Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ano chodime plavat aj dnes ideme. no aj my sme mali dnes divnu noc. malý bol dost casto hore a potom o 5:45 bol uz uplne vyspatý. to mi spravil naschval lebo dnes som k nemu po dlhom case vstavala ja. inak ho ma na starosti rano muz ja len v noci. ale kedze dnes tatik odisiel uz o 4 rano malý sa mi takto pomstil. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vo Zvolene krasne svieti slniecko
Odpovedať
lucka tie deti presne vedia co robit a kedy ]-( ...maly vacsinou spi pekne,ale ak ideme z muzom von a prideme domov neskoro a v ,,nalade.,, tak to sa budi celu noc a tiez rano uz o 6 hore ako rybicka ]-( ved ja mu to vratim,ked bude chodit na disky,a pride neskoro bude mat skoreho budicka :-D :-D :-D jaj sniezik,ale vam zavidim,toto uz budu moje 4 vianoce stravene v UK brrr ;-( neceeeeem ,chyba mi vseeetko
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, no pekne to máte podelené, a majo zvláda s malým všetky tie základné činnosti, prebaľovanie, papanie, atď? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, aké zlaté...vraj v "nálade" :-D ...Viem si Vás živo predstaviť, aj keď Vás nepoznám x-) No Lucka, to aj mňa zaujíma, aby som vedela dať príklad môjmu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka aby sme ti nezacali zavidiet
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka sa už asi čľapká vo vode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi, a mi ideme do snehu, nie??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, aj to je riešenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte takze dnesne clapkanie bolo super. dnes nam vylievali pohar vody na hlavicku co sa lukakovi zrovna dva krát nepacilo. :-N ale co uz musi si zvyknut ak sa chce potapat. :-D dnes tam bola aj fotografka co fotila deti pod vodou. joj na tie zabery sa uz tesim. teda dufam ze aj my sa dopracujeme k tomu potapaniu. :-D a k tomu ci majo zvlada zakladne cinnosti. ano zvladne uplne vsetko od prebalovania, chystania mliecka a krmenia, kupania a prezliekania. zvladne uplne vsetko okrem uspavania vecer. to je moja parketa. :-D som stastna ze to tak je aj ked som si ho v tejto pozicii nikdy nevedela predstavit. ale je super ze sa v tomto mozem nanho plne spolahnut. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak to je super. A ako vlastne postupoval a vypracoval na takého šikovného tatina? Určite si aj Ty musela byť trpezlivá, či nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka vies ze ani neviem? :-N jedneho dna som mu dala maleho vykupat nech si to skusi. optom zacal rano vstavat k malemu on cize ho musel aj prebalovat, nachovat a prezliect. ono to slo nejak samo. nemusela som ho nutiť co je hlavne. :-) dokonca ho uz vie aj chovat lyzickou co bol zo zaciatku problem aj u mna. :-D vlastne ani nie je vec co by nezvladol. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To je také milé x-) . Dúfam, že ja tiež budem takto písať :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka jasne budes. muzi sa pri dietati strasne zmenia. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj nemal bohvieaký vztah k detom nikdy ziadne nezobral na ruky a teraz ked vidim ako sa blazni s lukaskom je to super pohlad.
Odpovedať
Profilova fotka
no, nejaky vzťah mal predsa, lucia ! :-D pamatám ako vždy kukal na Líviu a ten výraz tváre hovoril za všetko :-D x-) dosť sa z nej vytešoval, nemyslíš? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej mirka tak na 10 min a dost. :-D ale nikdy sam od seba ziadne dieta nevzal na ruky. ale to by som od neho chcela asi uz vela, ze? :-D :-D :-D inak ako sa ma livka? uz je zdravucka?
Odpovedať
Profilova fotka
no ale aspon dačo, nie? ;-) no ja mojmu, keď dáke bábo máme na dosah hneď vtlačím na ruky a sledujem to, je to fakt milý pohľad x-) x-) x-) Ano, Livinka je už zdravá, už chodí od pondelka do škôlky a hrozne je zlatá a dobrá teraz. Dúfame, že jej to vydrží :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, je to pravda, že muža to zmení. Už som to počula od viacerých báb :-) . My máme krsniatko a tiež vidím, že môjmu sú nie deti cudzie. Vždy sa vie s ňou pohrať, rozprávajú sa, dokonca asi dva krát ju mal od obeda na starosti, keď bolo treba :-) . No a vždy ju na obed uspal, teda spali obaja :-D . Ale vedeli sa zosúladiť, to je základ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ivka tak potom urcite nebude mat prolem tvoj ani pri vasom vlastnom. :-) urcite bude skvelý ocino. x-) mirka livka je uz fakt velka slecna. som ju dlho nevidela a ked som ju stretla asi pred 3 tyzdnami len som sa nestacila cudovat. :-D zlata je. no snad uz prekonala to zle obdobie a uz bude poslusne dievcatko. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, gabika mi poslala nejake zabery na schvalenie, ci to tak moze byt, tak tie co som mohla som doplnila na MK .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, ja si pozriem len doma, aby si v práci nenamášľali, keď budú vidieť že som bola na MK :-D Lucka, dúfam, že bude. Tak veľmi si to prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dori, a kde by som si ich mohla kuknut?? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka: nooo, je už veľka, a fakt je zlatučká, tak sa vždy na nás teší, a rovnako ľúbi mňa aj Mirka, sviňucha malá, mňa ani o kúsok viac, ROVNAKO x-) x-) tí dvaja teda dorobia, keď sme doma, stále je na ňom zavesená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki ivka, ved to si musis davat pozor aby si nenamyslali .. :-D :-D zvalka, na www.modrykonik.sk .. tu je link .. http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
jake pekne brusko, aj ja chcem. Nie to brusko ale cakat babo v tom brusku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, pekneeee x-) x-) x-) aj ja chcem ! :-D :-D len musím ešte trošku vydržať... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zvalka, no tak aby som sa dostala do obrazu, Livinka nie je tvoja dcerka?
Odpovedať
Profilova fotka
Dori ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie je...to je moja neterka x-) najkrajšia na svete x-) pre nás s manželom zatiaľ také na zaučenie sa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?