Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • no pekne, pekne

• Ahoj Dadus.
    V praci si?

• ano Petka som, doma nemam net

• Sponzor fóra
  • Jaaaaaj 😬 ... Ako idu pripravy, ty nasa jedina 😃 . Aj ty mas take to jemne steklenie v zaludku ked nieco vybavujes? Ja som sa z toho strasne vytiesala, kym ma par aktivistov nevytocilo samozrejeme, ale mangel vzdy vedel ako ma ukludnit a zlepsit naladu 😵 ... ale teraz na to spominam len v najlepsom, ved napokon vsetko dopadlo super. Nebudete na Dube cez vikend? Vy ked ste tam ani nevyjdete von, sice kde tam, ze? 🤔 Ale tak mozme zbehnut na daky cajik do tej krcmy 😉 . Ci si pockame na stretko? Ja som na Dube tiez malo, ale xceme ist vyskusat nove snowboardy s drahym, ta nexceme traposit kdesi na svahoch, ta si ideme zvykat na 1 dosku len na dake neupravene kopce a potom zacneme uz aj s vlekmi a tak. Mali by sme byt na dzedzine tym padom tento vikend. Ci sa nechystate? 😶

• Brééé ráááánko 😃

• ahooooojte 🙂
    co noveho?
    pocuj iwus toolko prispevkov, kde na to beries cas ? 😃 😉
    dnes mam konecne volno,tak ideme z muzom poobede na vianocne nakupy 😵 ,mozno sa aj mne daco ujde 😃
    inak uz par darcekov mam od leta,tak to je celkom v pohode a nemusim sa hnat 😉

• Sunny, ja si každý rok vravím, že budem darčeky kupovať aspoň od augusta...ale nikdy mi to nevyjde 😒 ...no budúci rok to tak už bude 😃
    Kde beriem čas? Sama neviem 😃

• no iwus ja mam tiez len par od leta,a to take co som zbadala velmi zlacnene a kupila to ,nevyuzila takze mozu ist dalej 😃 ...ale to len pre vzialenu rodinu co vidim raz do roka,oni mi vzdy davaju take gyce tak aj ja dam blbosti.,pre najblizsich budem po meste chodit s vyplazenym jazykom,hlavne pre segru ,lebo ona mi nevie sama povedat co chce a proste je pre nu tazke kupovat, i ked mame podobny styl 😃 no a najednoduchsie je pre maleho,tomu je jedno ci dam jedno male auto alebo obrovsky sportak ,zahra sa rovnako. 😉 ....ale dokedy???

• dnes tu mame blazninec 😛
    petka, no zatial mame miesto, salu, starejsieho, fotografku, kameramana
    z vybavy - nejaku dekoraciu, topanky, pierka, podvazok, SPZ, hadam aj flasky na palenku (vcera mal zohnat otec)
    dnes by sme chceli ist pozriet nejake obrucky
    na dubove mozno skocime, no neviem na isto, kedy idete? v sobotu alebo nedelu? budete u vasich?

• Kodada...miesto, sálu 😃 ..ale viem ako si to myslela 😉
    Obrúčky majú dobré ceny a výber...Karát na Priorom, vo dvore, kde je mliečna zmrzka 😉

• asi tak ze Zvolensky zamok a centrum na oslavu
    len musim k tomu dokopat toho mojho, lebo ide dnes k doktorovi

• Baby, neviete kedy sú Vianočné trhy vo ZV? 🙂

• zatial neviem, ale dala som to zistit kompetentnej osobe na MU

• Ok Kodada, si zlatá 😉 ...potom hoď do éééteru 😃

• jaska

• Sponzor fóra
  • ahojte babenky keby to stretko bolo v Dt prišla by som aspoň kuknuť ale do ZV v žiadnom prípade nemôžem prisť drobčeka kojím každe 2 hodinky takže smola. 😞 škoda rada by som Vás už konečne videla tak sa zabavte

• janka a kedy konecne pokocikujeme spolu? 😬 😃 a ako sa vam dari: malý rastie. aspon hod par foto na MK nech sa mozeme trocha pokochat 🙂

• dobre ranko, bola som v tom novom nakupnom centre stop.shop - a kupila som si zimne cizmicky. Ponuka je celkom dobra, ani ceny nie nejake neprimerane

• ahoj kodada. ja som kupila cizmy nakoniec v europe aj so zimnou bundou. takze sa tam da celkom vybrat a oplati sa tam ist?

• je to ta ista ponuka ako v europe v Daichmane, aj ceny rovnake. Tak ak si tam bola pozriet aj v BB, tak je to to iste.

• ahojky
    mi sme daky chory,aj oco aj maly uz 3 noci poriadne nespal,kasle a sople no nech uz je to za nami.Inka vonku je riadna kosa brrr.
    Vcera som malemu kupila take nalepky na okna snehuliaka,mikulasa ,darceky a tak a sme to lepili spolu ,a on sa na mna pozre a hovori look mami prsi ,no to bolo mile...on este vala nenahovori,snazi sa opakovat co poviem ale ma tam 2 jazyky a to len tak sam od seba povedal pol v ang. a pol v slov. 😃
    lucka aj ja som bola v tej europe a mne sa tam velmi pacilo,sa chystam aj teraz v januari ked pridem.A mali tam aj detsky kutik co je super nech tam starky ostane z drobcom a bude pokoj ..mamam si nakupi 😛

• ahojte tak som pridala pár fotiek drobca aj my sme boli v europe a po hrozne dlhom čase som sa vyšantila pri nakupovaní, drobec prespinkal cele nakupovanie len som ho prebalila a nachovala a spinkal dobre. Má rad hluk vtedy sa mu dobre spinká. Inak máme sa dobre rastoieme ako z vody ved už vážime 6 kg riadny valibuk už mám problém dlhšie ho držať na rukách 😃

• teda janka ako kukam tak kukam ale foto nevidim 😬 😃

• ja už vidííím 😃 Janka , Tobiasko je fakt krásny, blahoželám k takému roztomilému chlapčekovi 😵

• dakujem krásne zvalka

• veru zlatucký je chrustik malý. 😵 😵 😵

• Ahojte, aj ja idem kuk foto 😵 .
    Janka, ja som sa chystala tento týždeň k Vám, ale ma zdrapila nádcha 😦

• No Janka, Tobinko sa poriadne zmenil 😵 . Aký je už veľkýýýý 🙂 .

• dobre ranko

• Bre ranko babusky.
    Ta pred nami je krasny den, tak to vyzera 😵 ... zacalo sa to celkom dobre, len ci to tak bude aj pokracovat, ale nebudeme skeptici, ze?
    Tak sa na vas ukrutne tesim na stretavku, pripominam si datum...14.12.2007...spravne?
    Nezabudnite si fotky, albumy a hoco potrebne ku konverzacii. A uz vieme kde?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov