Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, takze sa hlasim po dlhsej dobe, boli sme na dovolenke tak som sa tu koli tomu neukazala... bolo fajn, este by som brala nejaky tyzdnik navyse ... :-) iwka, tebe sa to uz tiez riadne krati ... uz mas aj predsvadobne stresy ?? :-) sunny, ved som ti pisala aj na skype ci si ok??? :-) svadba bola fajn, teda super .. ale to by bolo na osobny pokec, kedy prides na SK .. ??? :-) babenko, je neskutocne aktivne.. dnes sme boli na 3D, sice este nevieme pohlavie, ale videla som co doraba v bruchu .. :-) to boli sermovacky a kopance.. no sranda.. dufam ze bude take aktivne aj ked porodim, tak budem mat co robit ... ale hlavne nech je zdrave, to je absolutne najdolezitejsie zo vsetkeho, pre mna momentalne prvorada vec ... a vy sa ako mate??vsetko ok???
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, stresy nemám žiadne x-) , až mi je to samej divné :-D . Všetko je ok, som v pohode :-) , kiež by to tak chcelo vydržať x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak to je super, ze nemas stresy, prajem ti aby ti to vydrzalo a prezila vsetko v absolutnej pohodicke a hlavne aby si si uzila vlastnu svadbu .. to je veeeeeeeelmi dolezite ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dora. Tak vytaj medzi nami "manželkami". Bola si peknučká nevestička. Videla si už fotky od Gabiky? V albume si písala, že v tom penzióne nemali dobrý prístup. Ak môžeš tak mi napíš prosím Ťa, čo sa Ti nepáčilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Bóže, ako sa dá vymazať príspevok?? Takú hroznú hrubicu som urobila, až sa za to hanbím =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, ďakujem pekne ;-) , snáď bude pohodička, uvoľnená atmosféra a všetko pôjde hladko, keď sa to všetko už rok chystá =-) :-D . Ja sa stráááášne bojím akurát počasia...no s tým asi nenarobím nič :-( . Len nech neprší, ani hromy blesky nebijúúúú :-( .... Dorka, teším sa na foto od Gabiky... ;-)
Odpovedať
ranko kocky,prisla somlen na skok pred robotou,maly sa zobudil taky umrncany a ma aj teplotu :-( dora to je dobre ze je aktivne,ja som maleho dost neskoro ucitila asi v 21.tyzdny ci mozno 22tt....ale potom mi uz tiez nedal sediet :-N .....ved mas pravdu hlavne nech je zdrave. este si mi nepisala ako z muzom,a ci ste stale v BA ? sintia dala nove fotky no tej jakubko je zlatunky,ale uz je viac na nu ako na otca.....ale zas to su fotky,mozno v skutocnostije aj na Duriho. a na SK asi nepojdee tak skoro.....nasi pridu v septembri na 2 tyzdne,apred tym mi chceme ist na vikend k moru tu v UK ......a ostaneme milen par dni dovolenky do aprila tak asi az v januari pojdeme po vianociach,lebo cez vianoce je to strasne draheeee :-x iwuskaa si dobra bez stresov,ale zas este mas cas na ne :-D ....cim viac sa to bude blizit tym viac budes mat dicny pocit v zaludku....ja si to tak pamatam ;-) monika tak ty si sa dala na studium, a co ides studovat? dora uz mas aj nove foto? ja sa lucim idem si zamakat ...brr sa mi nechce do tej zimy,mame tu zas hrozne pocasie prsi a prsi a je zima....tak papa pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule. Dorka kedy pridas dalsie foto??? Uz sa tesim x-) ... fakt ti to brusko nebolo vidno. Sme sa s mojim mangelom smiali, ze ty co si sa bala, ze ci brusko zakryjes, ta v pohodke a ja som vyzerala ako tehotna :-D ... mam hlupy postoj :-S . Monicka a na ake studium sa pustat, resp. co ides studovat? Aj Juli sa zblaznil.... je pevne rozhodnuty ist studovat zoologiu na lesnicku do Zv, ta som zvedava. Ja sa zase neviem dockat kedy konecne skolu skoncim. Ale uz pisem bakalarku, ta som taka spokojnejsia. :-) Iwus.... neboj nic. Ja som stresy nemala pred svadbou. Len vtedy co som ti pisala dakedy na zaciatku kym som vsetko vybavila s drahym. Ale potom uz vobec nie. Sa vsetci cudovali ako mozem byt taka kludna. Sak este v svadobny den som zaspala a budila ma kadernicka :-D . Ale vsetko dobre dopadlo a bolo super. Ked som videla dvd s Julim, ta sme sa dobre zasmiali a vsetci nam vraveli, ze aka super akcia, ci sa nechceme brat este raz. Juuuuuj... este aspon 10 krat, ale s tym istym chlapom :-D ... samozrejme! :-p . Monike som vravela, ze im budem pobehovat nervozna poza chrbty ked budu zdobit a pohodka. Par zmetkov koli maminkam, bo ma nepocuvali, ked som im nieco vravela. Ale vsetko s chladnou hlavou a fajn. Juuuuj, dobre sa na to spomina. A dobra rozlucka so slobodou je zaklad. Ja som mala tiez perfektnu a uz sa tesim, ked sa zase v takej zostave stretneme x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, no možno máš pravdu :-) . Ale stále si nejak neuvedomuje, že sa vydávam. Ale to tu spomínali viaceré už teraz manželky :-) . Včera som pozerala opät predpoveď na 1. 9. a hlásia slnečno, dáždik sa posunul na ďalšie dni x-) , keby to tak chcelo vyjsť :-) , bola by som vďačná :-) . Suzit, haloooo? Neviete nikto čo je s ňou? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj iwuskaaa dufam, ze vyjde pocko tebe, aj mne, ja 8/9/07. Tiez si to stale neuvedomujem este, je to cele na srandu :-D budem sa vydavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zvalka, verím, že obidva septebrové dni, teda aj 1. a 8. budú krásne slnečné :-) . Kde to máte?
Odpovedať
dobre ranko babenky jeee zvalka vydavas sa na moje narodeniny ;-) neboj iwuss pocasie bude pekne ,aspon tomu treba verit kebyze sa berete tu v UK tak by skor bola rarita svadba bez dazda...nam hlasia zajtra 25 stup. ale zatial je dobra kosa,vyzera ze bude prsat a po slnku ani stopy :-| Uz mi to tu lezie na nervy,ziadne leto a za chvilu su tu Vianoce :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojteee. ivka tak presne takto o týzden uz budes vydata panicka. :-D dufam ze si ešte stale v pohode a nechyta ta ziadna panika. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, máš pravdu :-) , takto o týždeň bude po všetkom :-S . Stresy ani panika žiadna, zatiaľ :-D . Som v pohode, čakám každú chvíľu, že to na mňa príde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a mas tento celý týzden dovolenku? neboj kedze to vsetko planujes uz rok a mas vsetko pekne nachystane tak panika a stres nebude. :-) to nie ako ja co som ešte v piatok pred svadbou tlacila a strihala nemovky a etikety na flase. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, nie ja som ešte v práci. Dovolenku mám zajtra, idem si pre šaty x-) , streda je sviatok, štvrtok nemám čo robiť :-D , takže idem do práce a piatok asi aj doma ostanem :-D . Takže tak... Ako sa ináč máte s Lukáškom? Poslúcha? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda ivka si nedoprajes volno ani týzden pred svadbou? :-D vraj v piatok asi aj ostanem doma. :-D :-D :-D luky poslucha. zajtra ideme do poradne a idu ho ockovat tak snad to prezijeme ako tu prvu injekciu bez teploty a mrzutosti. uz je to velký chlap a nevojde mi skoro ani do kocika. a od buduceho pondelka zacinam s príkrmami tak sa na to tesima ko mu budem davat rozne vyzivy a kasicky nie len mlieko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ináč aj do DT by si mohla zavítať a ukázať sa s Lukáškom, hmm? ;-) Chodíš ešte do fitka? Juuj, práve mi volali zo salónu, že zajtra ráno o 8,00 hod si môžem prísť pre šaty, jupííííí x-) :-D
Odpovedať
Ahojte kocky tu je dako mrrrrtvo co to??? =-) Lucka ako si dopadla s ockovanim? Maly zvladol? Mi sme nasmu vzdy dali studeny obklad a paracetamol a bol ok,ale kazde babo je ine a kazde to inak zvlada tak dufam ze luky je fajn. Dora ako rastiete? Ja uz chcem vediet pohlavie......inak ako manzelsky zivot? Mi sme boli konecne v sobotu von ,dobre sme sa bavilia co to popili :-D nedela bola hrozna,maly nas nenechal spat ,bol zly,mal teplotu ,neposluchal .......no isiel mi na nervy,ale dnes bol zatial dobrucky aj vcera,....to je s detmi tak jeden den tak a druhy tak. Inak iwusss uz je to nebezpecne bliiizko,ja by som uz potila stresy :-N drz sa uz sa tesim na fotky a nech ti to super dopadne mate pekne pocasie a super naladu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ahooooj, ja som tu :-) . Ďakujem krásne Sunny ;-) . Bojím sa hlavne toho počasia, ale nech už je ako je. Dr. Ilko predpovedal ráno, že víkend bude pekný, bez zrážok, ale na nete na jednej stránke zase hlásia dážď. Tak si vyber, nooo ]-( . Stresy nemám žiadne, až sa čudujem tomu :-D . Akurát mi nechutí jesť :-p
Odpovedať
iwus to nechutenstvo to su asi tie skryte stresy =-) a ake mame teraz pocasie na SK? Hlavne nech mas pekne cez obrad uz ked vecer poprsi to nevadi nie? Mi sme mali pekny vikend a zas sa to kasle a je zamracene ,no zvykam si co ine mi ostava. A akoto znasa nastavajuci? Ten je v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
Zrejme to budú fakt tie skryté stresy...tak nech vyjdú na povrch :-D . Teraz je pekne, raz vykukne slniečko, raz sa skryje, no pofukuje vetrík, alebo skôr vietor. Ako vravíš, nech je bez dažďa aspoň cez fotenie, chcem mať fotky z exteriéru, cez obrad a gratulácie by sa tiež mohlo udržať a potom môže aj pršať, veď bude pršať šťastie a peniažky x-) . Skoro manžel to znáša úplne v pohode, odratúva dni, práve teraz mi tiež písal, že už len 4 dni :-) . Povedal, že mu musím urobiť harmonogram dňa, aby na niečo nezabudol :-D . Takže som rada, že je rád :-D A Vy si ako nažívate s manželom a Kristiánkom? Ako sa Vám darí? ;-)
Odpovedať
iwusss tak muzik ziadne stresy....ved pockaj ked to bude real aky bude rozklepany :-D ....ale zatial obaja zvladate super. Mi ok,skoro nic nove,v nedelu sme mali vymenu nazorov ,sme sa trochu pochytili,lebo sme boli obaja unaveny po sobotnajsej noci a maly bol ako cert,proste sme si liezli na nervy,ale uz je dobre :-D Male hadky proste do vztahu patria,a po nich sa vzdy citime lepsie. :-N Maly rastie ako z vody,uzi sa prve slova,uz cakam na den ked sa rozrecni a nebudem ho vediet zastavit 8-( ....tym mi skoncia pokojne,tiche dni :-D A vy sa este nestazilkujete? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ockovanie mame za sebou a neboli ziadne problemy. dokonca ani nemukol ked ho pichli do nozicky. po ockovi teda zjavne nebude :-D . a dokonca dnes trhol rekord ked spal od pol 9 do pol 7 a teraz zase buva, sunny malý je uz riadny chlapisko ale krásny je.
Odpovedať
lucka tak ti je dobre,ked tak pekne spi...mozno ze to ma aj s toho ockovania,ze je ospaly ...ale nech sa vyspi,nam maly predvcerom tiez spal poobede 4 hodiny a to ma skoro 2 roky :-D ...ale bol chorucky.... dakujem, krasny je po mame :-D :-D :-D ...zartujem,ano rastie ako z vody takze mama stale nakupuje oblecko,este ze ma bratranca o 2 roky starsieho tak mame dake veci zadara.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? ;-) Lucka, som rada, že Lukáško nieje bojko po ockovi :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky a skoro zienky .... ;-) som tu len na skok, nejak nestiham .. to len aby ste vedeli, ze zijem :-D fotky od gabiky este hotove nemam ale poviem vam mala som co robit aby som z takeho kvanta navyberala, fakt su super... a teraz sa chystam k nej odfotit si brusko a sintia jakubka a krsnu a tak sa potom odfotime vsetky tri .. no budete mat aspon co pozerat .... :-D ivka, hlavne tebe som chcela pisat, lebo zajtra nebudem mat pristup k netu, takze sa v sobotu pekne drzkaj, nech ti vsetko vyjde podla predstav, a ak by nahodou aj prsalo, nedaj si tym pokazit naladu a vlastne nicim si nedaj pokazit naladu (lebo ja som si na isty cas nechala a bola to chyba) je to vas den, a nic ani nikto nestoji za to aby vam ho pokazil .. a do manzelstva vykrocte tou spravnou nohou ... budem na teba mysliet .. takze este raz.. prajem svadbu podla tvojich snov ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj Dori, veľmi krásne si to napísala, až slzy mi vybehli x-) ;-) . Ďakujem Ti veľmi pekne, som rada, že si si spomenula. Bola by som rada, keby aspoň počas fotenia sa dážď udržal, ale ak nie, už s tým aj tak nič nenarobím :-) . Ešte raz Ti ďakujem ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuška, aj ja Vám prajem, nech zajtrajší deň je pre Vás tým najkrajším, nech naň vždy spomínate ako na deň plný lásky, usmiatých tvárí a radostí vo Vašich srdciach ;-) . Budem na Teba myslieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuskaaa aj ja budem zajtra na teba mysliet. Drzim vam palceky, nech vam vsetko vyjde tak ako si to vy obaja prajete. Krasnu sobotu ti prajem... a este krajsie nedelne rano ;-) :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?