Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ahoj sunny. tak sintia a juraj budu mat tiež chlopa? super. ako sa jej inak darí?

• Zatial dobre,aspon co viem obaja boli uplne nadseny z ultrazvuku,a sme ratali ze to bude chlapec a tak aj bolo 😵
    Ma pekne brusko ,uz celkom velke,a uz jej ani zle nebyva...tak asi vsetko ok.
    A ty?Uz nachistana na porod?Detska je uz komplet?

• hahaha. da sa byť nachystana na porod. ja si to ešte stale neuvedomujem žo ten drobec raz z toho brucha musi aj vyjsť. 😃

• Sponzor fóra
  • hmmmm .....ked budes v 38 tyzdni budes sa aj modlit aby uz vysiel 😃
    Nachystat na porod-urobit si porodny plan,z otvorenymi moznostami,starostlivostou a babetko,a pod.....a uz len psychicka priprava...popripade homeopatika 😉

• Ahojte krásavice,tak ja sa hlásim že dnes na stretko prídem,možno budem dákych 15 minut 😃 Uvidím ako sa mi podarí potajomnky zdrhnúť od Nicolky.
    Tak sa už teškám -veeeeľmi

• Adka aj ja sa teškámmmm 🙂

• A ozaj Janka ide alebo čo je s nou? 😮

• arimzv-ahoj mirka, práve som zistila,ze sa poznáme.....no bude sranda na stretku.

• Tak to je ale riadna sranda Suzit 😃 a to si na to ako prišla 😮

• podla fotky a sranda, lebo sa nepoznáme zo zvolena, hoci sme zvolencanky, ale z blavy.....Fotku som nahodou nasla, ked som pozerala albumy z príprav a tak mala zunka fotky z vasich stretávok....

• Vidíš aký je svet malý 😉
    Aj vo ZV je také mrzké upršané počasie,u nás je ešte stále veľa veľa snehu,a aj dneska ráno snežilo 😃

• Ahojte, ja mam svadbu 28.4. na Zámku vo Zvolene asi 70 ľudí, takže som dlho hľadala miesto kde by sme sa vošli. Veľa ľudí je mimo ZV takže som potrebovala niečo s ubytovaním, do úvahy prichádzala Poľana ale keď sme sa tam boli pozrieť ostala som zhrozená, staré, zatuchnuté ťažké závesy no fuj!!!! Potom som bola v Hotel - Tenis kde v marci otvárajú novučičkú sálu pre 130 ľudí. Prístup prevádzkárky bol perfektný a viac som neuvažovala. A to s tým zlým kuchárom je možno pravda ale čo viem už dávno ho vymenili a tento je ževraj super, chystám sa tam ísť najesť len tak aby som si ich vyskúšla tak dám potom vedieť.

• Ahojte.

Suzit 🙂
    pozname sa zo skoly?
    trosku mi napovedz, lebo aby som potom nemala soky, ked budete uz vsetky usadene v pizerke a ja dojdem.
    Vies, ze tehotne sa nemaju lakat 🙂

• Tak babenky, dneska potrkotajte a pofoťte sa, aby som vydela aj nové tváričky. Pekný víkendík. 😉

• Ahojte, hlásim sa prvá po stretku 🙂 . Tie, čo ste neboli, môžu ľutovať, však babenky? 😃
    Suzit, dnes som bola vo ZV a videla som vo výklade Tvoje šaty, fakt podobné tým mojim.
    Katarina, vitaj medzi nami 😵 . Čo všetko už máte vybavené? Lebo Tebe sa to kráti už teda riadne 🙂 .

• Sponzor fóra
  • Ahojte,tak ja sa hlásim po stretku druhá 😃
    A musím povedať že mám z neho dobrý pocit a bola som milo prekvapená,babenky ste všetky zlaté,milé a hlavne ukecané však Suzit? Bolo mi s vami super,mne sa takéto stretko zišlo ako soľ.Díky vám 😵

• baby, mali ste foťáky na stretku?

• joooj Zunka nemali sme,smola 😞
    A ty sa ako cítiš? Dufam,že sa ti to hojí pekne a rýchlo. 🙂

• ahooojte. kedže hlavné fotografky zunka a monika chybali fotky nie su. 😬 aspon vidite baby že vasa učasť je nutna. 😃
    ja idem dnes na sono tak sa vytešujeeeeeem. 😵

• Dobré ránko. Baby, no hned sa mi lepsie pise, ked Vás aspon niektoré uz poznám.....A bolo super, ani som necakala, ze budem s Vami tak dlho. Rýchlo ten vecer presiel.
    Iwuska-boli sme vcera na Víglasi len tak na blink obzriet tu salu a nasli sme aj tu pani, co si mi davala kontakt. Bola fakt ochotná a vsetko nam poukazovala. Vyzerá to tam dobre. Este tam pojdeme cez týžden s nasimi, aby sa vyjadrili. Ale nam sa tam pacilo. Diky za typ.....
    Adka zdala som sa Ti ukecaná? 🙂 Inak, ten bus, co si ma viezla na stanicu, tak vobec nesiel, ako mi to pozrel priatel. Tak som nakoniec isla o deviatej tým busom, co som mohla ist aj z vrchu od pizzérky.....
    Lucka,tak budes dnes vidiet opäť Lukáška.....

• fuuu suzit tak to si sa tam pekne nacakala. 😞 veru dnes uvidim lukaska, len dufam že je všetko o.k. Doktorka bola v piatok dosť netrpezliva a kazala mi hned na druhý den prísť s výsledkami zo sona. tak ma to tak zarazilo. ale snad sme o.k.

• Suzit,tak to ma mrzí.Mohla som ti dať číslo na mobil a mohla si mi zavolať išli by sme si ešte niekde sadnúť ja som mala čas. 😢
    Lucka neboj určite bude všetko v poriadku.Potom napíš čo Lukáško robkal.

Suzit ukecaná - v dobrom slova zmysle.Vždy lepšie keď su baby ukecané ako keby sme tam mali sedieť a nenájsť spoločnú reč 😉

Môj manžel mal dnes prísť domov konečne,no smola príde až zajtra lebo sanitka na prevoz z okresu do okresu sa musí objednávať.Mám také nervy že až 😠

• Dobrý večer Vám prajem 😉 ,
    Lucka, tak ako bolo na sone? Verím, že je všetko ok 😉 .
    Suzit, som rada, že sa Vám tam páči, to by ste mali tri týždne po nás 😵 .
    Aj mne sa páčilo na stretku, kedy dáme ďalšie? 😃

• čože??? vy ste nemali foťáky??? 😠 😐 😞 😐 😠 😞 😐 😠 😐 😠 😐 😞

• Zunka, nieeeeeee 😠 Mňa to ani len nenapadlo 😐 .
    Ako sa máš? Všetko je OK? 😉

• ahojte. takže sono dopadlo o.k. sme v poriadku a krasne rastieme. už važime cez 1300g. 😵
    zunka aspon vidiš ake sme nezodpovedne a že nabuduce je tvoja učasť nevyhnutna. 😉

• Lucka, super. Lukáško je už riadny chlapisko 😵 , rastie ako z vody 🙂 . Nech sa Vám aj naďalej tak dobre darí! 🙂

• vdaka ivka. prave si zahajil v bruchu gymnastický krúžok. hrozné čo tam doraba. 😃 dufam že ho to nebude dlho baviť aby som sa vyspala. 😃

• ahojte babule,
    Prajem Vam krasneho Valentina,vela romantiky a lasocky 🙂
    Planujete nieco special?

• ahojte. Ako vidim, vcera tu nikto nebol. Mne robili nieco celý den s pocitacom, tak som sem ani nemala ako ist. Aj ja Vám prajem krásneho Valentína. My pojdeme s drahým dnes na veceru. Darceky si specialne nedavame, snad nejaku cokoladku srdieckovu.....
    Sunny v anglicku sa to oslavuje nejak specialne? Kedže je to sviatok zo západných krajín....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.