Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
juj ja dnes nič nestíham arim aj na teba sme zvedavé tak šup šup fotiť :-D To bude super tehuľky okolie Zvolena :-D
Odpovedať
moje este nekope, len mavam take divne svrbenie brucha, ako keby z vnutra, ja koncim este len 15 tyzden, takze moje si este dava nacas :-) ale inac je vsetko v uplnej pohodicke
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, ešte budeš dokopaná dosť :-D , tak nech ešte nekope :-D
Odpovedať
to mas teda pravdu, som na to riadne zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, už nebudeš dlho čakať :-) . Kedy máš presný termín?
Odpovedať
24.5. a odchod na matersku 13.4. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ešte 4 mesiace pracuješ. To ubehne rýchlo, no nie? :-)
Odpovedať
to hej, len keby uz za mna bola pomaly nejaka nahrada, nech mozem zaucat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, aaach jaj :-S .
Odpovedať
Iwka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja už bežím, práve sa zobudil malý ;-) . Majte sa krásne a držte mi zajtra palce :-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja uz idem prec papa a zajtra sa drz a napis ako bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee arim asi som ta minula. tak super že aj vy pekne rastiete. ;-) monika a čo vy? zatial sa da manžel presviedčať aby ešte počkal? :-D
Odpovedať
no monika ani mne neodpovedala...... =-)
Odpovedať
Nazdrarček ženušky. Dnes som tu chcela viacej popísať, no Iwka ma zahltila svojimi otázkami ;-) cez IP, tak mi nezostalo veľa času, tak napíšem len toľko, že Lucka má frajerské bruško. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka díky. prídeš na to stretko? inak dobré ránko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko Lucka musím sa tu trošku odreagovať lebo ma dnes šibne zo šéfa a to je len ráno;-( sme nekompetentní všetko musí robiť len on
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak bud rada. vždy je to lepší prípad akoby ste mali robiť všetko vy a on by si vyvaloval sunky. :-D ale verím ti že sa to cloveka dotkne ked sef nedoveruje jeho schopnostiam. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to hej a stále omiela že mu nik na papier nedal kompetencie že on nebude robiť robotu za druhých no nerozumiem mu ale vrta sa do všetkého somár ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
janka nejak to vydrž. ale asi si nenavyberáš. v kazdej práci más takéto problémy. teda aspon ja som ešte nepočula že by bol niekto max spokojný. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, prepáč, prehliadla som Tvoju otázku. Manžel musí čakať, čo už más so mnou robiť? Aj keď má čím ďalej, tým viac pripomienok, no ja stále úspešne odolávam :-D .
Odpovedať
Ahojte.Lucka super krásne bruško.A neboj vypadá tehotenské :-D Ja tiež keď som bola tehotná tak mi to do 25 tt. pripadalo tak že som len pribrala a že som tučná,no potom sa to začalo zväčšovať úkrutnou rýchlosťou a tak pekne sa začalo guľatieť. Janka na zvládnutie šefa len toľko jednym uchom dnu a druhým von. Dneska idem k ženskému bože ale mám strach. ;-(
Odpovedať
Jéééj Ivka,gratulujem k robotičke to máš ako darček k narodeninám.Novidíš kto čaka ten sa dočká už len aby ťa ta práca bavila a aby sa ti v nej páčilo. A ozaj kde si?
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ja to beriem jedným uchom dnu a druhým von len ked s ním máte sedieť 8 hodin denne v jednej miestnosti a počúvať tieto žvásty tak to nieje bohviečo ]-( Lucka IP
Odpovedať
Profilova fotka
adka dakujem. dnes rano som si všimla že sa mi už vyplna aj do stran. :-D
Odpovedať
Cafte holky, monika,a to on chce a ty chces este pockat?hmmm,keby bolo na mne este by som tiez takych 10 rokov pockala :-D lucka akurat som si este raz pozerala album,tie vecicky pre babo su neuveritelne drahe,niektore dokonca ovela draksie ako v Uk :-o ,a to platy sa nedaju porovnovat,teda ja neviem,........ :-x iwus uz som nedockava ako si dopadla.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, tak práve som sa vrátila z toho domova a nemám z toho vôbec dobrý pocit. Dokonca plačem ;-( . Keď mi povedala sociálna pracovníčka, na čo sa mám pripraviť, čo všetko bude moja práca obnášať, tak som si všetko uvedomila. Robila by som "len" vychovávateľku, mala by som na starosti 10 rómskych detí vo veku 3-10 rokov, aj by som im varila, pracovná doba od 12,00 - 20,30 hod. ďalší deň nočná, potom voľno...proste deň, noc, víknedy, sviatky :-( . Tak som povedala, nech mi dá ešte čas na rozmyslenie, ale už to viem na 100%. Proste nemám z toho vôbec ale vôbec dobý pocit ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fú, a vraj sociálny pedagóg ]-( . To by bolo určie dosť ťažké. A platovo? Sunny, tak ako vravíš. 10 rokov hádam nie, ale aspoň o taký rôčik by som to chcela natiahnuť.. ;-) Možno je to tým, že mám krstnú /také živé striebro/ a vidím, čo všetko to obnáša..
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, 12 tisíc v hrubom. No dosť ďaleko od sociálneho pedagóga má vychovávateľ :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?