Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa tesiiim. taka janka asi nepride ze? a ARIM TY BY SI TIEZ MOHLA NAPISAT. nie len citať. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja suhlasim, 17.00 moze byt
Odpovedať
ahojte. tak ja zatial na 99% tiez hlasim ucast na stretku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no konecne mirka. :-D inak super foto ;-)
Odpovedať
Lucka dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako natka? poslucha?
Odpovedať
poslucha :-) a vykeckava sa vkuse :-) ze kve kve kve, to pocuvam cele dni :-) a tak lezie po posteli - ze ju polozis na chrbat na jednu stranu a za par sekund je na brusku na druhej strane postele, take plazenie az stvornozkovanie :-) s maly plavec sa ako ma? teraz je vas tam na tej hodine kolko? mozes sa mi prosim Ta spytat, ci tie kurzy budu robit aj v maji a v juni?
Odpovedať
Profilova fotka
Supeeeeer kočky, tešííím sa na Vás. Vyzerá to, že sa stretneme v hojnom počte :-) . aaa Gabiku nezavoláme? ;-) Mirka, ahoj, krásna foto. Pristane Vám to spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mi nieco napadlo, vy ste tu vlastne asi vsetko okrem mna vydate, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-N x-) neviem, ci sa mam tesit, alebo plakat, ze to je za mnou, - ten krasny den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kodada vyzera to tak ze si tu uz jedina :-D arim tak super ze natka sa uz pekne presuva. aj moj gagoce o 106 a najradsej teraz nahodi taký utýraný výraz a krici mamamamama :-D :-D :-D a pri tom tak krasne spuli pusinku. vtedy sa chce tulkat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a gabiku kludne zavolajme. :-D v podstate nas vsetky pozna. vsak sme tu ako jej fannclub :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucka x-) x-) x-) ten musi byt na zjedenie x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru je. hlavne ked mi to vcera spravil o pol 12 v noci :-N ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D lucka, ako to vyzera so sniezikom u nas? :-. dnes ideme domov a tak by som chcela, aby nejaky bol...a tu zacalo sneziiiiiit, tak sa vytesujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kodada asi tak nejak :-D . Ale nemusíš sa báť, aj keď sme v prevahe :-N . No mne je jedno, povedzte si aj Vy, či ju zavoláme :-) . Možno bude aj tak zaneprázdnená :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja som za. ved s gabcou je sranda :-D mirka sneh tu je zatial. vcera riadne snezilo. ale topi sa to.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja mám 15-teho 3 skúšky, tak neviem, či nebudem 14-teho "šprtať". Uvidím ako na tom budem, či mi ešte veľa vecí bude chýbať natĺcť do hlavy :-D . Budem sa ale veľmi snažiť, aby som mohla prísť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika budeme sa tesit ak sa ti bude dat. aj tak nie je dobre sa ucit par hodim pred skuskou. :-D to by si uz mala relaxovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabiku ja zatial nepoznam, sice ma ide fotit na svadbu ale komunikovali sme spolu len cez tel. a e-mail ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak bz si ju aspon spoznala a lepsie by sa ti potom fotilo. :-D ale kto vie ci bude mat cas.
Odpovedať
Profilova fotka
kodada, v každom prípade je gabika nie len profesionál, ale aj skvelý človek x-) díky za info lucka, dufam, na nás počká
Odpovedať
Profilova fotka
tomu verim ze profesional, ten fanklub co tu ma, asi hovori za vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie len fanklub, dadi x-) tie fotky ! ! ! videla, si nie? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pravdaze, pokukala som si vas vsetky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, to je super napad s tou gabikou.. hovorila ze december uz nebude mat taky nabity, tak by sa jej aj mozno dalo prist .. ja s nou budem najbliszie asi buduci tyzden ked si pojdem pre fotky, tak sa jej mozem spytat, alebo ak snou niektora kominukujete castejsie,tak sa jej spytajte .. ;-) moni, den pred skuskou sa uz neuci ... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja dnes budem s Gabikou volať, tak ju teda môžem pozvať? x-) Monika, tak s Tebou už ani nerátame na stretku, lebo Ty si veeeeľmi zaneprázdnený človek :-D . Ale bude Ti česť ak prídeš ;-) Dadi, ona je super, aj keby si ju nepoznala predtým, bude Vás fotiť akoby ste sa sto rokov poznali :-D . Fakt profi x-) Juuj, tak nás je dosť zatiaľ. Teším sa a skúsim zistiť aj Janku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, ani neviete ako by som sa rada pridala :-N ale ja by som mohla jedine tento vikend, lebo potom budem doma až na Vianoce
Odpovedať
Profilova fotka
ste vsetky zmizli?
Odpovedať
Profilova fotka
Jééééj, tak práve som napísala 9900 príspevok v tejto téme :-D Kodada, ja som bola tu, ale keď nikto nepísal, tak ani ja :-N .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?