Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Tak to držím palce a ten z BB prišiel.
    Potom musí doma mať plné vankúše 😃

• Jééj Lucka, už Ťa aj kopká 😵 ?
    Janka, ďakujem za palčeky 😉 . Ináč, kedy prídeš na čajík? 😛

• veru kopká. najprv som si myslela že je to niečo iné ale teraz už viem že je to bábo. aj teraz tam asi nacvičuje spartakiádu. 😃 alebo mu chutil oded co som mala. 😃

• Sponzor fóra
  • Lucka, tak to bude futbalista 😃 , po ktorom asi veľmi túžiš, čoo? 😬 Ako ja po hokejistovi 😠 😃

• no super,ze uz kopka,moj si daval na cas,tusim 21 tyzdnov....
    zunka to co sa u vas poraba v praci,asi som tu nebola..... 🤔
    jaj dnes je uprsano,nic sa mi nechce...hroza 😒

• Janka, práve som počula Erosa - Per me per sempre - krása 😵
    Sunny a vidíš, všetko dobehol 😃 ....tu je dnes krásne, svieti dokonca aj slniečko 😎

• Lucka jej aj ja chcem ale mna tak môže len tak kopka moja polovička lebo som posledne nejaká podráždená alebo tak elektrina 😃
    Lucka to musí byť krásny pocit.
    Ivka nedojdete vy so Stančim na kávičku my by sme došli len nejaká som asi nachladnutá bolia ma vajka 😬

• ivka presne. nič iné ako futbalistu neberiem. 😃

• Janka, neuveríš, ale aj ja nejaké také problémy. Ale nemôžem to povedať Stančimu, lebo keď mu poviem niečo také, tak hneď ma dodrbká, no vidíš, lebo nosíš tričká nad krížami 😠 , čo nieje pravda. Tak sa trápim sama 😃 .
    Babenky, poraďte mi dobrý obchodík, kde zoženiem oranžové servítky, ale pozor! nie marhuľkové 🙂 . A takisto sviečky 😉

• Ivka pri baumse si bola ten darčekový obchod tam mali minule rôzne farby skus tam.

• Aha Janka, tak to ma vôbec ani nenapadlo, resp. nikdy som tam servítky nevidela. Ale pôjdem pozrieť 🙂 . Keď boli naši pred dvomi rokmi v Nemecku, mamina kúpila na ukážku oranžové servítky (fakt krásna oranžová), no a teraz mám tu problém také zohnať a doma ich mám len 20ks 😒 .

• Ahojte babenky.Tak konečne som sa dostala už aj ja k netu a mám chvíľu kľud od mojej krásavici. 😃
    Ivka zabávaš alebo si domka?
    Janka mám taký dojem že s tým nachladnutím od spodu ide asi vírus.Aj moja suseda aj svokra

• Ahoooj Adka, na dnes som už skončila, bola som len do 12tej 😵 .
    Ty si už bola u Dr., lebo ja sa už budem musieť objednať 🙂 .
    A čo robí Nicolka?

• Nicolka buva,dneska je zlatá je bez plienky a už sa 2 krát pýtala cikať,dúfam že to už tak ostane.Zajtra idem do Zv a vo štvrtok do Hriňovej tak môžeš objednať aj mna.
    Tak dneska si mala krátku.

• Áno, krátku. Ale včera som zase bola do 17,30 od 7,45 😠 . Išlo mi hlavu rozdrapiť 😒 .
    Dobre, objednám, ale je to záväzné 🙂 . No číslo mám doma, tak až zajtra. A na čo ideš do ZV?
    Neboj, ona si zvykne na to, že sa ciká do WC 😃 .
    Včera som bola hore v DT v kvetinárstve a mali pekný oranžový vlizelín, idem si ho asi dať objednať 😵

• Sponzor fóra
  • Tak ten vlizelín si objednaj je super.
    Idem s maminou k doktorovi.No už by si aj mohla zvyknúť veď ma 2 roky. 😃
    Dnes pôjdeme spať do Dt aby tam mohla zajtra Nicole ostať keď pôjdem do Zv.

• vlizelin to je čo 😬.
    No ja neviem čo to je Ivka ved ja sa babuším lebo ked behám v robote hore dole aby som nenachladla a teraz toto 😠 bože aj ja by som mala isť k lekárovi na kontrolu no mám kedy?

• Janka ty nemáš kedy a ja tam nechcem ísť , brrrrrr. 😞
    Ale musím,už to odialujem veľmi dlho.A kde chodíš ty.Ja pôjdem do Hriňovej k Dávidovi tak sa zase možno uvidíme.

• Ja chodím do DT k Melicherčíkovi 😛 myslela som že po svadbe nebudeme v DT a plánovala som od neho odísť no poprvé nemám ku komu tu v okolí a zadruhé nemám čas 😬
    ty si spokojná s Dávidom

• Dávid bol naozaj dobrý odborník ešte keď som bola tehotná vo všetkom poradil všetko pomohol,vysvetlil no ku koncu mojho tehotenstva sa začal rozvádzať so ženou a to ho riadne poznačilo ked sa rozviedol zomrela mu mama a je to úplne iný doktor ako kedysi.Tak neviem ti poradiť.

• No Janka, vlizelín je lisované kokosové vlákno, ak to chceš vidieť skôr ako na mojej svadbe, pošlem Ti obrázok mailom 🙂 .
    Ak sa môžem vyjadriť k Dávidovi, ja som s ním teraz spokojná. Bola som minulý týždeň, bol ochotný, čo som sa spýtala, na to mi vedel odpovedať. Takže to je vec názoru 😉 . No uvidím, ako sa zachová, keď mu donesiem výsledok zo sona, veď viete 😒 .
    No dobre, tak už idem domkov, idem si dať čajík a pozerať zámenu manželiek a čakať na drahého 🙂 . Zajtra sa pripojím okolo jednej, keď malý zaspí 🙂 , tak dúfam, že tu budete, hmm? 😉

• ivka ja tu budem určite. no kde inde by som aj bola ked v práci nie je čo robiť. 😃

• dobré ránko,jej Lucka pozerala som fotky na MK to už máš pekné bruško 🙂

• ahoj janka. veru až som sa tej fotky zlakla. 😃 v skutočnosti mi také obrovské nepripada. dnes mam poradnu tak som zvedava kolko som pribrala. 😃

• jej tak to potom napíš som zvedavá ako sa vám darí 😉

• Ahojte, som tu trošku skôr, zapla som si popri hre s malým aj PC 😉 . Lucka idem kuk foto 😵 .
    Janka, nie si častejšie na MK? 😃

• jasné napíšem. ahoj ivka. teba sme tu čakali až okolo jednej. 😃 😃 😃

• Jééj Lucka, fakt už máš pekné bruško 😉 . A tá zavinovačka nemá chybu, krásna 🙂

• dakujem. babyapripada vam to moje brucho ako tehotenské. lebo jňmne príde také akoby som len bola tučná. tehotenské brucho podla mna vyzerá inak. 😬 😃

• Lucka, tehotenské 🙂 , moje vyzerá tak inak 😃 ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov