Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Ahojte 😉 ,
    Suzit, nie nemám veľa práce, len včera som išla do práce neskôr, tak som aj neskôr prišla domov. Potom prišla na návštevu Adka8 a potom som išla ešte k susede na návštevu a tam som sa zdržala do polnoci 😕 , tak som na nete ani riadne nebola. Ale vo štvrtok by som tu mala byť aj doobeda, tak dúfam, že tu budete, aby sme mohli pokecať online 😃 .
    Mirko, myslím, že klzisko funguje.
    Tak to ste mali teda perné sviatky 😒 , keď boli s chorobou. To nieje bohviečo 😐 . Ale hlavné je, že je už všetko ok, no nie? 😵
    Pekný večer Vám prajem, ja idem do sprchy a idem si ľahnúť, keďže som včera ponocovala 😴 .

• Ahojte. Neviete niekto čo je s Luckou, už dlho nepísala, dúfam, že je ok.
    A o Zunke neviete - náhodou nič ako to dopadlo?

• Ahojte monika ja neviem nič ani čo je s Luckou a ani čo je so Zunkou ale dúfam že sú obe v poriadku. Včera som nič nestíhala toľko som mala práce. preto odpovedám až teraz.
    Suzit my sme s manželom študovali na technickej univerzite ( strojárina).
    Ivka a vo štvrtok máš voľno v práci ked tu budeš aj doobeda či to flákneš 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte. ja sa už 2 dni trapim s teplotami. do piatku som na PN tak dufam že mi to prejde. to mam za to že som si tie prvé teploty nevyležala a hrnula sa do práce.dufam že to už nejak tento mesiac dobojujem a potom sup na matersku.
    inak zunka mala mať včera ten zakrok. dufam že je v poriadku a čoskoro sa zotavi. držím jej palceky.

• tak sa lieč Lucka a prajem skoré uzdravenie 😉 No ano to viem Zunka mala mať ten zákrok snáť jej to dopadlo dobre

• Dobré ránko, že by som tu dnes bola prvá 🙂 . Ako sa máte?
    Janka, no voľno ako voľno, o druhej idem do BA a teraz musím robiť meačné výkazy ešte, takže voľno to celkom nieje 😐 .
    Zunku mali operovať v utorok, ale ešte neozvala, aj keď sľúbila, že keď sa preberie, tak sa ozve 😒 . Tak neviem čo je s ňou.

• iwuskaaa: tak pozdrav v BA 😃

• zdravim hoolky,
    iwus ale aspon nie si v praci 😉
    zunka zelam skore uzdravenie a tiez pre lucku a lukaska 🙂
    Ja nic nove,ako vzdy len s krpcom,akurat sa cez vikend chcem ist zahlasit na detske plavenie,a chceme z muzom plavat kazdy piatok a nedelu,pocasie sa tiez lepsi,takze zdolavame 2 hodinove trate v kociku,...ked uz cvicit sa mi nechce,aspon choddza pomaha 😎

• Ok 😃
    To dnes fakt nikto nieje? 😢

• kuk 😵

• Kukuk 😉
    Sunny, ako sa Ti darí v diétke?

• ahojte. aj ja som tu na skok. mam priepustku od manžela z postele. 😃

• to znamena ze uz sa citis lepsie lucka nie?
    treba to vylezat 😴
    iwusss zatial sa dari,naucila som sa pit na ranajky zeleny kokteil,a mat lahky obed,a vecera je ok,muz robi az strasne nudne jedlo,ja robim pochutky ale o trochu viac kalorickejsie takze sme na striedacku, 😃
    Ked chceme daky snack,mame organicku 100% cokoladu,ale kesu oriesky taktiez organicke,alebo plno ovocia 😵
    len neviem ci to vydrzim do juna,takato dieta je ok na mesiac,ale potom je to uz dost nudne a sem tam zatuzime po burgeri,hranolkach,a cine 😛

• Lucka, super, máš skvelého manžela 😃 . Ako sa cítiš?
    Jááj, Sunny to chceš vydržať do júna? Ja by som to asi nezvládla 😃 .

• ahojte tak aj ja sem nakuknem. Babenky kedy dáme to stretko nemohlo by byť budúci piatkok 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj Janka, no že sa aj ukážeš 😃 .
    Janka, vieš, že máš dobrý nápad 😉 ? Ja by som aj mohla, len neviem, či sa nám to podarí dať znovu dokopy 😐 , lebo nejak sa nevieme zosumarizovať 😃 .
    Ako sa máš? Sme dááávno spolu neboli 😢

• no mam sa už lepšie. len dufam že sa mi to znovu nevrati pri tej mojej užastnej práci s tými vyvrhelmi spoločnosti. 😬 😃
    ja som za buduci piatok. a dufam že tentoraz može väčšina. 😃

• Lucka, dokedy presne ešte robíš? 🙂
    Ja tiež dúfam, že sa už stretneme.

• tak napíšte všetky či vám to vyhovuje aby sme sa stretli skôr ako Lucka porodí 😃
    Ivka nové nemám nič a mám sa tak ako tak žijem to je hlavné 😬 práve odišiel šéf tak sa poflakujem po nete 😬

• Ivka nemáš tu ešte vytvorený album to je ako možne 🤔 ja chcem vidieť šaty 😞 Mohla by si sa s ním poponáhľať ked už máš ten PC doma 😉

• ešte neviem ako dlho robím. chcem si totiž vybaviť aby som mohla isť na MD už 8 týzdnou pred porodom. bud. týžden mam uzavierku a potom by som rada čo najjskor vypadla kým tam zase nechytím nejaku pliagu.
    no aj ja dufam že to stretko do apríla stihneme. 😃

• Janka, ja by som aj chcela album, ale musela by som to vedieť. Mám totižto veľké foto a neviem ich zmenšiť. Ale idem to aspoň skúsiť 😃 .
    Ja v piatok zatiaľ môžem, ak nebudem v nemocnici. Neviem ešte kedy idem na operáciu, ale každú chvíľu už.

• lucka a chces sa vratit spat do prace,alebo to nechas na neurcito?
    iwus aj ja chcem vidiet saty-kde mas album? 😮

• ivka aku operáciu? 🤔 čo mi uslo?

• Lucka, IP

• Tak dioučatá 😃 ja sa s Vami lúčim, idem ešte do obchodu a pobaliť sa. Ak budem mať ešte čas, ja sa tu ešte ukážem. Majte sa pekne 🙂

• ivk ahoj a šťastnu cestu do BA. 😉

• ahojko Ivka a dávaj si na ceste pozor 😉

• Ahojte baby. Tak som zasa raz presvihla debatu, ale skor sa mi nedalo.
    Jajus- ja by som aj bud. piatok na stretko snad mohla a je mi jedno, ci v dt alebo vo zv.....
    Iwuska, stastnu cestu Ti prajem. A Lucke skore vyliecenie......mam pocit,ze vsetci okolo mna maju chripku.... 🙂 Adka tu uz tiež davno nebola...

• Ahojte, tak fakt ešte na skok 😉 . Ďakujem Vám za prianie na cestu 😵 , ste zlatučké 😉 .
    Suzit, Adka je u svokrovcov a tam nemá net, tak preto tu nieje.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov