Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, som rada, že je všetko ok, len tak ďalej ;-) . ...aaaale trošku trpezlivosti moja musíš mať :-D :-D ... Dnes je tu pusto, kde ste všetky? Hmmm??
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tuuu 8-) . Dnes som naklusala do skolicky a hned pred dverami ma zvrtli, ze dnes nemame nic, a to som mala povodne koncit vecer o 20.00, ta fantasticne. x-) Iwusik, aj ja by som uz strasne tuzila vidiet aspon nejake fotecky.... nebud sukromnik :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, ale no... :-D hore dole jeden deň :-N . No a to si na čo išla do školy prvý týždeň? :-D To si sa ešte nenaučila, že prvé dni tam nikoho niet? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jj... minuly rok som si povedala, ze prvy tyzden nepojdem, a... osudna chyba. Musela som sparacovat na kazdy predmet temy, ktore zostali, ta tento rok by som si chcela vyberat.... ale asi na to kaslem a pojdem v starych kolajach :-D . No len aby to bolo zajtra ;-) ... tesiiiim sa. Jajus, uz sa tesim aj na teba, ked prides oznamit, ze vsetko prebehlo ok, a ze malinky je uzasny a ze si z neho hotova... myslim na teba ;-) . dorka foto je fajnove 8-) .
Odpovedať
ahojte kocky ako sa mate? tak nam bolo na dovce super,mali sme krasne pocasie,malemu sa hrozne pacilo more a bol dobrucky. tu mame foto - http://www.modrykonik.sk/album/album.... dora no super ze je vsetko ok,len tak dalej...a ozaj este mas nevolnosti?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, uz som pozerala tvoj albumik... ste si to pekne uzili, spravne :-) nevolnosti uz nemavam, teraz uz len puchnem a priberam .. mam vela vody v sebe takze uz mam 11kg navrch .. no hroza :-D ale ta ruzova gulicka mi stoji za vsetko ...
Odpovedať
Profilova fotka
petullia si zlata dakujem, no už to zrejme nebude dlho trvať uvidíme v noci som mala bolesti takých poslíčkov nebolo to nič strašné ale zrejme to už nebude dlho trvať. Keby tak človek vedel kedy pride ten moment už očakávaneho pôrodu ach dora priberaj priberaj :-) 11kg fuha ja som doteraz pribrala 15kg a to som už riadna veľriba ale mne to išlo všetko len do bruška mam aj foto na konikovi
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky....fotky....nech sa páči v albume :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivulik, hned zrana taketo prijemne prekvapenie.. tie fotky su uzasne, nadherne, nemaju jedinu chybicku :-) jajus, sledujem ta na MK ;-) no vsak ja som tiez dufala, ze za cele tehotnstvo nepriberiem viac ako 15kg, ale bohuzial .. nastastie ma lekar potesil, ze mam velmi vela vody v sebe ze koli tomu uz 11kg, tak dufam ze ked porodim pojde to hned prec ..
Odpovedať
Profilova fotka
No konecne.... :-D Krasnunke su fotecky. Velmo sa mi lubia ;-) . Iwusik dnes som nesla do skoly na tvoj podnet a hadam sa aj dobre citim.... :-D ... podporujes vo mne diabla zaskolaka 8-) . Ale ni... nexcelo sa mi. Ale zajtra musim ist... vybavovat veci na studijne. Dufam, ze ma nepreradia do inej skupiny :-| ... bo mam teraz priezvisko na K a v mojej skupine je same P, S... Minuly rok babenku preradili, ale ona sa xcela dat ku nam preradit. Ale ja nexceeem... nasa skupina ma dobry rozvrh :-D ... ale ni. Mam uzastnych ludi okolo seba v tejto skupine. Nexcem ist inde. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem kočky ;-) , ste zlatééé. Peti, myslím, že nepreradia. To nieje chyba, že si na "K" :-D Dorka ako maličká?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D Fu ale mi odlahlo! 8-) Ale ved poznas tie gazdine na studijnom... myslim, ze sa tam nemenila ani jedna 8-( ... pokial ti maju skomplikovat zivot, tak to nie je absolutne ziadny problem, ale ak ti maju v niecom pomoct... co i len poradit... tak to uz problem je a nepovedia ti nic normalne, len krikom... su strasne. Neznasam to tam. ]-( Hej Dorka... ako malinka x-) . Pojde saj na 3d sono do Zv, ci kde?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babenky, Ivka krááásne fotkočky ;-) Dorka neboj ked si naliata vodou to zhodíš heneť po pôrode. Vy sa ako držkáte s malou. V koľkom týždni ste?
Odpovedať
Profilova fotka
ivkaaaaaaaaaaaaaaaaa to su hadam najkrajsie fotky od gabiky ake som kedy videla. fakt nadherne. x-) x-) x-) a tvoj muzik ma krasny usmev. :-D
Odpovedať
Iwuska, fotky su ozaj prekrasne...a ako tak sledujem pracu fotografky na tejto stranke, zistujem, ze je z roka na rok lepsia, hoci vy ste jej to ozaj ulahcili, velmi Vam to spolu pristalo :-) Nahodou som sa bola pozriet na par pred vami, meskali aspon 10 min, sotva vosli do kostola, objavili ste sa vy...nebolo to najstastnejsie, ale hadam to bolo jedine negativum Vasho dna ;-) Zelam vela stastia do spolocneho zivota.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny práve som si kukla foto z dovolenky a fakt vidno ze ste si to super uzili. malý je uz fakt chlapisko. ale krásny je. x-)
Odpovedať
cafte zienky, lucka ano bolo nam super,relax,pohoda a krasne prostredie ,keby to tam nebolo take drahe hned sa tam stahujem bez rozmyslania,ale nas dom by tam bola dvakrat ta cena :-( iwuska nadhera,fakt krasne fotky,uzasna pamiatka na velky den,velmi Vam to pristalo spolu,uz len nech je ten manzelsky zivot krasny a stastny :-) jajus ty este nic?som myslela ze minule si rodila? ci meskam? =-) dora naco budes zhadzovat chod hned na druhe a potom zhodis ;-) ...co uz,kazda zena pribere inak,a kazdej sa to strati inak,ja este stale nie som na povodnej vahe a to ma maly uz 2 roky,ale zas od porodu som ani necvicila a ani nedietovala tak to aj vyzera. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, malicka sa ma podla mna dobre, dostava pravidelne pit a papat, kedze ma maminka veľké brusko, takze ma malicka aj dost miesta tak si myslim ze jej je celkom pohodlne, maminka aj tatino ju stale hladkaju, takze vie ze ju lubime, takze si myslim ze sa ma fakt dobre... :-D petus, uz sme boli na 3d v BA ale sa nam neda spustit DVD vyzera to tak ze tam ani nic napalene nebolo :-( ale 8.10 ideme na 3D znovu tak ja dufam, ze uz nejake zabery mat budeme... budem vas potom o tom informovat ;-) jajus, vsak uvidime ako schudnem po porode.. a ak by to aj hned neslo, tak si myslim ze ked trosku pocvicim ze nieco dole pojde ... no snad nebudem vyzerat ako gulka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Vám všetkým za pochvaly ;-) . Človeka to tak hreje pri srdci :-) . Bajana, ja som si Ťa nevšimla :-D :-D . No máš pravdu, asi žiadne iné negatívum sa nevyskytlo. Ale toto sme tiež brali v pohode :-) . Lucka, ten manželov úsmev sa páči každému :-D
Odpovedať
ani sa necudujem, ze si si ma nevsimla ;-) ... som tam zazrela moju susedku Majku M. aj spoluziackinu sestru Katku P, aspon myslim ze to bola ona, ste jeden rocnik? lebo ja som zo sidliska ale podla fotiek ta nepoznam, asi som starsia :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, ja som ročník 81, to sú mladé baby oproti mne :-D . Ja Ťa tiež nepoznám, ale na fotke ani nieje dobre vidieť, tak asi preto :-| .
Odpovedať
pridam lepsiu foto, tato je len docasna....ja som 80-ka, takze sme takmer rovesnicky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som 85... je tu niekto mladsi??? :-D Asi sotva. :-N Ja som take mrne tu :-p ... ale mozem vam tykat aj nadalej damy, vsak??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petullia, vraj dámy :-D ]-( . Ako nejaké päťdesiatničky :-N ...No Ty si teda riadna mladica :-) ešte...
Odpovedať
Ahojte, keďže ste pri tých ročníkoch - ja som ako Iwka 81. A Iwka, máš prenádherné fotky. Niečo neuveriteľné a v okolí bezkonkurenčné. Gabika je zázrak. Lucka, v IP som Ti dala inštrukcie ako ma nájdeš ;-) . A ešte som Ti tam zabudla napísať, aby si si doniesla nejakú dosku alebo tácku na tú tortu. Ja som ju dala na taký kartónový podstavec, no treba to dať ešte na niečo pevné, kým to preveziete na miesto. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi a aka velka ma byt ta tacka? no musim nieco pohladat lebo v moje domacnosti sa nieco take nenachadza :-N pisem ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, ďakujem krásne ;-) . Tebe sa ako darí moja? :-) Lucka, tešíš sa na svadbu? Dúfam, že Lukáško je družba x-)
Odpovedať
Lucka, ak to bude tácka, tak aby nemala vyvýšené boky, proste len nejaká rovná doska. Aj polička zo skrine by mohla byť. Potom na stôl to zase zošuchnete iba na tom kartonovom podstavci, ale na prevoz treba niečo pevné. Torta je veľmi ťažká, tak aby sa nedopukal marcipán na bokoch. Iwka, mám sa tak v celku normálne. Raz je to lepšie, raz horšie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, tak Ti prajem, nech je to len tak lepšie ;-) . Janka, haloooo, ešte si medzi nami ako 2v1? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky. Iwuška, nááádherné fotky, super, super, super! Gabikine fotky su čoraz krajšie a krajšie.. ale ked fotí taký milý párik, tak to inak ani nemôže byť! Zunka, nehodíš tortičku do albumu? Aj my sa chceme potešiť.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?