Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • LUcka, choď cez katalóg firiem - svadobné oblečenie - salón Judyt a šaty č. 12 a 23...ináč sú tam aj čísla 😃

• ivka pekné si si vybrala. 😵 a chceš ich aj v tej farbe alebo biele? budeš ako princeznička. 😵
    idem do banky niečo vybaviť. sa mi nechce, zas tam bude rada na hodinu. 😒

• Lucka, farbu ešte neviem, nemám vybraté tak, že to a to musí byť 🙂 . Proste aké sa mi hodia, také si vyberiem 😵 .
    Tak som rada, že sa Ti páčia 😉 a ďakujem 🙂 .
    Neboj sa, budú vidieť bruško, hneď Ťa pustia dopredu 🙂 , či omyl?

• Sponzor fóra
  • ahojte zas,
    teraz sme prisli z nakupov,
    lucka mam skusenosti,hlavne moj mangel,ten s tym robi casto-aj predava aj kupuje,ja som s tade kupila spaci vak malemu,prislo to v 100 % stave,takze zatial mame len dobre skusenosti 🙂

• a nechcel by tvoj manžel pre mna vydražiť kočík? 😃 sledovala som včera dražbu toho kocika co chcem a vydražil sa za 169 libier. čo je v porovnaní s nasimi cenami uplne super. len ja anglicky moc neviem tak som tým výrazom tam vobec nerozumela.

• z drazbou teda skusenosti nemam,a to by ti ako poslali na SK?

• nie poslali by mi to do anglicka. mam tam nejakých známych a oni by to potom doniesli. škoda že takato nejaká dražba nie je aj u nas.

• to bhy si mala dobre,ale ja uz teraz nic neporiesim,idem domkov,mohla by som sa na to pozriet ak chces ked pridem,ale nevim presne o co ide,opytam sa vecer muza blizsie info,a ci daco teke uz robil 🙂
    Lucka pocasie-nic nove?Mam brat plavky? 😎

• http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/detsky-nabytok/40/
    lucka tu je link na nejaky bazar co som nasla,je tam dost vela tych prebalovacich pultov tak vyskusaj,aj dobre ceny 🙂
    ja hladam daku stolicku na papanie co vyuzijem na SK,zatial bez uspechu 😞

• ahojte babenky tak až teraz som sa dostala na net krôza už ste mi chýbali. Tento môj kolega to je normálne vysávač energie 😞 😛 . Sunny prajem Vám štastnú cestu

• dik jajus,
    potom dajte info o stretku 🙂

• Ahoj Maca. Len ti chcem popriat krasnu dovolenku a uzi si to doma. Uvidime sa ked prides. Papa

• dik sunny za ten link idem to pozrieť. 😉

• dakujem zuzi,hned sa potom ozvem a uz konecne musime hodit stretko 😉

• A dnes tu nikto nieje? 😢

• Sponzor fóra
  • ja som sem práve nakukla. nejak mi blbol net v práci.

• Ahoj Lucka, ako sa Ti darí, teda Vám? 😵
    U mňa nastala zmena plánu, šaty ideme vyberať v štvrtok, juuj, už som nedočkavá 🙂

• hadam to už do štvrtku nejak vydržíš. 😬 😃 ja sa mam fajn len som stale hladna. a obed až za hodinu, asi tu odpadnem od hladu. 😃

• Lucka, jasné, vydržííím 😃 . A hádam aj Ty vydržíš 😛 😉

• no zjedla som práve jablko tak som na takých 10 min. oklamala žaludok. 😃 ešte tu mam kiwi a mandarinku tak to snad do tej 12-tej vydržím. 😃 inak teraz si fakt pripadam ako všežravec. všetko na co sa pozriem zožeriem. 😃 a potom vecer pufkám a brucho mam ako pred exploziou. 😃 ale nejak ten hlad neviem ovladať. 😠 😃

• Lucka, ja som tiež po sviatkoch nejaká napuchnutá 😃 a každý večer si poviem, že od zajtra chudnem 😬 a nikdy nezačnem. Ale dnes by to aj mohlo vyjsť, mala som len kávu a tiež mám doma ešte ovocko, tak si dám ako obed 😛 . Lebo týmto štýlom sa ani do šiat nezmestím 😠 .
    Už musíš mať pekné bruško 😵 .
    Ináč, nechcela si Lucasa? Či manžel zamietol? 🙂

• Lucka, pozri na MK, jedna baba predáva prebaľovací pult CAM a mne sa celkom pozdáva 😉 . Alebo si už pozerala aj babetko.sk, my sme s Adkou nasli celkom dobre ponuky, keď sme hľadali. Skús aj takto niečo popozerať 😉

• Ahojte všetky krásavice.Iwka ja vo štvrtok nemôže zmena plánu.

• Kivka Nicole ti chce niečo napísať,akurát som jej vravela že si písala tak sa ti chce vyžalovať,tak čítaj.
     mmmmmmmmmmmmmmmmmmmnn hnhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhnnáurdimezgisefse

• ty a napuchnuta, neverím. no brucho už mam riadne. aj ked mne sa zda stale rovnaké a to že rastie vidím len podla toho že ked som sa posledne chcela oholiť tak na iste niesta som si už nedovidela. 😃 na babetkove maju len nové vecie, nie?

• Lucka na babetkove majú ano len nové,ale na www.babetko.sk tak tam majú z ruky prikneš si na forum a tam si najdeš inzeráty,tak tam najdeš všetko od výmyslu sveta,kočar,koliska,postielka,stolička,oblečenie,obuv,odsavačky,proste úplne všetko.

• adka ahoj. ja práve sledujem veci na mimibazare. už som z tade objednala par vecí. a teraz mam zalusk na superske rifle. 😵

• Aj ja som z tade už objednala zopár veci.Naposledy botasky adidas pre Nicole a majú mi prísť dnes alebo zajtra tak sa už neviem dočkať.A kto predáva tie rifle,idem ich kuknúť? 😃

• tak konečne som najedena. teda aspon na chvilu. 😃
    adka predava ich Iva P /iwushka/ , len neviem posudiť či su aj pre chlapca tak som jej písala. 😃 mne by dnes mala tiež prísť z tade taká supravička a spací vak. 😵

• Lucka akurat mi poštarka doniesla tie botasky.Juuuj taká som rada,sú krasne a za 300,-Sk to by som mohla kúpiť len dáke od timťanka 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov