
Odpovedať
Profilova fotka
janka aj ja sa strašne teším na nase prvé spoločné vianoce. ja už poctivo nakupujem ozdoby na stromček lebo ja budem mať žívý tak 2,2m vysoký. tak som zvyknutá z domu a bez velikánskeho stromu by sa mi vianoce ani neratali. takže si vieš predstaviť čo ozdob nan potrebujem. :-D ivka no do jednoizbáku veru velký strom nenapraceš. jedine ak by ste sa vy vystahovala a nastahovali tam stromcek. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka? Zase snažilkujete :-D , dokedy? :-N
Odpovedať
-jeee jajus,hlavne to snazilkovanie-pekne vianoce :-D -ja uz sa celkom do vianocnej atmosfery dostavam,vcera mi muzik podaroval sviecku z vianocnym motivom-aroma spicy apple-velmi pekna,mame uz nakupene pohladnice,dnes idem zehlit vianocny obrus a vzdy ked jem mandarinku strasne mi to vianoce pripomina x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka porozprávali sme sa s mužíčkom o tej robote a kedže ostávam tu kde som tak sme sa dohodli že to neháme na prírodu ked mimi ma prásť tak príde neriešime to. Už zabudol aj na jún super nie :-D
Odpovedať
Adka- ano aj aj som tehu:-) Lucka ja tiez vecicky na bezne nosenie v sekacoch na paradenie a k doktorovi v bambine. vcera som muzikovi akurat prvy krat spomenula Hlohovec 3D, tak chcem tam volat az po poradni, ktoru mam 6.12 a objednat sa na januar. napis mi prosim do IP, co vsetko sa Ta pri objednavani pytali. diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny dakujem juj určite budú hroooooooozne sa teším, aj vy si ich užite s drobčekom teraz ho už bude lákať stromček svetielka a ozdoby budete ten stromček musieť uviazať :-D
Odpovedať
no ved muz hovoril,ze ziadne svetielka na stromcek,ze je to nebezpecne,tak som mu dala na vyber-SVETIELKA,alebo VIANOCE STRAVIM U SEGRY :-D tak uvidime co si vybere 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, vymysleli ste to super ;-) . Neviem, prečo ho ten jún tak ťahal :-D Ináč, dávam do pozornosti výstavu spojenú s pradajom vianočných stromčekov, ozdôb, stúh, svietnikov, sviečok na stromček...proste všetko vianočné, bývalú mestský úrad v DT, predtým tam vyrábali prstene a somarinky zo striebra, proste pod najtclubom tá najstaršia budova. Vraj sú tam super ceny, ja sa tam tiež chystáme :-) . Všelijaké farebné kombinácie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a kedy to bude? tam zavítam určite aj ja. :-D janka tak ti gratujejem k tomuto rozhodnutiu a tiež k rozhodnutiu manžela. takže sa to všetko krásne vyriešilo. super. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, už to beží aj teraz každý deň do 21.00 hod. a až do 24.12 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to tam musim utekať :-D Ivka pod najtom ved tam boli alebo sú potraviny
Odpovedať
Jajus - tak myslím si že ste to s manželíkom vyriešili správne.Už len veľa šťastia pri snažilkovaní a nech vám to vynde v tú najlepšiu chvíľu.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som štastná že sme sa takto dohodli konečne som 100% spokojná. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, nie v tej budove :-D . Prejdeš most, tá cesta smerom k najtu a na ľavej strane je veľká budova, bývalý MsÚ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zajtra sa tam musím zastaviť. len dufam že to najdem. ciže bývalí MÚ? drahý by to mohol vedieť. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?