Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • sunny ano chodime plavat aj dnes ideme. no aj my sme mali dnes divnu noc. malý bol dost casto hore a potom o 5:45 bol uz uplne vyspatý. to mi spravil naschval lebo dnes som k nemu po dlhom case vstavala ja. inak ho ma na starosti rano muz ja len v noci. ale kedze dnes tatik odisiel uz o 4 rano malý sa mi takto pomstil. 😃 😃 😃

• vo Zvolene krasne svieti slniecko

• lucka tie deti presne vedia co robit a kedy 😠 ...maly vacsinou spi pekne,ale ak ideme z muzom von a prideme domov neskoro a v ,,nalade.,, tak to sa budi celu noc a tiez rano uz o 6 hore ako rybicka 😠
    ved ja mu to vratim,ked bude chodit na disky,a pride neskoro bude mat skoreho budicka 😃 😃 😃
    jaj sniezik,ale vam zavidim,toto uz budu moje 4 vianoce stravene v UK brrr 😢 neceeeeem ,chyba mi vseeetko

• Sponzor fóra
  • lucka, no pekne to máte podelené, a majo zvláda s malým všetky tie základné činnosti, prebaľovanie, papanie, atď? 😵

• Sunny, aké zlaté...vraj v "nálade" 😃 ...Viem si Vás živo predstaviť, aj keď Vás nepoznám 😵
    No Lucka, to aj mňa zaujíma, aby som vedela dať príklad môjmu 😃

• Lucka aby sme ti nezacali zavidiet

• Lucka sa už asi čľapká vo vode 😃

• asi, a mi ideme do snehu, nie??? 😃

• no, aj to je riešenie 😃

• ahojte takze dnesne clapkanie bolo super. dnes nam vylievali pohar vody na hlavicku co sa lukakovi zrovna dva krát nepacilo. 😬 ale co uz musi si zvyknut ak sa chce potapat. 😃 dnes tam bola aj fotografka co fotila deti pod vodou. joj na tie zabery sa uz tesim. teda dufam ze aj my sa dopracujeme k tomu potapaniu. 😃

a k tomu ci majo zvlada zakladne cinnosti. ano zvladne uplne vsetko od prebalovania, chystania mliecka a krmenia, kupania a prezliekania. zvladne uplne vsetko okrem uspavania vecer. to je moja parketa. 😃 som stastna ze to tak je aj ked som si ho v tejto pozicii nikdy nevedela predstavit. ale je super ze sa v tomto mozem nanho plne spolahnut. 😵

• Lucka, tak to je super. A ako vlastne postupoval a vypracoval na takého šikovného tatina? Určite si aj Ty musela byť trpezlivá, či nie? 😃

• ivka vies ze ani neviem? 😬 jedneho dna som mu dala maleho vykupat nech si to skusi. optom zacal rano vstavat k malemu on cize ho musel aj prebalovat, nachovat a prezliect. ono to slo nejak samo. nemusela som ho nutiť co je hlavne. 🙂 dokonca ho uz vie aj chovat lyzickou co bol zo zaciatku problem aj u mna. 😃 vlastne ani nie je vec co by nezvladol. 🙂

• To je také milé 😵 . Dúfam, že ja tiež budem takto písať 😃 .

• ivka jasne budes. muzi sa pri dietati strasne zmenia. 😃

• moj nemal bohvieaký vztah k detom nikdy ziadne nezobral na ruky a teraz ked vidim ako sa blazni s lukaskom je to super pohlad.

• Sponzor fóra
  • no, nejaky vzťah mal predsa, lucia ! 😃 pamatám ako vždy kukal na Líviu a ten výraz tváre hovoril za všetko 😃 😵 dosť sa z nej vytešoval, nemyslíš? 😵

• no to hej mirka tak na 10 min a dost. 😃 ale nikdy sam od seba ziadne dieta nevzal na ruky. ale to by som od neho chcela asi uz vela, ze? 😃 😃 😃 inak ako sa ma livka? uz je zdravucka?

• no ale aspon dačo, nie? 😉 no ja mojmu, keď dáke bábo máme na dosah hneď vtlačím na ruky a sledujem to, je to fakt milý pohľad 😵 😵 😵
    Ano, Livinka je už zdravá, už chodí od pondelka do škôlky a hrozne je zlatá a dobrá teraz. Dúfame, že jej to vydrží 😃

• Lucka, je to pravda, že muža to zmení. Už som to počula od viacerých báb 🙂 . My máme krsniatko a tiež vidím, že môjmu sú nie deti cudzie. Vždy sa vie s ňou pohrať, rozprávajú sa, dokonca asi dva krát ju mal od obeda na starosti, keď bolo treba 🙂 . No a vždy ju na obed uspal, teda spali obaja 😃 . Ale vedeli sa zosúladiť, to je základ 😃

• 😃 😃 😃 ivka tak potom urcite nebude mat prolem tvoj ani pri vasom vlastnom. 🙂 urcite bude skvelý ocino. 😵
    mirka livka je uz fakt velka slecna. som ju dlho nevidela a ked som ju stretla asi pred 3 tyzdnami len som sa nestacila cudovat. 😃 zlata je. no snad uz prekonala to zle obdobie a uz bude poslusne dievcatko. 😵

• dievcata, gabika mi poslala nejake zabery na schvalenie, ci to tak moze byt, tak tie co som mohla som doplnila na MK .. 😉

• Dori, ja si pozriem len doma, aby si v práci nenamášľali, keď budú vidieť že som bola na MK 😃
    Lucka, dúfam, že bude. Tak veľmi si to prajem 😵

• dori, a kde by som si ich mohla kuknut?? 😬 🤔

• lucka: nooo, je už veľka, a fakt je zlatučká, tak sa vždy na nás teší, a rovnako ľúbi mňa aj Mirka, sviňucha malá, mňa ani o kúsok viac, ROVNAKO 😵 😵 tí dvaja teda dorobia, keď sme doma, stále je na ňom zavesená 😃

• jake pekne brusko, aj ja chcem. Nie to brusko ale cakat babo v tom brusku 😃

• jeeeeej, pekneeee 😵 😵 😵
    aj ja chcem ! 😃 😃
    len musím ešte trošku vydržať... 😬

• zvalka, no tak aby som sa dostala do obrazu, Livinka nie je tvoja dcerka?

• Dori ip 😉

• nie nie je...to je moja neterka 😵 najkrajšia na svete 😵 pre nás s manželom zatiaľ také na zaučenie sa 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov