Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Lucka, to určite nájdeš. Povedz, že predtým tam robil Šuflo, niekedy dávno a vyrábali sa tam čípy do mobilov, BEOHA či ako sa to volalo 😬 . Adka: ako sa to volalo? 🙂

• baby majte sa bežím ku kaderníčke trochu sa skrášliť. 😃

• Lucka, ahoj 😉 . Ináč máš pracovať do 15tej 😃 ...

• Sponzor fóra
  • Tak už viem už som si to lepšie prečítala 😃 babenky do akej farby budete ladiť ozdoby na stromček? Ja by som chcela zlaté
    Ivka tak ako si sa rozhodla ( co sme písali v IP)

• Janka v IP 🙂

• Sunny a tvoja sestra je tiež v UK?

• Sunny je už asi fuč, ale spomínala, že sestra je tiež tam vydatá 🙂 .
    Aj Adka už zmizla?

• tak to má super aj ja by som šla za bráchom
    adka má internet doma?

• Ivka už máte kúpeny stromček či budete mať živý

• Áno, má net doma.
    Nie ešte nie, asi kúpime taký maličký a už ozdobený a potom do veľkého bytu už kúpime veľký krásny 😵 . Vy už máte, alebo ho pôjdete loviť? 😃

• my máme stromček od svokrovcov, tý si myslesi že ho stratili ked sa sťahovali tak si minulé vianoce museli kúpiť novy no a teraz v lete ked sme sťahovali Michalove veci tak sme ho našli tak ho dali nám super ušetríme môžem nakúpiť dekorácie 😃

• Janka, vraj stratili stromček 😃 , som sa narehotala 😬 .
    Tak ja odchádzam babenky, dieťa sa mi už zobudilo 🙂 ...
    Majte sa krásne

• ahojko ideme aj ja domkov papa

• dobre ránko kde ste všetky 😞

• dobré ranko. máme piatoček čo je super. 😵 Dnes sa chystám do tej detvy na vianocne ozdoby.

• Sponzor fóra
  • Dobre ránko aj Vám.Lucka tak máš sa na čo tešiť,je to nádhera a priprav si veľa peniažkou,keď to uvidíš budeš všetko chceť. 🙂

• Jéééééj,babenky poslala som vám fotečku mojej krásavici.
    Lucka pozeraj o chvíľu budeš aj ty hrdá mamina na svojho potomka. 😵
    Janka pozeraj na čom sa snažilkujete 😃

• ahojte Lucka možno sa tam stretneme aj ja mám v pláne isť niečo nakúpiť 😉
    Adka ta je ale krásna bože aká je už veľká. To neni ani pravda ved len nedávno ste ju krstili a tam bola taký drobček 🙂

• adka je to krásavica. booože už aby to bolo a mohla som sa aj ja chváliť takouto krásavicou alebo krásavcom. 😃

• Bože, moje zlatučké 🙂 . Jááj som na ňu aj ja hrdá 😉 .
    Je tu vôbec teraz niekto? 🤔

• ivka ja som tu ale pomaly už palim domov. vlastne do DT na tie vianocné ozdoby. 😵

• Lucka, tak dobre nakúp 🙂 . A už máš predstavu o farbe? 😉

• Janka, už ani Ty si tu nie? A Adka?.......

• Hííí, dnes si tu píšem sama so sebou 😃 . Ale už idem aj ja domkov 🙂 . Prajem Vám krásny víkend a stretneme sa tu opäť v pondelok 😉 . Alebo aj skôr?
    Adka, Ty nezabudni ísť zajtra do BR, ok? 😉

• Pozdravujem vydajachtive zvolencanky 😉 . Iwkaaa... ty schiza, radsej odpis na IP 🙂

• dobre ránko, Lucka kde si sa bola strihať máš to supeeeer 😉
    Ivka tak ako prišiel nakoniec ten pán z BB

• dobré ranko.
    janka ja chodím k tej mojej kaderníčke čo ma cesala aj na svadbu. ma kaderníctvo vo zvolene. a dakujem. 😃
    a ty ako, presadila si tie kvety?

• ano presadila konečne 😃 ale až v nedeľu pretože v sobotu ma hrozne bolelo brucho (vaja alebo ja neviem čo bolo to zvláštne pri pohybe ako keby som mala niečo v bruchu a to mi udieralo na vajka) chodila som na WC kažú pol hodinku asi som nachladnutá aj teraz musím isť na WC a bola som tam pred 15min 😠

• janka aspon si to nacvičís aké to bude ked budeš tehu. 😃 ja ked niečo vypijem hned musím ist na WC. 😃 som ako cisterna.

• Dobré ránko!
    Nejakým omylom som sa dostala do roboty, tak som hneď naštartovala počítač a už som tu. No dúfam, že ma tu dlho nezdržia, lebo sa celkom ponáhľam.
    Jáj, čoskoro už budem robiť medovníčky, ja sa tak teším. No zatiaľ nemám kuchyňu 😠 . Aj sedačka nám už prišla, no zatiaľ je v predajni, lebo doma ju nemáme kam zvožiť - v obývke sú rozložené kuchynské skrinky, dvierka, police a tak.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov