Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ha ze som to hovorila ze to bude baba :-) gratulujem,sa urcite vyblaznis z kupovanim ruzoveho ;-) idem kuknut foto
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dori tak gratulujme k malej slecinke. x-) x-) x-) tak to je nadejna frajerka pre jakubka, ze? :-D aj ja som si chcela ist dat odfotit brusko ku gabike ale nejak mi to nevyslo.
Odpovedať
jaj ja ze uz mas nove,to bude kedy?inak no ako som ti uz pisala fotky su krasne,budes mat uzasnu pamiatku. Inak aj ja som rozmyslala dat sa odfotit s muzom a z malym profesionalne,ale tu je to hrozne drahe.....babule kolko to bude u nas? Priblizne?.... Dnes robim len od 10.00 do 15.00 a mam volno az do druheho pondelku tak sa tesim,zas pojdem z malym plavat,prechadzky,a ideme na ten vikend prec tak sa neviem dockat.Najradsej by som sa uz balila :-D Inak oslava bola pekna,boli sme u nas,spravila som obcerstvenie okrem ineho klobasove ocka ]zo zasoby] a anglickej spolocnosti veeelmi chutilo ;-) ,popilo sa ,pokecalo a spinkat som sla o 1.30 takze celkom fajne. Manzel si veeeelmi zlaksil nakupi mojho darceka,dal mi gift card a mam si ist kupit sama ]-( ...ale zas kupim co ja chcem a co sa mi paci,len som si myslela ze gift cards sa davaju az ked budeme spolu dost dlho ze nebudeme mat fantaziu na vyber darceka ...zeby ten cas nastal |? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
macka, tak moj manzel tvrdil od zaciatku ze to bude dievca a ty si bola druha co to tvrdila, ostatí vsetci ze chlapec vcetne mna .... nemam este nove foto ale v piatok idem za Gabikou tak potom doplnim .. ;-) ako sa inac mate???
Odpovedať
mina mame sa dobre ako som pisala zachvilu prazdninujeme ,takze mam posledny den v praci pred sebou a to len na 5 hodin.... Ty kedy koncis v praci? Myslim kedy nastupujes na matersku? Cize ak sa nemylim bude to Emka,ze? To som aj ja mala vybrata pre dievcatko,ci ste to zmenili? Jaj aj ja by som chcela dievcatko,ale zas krpca by som za nic na svete nedala.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, veruze nadejna frajerka pre Jakubka.. len neviem ci to nebude incest, kedze Siska je mojho manzelova sesternica :-) ako sa ma Lukasko??rastiete ako z vody ... ;-) jeeeeeeee macka, vsetko najlepsie k narodeninam... ja som na teba v sobotu myslela len nejak mi to potom vypadlo ... :-( no neskoro, ale predsa ... tak to mas fajn ze mas volno, aspon si oddychnes a mozes sa venovat naplno malickemu ... inac neviem ci to bude emka lebo moj manzel teraz vymysla s dominikou no a mne sa zase hrozne paci dorotka ... :-) tak neviem ako sa dohodneme, najhorsie je ze som mu predtym povedala ze ked to bude chlapec vyberam meno ja a ked dievcatko tak on .. :-D vsak Krisitanovi by sa uz zisla aj nejaka sestricka .... ;-)
Odpovedať
dakujem dori,ved oslavila som a myslela som aj na vas.....na tie noci a party a chaty co sme spolu prezili x-) akurat som bola zhodit maleho v skolke a muza v praci,este mam chvilku tak som prisla domov,sa prezliect a trochu vylozit nohy na stol :-D no sestricka este nebude,urcite nie tento rok,mozno nabuduci...ak vobec ,uvidime .....raz by som chcela,potom zas nie,kym si nie som 100 % ista radsej nie...kebyze je hned taka 1,5 rocna tak hej ,ale ked je to babo a porod a tie prve mesiace ...na to sa ,,este necitim,, :-N A ty chces m,at druhe hned po sebe?
Odpovedať
Profilova fotka
macka, vsak aj my sme sa s monikou a sisou akurat v sobotu o tom rozpravali ake to bolo pred par rokmi .. fakt super obdobie ... no tak dnes tvrdim ze chcem mat druhe dieta hned po sebe(vsetko pri jednych plienkach) ale som na 100% presvedcena ze po porode budem tvrdit nieco uplne ine ...
Odpovedať
no tiez si myslim,ze budes inak hovorit,no ale naco predbiehat koniec koncov mozno ty budes ta stastna a budes mat ,,perfektny porod,, bezproblemove kojenie,a ukazkove dieta ,ktore bude spinkat na povel,, :-D ;-) ved vela zien to tak ma,ako si napisala vsetko naraz a potom ma pokoj,no ja by som to asi nezvladla,mala som hrozne problemy s tou chrbticou a to aj rok po porode,tak si neviem predstavit mat 8 mesacne dieta ,byt tehotna a by ma seklo tak na 5-6 dni v krizoch,co by som len lezala uff ufff a bez tabletiek lebo ked si tehotna a anglicku nedaju ti ziadne, ani keby si zomierala.Ale to je len moj pohlad,ja dufam ze ty budes v poriadku a budes si uzivat kazdu chvilku tehotenstva,babetka a materskej :-) No ja uz pomalicky idem do prace,tak sa drzkaj a este raz gratulujem k malickej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no chcela by som verit tomu ze by to tak bolo, ale uz aj pocas mojho tehotenstva nastali problemy, nie je bezproblemove, takze kludne nech mam aj tazky porod len nech je malicka zdrava .... ty to mas o to tazsie ze si absolutne daleko od rodicov a znamych a musis byt spolahnuta jedine sama na seba..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babeny. Aj ja by som sa s vami xcela uz konecne stretnut x-) . Len neviem kedy budem mat volno, bo robim este aj na Sliaci v bufete, ale uz len posledny tyzden a este aj V Galaxii na Podborke, ta nic nestiham :-| ... ale to sa uz upravi od buduceho tyzdna... dufam. 8-( Monicka, teba tu zazriet... hotovy zazrak. :-D Ako sa mas? Co mas nove? Este nebude babika? ;-) Mirus gratulujem ku kocke ;-) . Ja by som xcela dievcatko, keby som mala xciet :-D ... ale este chvilku nebudem xciet :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
petus, no potom sa spytaj mojho manzela, aky je recept na dievcatko ... :-D :-D inac to stretko nie je zly napad, len ked ja som v tom zv pomenej, ale od decembra budem uz castejsie kedze chcem rodit v zv, takze posledny mesiac tam musim chodit aj do poradne ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Gratulujem ku babe!! Tak to aj ja by som chcela dievčatko.. keby som si mohla vybrať. Peti, mám sa fajn....bábika? NO neviem.. asi to najprv obrziem v škole, či ju budem popri štúdiu stíhať.. :-| Lucka, mám to číslo, posielam Ti ho.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem druhe babo hned po sebe. ked bude mat luky tak 2 roky zacneme na nom pracovat. :-D ja som hned po porode vyhlasila ze by som zvladla odrodit aj druhe a to som ani zdaleka nemala lahký porod. proste to bol nadherný pocit a uz teraz sa strasne tesim na ten druhý. asi som divna ale ja som si kazdu chvilu fakt uzivala. ked boli tie najväcsie bolesti tak som si sice povedala nikdy viac ale hned ako maleho vytiahli clovek si na tu bolest ani nespomenie. a keby sa ma teraz niekto spýtal ako to vlastne bolí tak mu ani neviem povedat pretoze uz teraz to neviem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak včera ste sa pekne rozpísali x-) , super. O Janke nemám žiadne info :-| , ale snáď je všetko v poriadku, už sa jej to kráti :-) . Dori, gratulujem k babe ;-) . Už viete aj meno? Ale som zvedavá, čoo? Monika, vybrali sme si 100 fotiek :-D , viem, je to veľa, ale vydávam sa hádam len raz :-D . Kočky, tak sa dohodneme na tom stretku. Ja by som rada prišla :-) . Mne to vyhovuje kedykoľvek a kdekoľvek, mala by sa najprv vyjadriť Monika, tá máva plný program :-D. Tak Monika, začni.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. ja som pisala vcera janke ale neodpisala. tak dufam ze su ok =-) veru nech zacne monika ta je kamen urazu. :-D ja tiez mozem kdekolvel a kedykolvek. vlastne uz nie ved mam krpca. :-N ale nejak sa prisposobim
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ale máš manžela :-D . Snáď je všetko ok :-) , určite. Idem pre poštu, ale keď prídem nakuknem, tak popíšte niečo ;-) Monika...halooooooo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ale manzel je týzden doma a týzden v práci. tak by sme to museli dat na ten tt ked bude doma. :-D joj uz sa neviem dockat tých tvojich foto. a tiez dvd-cka. mirka slubila ze ked ho bude mat pozrieme si ho spolu. x-) hadam su ok a neodpisala len preto ze nema cas. uz su doma z nemocky? nevies?
Odpovedať
ranko babule.....aky pekny slnecny den aj u vas je? aspon ze ten september tu mame ako tak... :-) lucka tak len pekne snazilkujte aby bolo na druhe baby,drzim palce aby sa zadarilo ako na Lukaska ;-) iwus uz si si zvykla na nove priezvisko? a co manzel ? zmenilo sa vobec nieco? Asi nie,ze? Len ten pocit,ach uz sme svoji aj na papieri :-) dora si mi nenapisala kedy ides na matersku....a co ostavate v BA?Uz ste sa rozhodli? monika minule som citala diskusiu ako jednu babu strasne rozculuje ,ze hned po svadbe sa kazdy pyta ci uz bude babo ,a kedy bude poriadna rodina....som sa nad tym zamyslela,a mozno ma aj pravdu,ako ty pises potrebujes skolu spravit a mozno sa trochu zabezpecit a uzit si...a to iste plati pre iwus...bez dalsich otazok na babo,ved ste mlade a ked to pride tak to pride ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Sunny, máš pravdu - začína mi to už dosť liezť na nervy, keď sa každý vypytuje. Z našej rodinky ani nie, ale skôr z manželovej a kámošky, ktoré majú deti..veď keď dieťatko bude, tak bude, dozvedia sa o tom, načo sa stále vypytujú, že kedy ]-( ... keby sme aj na tom aj pracovali, tak ako môžem vedieť povedať, že kedy.. to nikto nikdy nevie dopredu. Iwuš, najprv musíš napísať, že kedy budeš mať fotočky od Gabiky, aby sme sa vedeli na základe toho dohodnúť. Teraz v septembri je síce strašne veľa svadieb, ale čas si určite nájdem ;-). A čo ostatné baby? Nechcem určiť dátum sama, to je blbé - čo vravia Peťa (tá má zatiaľ absenciu), Dora (taktieť), Suzit, Janka (ak by sa dalo) a Sunny sa asi pýtať nejdem :-D... a ..zabudla som na niekoho? Lucka a manželík je doma párne alebo nepárne týždne?
Odpovedať
ved prave monika ,kebyze aj na tom pracujete predsa to nebudes hovorit,aby si to nezariekla...takze uzivajte si a ked to bude daj vediet :-) no na stretko by som aj isla ,ale letenky su dost drahe 8-) ideme sa trochu prejst ked je tak pekne vonku,a idem si vybrat darcek za tie moje vouchery ...hadam daky parfemik tak zatial sa tu majte papa a pekny den prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte... Prepac Moni... neuvedomila som si, ze je to otrepana a trapna otazka.... ja ju tiez nemam rada :-| . Prepac! Nuz... a co sa tyka casu na stretko.... ja sa mozem len prisposobit... nieze by sa mi kedykolvek dalo, ale ja netusim este ako budem robit, ja sa to vzdy dozviem len den vopred alebo dokonca len v ten den. :-( Ale ked sa mozem prisposobovat ja, mozu sa aj zamestnavatelia, ta kludne napiste kedy.... dohodnite fixny datum a ja im proste len oznamim, ze vtedy a vtedy nepridem ani mi nevolajte a basta... dost som drza :-D . A este malickost... ziadnu sobotu, ak by to bolo mozne, bo tie mam huste :-N . Uz sa na vas veeeelmi tesim x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
no majo robi tento tt takze ten dalsi na volno. a potom na striedacku. ale uz tam zrejme bude pracovat len do konca mesiaca. tak niekto navrhnite terrmin a ja si to nejak zariadim. ale treba pockat kým bude mat ivka a dorka foto.
Odpovedať
Profilova fotka
ivulik, no meno este nie je dohodnute lebo maminka chce dorku a ocko dominiku :-D hadam sa koli tomu nepobijeme ... ;-) sunny, na matersku by som mala ist od zaciatku decembra, uvidim, zatial sme to s lekarom nejak extra neriesili, ale v robote som povedala, ze ak bude vsetko ok, ze do decembra robim .. no a rodit idem do zvolena, takze zatial tam budem aj byvat, neviem ako sa este dohodneme s manzelom pretoze on chce byt u svojich rodicov a ja u svojich .. tazka dilema ... monika, co sa tyka stretka, ked idem do zv tak pridem v piatok vecer a v nedelu poobedu uz odchadzam do ba, takze somnou je to dost tazke, ale ako som uz pisala od decembra by som mala byt v zv, takze to sa mi bude dat urcite... :-) lucka, ako strasne by som si tiez chcela povedat po porode aky to bol zazitok, ale vacsinou sa stretavam s opacnymi nazormi .. ty si jedna z velmi mala co to tvrdi .. ta obdivujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dorka proste sa porodu nesmies bat a mat vsugerovane ze je to nieco strasne. naopak tes sa nan, na to ze konecne uvidis krpca a uvidis ze potom pojde vsetko lahsie. :-) a tu dilemu ti teda nezavidim.
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak to som uz niekde pocula ze psychicka pohoda je velm dolezita .... no ja si tu dilemu tiez nezavidim a ak ti mam pravdu povedat mam z toho strach .. a velky ...
Odpovedať
Profilova fotka
a to sa týka byvania len po rorode ci aj potom? ja som tento suboj prehrala a byvam u majových rodicov ale keby ze mam tu moznost ešte raz sa rozhodovat tak uz nikdy takuto chybu nespravim. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj babulky. Tak tieto situacie... byvat u jednych z rodicov vam vobec nezavidim. Ja mam skvelu maminu a senzacnu svokru, ale neviem si a ani si nechcem predstavit ako by to bolo keby som mala s jednou z nich zit pod jednou strechou.... ta by asi skoro vyhorela :-D . My byvame momentalne v byte svokrovcov.... oni su v UK. Stale to nie je nase a jej tam stale taka nejaka kontrola a ina zodpovednost. Vobec sa mi to tak nepaci... aj ked to je myslene dobre a viem ze je to obrovska pomoc....ale! Urcite chcem nase... manzelove a moje a nechcem tam ani brata ani mamu ani otca ani sesternicu ani starku ani nikoho. Len manzel ja a nasich 12 deti. Radsej zit skromne, ale kludne ako v super byvaku o ktory sa musis delit a neustale sa s niekym dotahovat. Ci nie? :-N Dorka....porodu sa neboj. Neviem s kym sa stretavas ty, ale moje kamosky co rodili, ta nevraveli nic strasidelne. Prave naopak, bol tam skor postoj ako u Lucky ;-) . Nebojkaj... Jedna kocka mi raz povedala... hned ako z teba drobec vylezie hned sa pozri na brucho... to je taka haluz! :-D No tak sa na to tesim... to bude haluz :-D .
Odpovedať
ahojte uz som spat z mesta...tak je vonku krasne 8-) som si vyhliadla vonovku HUgo BOss Gold....ale som si ju nastriekala a odisla ,lebo musim vsakovat vonu ako bude posobit na pokozku,a muz ma asi zbije lebo je trochu draksia ako oba vouchery co som dostala :-D dora neboj to zvladnes,a na tu bolest potom aj tak rychlo zabudnes,ked budes malu drzat v naruci.Lucka mala dobry porod,moj bol bolestivy nebudem klamat,aj po porode,ale dala sa to cakat,hlavne treba vela odychovat a mysliet pozitivne.A to vsetko sa da ak mas potporu ako aj manzela tak aj celej rodiny. Ja som bohuzial mala poporodnu depresiu hned ako mamina po 2 tyzdnoch odisla a ostala som z babetkom sama ,muz v robote,ziadne kamosky...... verim,ze tebe sa to nestane .Proste sa tes na malinku,je to zazrak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeee babulky dakujem vam za podporu, ste velmi zlate ... myslim ze by bolo fajn stretnut sa, nechcem to tu verejne rozpisovat, myslim ze som dost sledovana ... ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?