Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Na mňa opis môjho znamenia sedí ako riť na šerbel :-D ....
Odpovedať
Profilova fotka
aj na mňa veru - presne sunny - máš to tam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vybavili ste si to dievčatá? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako ináč :-D
Odpovedať
dakujem zvalka mam to,je to zlatucke hned som to aj preposlala rodine ;-) jaj mam ja zas dilemu,neviem co si mam zajtra obliect 8-( ideme s muzom do londyna ,teda z celou skupinou,poziciavame velke auto a vyrazame uz o 12 na obed ale hrat budu az okolo polnoci,cize dlhy den a noc no ja sa chcem pekne obliect ,ale zas aj pohodlne ....fakt neviem,cizmy na opatkoch asi nie ,sukna urcite nie,tricka su o nicom....ja v tej skrini fakt nic nemam,ale nove sa mi tam uz nezmesti :-D a nestihnem si ani zajtra uz nic kupit 8-( pojdem v teplakoch
Odpovedať
Profilova fotka
sunny si to dobre vyriesila 8-) teplaky
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja vravím :-D , tie sú pohodlné :-D Sunny, kde presne v UK bývaš?
Odpovedať
iwus som v Peterborough blizko je Cambridge no dik holky skusim navrnut mangelovi ako sa mu budem pacit v teplakoch a papuckach :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Do kelu, ja som mala poriadneho ciťáka, že presne to napíšeš...tam je aj môj brat teraz, v nedeľu boli 2 mesiace x-) Robí v "Hungry horse" :-) ... Kedy ideš na SK, poslala by som mu aspoň bryndzu :-D
Odpovedať
hej to vazne? no ja neviem kde je ten hungry horse...tu je strasne vela pubov z cydnymi menami :-D a ako sa mu tu paci? tak ho prid pozriet a pozries aj mna ;-) je tu strasne vela poliakov,fakt dakedy mam pocit ze viac ako anglicanov :-D uz o tom aj vsetky noviny pisu a neviem ci sa nebude daco robit ,lebo kazdy z nich ide hned poberat vsetky mozne pridavky,alebo si tu zahlasia deti a tie su stale doma ci v polsku a ci na slovensku, no aspon sa tu otvaraju nase potraviny :-D
Odpovedať
ozaj lucka maly je krasny skriatok,je velmi milucky,ako uz vyrastol ;-) sintia pridala tiez mile fotky,maly ma bozske pantofle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, to nieje pub ale niečo také ako MCdonald ;-) . Jemu sa páči veľmi, ale povedal, že strava mu už lezie hore krkom :-S . Kupuje len v poľských potravinách, tie SK ešte nenašiel, kde sa otvárajú? Mu poviem, nech vie. Neviem, možno budúci rok pôjdeme do UK za ním, veď dala by som Ti vedieť, teraz, keď už viem x-) . Býva na ul. Harris Street. To je veľké mesto? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no iwus teraz si ma zaskocila ,lebo som este o tom hungry horse nepocula,ale puby sa vacsinou volaju ,,nejaky kon,, :-D tak som hned automaticky myslela na pub :-N no su asi 2 predajne na lincoln roud (to bude urcite poznat-oblast plna pakistancov,vytrznikov,ciganov,a poliakov,alebo tych co prave prisli do UK lebo je to tam lacne,myslim ubytko a je to blizko mesta),ale tie predajne sa nedaju porovnat z polskymi,su dost prazdne a veeelmi mi pripominaju slovensko-ani dobry den ani dakujem |-| mladi to otvorili asi pre biznik,ktory im nejde a takto ani nepojde ale co uz,...polske vyrobky sa daju uz kupit aj vo velkych supermarketoch ,maju osobitny regal,lebo je tu fakt more poliakov.Ja ich vyuzivam len trochu,hlavne na muku-lebo tu neni polohruba a sem tam horcicu.Ja som si na stravu uz aj zvykla,a varim aj slovenske ,da sa to -ved zelenina a maso je vsade,kysla kapusta a uhorky sa daju vsade kupit,akurat ta brynzda a tvaroh mi chybaju. Tak ak pojdete hodime urcite stretko :-) Mesto je dost velke,a ma vela oblasti okolo co ja este ani nepoznam....ako u nas Sekier,Zl. Potok .... tu je ich ovela viac a su vacsie. Ale zas obchody su ovela lepsie,super vyber,vsetky velkosti ...cize ak si vacsia velkost ako ja 40,nemusim byt vtesnana do 38 lebo zo 40 je chaby vyber :-( plus ceny su prijatelne ...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mu poviem o tej ulici...alebo radšej nie? Keď sú tam také spodné vrstvy :-| obyvateľstva. No on povedal, že má stravu v tej reštaurácii, ale že všetko sú polotovary, ešte aj varené zemiaky :-D . Najprv bol z toho paf, chutilo mu, ale teraz mu je už na :-p ...... Už som povedala, nech mi zistí, aké sú tam obchody, konkrétne NEXT, tak aj našiel a teraz si budem vyberať na nete, pošlem mu linky na veci, ktoré mi má kúpiť x-) . Kedy sú tie najlacnejšie výpredaje? Myslím, že budú po Vianociach, však? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. ale ste sa rozpisali. my sme dnes boli opät plavat a uz sa ponarame jedna radost. a hlavne je ze malemu sa to strasne paci. a aj mamine. x-) :-D jej ivka dobre vediet o tom nexte. :-N :-N :-N ja som na vecicky z nextu totiž zaťazena a malý ma strasne vela veci next. posledne som dala za sveter next pre maleho 990 sk. keby to vedel muz tak ma zabije. :-N :-D inak zajtra idem k zubarovi tak mam riadne stresy. ja by som radsej rodila ako ist k zubnikovi. brrrrrrr :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ahoj. Lukáško bude aj reprezentovať SR po toľkých kurzoch, nie? :-D To vážne 990 sk? =-) Tebe sa na tej MD darííí :-D Aaa Lucka, pošleš mi link na stránku NEXT? Please ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, lucka, to by som rada videla - Lukaška pod vodičkou.. x-) aaaa ma aj otvorené očká pod tou vodou? to je super..teším sa, keď už budete mať fotky z toho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak mam zubnika za sebou. len mam jeden kaz tak sa tam musim ešte vratit. :-S mirka jasne ma otvorene oci aj usta. :-D veru zlatý je. ivka no dari. vies radsej si ja nekupim na seba nic ale malý nech je fesak. x-) ten link je www.next.co.uk
Odpovedať
Profilova fotka
Jupí, idem závisláčiť :-D ... Lucka, super, že máš zubára za sebou, myslela som na Teba ;-) Kočky, o týždeň stretko, platí? x-) Lucka, zvezieš ma? No musím Ti potom niečo kúpiť z Next-u :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze plati. teda dufam :-N ja sa uz velmi tesiiiim. x-) a samozrejme ze ta zaveziem. ešte sa dohodnemem o kolkej presne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, môžeme potom aj cez skype :-) Takže pred Priorom o piatej, alebo o pol? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, na stránke NEXT býva tiež výpredaj? Špeciálna ponuka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne dohodnema sa cez skype. neviem o tom ze by tam bol vypredaj. myslim na tej stranke.
Odpovedať
Profilova fotka
tak idem kuknut na NEXT aby som vedela o com tocite 8-)
Odpovedať
ahojte babule, tak iwuss len mu daj vediet,zas take strasne to tam neni,teda hlavne nech ide cez den,ja som tam tiez par krat bola,a kamoska tam zo zaciatku tiez byvala a tu je. do nextu ja nechodim,prilis drahe ,je tu plno obchodov s podobnym tovarom a ovela lacnejsie takze asi tak,je to znacka ,ale ked uz tak radsej H&M,alebo mam rada New Look,tiez si pozri web stranku.Veci su lacnejsie ,ale nemaju detske len v H&M..... Lucka ,ked len jeden kaz to je ok,ja uz stresujem kolko mi najde v januari z mojimi hroznymi zubami,normalne uvazujem ze si dam Hollywodsky usmev ...nove zuby,a mam pokoj...len musim dosetrit :-D Tak nech vam dnesne stretko zadari ,zabavte sa....ja idem dnes do toho Londyna ,tak este rychlo idem nakupit daku papu pre svokru a maleho ,lebo prideme az zajtra rano.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny stretko mame az o tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, vďaka za radu, určite urobím ;-) kuk... Už som mu písala o tom obchode, ale zatiaľ nie ulicu :-D
Odpovedať
aha kodaka tak potom nech sa zadari o 2 tyzdne ;-) ...to bude vianocne :-) iwus urcite ju bude poznat ak je tu 2 mesiace ....
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, o týždeň :-D . Ty si nejaká popletená :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to bude asi tym ze je piatok :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?