Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Monika, ďakujem Ti krásne. Som rada, že fotky majú taký ohlas aký majú 😵 . Ty máš ako Monika? Do školičky kedy nastupuješ? Budem Ti držať palce, nech to zvládaš ľavou zadnou 😉 , ale o tom niet pochýb, Ty si šikuľka 🙂 .
    Zunka, veru veru aj my chceme vidieť, aby sme mohli Tvoje služby v prípade potreby využiť 😵

• Caute.
    Monika, tortu som fotila, no nestihla som to nahrať do PC. Večer ju pridám.

Lucka,
    torta má 7 kg a je potrebné mať zo sebou ešte jednu osobu v aute.

• Zunka...koľkoooooo? 7 kg? Páni, to musí byť torta! 🙂

• Sponzor fóra
  • Babyyyyyy, Janka je už maminka 😵 . Tobiasko sa narodil v noci a váži asi 4 kg. No volal mi manžel, že mu volal Jankin manžel, tak viete ako chlapi. Na také dôležité veci sa nepýtajú 😃 .

Janke a Tobiaskovi prajeme veľa veľa zdravíčka a nech si na seba veľmi rýchlo zvyknú. Nech sa im daríííí 😵 . Keď budem vedieť viac, ozvem sa 🙂

• Takže upresním 🙂 :
    Tobiasko sa narodil dnes ráno o 8,00 hod. Váži 4060 kg, meria 57 cm. Chlapisko teda riadny 😵 .
    Ešte raz gratulujem! 🙂

• aj mne práve písala janka. joj som taka rada aj za nu ze to ma za sebou. tobinka vitame na svete a prajeme mu vsetko najlepsie. a maminke skore zotavenie a vela mliecka. 😵 😵 😵

• zuzka ešte ti zavolam dnes a presne ti poveim kedy prídem. kedze moj skvelý manzel siel dnes do práce /a to mal byt doma/a vysral sa na to ze nemam ist ako po tortu. takze musim si to nejak zariadit. panecu 7kg? 😕

• jeee janka gratulujem k Tobiaskovi,teda to musi byt riadny chlapisko,taka vaaaaha wow 😉
    zunka a ty sa ako mas? ako pozeram,stale vypekas,nech sa ti dari...ja bohuzial na pecenie nie som,ja radsej vyvaram,neznasam totiz robit cesto,ale dokoracia by ma asi bavila.Ty by si si mala otvorit biznis ... 😉

ja dnes zacinam na 13.00 ....tak len upratujem a varim,zachvilu su tu nasi tak sa uz neviem dockat.Len sa este neviem zo segrou dohodnut kedy budu u nas a kedy u nich ....musia sa rozpolit 😃

• ahoj sunny. tak sa ti ide teraz zit ked budem mat u vas rodicov?

ivka práve som si vsimla ze si tobinkovi malicko na vahe pridala. 😃 😃 😃 ale "iba" 4056 kg. 😃 😃 😃 to nejak malý prezije 😬 😃

• jeeeeeeeeeeeeeee tak to je teda chlapisko ..... janulka gratulujem ti, nech je malicky zdravucky a robi rodicom len samu radost. .. fuuuuha to si mala co robit, vytlaciť takeho chlapa 😃 .. ani trosku ti nezavidim ... 😉 skore zotavenie prajem ...
    tak a teraz som na rade ja, co ??? fuuuha 😬 😬

• Dorka, veru veru Ty 😃 . Už Ťa nikto z nás nestíha predbehnúť 😬 .
    Lucka, dúfam, že mi to Tobinko prepáči 😃 . Aj niečo viac napísala?

• lucka to hej,zas priberiem z domacej stravy ...polievku som nemala ani nepamatam 😃
    dora neboj nic ,zvladnes to aj ty ako to vsetci zvladli 😉
    tak kolko teda tobiasko vazil?

• nie ivka len to co asi posielala kazdemu. snad ti to prepaci ze si z neho hned po narodeni psravila 4 tonoveho slonika. 😃

sunny tobinko mal 4060g

• Jááj 😃 a ja ani neviem prečo som napísala 4056 😃 ...ja som si teraz všimla (neviem, kto mi sedí na vedení 😬 ), že som uviedla kg 😃 😃 😃
    Sunny a čo dobré varíš? Poraď 😛

• 4060kg!! 😃 😃 . Som sa pobavila!! Janka, z celého srdca blahoželám, hlavne nech ste obaja zdravučkí!

• Sponzor fóra
  • iwusss aspon sme sa zasmiali 😉
    varim len jednoduche cestoviny s vajcom a so syrom,lebo to ma maly rad,a ja idem do roboty ....tak si nemozem dovolit pri nom sediet 2 hodiny a davat mu na vyber 😃
    inak maly sa vola Tobian? alebo Tobias?

• Jajus aj ja blahozelam... nech ste zdravi, stastni... tatulko je teraz asi tiez najstastnejsi clovek planety, co??? 😉
    Babulky, ako ste sa pekne rozkvakotali 😃 ... Nuz Dorka, zostava to na tebe. Kedy to mas vlastne termin?

• Peti, volá sa Tobias 😉 .
    Tak kvákotajme aj ďalej 😃

• Hej, hej ja viem. 😉
    Ozaj babenky, ked nas je tu takto pozehnane dnes... co s tou stretavkou?
    Ludia ja trubka unavena som vcera v robote spravila na hracom automate manko 300,- do zadku 😒 . Riadne som na seba nastvana, ako som mohla zabudnut vypnut nahraty stroj a daky blbec mi to vytiahol... porazi ma! 😞

• Jááj to bolo pre Sunny 🙂 .
    Peti a musíš to zaplatiť? 😒
    Nooo, baby čo a kedy stretko? Mne to vyhovuje hocikedy a hocikde 😉

• No asi budem musiet vycalovat... bolo by to fer. To ze som vymleta, ked som unavena nie je ospravedlnenie 😐 Tak som o tri kilecka lahsia 😦 ... a mozem ist zase zarezavat.
    Keby sme sa stretli teraz 28.9. dalo by sa? Je to piatok. Ja mam sice prax, ale to poobede budeme koncit... ci je to skoro? 😬

• mne povedzte termin a ja sa to pokusim si zariadit. kedze ja velmi dopredu neviem povedat co bude s lukaskom. ale ak sa dohodnete urobim vsetkopreto aby som prisla.

• No mne by to skôr vyhovovalo prvý októbrový týždeň. Budúci týždeň mám stretko zo spolužiačkami z VŠ, ale v stredu a neviem, či by to môj manžel zniesol dva dni v týždni akciu 😃 .
    Takže komu to vyhovuje prvý októbrový a deň? 🙂
    Ináč, včera som v DT stretla Mirku s Natálkou. Taká je krááásna 🙂 . Zlatučkááá 🙂

• Môžme prvý októbrový ..... v piatok 05.10.?? Kto môže? To by už mohla prísť aj Jajuš 😃

• Monika, ja môžem 🙂 . Jasné, myslím, že príde 😃 . Zariadime, no nie? 😬

• tak sa aj ja hlasim. zatial mozem. 😃

• petus, dnes som zacala 24tt, takze uz to mam za polovicou..termin mam na 15.januára, ale neviem preco mam taky pocit ze to bude skor ... ale to aj lucka si myslela a nakoniec sa lukasko narodil tyzden pozadu ... 😉
    no mne by to stretnutie vyhovovalo viac toho 28.9, ten dalsi vikend zostavam v BA ....

• Dori, nezaškodilo by, keby si 2 týždne preťahovala - od 1.2. sa zvyšuje príspevok 😃 .

• Dorka, na to isté čo Monika som myslela aj ja 😃 .
    No ešte počkám kým to na 100% odsúhlasia a asi ideme na vec 😃 😃 😃

• Pridala som nejaké fotky ešte do prípravného albumu, dúfam, že mi ho nezmažú, keď sú tam fotky zo svadby 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov