Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, fotky budú snáď, teda dúfam budúci týždeň :-) . Asi tak narovno s Dorkou x-) . Nie Dori? ;-) Sunny, nezmenilo sa nič, akurát pršteky nám zdobí obrúčka :-D a doma je odložený papier. No síce, je to také zvláštne, pekné...sme akoby viac zaľúbení x-) . Skoro ako na začiatku vzťahu :-) . Lucka, tak takto poza môj chrbát chcete kukať DVD :-D , no počkaj :-N ! Tak kedy to stretko? :-) Večer budem tu, príďte niekto na pokec ;-) ... Idem domkov, papa
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, no ja si idem pre fotocky uz tento piatok ... :-p hadam ich nechces mat naraz somnou ved si sa o mesiac neskor vydavala.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky tak ja som už domka,sme v poriadku len prietoky boli na hranici tak ma museli hospitalizovať a tak som si to tam odležala 2týž. Doktorka mi naznačila že ak sa výsledky nezlepšia drobec by musel isť von skôr( no nejak by to nevadilo iked pre drobca je každý deň vzácny, ale je dosť veľký 3150g mal pred 2týž. a teraz mi hrozne vyhuplo bruško tak možno váži aj viac :-D a teraz končm 37tt). Tak naštastie sa to zlepšilo, len teraz budem musieť 1 týždenne chodiť na prietoky až kým neporodím.Lucka písala som ti večer tak neviem či ti niečo prišlo. Ivka gratulujem takto dodatočne a prajem všetko naj...naj...najlepšie do manželského života iked sme vám to priali na svadbe ale aj takto tu ti to chcem zaželať.
Odpovedať
Profilova fotka
jankaaa konecne si sa ozvala. nie nic mi neprislo tak som sa bala ci ste ok. ale ako vidim nastastie je vsetko v poriadku. fiiiha pekný valibuk je drobec ale aj tak týmto meraniam vobec never. väcsinou je to aj tak o nejakého pol kg menej.ako ti mam dorucit tie vlozky do podprdy? inak ak by sa ti dalo a mala si chut tak by si ma mohla prist kuknut. ;-) ivka akoze poza chrbat. :-D ved ty ho pozicias mirka a ja sa popri nej zveziem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, super. Som rada, že si sa ozvala x-) a ešte radšej, že ste s Tobiaskom v poriadku ;-) . A ďakujem za prianie :-) . Lucka, veď ja nič :-D . Dori, no teeeeda :-D . Ja s Tebou nehrám :-D . Aj ja už chcem fotky :-p
Odpovedať
dobre rano kocky,ako sa mate? janka som rada ze si ok,inak krasne meno ste vybrali pre drobca :-) mne sa neda spat,lebo muz bol vcera na pive a hrozne chrape tak som uz od 7 hore,stihla som kupelnu umyt a dat prat a teraz chvilu relaxujem kym maly nevstane.Uz sa nam blizi viken ,sa aj bojim tesit ,aby to vyslo,ale aj tak sa velmi tesim,len aby pocasie bolo pekne...nechcem dazd. Vy co planujete na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky dakujem krásne ste zlate že ste sa na nás mysleli ;-) Lucka hrozne rada Vás pridem pozrieť len teraz mám kludový režim ale ak nahovorím mužíka tak Vás dojdeme kuknuť (ak nevadi že dojde aj on) aspoň na chvíľku predom určite zavolám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze nevadi janka. ;-) tak pekne oddychuj a nejak to uz dobojuj. ved to mas uz za par. x-) sunny tak dufam ze vam pocko vyjde a pekne si to uzijete. ja na vikend nemam nic speci, len zajtra idem na rozlucku so slobodou kamoske. len som zvedava ako potom budem vstavat k lukaskovi. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a kde máte rozlúčku? Tak sa dobre zabavte, aspoň tak ako my :-D . Janka, termín máš ten istý? :-) Už sa teším x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ideme do cuba libre. lebo chlapi idu do ministry tak mi tam nemozeme. :-N a ina diskoteka vo zvolene nie je len v tej cube. ale tam som ešte nebola tak som zvedava. ale maju tam namakanu pina koladu tak ked nic ine aspon to. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky Lucka aka bola rozlučka? Ivka termín máme ten istý 28.9. no neviem či to nebude aj skôr práve včera som dostala výtok taky hnedastý a dosť ma pobolieva podbruško ale ked si trošku lahnem tak sa mi je lepšie :-( . Do poradne mám isť v stredu ale asi budem musieť isť v pondelok tak dufam že to nič neznamená a pôjdeme domov a nepošle nás do nemocnice.
Odpovedať
Profilova fotka
jani nam vraveli ze taký výtok pred porodom moze byt jedine ak by to bola cista krv tak treba ist k dr. ale budem drzat palce nech je vsetko ok. ale vsak aj keby si uz porodila nic sa nedeje aspon to budes mat za sebou. rozlucka bola supeeeeeeeeer uz dlho som sa tak dobre nezabavila.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte žienky! Lucka, tak sa idem pustiť do tej torty tento týždeň? Dám si špeciálne záležať ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tesim sa. viem ze vysledok bude stat za to. ked mama videla tu foto co si mi poslala tak zacala skemrat ze aj ona chce tortu na 50-ku. tak ta potom v novembri zase asi vyuzijem. ale to ti potom ešte napisem, ok? v priebehu tt ti zavolam aby sme sa dohodli kedy si pridem po nu a hlavne kam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, doplnila som fotky od gabiky, som si bola v piatok pre ne ... a som maaaaaaaaaaaaaaximaaaaaaaaaaaaaaalne spokojnaaaaaaaaaaaaaaa ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dorka. fotky su kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne. takze naozaj mozes byt spokojna. ako sa inak mas? a co drobec v brusku, poslucha?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dori - fotky sú bohovské - také uletené, super!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky dorka fotky su kráááááááásne ste nádherny pár. Lucka bola som u doktora hneť na uvod ma sprdol prečo som nešla do nemocnice, ked ja to tam uz nemusím :-( a svokra a moja mamina mi radili počkať do pondelka ked teraz je každy mudry. ]-( Ale vraj sme v poriadku len sa otváram a drobec sa už pýta na svet takže ho môžeme očakávať každou chvíľou ale ak by som krvácala, špinila alebo mi odtiekla voda mám utekať do nemocnice tak teraz už budem počuvať lekára :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, dakujeme krasne.. ja som s fotkami nadmieru spokojna a myslim ze aj manzel .. lucka, drobcek sa ma dobre, aspon myslim, obcas si pokopka, ale inac je kludnucka.. zajtra ideme do poradne, tak uvidime co nam povie ujo doktor .. dufam ze vsetko je v poriadku ...
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, myslím, že už spolu nebudeme, kým príde Tobiasko na svet, tak Ti prajem nech všetko dobre dopadne a nech máš ľahký pôrod ;-). Ak si na mňa spomenieš, keď už pôjdete do pôrodnice, tak ma aspoň prezvoň a budem Ti posielam "našu" energiu ;-) . Držte sa! Dori, idem kuk fotky. My by sme mali mať zajtra, ale veľmi nesľubujem :-D . Monika, počula som, že máš novú kolegyňu :-) ...Katku... Lucka ako rozlúčka? Už sa tešíš na svadbu? A nevesta? Nestresuje? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janiiiiiiii takze uz mozes kazdu chvilu porodit? no paraaaada. x-) lukasko bude mat konecne kamosa. :-D budem na teba mysliet aby si sa velmi netrapila a vsetko dopadlo bez komplikácii. moni rozlucka bola super. a nevesta? tak ta to ma neja v pazi. ja som asi nervoznejsia ako ona. práve jej dorabam manovky a etikety na flase. :-D ešte ma caka vyroba pierok a výzdoba v centrume. dorka tak super ze je mala kludna. ešte si tých kopancov uzijes az az.
Odpovedať
Profilova fotka
jankaaaaaaaaa.. ja sa uz bojim aj za teba ... :-D drz sa mojka, verim ze vsetko dopadne super, a tobiasko bude najkrajsie babatko z celej porodnice .. ach jaj, tak trosku ti uz aj zavidim ze zachvilu uz budes malickeho drzat v naruci. .. aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeem ... :-) lucka, vsak ja viem, ze si tych kopancov este uzijem ... :-D ja z kazdeho jej pohybu neskutocne tesim... vsak ved ty aj vsetky ostatne maminy vedia o com hovorim .. ;-) ivka, uz sa tesiiiiim na tvoje foto .. dufam ze gabika je uz ok, lebo v piatok sa necitila dobre ...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babenky ste zlatučké, Ivka ak nebudem v strese tak ta prezvoním ;-) ta "naša" energia sa mi zíde. Mám trochu strach bože ale neskutočne sa teším na Tobinka. Dorka som rada že ste v poriadku a malička kopka je to krásny pocit však. Náš Tobinko už nema v brušku toľko miesta v brušku tak tie kopance niesu take ako pred nejakým mesiacom. Lucka mala si aj strach z pôrodu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám strach ale to asi preto že ked som ležala v nemocnici tak som si tých pôrodov užila dostatočne. Ked sme chodili na záznam tak sme boli aj pri babach ktoré tam ochkali a predýchavali no mala som zmiešané pocity
Odpovedať
Profilova fotka
janka z porodu nie. mala som strach z nemocnice. ale ty sio tam uz ako doma takze sa nemas coho bat :-D ber to tak ze to bude krásny zazitok na ktorý budes spomínat celý zivot. ;-) a aj pri tých najväcsich bolestiach si spomen na tobinka ze o chvilku budete spolu. x-) a ze ta bolest za to stoji. drzim palce aby ta to bolelo co najmenej.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne bude ta to boliet s tým musis opcitat. ale kazda to zvlada inak. ja som napr. ani zar nezaochkala. sustredila som sa pri kontrakcii na dýchanie a pocitala som si sekundy. fakt to pocitanie pomaha. nesustredis sa az tak na bolest. ja ked som rodila tak tam bola jedna baba co kricala a zvracala a vykrikovala a ja ked som to pocula uz som dr. prosila o epidural a to som len dostavala vyvolavacku :-D :-D :-D ale sestricka ju tam musela az okrikovat aby sa zbytocne nevycerpavala kricanim. fakt jej to uberalo sil a potom nevladala tlacit. hlavne pocuvaj sestricku co ti vravi. nikdy v zivote som nebola taka poslusna ako pri porode. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ma teší že su tam super sestričky. len ja tava som nestihla chodiť na cvičenia :-N spoliehala som sa na august a vtedy mali dovolenku. No a teraz v sept. som bola v nemocnici a už neviem či stihnem aspoň jedno :-N Ale ako pôrodna baba pracuje vo ZV nemocke moja vzdialena rodina tak sa pokusim dohodnuť s nou nech dojde ku mne a niečo mi ukáže
Odpovedať
Profilova fotka
jani ak sa ti bude dat chod aspon na jedno cvicenie. naucia ta tam dýchat a tlacit. aspon mne to teda pomohlo ze som vedela spávne dýchat.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrééé ránko kočky ;-) , Janka, určite to zvládneš na jednotku, Ty si silnááá ;-) . No mne sa to ľahko vraví, čooo? :-D My sme včera pozerali svadobné DVD, je neskutočnééééé. Krááásne. Som rada, že Peťo vyhovel mojim požiadavkám, ten výsledný efekt nemá chybu...a tá Popoluška... x-) x-) x-) Potom pridám link, aby ste si mohli pozrieť aspoň ukážku ako sme sa bavili x-) . Človek si to naozaj uvedomí až potom :-) . Peťo...ak čítaš... ;-) , tak sa Ti chceme ešte raz poďakovať, budeme Ťa určite odporúčať ďalej :-) :-) Dori a čo bolo Gabike? :-| Už čoskoro ich budem mať, písala mi x-) a poslala pár na ukážku. Ale pridám ich naraz :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko, my uz mame poradnu za sebou, vsetko vyzera v poriadku ... tak sa tesim :-) lucka, kolko pred porodom si chodila na tie cvicenia? ivka, gabika mala nieco so zaludkom, asi jej nieco nezapasovala a vecer isla fotit nejaku akciu, tak ktovie ako to zvladla ... ale snad dobre... :-) si mohla pridat tych par fotiek, nech sa potesime .. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?