Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ideme do Chorvátska. Tento rok sme nechceli ísť nikde, ale nakoniec sme sa predsa len rozhodli, že si pôjdeme trošku oddýchnuť. Majte sa! Prajem Dorke zajtra peknú svadbu, nech Vám všetučko dopadne tak, ako si si vysnívala a predstavovala. A do manželstva hlavne veľa lásky a zdravíčka.
Odpovedať
Ahojte. Monika prajem prijemnu dovolenku :-) Lucka pozerala som foto od Gabiky a zasnem, su uplne perfektne, maly je uzasny. ked sa zbavime tej zlej koliky, tak aj my nabehneme ku Gabike :-) keby mi Natuska nespala aj by som jej Lukyho umelecke foto ukazala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte som sa sem musela vrátiť. LUCKA!!! Tie fotky.... to sa nedá ani napísať.... to je NÁDHERA!!! A to je slabé slovo... až mi behal mráz po chrbte, keď som ich pozerala.. Ste tam nádherní!! Malý, ten je hotový model, z Teba krásna mamička a ... ja zbožňujem pohľad na chlapa s bábätkom v náruči.... No..klobúk dole..naozaj.. Dala by som Vás na titulku "Mama a ja"
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby dakujeme vam. veru gabika je pani fotografka. x-) x-) x-) sice na mne sa musela namakat kým na vyretusovala tak aby sa na mna dalo pozerat ale som s výsledkom max. spokojna. moni aj ja ti prajem krásnu dovolenku aby vam vyslo pocasie a super ste si oddýchli. stastnu cestu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka fotky su jednoducho užastné 8-) Ja som sa tiež rozhodla dať nafotiť s bruškom niekedy teraz v auguste,manžel má meniny v septembri tak bude mať darček foto Tobinka ešte v brušku. Gabika je jednoducho trieda 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj monika prajem krásnu slnečnú dovolenku užite si to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Idem kuk foto x-) . Monika, prajem krásnu dovolenku ;-) , a vráťte sa traja ;-) Dori, zajtra na Teba myslím, nech všetko vyjde tak ako má ;-) . Uži si ten deň!!!! Janka, ok ;-) , len sa šetri.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, úžasné fotky x-) x-) x-) . Ste krásny, fakt!!! :-) Gabika je proste super
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka baby. aj ja prajem dorke nech je pre nu zajtrajsok najkrajsim dnom v zivote a nech vsetko dopadne tak ako si vysnivala. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník, je tu niekto? ;-)
Odpovedať
Ahojte ženy!!! Lucka, chytali ma mdloby, keď som videla tvoje fotky od Gabiky. Sú neuveriteľne úžasné, fantastické, bravúrne, nádherné, umelecké,...proste nemajú chybu. Iwka, tak zakoľko to máš? Ja som 2 mesiace brigádovala v jedných potravinách a teraz pracujem vo Zvolene vo Fotolabe LK ako grafička, fotografka. Ale viac cez IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, no ahoj ;-) Ďakujem za IP a želám Ti, všetko dobré ;-) . Nech sa Ti darí ;-) . No ja to mám dnes za 24 dní =-) . Neuveriteľne rýchlo to zbehlo. Dlho sa neozvala Suzit, neviete čo je s ňou? Dori a Ty ako svadba? Som zvedaváááá, tak píííííš x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Iwka a ty pracuješ tam, kde si aj pracovala?
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, nie ja pracujem v bývalej PPS v DT. Už tri mesiace :-) . Máš v práci net?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata .... dakujem krasne ze ste na mna mysleli ... :-) svadba bola nadherna (az na par detailov, ale to som si odmyslela, radsej to nebudem verejne komentovat) takze uz je zo mna stastne vydata zienka ... skusim dat nejake foto do albumu, ale od Gabiky budem mat asi az za 2tyzdne lebo aj ja aj ona ideme na dovcu a ostatne foto sa zatial ku mne nedostalo len velmi malo, no ale nejake 2 tam doplnim... vydrzte chvilocku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, bola si kráááásna nevesta ;-) x-) Želám Vám všetko krásne v manželstve, nech ste spolu šťastní a vždy takí zaláskovaní ako v deň svadby ;-) . Veľa veľa šťastia, trpezlivosti, lásky a krásnych zdravých detí Vám prajem ;-) . Kedy ide Gabika na dovolenku? A Vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaaa, dakujem ti krasne, no vyzerala som podla moznosti, brusko sa uz velmi zakryt nedalo, uz som vyzerala tak maminkovsky, ale vytancovala som sa super, myslela som ze nebudem vladat, ale na moje velke prekvapenie, som v pohodicke zvladla kazde kolo ... ;-) myslim, ze Gabika ide v sobotu, ked dofoti svadby a ja idem v piatok a vracat by sa mala 19.8, takze sme sa dohodli ze sa stretneme az po dovce ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dora prajem všetko naj naj do manželského života a štastie celeho sveta x-) Tak a teraz už len zdravé dieťatko
Odpovedať
Profilova fotka
dorka aj ja ti prajem vsetko dobré do manzelskeho zivota nech ste po celý zivot sťastní. x-) bola si krásna nevesticka a velmi vam to pristalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule. Mirka bola si kraaaasna, garatulujem vam.... Uz som pocula od mangela, bol s Radkom, ze bolo super, ta parada. Ja som na cas myslela, boli sme s drahym v tabore strazit deturence.... nechcem ziadne minimalne 3 roky, kym nezabudnem :-D .... ale ni. Bolo fajn. A co sa tyka toho benediktina co vas sobasil.... bola som u neho pred svadbou na spovedi a bol perfektny, kecali sme asi hodinu, aj viac. Potom som tam bola aj s Julim u nich zaniest im tortu, za to aki su vsetci super, a zase bola sranda.... oni su riadne pripadi. Ta este raz gratulujem. Fotky doplnim od Gabiky ked budem mat doma funkcny pocitac.... teraz sa pohuby :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata dakujem vam krásne, ste velmi zlate ... a ja si myslím ze svadba bola super, ten kto sa chcel zabavit, zabavil sa super ... uz sa tesim na to DVD ... Petulia, otec Frantisek bol uplne genialny, pripravil nam taký obrad o akom som ani nesnivala, bola to nadhera, v pondelok ocinovi vyvolavali ludia, co boli v kostole, ze kto nas to sobasil, boli z neho unesení ..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , Dorka aj z roboty Ti boli na svadbe? Ako to zobrali, že pôjdeš na MD? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dorka kedza vam dvd robil Vaco budeme urcite spokojní. aj nam robil svadbu a je to super chalan a ma vybornú prácu. petulia tak sa poponahlaj s tými fotkami lebo sa nevieme dockat. teda aspon ja urcite :-N janka ako sa mas? a co drobec v brusku? poslucha?
Odpovedať
Profilova fotka
malo tam byt budete a nie budeme. :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte lucka máme sa dobre malý kope a kope ide mi brucho rozkopať asi by rád pomáhal ocinovi na stavbe s tým kopaním :-D A vy s Lukáškom ako sa máte na tých fotkách je ako model
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak vy uz pracujete na dome? super takze o chvilu budeme skoro susedy. no take vzdialenejsie ale predsa blizsie ako dt, no nie? ale sa vam to poriadne kráti. sa tesim ked budeme spolu chodit kocikovat. my sa mame fajn, malý je uz strasne zlatý. teraz ma také krásne obdobie, kazdým dnom robí nejaké pokroky a je s nim kopec srandy. som z neho uplne namäkko. uz len pohlad na neho ma naplna neskutocným stastím. a ked sa na mna usmeje tou malou pusinkou tak je to ten najuzastnejsi pocit na svete. ved o chvilu to pocitis aj ty. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka tie vase fotky su uzasne x-) .... krasne.... uz chapem, preco sme museli ist von :-D . Uz mam doma konecne funkcny pocitac, ta som pridala tie fotky od Halajovej 8-) . Iwuskaaa, ako idu pripravy.... secko v poriadku, krumple v riadku??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, ako píšeš, všetko v poriadku ;-) , už len 22 dní, prosííím nezabudni, čas sa kráti.... :-D . Som poslala dnes túto pieseň v sms-ke drahému x-) . Peti, máte kráááásne fotky. Gabika sa zase ukázala :-D . Ako si nažívate v manželstve? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti dakujeme. aj tie vase fotky su genialneeee. gabika je proste jednicka. ja som ani netusila ze sa tam budem vyzliekat. ja len ze muz ale nakoniec ma gabca prehovorila. nastastie sa da vsetko vyretusovat tak je to ok. :-D :-D :-D ivka mna tak mrzi ze nebudem v den vasej svadby doma. ;-( chcela som ta vidiet na zivo. no skoda ze to takto vyslo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?