Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fakt super cena. x-) dufam že aj mne to dnes príde. sa vytešujem z kazdej veci ako mala. :-D kukla si tie rifle?
Odpovedať
Lucka aj ja sa stále vytešujem,a kupila by som pre nu čokoľvek.Pozerala som tie rifličky (to sú tie čo stoja 180,-Sk?) Ano sú krásne také suprové ale ja by som na tvojom mieste počkala,lebo ich dala do aukcie a tam je vyvolávacia cena 99,- ešte sa jej zatial nik neozval.Aukcia trvá ešte 3 dni.Tak by si ich tam mohla kúpiť aj lacnejšie. Ja by som jej na tvojom mieste napísala že som si to rozmyslela a počkala do tej aukcii a aby to nebolo blbé že zrazu z tade chceš tak mi som sa do aukcie prihlásila ja namiesto teba.Ak by to nahodou nevyšlo nevadí,uvidíš že takých rifličkov tu najdeš veľa,veľa,veľa.No nechcem ta odradzať urob si ako chceš,sú ozaj pekné.
Odpovedať
Lucka pozri si aj Martinka H.(Maťka) má krásne suprové rifličky na traky CHEROKEE 180,-Sk
Odpovedať
Profilova fotka
adka ja som ich ešte neobjednala len som sa jej spýtala či su vhodne aj pre chlopa. a do tezar mi neopísala. ]-( podla teba su to chlapčenské. lebo nie je dobre vidieť či je to ružova farba alebo nie. idem kuk tie druhé. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tie su super ale až od 6 mesiacov. a mna tak dlho všetci strasili že nemam nakupovať malé čísla až som pri nedavnej inventure zistila že namam nič pre novorodenca a mam len väčšie čísla. tak teraz dohánam. :-D
Odpovedať
Mne sa zdá že je tam ružová ale podľa mňa niesu zle ani pre chlapca. A to je pravda že sa ti neoplatí kopavať veľa malých čísel,rýchlo z toho vyrastie.
Odpovedať
Pozri si Ivana V (lenča) nohavice na traky z kačkou za 50,- Mne sa strašne páčia.A cena je bombová.
Odpovedať
Lucka pozri Michaela M. (Michaela05) ID 2127 Komplet č.62 rifle+tričko 139,- krásne. Bože ja som horšia ako ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adka :-D :-D :-D . mne sa tam aj tak pácia viac veci na baby. tie ruzovkave supravy su nadherné. x-) a ja si ich nemožem kupiť lebo lukškovi by sa zrejme nepacilo chodiť v ružovom. :-D tie nohavice som pozerala a su super. len ci sa mi oplatí objednavať jednu vec za 50 Sk a približne tolko isto je aj postovné. :-.
Odpovedať
Lucka tak toto je nádherné je to súprava vhodná do pôrodnice aj na návštevy k pani doktorke.Jeden záujemca jej už napísal ale treba skúsiť možno to nezobral.Sandra B (dadalena) ID 44 cena je 250,- je to bielej farby- krásne a praktické ja to mám tiež.Zamat sa dobre perie zíde každá grcka.
Odpovedať
No veď práve poštovné vyjde tak na 38,-Sk vždy si pozri všetky veci čo tá pani ponúka či náhodou nezoberieš viac.A vieš dievčatko je predsa dievčatko. :-D :-D Neboj budeš mať babu druhú.
Odpovedať
Profilova fotka
da sa nejak rýchlejšie vyhladavať tie veci? lebo podla ID mi to nejde. a kým to najdem tak to vždy trva.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to dufam. :-N :-D aj tie ružovkavé body su na zožratie. x-) ja keby že čakam babu tak chodí chuda asi len v ružovej. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a čo povieš na tuto aukciu? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id...
Odpovedať
Profilova fotka
maťka tu je ešte link na tie rifle čo sa mi pacia. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id...
Odpovedať
Ten balík ma dobrú cenu,ale rifličky sú strašne malinké.Lucka dieťatko do 3 mesiacov potrebuje mäkké vecičky aby ho to nikde netlačilo.Vieš si predstaviť dieťatko v perinke v takýchto rifličkách.Ja by som z toho balíčka využila dve mikinky.Je to nepraktické,dieťatko je veľmi krehké a ťažko sa oblieka do takých vecí ktoré nemajú celé odopínanie.Neviem možno sa nebojíš zaobchádzať z dieťatkom ale ja ani pri druhom by som to radšej neriskovala.Treba mu pohodlie.To je však môj názor.Aby ti to potom zbytočne nestálo v skrini.
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7...
Odpovedať
Profilova fotka
Lucík, tie rifličky sú krásnučké, ale fakt asi skôr pre babu! Je tam podľa mňa dosť tej ružovej. |-| Idem ešte na ne kuknúť!
Odpovedať
Profilova fotka
dik za radu adka. kedze ja ešte nemam skusenosti tak sa orientujem len podla toho čo sa mi paci. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee adka tie su krásne. a to take male babo potrebuje topanky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, už sa teším keď zajtra prídeš, budeme kukať na internete najaké pekné vecičky a skúsime pokukať veci, čo mám ja na zozname. ;-)
Odpovedať
V oktobri už býva chladnejšie a predsa je to také pekné keď prídeš aj k pani doktorke a má také pekné boty a môžeš ich potom využiť aj keď ho dáš do bežkov aby nemal bose nožičky a nenachladol.Ja som mala pre Nicol tiež.Tieto sú také frajerské.Že?
Odpovedať
Profilova fotka
mati asi prídem k vam spať až vo štvrtok. lebo vo štvrtok mava majo futbal v hale a ak som sama tak by som to využila a ostala vo zvolene. :-D juuuj teším sa. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak ty si fakt dobrá! ]-( Vo štvrtok ideme k starkej! Ty vymýšlaš hlúposti!!! ]-( Júúúúj.... Tak len dúfam že keď sa od nej vrátim, že hneď nezaspím, lebo aj teraz zaspávam za počítačom! To by sme toho veľa nenapozerali! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adka su suprové. asi ich objednam. idem zobudiť manžela aby to schvalil. :-N :-D mati nečerti sa. ]-( a prečo sa ide ku starkej? neboj nedovolim ti zaspať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nečertím sa! Lebo idem zvešať stromec! Starká mi volala včera, tak ju chcem ísť aj kuknúť, poklábosiť... Ale to hneď po robote. Tak pa, ja už fakt idem búvať, už držím otvorené oči len taktak Pozdravuj Lukiho
Odpovedať
Lucka daj vedieť čo na ne povedal manžel. Ak sa smiem spýtať srdiecko ti je sestra?
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravila a posiela ti kopanček. :-) dobru nocku. mna ešte caka namahava práca. musim si upraviť iste partie, lebo zajtra mam poradnu. to sa zase pri tom nafučím ako jež. adka ano srdiečko je sestra a buduca krstna mama. x-) manželovi je to vraj jedno. :-D ale spýtať sa ho musím aby nemal pocit že ho z toho vynechavam. :-D ale aj tak si spravím po svojom. :-D takže ich idem objednať. x-)
Odpovedať
Dobrú nocku,lebo aj mne akurat prišiel manžel z treningu a musím si tiež urobiť povinosť k nemu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko Lucka tak ty už vo veľkom nakupuješ :-) jej.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?