Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, ked sa vratis, tak napis, ako je s manželom....... Jajus- mohla by si mi napisat par riadkov o vasej svadbe- ved vies, ked, co ako.....som zvedavá, kedže ma to len caka. Mozes kludne do ip. dik :-) x-)
Odpovedať
ahojte. mne by asi to stretko na buduci piatok vyhovovalo :-) a je mi jedno ci ZV ci DT
Odpovedať
Ahojte,tak konečne doma :-) To stretko sa odkladá akosi každý týždeň :-D No mne to len vyhovuje.Už je chorá aj moja mala krásavica,starky bol s nou včera na štadione a ona sa mu tam pocikala tak kým prišli domov tak mala ritku ako ľad.No a dnes teplota 38,3.takže som strašne rada ]-( Hnusný štadion.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Adka tak Vám štadiony šťastie neprinášajú, čoo? Raz Jarda tam dokaličia, teraz Nicolka je chorá ]-( . Radšej ich obchádzajte na 1OO km. Ty už máš pokoj aspoň s Jardom, že na hokej zanevrel, však?....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky tak to by bolo super tak sa dohodnime na budúci týžden v piatok na 100% v picke tam nieje nafajčene pretože si už musím dávať pozor na seba :-D môže byť o 17:00hod?
Odpovedať
Profilova fotka
Jajuš, už aj ty?? :-) Babule, nevestičky - idete niektorá zajtra na výstavu "SVADBA" do BA?
Odpovedať
Ahojte,Jajus niečo som zmeškala? Už či len asi????? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika , ja na výstavu nejdem, kedže hlavné veci mam vybavené ....keby bola blava trosku blizsie....a Iwka ty ako, nejdes?
Odpovedať
Profilova fotka
cawte baby. Ta som konecne doviala. bola som polyzovat na Donovaloch, ale uz v utorok som ochorela, takze som toho vela nenajazdila :-( . My sme s drahym strasne xceli ist do BA tento vikend, ale drahy s kapelou nahrava cd a bude zavrety v studiu pravdepodobne cely vikend a ja asi s nimi ak sa mi vrati hlas, ta aspon bude zabava :-D . Xcela som si v BA vybrat saty a Julimu kuknut frak, bo vo Zvolene ho nemaju nikde. Takze sa to zase odlklada na neurcito. Asi sa budem vydavat omotana v zaclone a drahy v maskacoch(pracovnych). :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takže ja suhlasim s tým piatkom o 17:00 hod. v pizzerke. x-) a janka by nam mala kdeco vysvetliť. tieto jej dvojzmyselné vety.... ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa zajtra aj s malym chystam do zv a pravdepodobne urobim z draheho slameneho vdovca, lebo ostanem cely tyzden, tak si na vas spomeniem, ked tam budem. :-) ak nasi povaruju, tak by som vybehla aj polyzovat, alebo aspon pokorculovat. tak vas zdravim a prajem pekny vikend!
Odpovedať
ahojte babule, musim sa dnes pochvalit,je to prvykrat co sa maly rano vycikal do nocnika x-) ,som mu tlieskala a chvalila ho aky je sikovny,tak si chudatko myslel,ze cikat je fakt dobre,tak sa znovu vycikal na koberec :-D Ale super zaciatok ;-) mirko06 a tvoj maly ma kolko?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, Suzit, ja by som aj išla na tú výstavu, keby to bolo bližšie. A aj tak mám už väčšinu vecí vybavených, tak neviem, či by sa mi oplatilo. A Ty sa ako máš? Ozaj, bola si si už vabrať šaty? Som zvedavá ;-) . Janka?...už? x-) :-D
Odpovedať
Ahojte krásavice. To zase žiadna nepracuje :-D Kde ste všetky? Jooj ako my je dobre na materskej,môžem sem nakuknuť kedy len chcem a nikto ma neovplivnuje (iba Nicole) :-)
Odpovedať
adka no super na materskej,ale velmi to nepomaha na bolesti chrbtice :-( dnes ledva chodim a som vykrivena na jednu stranu,kazdy krok bolest a som sama na Materskej a muz v praci ;-( ,ledva som maleho vybrala z postielky,aj to v bolestiach,drogy nepomahaju,len sediet sa mi da a to mam cely den pred sebou zo 16 mews.dietatom ]-( neviem co ideme robit,lebo prechadzkanehrozi :-| nastastie ide spat o 11.30 tak si zas dam horucu vanu,a odych na hodinu :-N
Odpovedať
Sunny ja to všetko poznám.Aj ja mám zablokovaný 7 stavec a ako sa nejde odblokovať.Minule som bola aj u maserky ale asi ju musím navštevovať častejšie,povedala že mám stuhnutý celý chrbát.Takže viem čo to je,ale nestrašme Lucku :-D Ja som na Nicole tiež sama,manžel robieva veľmi dlho a teraz je dokonca už 2 týždne v nemocnici.Mala je nachladnutá tak je umrnčaná a len by sa varovala na rukách a to už ma 2 roky a 2 mesiace 8-(
Odpovedať
-to ti nezavidim,chudak muzik,musi to byt tazke byt tak dlho bez ocka -aj maly by bol len na rukach ked je chory,to je jedine obdobie ked sa neha objimat a este ked spadne :-N -je to tazke,ale zas moja segra nikdy nemala problemy z chrbtom,ale je nizka a ja som 175 cm a cecky ma tahaju dole tak to zatazuje chrbat :-S :-D Trosku sa to lepsi,mozno zacala ucinkovat droga :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som si myslela, že dnes to tu bude pestrejšie a tu nikoho okrem Adky a Sunny :-) . Ja som dnes bola v Martine, bolo dobre a zajtra idem do Topoľčian. Tak sa aj teším, pobehám aspoň po obchodoch :-D . Dnes sme vybrali na svadbu už aj niečo pre moju polovičku a to košeľu x-) . Ja som si popozerala vo ZV šaty, majú dobrý výber, najviac sa mi páčili v Priore, mali fakt krásne. Už len si vybrať. Tu je čo nového? Bude aj stretko, alebo opäť sa odkladá na neurčito??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko. dufam že to stretko bude a že sa zase neodloží. :-N :-D predbežne sme dohodnuté na piatku o 17:00hod. v DT. ivka tak z teba sa stala riadna cestovateľka? :-D
Odpovedať
zdravim kocky, dako sa stracame z MS :-| aj ja som si vsimla ze iwka vela cestuje,to by aj mna bavilo,ale niekde po spanielsku a kde je horuuuco 8-) -mna stale boli chrbat,rano som uz o 4 bola hore ,isla som dala dat si tabletku a spravit caj...no bolesti,a maly zacal strasne plakat o 6 ...tak zas kmitat k nemu...chudak mozno zly sen,ale potom som spala do 9 x-) a to ma este muz zglbal,ze som ho zobudila,a mne bolo zle :-( ,neviem kde su tie casy ked sa o mna zaujimal aj rano o 6 =-) , -uvazujem ze sa vratim -resp.zacnem pracovat,lebo aj financie potrebujeme a hlavne potrebujem ist medzi ludi,uz mam s toho depku,za posledne dni co pride muz domov,najeme sa spolu a potom ide do studia alebo sa hra exbox,akurat ze maleho vecer ulozi...a potom zas ide do studia,a pride kukat telku len ak fakt daco dobre davaju ]-( treba zakrocit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Tak ja som tu tiež len sporadicky,kedže nemam stale pristup k netu. Iwuska- tu cestovatelsku pracu ti normalne závidím.....nie ako ja ked sedim na zadku a čumím do pocitaca. Vcera som bola konecne pozerat saticky - nakoniec som si vybrala v salone Ellen vo zv., skoda, ze este nie su na nete. Su take maslove,lebo cisto biele mi velmi nesli. Pani v salone slubila,ze da novu kolekciu nafotit. Tak sa tesim a mozem sa uz obzerat aj po topanockach..... Inak na stretko sa tesim a dufam, ze nebude dovod ho odkladat . Ty si si uz vybrala to spodne pradlo, co si sa pýtala na predajne?
Odpovedať
Ahojte. Jeeeej Suzit,tak to najdôležitejšie čo na seba už máš za sebou. ;-) A ozaj aj ja som mala maslové šaty,ocino to nešiel prežiť ale nakoniec sa s tým zmieril. :-D No a na fotkách a kazete vôbec nevidno že sú maslové a nie biele :-. Stretko,aj ja dúfam že vynde.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adka, mne to bolo jedno ci maslove,ci biele, moji poradci, co boli so mnou sa vsetci zhodli, ze maslova farba mi ide lepsie. V tej bielej som bola vraj velmi bleda. K satam mam aj rukavicky, bizuteriu-náhrdelník a visacie náušničky, podväzok, vankusik na obrúcky,korunku, zavoj taký do pol chrbta maslový a rezervovovala som si aj kabatik-ved nikto nevie, ako bude v septembri. Tak ma tam pani zo salonu vcera pekne nanaranžovala a výsledok bol super....az som bola prekvapena.
Odpovedať
Aj mne všetci tvrdili že maslová mi ide viac,len ocino chcel mať dcérku v bielom ale nakoniec keď ma videl bol spokojný. Som rada že si spokojná - tak to má byť. A ako sa to tam pohybovalo cenovo? Tipujem že korunku a bižuteriu si sa musela kúpiť.Nie? Ja som si tiež kúpila a do teraz ju mám doma :-D Musím ju už predať,len čakam na digit.foták ale manžel mi ho teraz určite nekúpi :-( (keď sme teraz v zlej situácii)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem platit 10 a pol tisic - a to je za vsetko, co som Ti popisala vyssie vratane korunky, bizuterie, kabatika.......aspon nebudem potom nic predavat a už nemusim zhanat. Myslím, ze na to, ze je to nova kolekcia, tak dobra cena. Teraz sa idem pokukat po topankach a spodnom pradle- budem totiž potrebovať dobru podprsenku do tých siat....... :-) idem domkov z prace tak napisem opäť rano. pekný zvysok dna.
Odpovedať
ahojte baby! Žijem!... prežila som operáciu, aj keď miestami som si myslela, že sa mi to asi sníva, že to nemôže byť pravda. No vydržala som. Mám síce pred sebou ešte ťažký boj k vytúženému cieľu, no verím v dobrú budúcnosť. Idem o tom viac popísať na modrého koníka do snažiliek - téma Endometrióza.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, ahoj. Som rada, že si sem zavítala. A napíš aj sem, sme zvedavé :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak teda to stretko zatiaľ platí? Takže v DT v pizzerke o 17tej? Kto je zatiaľ istý? Predpokladám, že ja a Lucka :-D . Ešte sa vyjadrite aj ostatné, lebo fakt to už nemôžeme odkladať, lebo Lucka už bude čoskoro maminka x-). Takže sa hláste. Suzit, mne sa zase nehodili krémové šaty. Myslím si, že biela mi ide viac a aj tak bielu farbu milujem :-) . No a s prácou som spokojná, aj keď niekedy sa mi už za volantom drieme a keď zívam :-o , tak okoloidúci čumia na mňa ako na ...výtvor :-D . No ale všetko má svoje výhody a opačne. Bola som pozerať spodné prádlo, aj sa mi pozdáva, ale ešte počkám a pokukám aj inde. Viac v IP ;-) .
Odpovedať
už som písala na modrom koníkovi, tak tu len v sktratke: laparoskopiou sa to nedalo, takže mám rozrezaný celý spodok brucha (ako cisársky rez). Prvé dva dni to bolelo riadne a potom akoby uťalo a už som aj sama začala chodiť. Dovtedy som len ležala - z ľavej ruky trčala hadička s infúziou, z brucha hadička, cez ktorú mi odtekala krv a taký humus. No teraz som rada, že som už doma. Neprijímam žiadne návštevy a ani nikam nemôžem ísť :-| , lebo nemôžem teraz v žiadnom prípade ochorieť. Zajtra idem ešte na sono, už sa teším na tú bolesť, keď do takého boľavého miesta vopchá ten oný izé (neviem ako to nazvať) - také ako ručný ponorný mixér.
Odpovedať
Profilova fotka
No Zunka moja, tak sa drž zajtra. Prajem Ti skoré uzdravenie a nech sa konečne zo života tešíš ;-) . Takže Tebe sa na stretko nebude dať prísť? :-( Budeš nám chýbať, ale prvoradé je zdravie... Drž sa!!! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?