Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to určite nájdeš. Povedz, že predtým tam robil Šuflo, niekedy dávno a vyrábali sa tam čípy do mobilov, BEOHA či ako sa to volalo :-N . Adka: ako sa to volalo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby majte sa bežím ku kaderníčke trochu sa skrášliť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ahoj ;-) . Ináč máš pracovať do 15tej :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už viem už som si to lepšie prečítala :-D babenky do akej farby budete ladiť ozdoby na stromček? Ja by som chcela zlaté Ivka tak ako si sa rozhodla ( co sme písali v IP)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka v IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny a tvoja sestra je tiež v UK?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny je už asi fuč, ale spomínala, že sestra je tiež tam vydatá :-) . Aj Adka už zmizla?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to má super aj ja by som šla za bráchom adka má internet doma?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka už máte kúpeny stromček či budete mať živý
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, má net doma. Nie ešte nie, asi kúpime taký maličký a už ozdobený a potom do veľkého bytu už kúpime veľký krásny x-) . Vy už máte, alebo ho pôjdete loviť? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme stromček od svokrovcov, tý si myslesi že ho stratili ked sa sťahovali tak si minulé vianoce museli kúpiť novy no a teraz v lete ked sme sťahovali Michalove veci tak sme ho našli tak ho dali nám super ušetríme môžem nakúpiť dekorácie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, vraj stratili stromček :-D , som sa narehotala :-N . Tak ja odchádzam babenky, dieťa sa mi už zobudilo :-) ... Majte sa krásne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojko ideme aj ja domkov papa
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko kde ste všetky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko. máme piatoček čo je super. x-) Dnes sa chystám do tej detvy na vianocne ozdoby.
Odpovedať
Dobre ránko aj Vám.Lucka tak máš sa na čo tešiť,je to nádhera a priprav si veľa peniažkou,keď to uvidíš budeš všetko chceť. :-)
Odpovedať
Jéééééj,babenky poslala som vám fotečku mojej krásavici. Lucka pozeraj o chvíľu budeš aj ty hrdá mamina na svojho potomka. x-) Janka pozeraj na čom sa snažilkujete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Lucka možno sa tam stretneme aj ja mám v pláne isť niečo nakúpiť ;-) Adka ta je ale krásna bože aká je už veľká. To neni ani pravda ved len nedávno ste ju krstili a tam bola taký drobček :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka je to krásavica. booože už aby to bolo a mohla som sa aj ja chváliť takouto krásavicou alebo krásavcom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bože, moje zlatučké :-) . Jááj som na ňu aj ja hrdá ;-) . Je tu vôbec teraz niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja som tu ale pomaly už palim domov. vlastne do DT na tie vianocné ozdoby. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak dobre nakúp :-) . A už máš predstavu o farbe? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, už ani Ty si tu nie? A Adka?.......
Odpovedať
Profilova fotka
Hííí, dnes si tu píšem sama so sebou :-D . Ale už idem aj ja domkov :-) . Prajem Vám krásny víkend a stretneme sa tu opäť v pondelok ;-) . Alebo aj skôr? Adka, Ty nezabudni ísť zajtra do BR, ok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem vydajachtive zvolencanky ;-) . Iwkaaa... ty schiza, radsej odpis na IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko, Lucka kde si sa bola strihať máš to supeeeer ;-) Ivka tak ako prišiel nakoniec ten pán z BB
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko. janka ja chodím k tej mojej kaderníčke čo ma cesala aj na svadbu. ma kaderníctvo vo zvolene. a dakujem. :-D a ty ako, presadila si tie kvety?
Odpovedať
Profilova fotka
ano presadila konečne :-D ale až v nedeľu pretože v sobotu ma hrozne bolelo brucho (vaja alebo ja neviem čo bolo to zvláštne pri pohybe ako keby som mala niečo v bruchu a to mi udieralo na vajka) chodila som na WC kažú pol hodinku asi som nachladnutá aj teraz musím isť na WC a bola som tam pred 15min ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
janka aspon si to nacvičís aké to bude ked budeš tehu. :-D ja ked niečo vypijem hned musím ist na WC. :-D som ako cisterna.
Odpovedať
Dobré ránko! Nejakým omylom som sa dostala do roboty, tak som hneď naštartovala počítač a už som tu. No dúfam, že ma tu dlho nezdržia, lebo sa celkom ponáhľam. Jáj, čoskoro už budem robiť medovníčky, ja sa tak teším. No zatiaľ nemám kuchyňu ]-( . Aj sedačka nám už prišla, no zatiaľ je v predajni, lebo doma ju nemáme kam zvožiť - v obývke sú rozložené kuchynské skrinky, dvierka, police a tak.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?