Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka kuk na IP ;-) :-D
Odpovedať
tak dnes tu uz zas nik neni 8-( kde ste vsetky????? aky ste mali vikend? mi sme boli z manglikom v tom chesteri,taka som bola chora brrr,nijak sme si to ani neuzili,lebo som len kaslala a soplila 8-( ale na druhy den mi uz bolo trochu lepsie,tak sme sa isli k moru pozret,no bol taky vetrisko,ze sme ledva z auta vysli a aj to nam skoro dvere otrhlo,a este k tomu na druhy den davali v telke ze v tej casti jednemu supermarketu povolilo strechu,co sme isli popri nom :-o no ale isli sme na pekny obedik do jednej znamej restiky,tam nam velmi chutilo a stravili sme dokopy asi 11 hodin v aute spolu co je tiez pekne 8-) -uz sme sa tak nudili,ze sme vymyslali hry ako-hadaj na co myslim,alebo co najviac slov zacinajuci na pismeno s,alebo r.......no ZABAVA :-D a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Suuny, tak zaujímavý víkendík ste prežili :-) . No ja som bola v sobotu sama, tak som upratovala, drahý bol u rodičoch - stierkovali a potom sme ešte večer išli do Metra. V nedeľu sme mali dve návštevy, tak čas dosť rýchlo ubehol a znovu je to pondelok. Tak to rýchlo beží. A malý sa drží? Už je lepší a zdravší? Aké je ináč počasie v UK, lebo tam mám kmotrovcov, ale už by sa mali vrátiť :-) .
Odpovedať
iwusss ahoj, pocasie je ok.,je zima,ale neprsi takze sa da 8-) Maly je uz celkom zdravy,ale tak rozmyslam,ze kym ja vyzdraviem on to zas chyti-tak je to vzdy ]-( Stale sa mu nechce chodit,lenivec,i ked prejde zopar krokov vzdy zas pacne na ritulu.Muz ho vcera strihal,chudacik,nic mi nepovedal a ked som si sla lahnut nasla som chumace vlasov na nocnom stoliku.Skoro som ho zabila,rano ked maly vstal bol taky iny,i ked je to len par kucier,uplne mu to zmenilo babetkovsku tvaricku na taku chlapcenku-kde je moje male baby????? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny a to sa dal sám manžel na strihanie? =-)
Odpovedať
iwusss strihane ako strihanie-zobral noznicky,spravil malemu pankaca hore na hlave a sup odstrihol :-D ,su tam sice schody,ale neni to take zle,i ked mi z baby spravil chlapca :-D ,a to den predtym mu chnapol kaderu vlasov zozadu,co som ja musela dokoncit,lebo to bolo hrozne.....no pravdu povediac moj muz nema problem z nicim co sa tyka babetiek-strihanie nectov,cistenie nosa,usi,prebalovanie,chovanie....len to nerobi casto :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko babulky. sunny tvoj muž je teda sikulka. :-D aj ja si pamätám že ako deti nás strihal len otec. no potom sme aj podla toho vyzerali. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde ste dnes všetky??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko, Lucka ako sa máte s drobčekom? Ivka kuk IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka, máme sa fajn, len ma dáko pobolievaju kríže. to bude asi tým že nemám ziaden pohyb. :-( mala by som to rýchlo zmeniť. :-N
Odpovedať
-ahojte babule,zas tu nie ste? chuda lucka vcera tu sama,ja som kukla len vecer,a nikto nist :-| -lucka ja som z chrbticou mala riadne problemy,ale az ku koncu v dakom 7,5 mes. ale take ze sme volali 999 :-o dufam,ze u teba to prejde lepse,mna este aj teraz po porode bolia,a dakedy musim brat velmi silne lieky inak by som ani z postele nevstala 8-( -al pre babo,musis niekedy vytrpiet vela,hlavne nech je to zdrave -ja uz len 2 dni do prace x-) ,kazdy za mnou chodi ako im budem chybat :-D no ......pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojkajte Lucka tak skus v Detve to cvičenie v centre Kubko možno ti to prospeje
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babule :-D . ako? Janka, idem kuk IP :-)
Odpovedať
ahoj iwus,ako sa dari? ja uz pomaly idem do prace,este maleho pobalit treba,nece sa mi,ale na moje prekvapenieje taky pekny den,slnecno,vsetky okna mam pootvarane,a je taky cerstvy vzduch-taka zima moze byt 8-) tak sa majte DIEVKY pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, no nesťažujem si :-) , až na tú prácu. Tak sa maj krásne, aj tu dnes je slniečko x-) . Babenky, včera som bola v Nicole pozrieť aké majú korunky a pýtala sa, či mám už aj šaty. Keď som povedala, že nie, tak povedala, že je najvyšší čas prísť skúšať :-o . Ty brďo, skoro rok dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
janka ale v detve nie je o to cvičenie záujem tak sa nekoná. :-( ivka aj jedna kamoška bola v salóne a povedali jej že je strašne vela svadieb na 2007. takže by si si asi mala spraviť aspoň taký predprieskum. sunny tak tie 2 dni ti závidím. aj ja by som už radšej sla na materskú lebo v tejto práci ma asi drb.. ]-( Dnes je asi den debilov. a všetci su zhromaždení na urade. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no budem sa musieť rozhýbať :-D . Lucka, na stretku si mi nevysvetlila, kde si kúpila korunku :-) . Vysvetlíš?
Odpovedať
Profilova fotka
fakt zabudli sme. takže za mestkým uradom ja taká nižšia budova a v nej su také obchodíky. je tam hodinárstvo a obchod so spol. satami. no a v tom obchode pri pokladni predávaju aj bižu. neviem či vieš kde myslím. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Ja akosi nestíham, nazerám sem len tak jedným očkom, ale aj vy ste sa už nejako zhoršili. A neviete niekto nič o Zunke? Tá sa tuším vyparila. Ja zajtra odchádzam do Čiech na predĺžený víkend, čiže sa asi zase dlhšie neozvem. Ivka, veru, veru, rok 2007 bude plný lásky, bude veľa svadieb, čiže hor sa do príprav!! Lucka, vydrž, už len pár mesiacov a budeš domka. A možno potom budeš túžiť po práci.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, jasné, viem kde to je x-) . A cenovo je to ako tam? Monika, ahoj. Teba je tu vzácnosť vidieť ;-) . Tak si poriadne oddýchni na tom predĺženom víkende ;-) . No ešte jedno, včera v Nicole mali pekné šaty, hneď ma zaujali, ale tá cena....16tis. ;-( . To ja toľko nie som ochotná dať :-( . Normálne uvažujem, či do Nicole vôbec pôjdem šaty skúšať, lebo určite tam budú tie naj, ale tie ceny...no neviem :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ivka to bola asi nová kolekcia. v tom obchode sa ceny pohybuju rozne. ja som tu korunku kupila za 800 Sk. a ta istá v nicol vysla na 1500 Sk. sila nie? monika tak si pekne uži predĺžený víkendík. len dufam že tam nejdeš pracovne. :-D zunka už asi nepracuje a asi finisuje s prerábaním takže nemá na nás čas. inak baby nám zajtra donesú sedačku aj kuch. stol tak už budeme na tento rok nakomplet. takže možete prísť na kolaudáciu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to je super cena x-) , Najbližšie keď pôjdem do Zvolena, pôjdem to omrknúť :-) . Nebude vadiť, keď budem mať skôr korunku ako šaty? Tak to je fakt sila, ten cenový rozdiel a na kúsku ]-( . Mali dobrý výber? Júúj Lucka, sa musíš teškať, čoo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka ved vieš ked si bola so mnou skúšať šaty, že v Nicole mali krásne ale dosť drahé no aspoň proti ostatným salonom robilo to aj 4000,- a to je dosť za tie prachy môžeš mať pre mužička vestu+košelu+topánky ;-) Tak si len užívaj prípravy bol to strašne krásny čas juj hneť by som sa vrátila o trištvrte rok dozadu :-) Lucka tak to už ste kompletne zariadení? Ivka neodpovedala si mi na otázočku v IP či máte v piatok čas okolo 19tej
Odpovedať
Profilova fotka
ivka nevadí. ale k korunke musíš potom doladiť bizuterku. :-) janka ale zase na druhej strane vydávaš sa len raz tak prečo by si si nemala dopriať svoje vysnívané saty. a ja som tie moje nasla v nicol tak som radšej zainvestovala ako by som potom mala lutovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
máš pravdu Lucka treba si splniť sen ja som tiež mala vysnívané v Nicole ale 14 000,- bolo podľa mna na 8 hodin veľa a ked som pozerala na sv. albumy tak ich mala skoro každá tretia baba. Nič v zlom len to je môj názor. Co chýbalo mojim alebo tie čo mala zunka a cena bola priatelnejšia. Ale to je na každej neveste ako sa rozhodne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak tie moje vysnívané naštastie stáli "len" 10 000. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ked si niečo vyberiem tak to stojí zato :-D Lucka inak ako sa cítiš papať ti chutí, tehuľkovanie ti určite prospieva ku kráse. No moja polovička bola na školení v BA na tri dni šiel tam pozrieť bývaleho spolužiaka ten sa ženil v septembr. Manželik došiel domov podozrivo aktívny či si neurobkáme mimi. Prišla som nato čo sa deje on sa bál ked budeme mať maličké aby sme boli zabezpečený. No ten spolužia,k podarilo sa im malinke na svadobnej ceste bývaju v podnájme v jednej izbe a robí len chlap a jeho žena tá má ešte školu takže nič moc. Takže zrejme sa môjmu drahému otvorili oči a videl že my sme už dávno za vodou máme svoj byt komplet zariadený dva dobré platy na skok ku rodičom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti janka gratulujem k tomuto manželovmu uvedomeniu si. :-D a držím palčeky nech sa vám to cim skor podarí aby sme mohli spolu kočíkovať. x-) citim sa dobre až na ten chrbát. papať mi chutí aj viac ako by bolo treba. :-N takže sa musím trochu krotiť. :-D Práve cez obed som si bola v obchode skusať nejaké tehu gate lebo tieto moje ma už dosť tlačia a potom ma boli bruško. a ani drobcovi sa tourčite moc nepáci. ale ked som videla tie hruznice čo tam mali skoro som odpadla. to že som tehu neznamená ze sa budem obliekať ako 300 ročná žena. ]-( a mali tam aj tehu rifle ale jedny mi boli malé a druhé velké. takže na mna asi ešte neušili. takže ani netuším v čom budem chodiť do práce. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To si viem predstaviť ake veci asi predávajú čítala som v snažilkách že aj v Ba je problém niečo pekné (a nie pre 60 ročné) zohnať. No zrejme sa budeme musieť naučiť šiť :-D (to by dopadlo aspoň umna možno vrece by som zvládla)
Odpovedať
Profilova fotka
janka ja asi ani to vrece. :-D no a ked je už problém v BA tak čo potom taký zvolen alebo detva!? ]-( a to ešte nehovorím o tých cenách. ja to zderstvo, pretože vedia že tie maniny si ich musia kupiť. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?