Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
a ozaj lucka, krasne fotky vam urobila Gabika s Lukaskom, nadherne, a maly je krasne dietatko, uuuplne ako vymysleny, dokonaly x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee dakujeme. :-) dufam ze si potom dvdcko niekedy budeme moct pozriet. uz aj majo sa pýtal kedy ho budete mat. :-) ano lucia sa fotila vo zvolene. to auticko bolo teda fakt netradicne ale zato take neokukane. fakt krasa. a fotky od gabci budu urcite super. ved ako inak. ešte som nevidela zle foto od gabiky. :-D a mala druzicka livka dokedy vydrzala?
Odpovedať
Profilova fotka
no je to pravda :-) fakt sa vam vydaril x-) jasne, potom vam ho poziciame :-) ale Gabika je fakt super, velmi dobra fotografka, sme radi, ze sme si ju vybrali... no Livinka povedala mojej mamine:"no dako este do tej vykrucanky vydrzim, a potom uz pojdem spinkat" :-D a si predstav, ze po vykrucanke si hned cupla na zem a taaaak sa rozplakala, od unavy x-) :-x lebo od rana bola hore a toolko emocii a zazitkov a unava sposobilo, ze sa rozplackala...zlatunka bola...
Odpovedať
Profilova fotka
No Mirkaaa, vitaj, konečne si sa pridala k nám x-) Lucka, Suzit mala zdravotné problémy, mne písala len IP :-| . Mirka a ďakujem za pochvalu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad je suzit v poriadku a coskoro sa ozve. tak to super vydrzala livka az do vykrucanky. dufam ze poriadne vyzvrtala nevestu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee mirka super fotocky si pridala. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem x-) vybrala som zopar, mame ich hrozne vela, tak aspon par detailikov...potom od Gabiky doložim... no Lili ma vyzvrtala :-D to je náš anjelik
Odpovedať
Profilova fotka
a vy si kedy zaobstarate takehoto anjelika? ci si chcete najprv uzit manzelský zivot? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak, musime dokončiť to bývanie - podľa plánov by sme mali byť v lete už vo svojom...potom budeme rozmýšľať aj nad takýmito vecami...hoci, nebola by som za iných okolností proti ani teraz už :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, Suzit ich mala už pred svadbou, bola taká smutná, keď mi písala IP. Chcela aj svadbu zrušiť :-| . Mohla by sa ozvať, aj na fotky som zvedavá a ako to vlastne všetko dopadlo... Mirka, kráááásne fotky, ale čakám ešte na Gabikine, aby som Ťa mohla do nebies vychváliť ;-) . Lucka, dnes okolo 18tej by som mala byť na Skype :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem x-) dočkáš sa, neboj... ;-) jedno je isté no, že Gabika nesklamala ani v našom ani vo vašom prípade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivus tak snad sa aj mne podari byt pri pc. chuda suzit. tak snad nezrusila svadbu a uz je v poriadku. jasne mirka naprv treba mat bývanie dokoncene aby si sa potom mohla naplno venovat drobcovi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je jasne, ale už sa na to veľmi teším teda, a čo vy? ako sa máte? čo Lukáško? rastie, poslúcha maminu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, svadbu nezrušila, ale tak plánovala. Boli na tej dovolenke v Tatrách a po 2 dňoch sa museli vrátiť kvôli jej zdravotnému stavu :-| , ale nič bližšie neviem. Takže....SUZIT, OZVI SA!!! ;-) Júúj, ja by som tiež pristala drobca, ale taktiež bývanie musíme porobiť, aby som si mohla naplno vychutnávať tehotenstvo a materstvo x-) . Lucka, možno to bude vtedy, keď Vy budete čakať dcérku :-D , dúfam, že to nebude dlho trvať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, na piatok 5. 10. je naplánované to stretko. Kto teda príde? x-) Miesto určíme nakoniec :-) . Ja môžem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, sme dve :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
na zaciatok staci :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mozem, ale potom idem na chatu, ta keby sa dalo, t by som bola happy keby to bolo vo Zv a poobede... to by bolo idealne ;-) ... ale ak ni, ta sa skusim prisposobit. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, no jedine to bude poobede :-D . Takže by sme boli tri, ešte by sa mohli pridať aj ostatné :-S . Zunka, Monika, Dorka, Arim, Suzit...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mrzí ma, ja nemôžem. V piatok mám prvýkrát školu, tak to by som asi mala ísť :-D . Nevedela som to ešte v tom čase, keď sme sa o tom termíne bavili. Tak ja snáď inokedy...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata ... no mne sa 5.teho neda.. idem do zv 12.teho ...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ;-( , škoda...snáď nabudúce :-D Ináč, tu je link - ukážka nášho DVD ;-) http://alpega.webovastranka.cz/file/i...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako vidim mozeme len ja a ivka :-( aj mirka pisala ze sa jej neda od malej ist. takze nahradný termin dama alebo co?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka super ukazky. ale rada by som uz vidiet cele dvd-cko. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, zrejme náhradný ;-( . Lucka, ide Ti to? Ja som to ešte nevidela, takže neviem, čo za ukážky tam sú :-D ... Dúfam, že v pohode :-p
Odpovedať
Profilova fotka
je tam to na popolusku, nieco z fotenia a odobierky a zaverecne zhrnutie a tie retro zabery. fakt super inak chcem ta poprosit posles mi do IP tvoje tel cislo aj jankine lebo som mala pokazený mobil a vymazali mi vsetky cisla co som mala na simke. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, kuk album, už sú tam aj od Gabiky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja si to pozriem až doma, tu sa mi veľmi nedá a IT nechcem otravovať :-D . Lucka, jasná vec - IP ;-) Zvalka - krásne foto, aj pridaný odkaz x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, DVD je už na ceste k Tebe ;-) . Včera bola u mňa Mirka, tak som jej ho hneď dala :-) . Tak kukaj :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?