Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • aj ja sa tesiiim. taka janka asi nepride ze? a ARIM TY BY SI TIEZ MOHLA NAPISAT. nie len citať. 😃 😃 😃

• ja suhlasim, 17.00 moze byt

• ahojte.

tak ja zatial na 99% tiez hlasim ucast na stretku 🙂

• Sponzor fóra
  • no konecne mirka. 😃 inak super foto 😉

• Lucka dakujem 🙂

• ako natka? poslucha?

• poslucha 🙂 a vykeckava sa vkuse 🙂 ze kve kve kve, to pocuvam cele dni 🙂 a tak lezie po posteli - ze ju polozis na chrbat na jednu stranu a za par sekund je na brusku na druhej strane postele, take plazenie az stvornozkovanie 🙂 s maly plavec sa ako ma? teraz je vas tam na tej hodine kolko? mozes sa mi prosim Ta spytat, ci tie kurzy budu robit aj v maji a v juni?

• Supeeeeer kočky, tešííím sa na Vás. Vyzerá to, že sa stretneme v hojnom počte 🙂 .
    aaa Gabiku nezavoláme? 😉
    Mirka, ahoj, krásna foto. Pristane Vám to spolu 😃

• teraz mi nieco napadlo, vy ste tu vlastne asi vsetko okrem mna vydate, ze?

• presne tak 😬 😵 neviem, ci sa mam tesit, alebo plakat, ze to je za mnou, - ten krasny den 😃

• no kodada vyzera to tak ze si tu uz jedina 😃
    arim tak super ze natka sa uz pekne presuva. aj moj gagoce o 106 a najradsej teraz nahodi taký utýraný výraz a krici mamamamama 😃 😃 😃 a pri tom tak krasne spuli pusinku. vtedy sa chce tulkat 😃

• a gabiku kludne zavolajme. 😃 v podstate nas vsetky pozna. vsak sme tu ako jej fannclub 😃 😃

• lucka 😵 😵 😵 ten musi byt na zjedenie 😵 😵 😵

• no veru je. hlavne ked mi to vcera spravil o pol 12 v noci 😬 😠

• 😃 😃 😃
    lucka, ako to vyzera so sniezikom u nas? 😕 dnes ideme domov a tak by som chcela, aby nejaky bol...a tu zacalo sneziiiiiit, tak sa vytesujem 😵

• Sponzor fóra
  • Kodada asi tak nejak 😃 . Ale nemusíš sa báť, aj keď sme v prevahe 😬 .
    No mne je jedno, povedzte si aj Vy, či ju zavoláme 🙂 . Možno bude aj tak zaneprázdnená 😐

• ivka ja som za. ved s gabcou je sranda 😃

mirka sneh tu je zatial. vcera riadne snezilo. ale topi sa to.

• Ahojte.
    Ja mám 15-teho 3 skúšky, tak neviem, či nebudem 14-teho "šprtať". Uvidím ako na tom budem, či mi ešte veľa vecí bude chýbať natĺcť do hlavy 😃 . Budem sa ale veľmi snažiť, aby som mohla prísť 😉

• monika budeme sa tesit ak sa ti bude dat. aj tak nie je dobre sa ucit par hodim pred skuskou. 😃 to by si uz mala relaxovat 😃

• gabiku ja zatial nepoznam, sice ma ide fotit na svadbu ale komunikovali sme spolu len cez tel. a e-mail 😉

• no tak bz si ju aspon spoznala a lepsie by sa ti potom fotilo. 😃 ale kto vie ci bude mat cas.

• kodada, v každom prípade je gabika nie len profesionál, ale aj skvelý človek 😵
    díky za info lucka, dufam, na nás počká

• tomu verim ze profesional, ten fanklub co tu ma, asi hovori za vsetko 😃

• nie len fanklub, dadi 😵 tie fotky ! ! ! videla, si nie? 😵

• pravdaze, pokukala som si vas vsetky 😎

• dievcata, to je super napad s tou gabikou.. hovorila ze december uz nebude mat taky nabity, tak by sa jej aj mozno dalo prist .. ja s nou budem najbliszie asi buduci tyzden ked si pojdem pre fotky, tak sa jej mozem spytat, alebo ak snou niektora kominukujete castejsie,tak sa jej spytajte .. 😉
    moni, den pred skuskou sa uz neuci ... 😛

• Ja dnes budem s Gabikou volať, tak ju teda môžem pozvať? 😵
    Monika, tak s Tebou už ani nerátame na stretku, lebo Ty si veeeeľmi zaneprázdnený človek 😃 . Ale bude Ti česť ak prídeš 😉
    Dadi, ona je super, aj keby si ju nepoznala predtým, bude Vás fotiť akoby ste sa sto rokov poznali 😃 . Fakt profi 😵
    Juuj, tak nás je dosť zatiaľ. Teším sa a skúsim zistiť aj Janku 🙂

• joj, ani neviete ako by som sa rada pridala 😬
    ale ja by som mohla jedine tento vikend, lebo potom budem doma až na Vianoce

• ste vsetky zmizli?

• Jééééj, tak práve som napísala 9900 príspevok v tejto téme 😃
    Kodada, ja som bola tu, ale keď nikto nepísal, tak ani ja 😬 .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov