Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, určite, ja som dnes riadne vyšťavená 8-( :-p ...a to počasie, brr. A rameno ma bolí ešte ku tomu...asi preto, že chcem umývať okná ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chytila chripku, tak sa aj tesim ze bude vikend, skusim to vylezat .... no mozno, vcera som si skoro kompletne prestahovala a prezariadovala izbu - neplanovane ale podarilo sa Mam novy koberec, popremiestnovany nabytok. Este ze som na to mohla zneuzit svojho chlapa a otca ;-)
Odpovedať
dobre ranko zienky. zelam Vam pekny tyzden a v piatok sa vidime, juj tak sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) . Mirka aj Tebe krásny týždeň. Ach jaj, či nemám rada pondelky 8-( . Baby....asi ma zabijete... :-( ;-( ...Práve som sa dozvedela, že z roboty máme v piatok záver roka ]-( a ja tam musím byť, lebo som tu v podstate "nová" a mám "dôležitú funkciu" :-D . Mňa to taaaaak veeeeeľmi mrzííííí :-| . Ale ak by ste to pretiahli, tak prídem aj o polnoci x-) :-D . No ale mamičky si to budú môcť ťažko dovoliť. Prečo keď si ja niečo naplánujem, niečo do toho musí prísť?! ]-(
Odpovedať
ahoj Iwka, to vacsinou tak byva, ze ked ma clovek nieco naplanovane niekolko tyzdnov popredu, tak mu do toho nieco vbehne. no ja na Teba do polnoci urcite nebudem moct cakat, co ma ozaj mrzi :-( ale vsak to hadam nebude posledne stretko :-) a ked budes mat babiku, tak mozeme po detve s luckou aj jankou spolu kocikovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mi je luto Ivka, som sa na teba tesila, to znamena o jednu znamu tvar menej :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa to tiež mrzí, lebo mesiac sa teším a teraz toto ;-( . Tešila som na všetky, veď to malo byť stretko v hojnom počte. Aspoň si na mňa spomnite ;-) . Mirka, jasnéééé. Budeme kočikovať, no kedy, to ešte neviem :-D .
Odpovedať
dame si medovinku na Tvoje zdravicko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Aj ja si niečo dám. Možno džús :-D Alko mi nechutí :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Len aby aj dalsim do toho nakoniec nieco neprislo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo narobiš ivka, tak nabudúce sa snáď aj my dve už zúčastníme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi, vies mi poslat aspon svadobne DVD? Uz som sa nakontaktovala aj na kameramanov - Galla a Vaca. Ceny su porovnatelne, len by som este chcela vidiet aj ich pracu. Tak ak ma niektora z Vas co idu na stretko v piatok, DVD od niektoreho z nich, pripadne pozna este niekoho lepsieho a nebude Vas to velmi zatazovat, pozicate mi vase sv. DVD-cka?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dadi, ako myslíš porovnateľné? Myslím, že je tam veľký rozdiel :-) . No ale nemám po kom poslať. Ale budúci týždeň by som chcela ísť ešte do ZV, tak by sme sa stretli, hmm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v cenach maju rozdiel nejakych 1500 sk, tak to nie je az taky velky rozdiel ... na buduci tyzden by sme sa mohli stretnut, ved to sa este dohodneme - ale asi okrem stvrtku (priatel konci v robote) a piatku (koncim ja)
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, over si to, lebo nie som si istá, či Vaco ešte nenavyšuje...vieš ako + rekapitulácia, + zostrih a neviem čo všetko.... A Gallo má pevnú cenu už ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
yvytlacila som si obe ponuky, vecer ich budm podrobne studovat
Odpovedať
Profilova fotka
študuj, študuj ;-) Ozaj a šaty už máš? Už sa Ti to kráti :-) . My sme mali včera 100 dní manželstva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V piatok ideme s kamoskou zbehat svadobky, tak hadam uz nejake aj najdeme a zajedname. S zvedava aku budu mat ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, nová kolekcia je úžasná...ja zabažievam :-p :-D . Keby Nicole neboli taký drahý ]-( . Som zvedavá, čo poriešiš ;-) , len nezabudni na stretko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
preventivne mam na piatok na cely den zahlasenu dovolenku 1.) zacinam doktorom 2.) vybavovackami v meste 3.) navsteva svadobnych salonov - vyber siat a svadobnej vesty pre zenicha (len ako bez neho) - treba vobec vestu??? 4.) navsteva kamosky, resp. dvoch 5.) stretko z babami z fora .... mam to uz celkom dobre rozplanovane 8-) len ci na stretko nepridem takto :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dadi dakujem za info ohladom kalendarov. my sme mali vaca tak ti moze doniest dvd-cko. podla mna je vaco naj kameraman ale to asi kazda povie na toho co ho mala. kamaratka mala galla tak mozem porovnavat ale mne sa vacova praca paci viac. ja mam taký preplnený týzden ze tiez budem na tretku asi :-p :-p :-p . ale strasne sa tesiiim. a s ivkou sa nebaviiim. ved pockaj ked ta stretnem iva jedna. ]-( ]-( ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luckaaaa, prečo si na mňa zlá :-( . Ja za to nemôžem, keď sa idú o mňa potrhať :-D . A Ty máš aký týždeň, čo vybavuješ? Vidím, že máš toho tiež dosť :-p :-p :-p . Dadi, no super to máš naplánované, no neviem, či si nepočítala s jednou hodinou ako s dvomi :-N . No neviem, či by som riskovala kúpiť vestu bez drahého. Alebo si ho dobre pomeraj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka a neda sa ti pozicet mi to DVD od kamosky, aby som vedela porovnat? Ale asi sme sa vcera rozhodli pre Galla - ale to zatial nie je iste Ivka, zatial idem len pozriet vestu, nie kupovat, s tou by nemal byt problem zohnat ju aj neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, práve som hovorila s Gabikou, na stretko príde. Povedala som jej, že pred Priorom o 16,30 h., ale bude kontaktovať aj Lucku ešte ;-) . Baby, mňa to taaaak mrzííííí :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ma ta aj co. ]-( ]-( ]-( ešte len budem na teba zla, ved pockaj. ]-( :-D dadi jasne poziciam aj to od kamosky aby si si to porovnala. a prinesiem to. takze o 16:30 pred priorom?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ešte som Ťa takúto rozčúlenú nevidela :-S :-D . Majo Ťa ešte asi tak nevytočil ako ja, čoo? :-D Tak som povedala Gabike, ona sa Ti ozve, alebo ju vyzeraj ;-) . Lucka, úplnou náhodou nevieš číslo do novej pizzky v DT, pri Lidl? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka Lucka, ja suhlasim z 16,30
Odpovedať
Profilova fotka
ivka nevim cislo ale práve sa mi z tade nesie pizza. :-p :-D vyslala som muza lebo som leniva varit :-D joooj moja ze ma majo takto ešte nevytocil? tak ten ma dostava niekedy do inej vyvrtky. na neho sa nechytas. :-D ok tak budeme gabiku vyzerat. dadka nie je zaco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka prave dosla pizza a na krabici je cislo: 0918 972 952
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja som vedela, kde mám hľadať :-D . Veeeeľká vďaka x-) . No tak je chlap, niee? :-N Baby, ja som včera drhla okná a teraz mám po rukách šupiny ;-( , fúúúj, ani krémy nepomáhajú ]-( Lucka, dobrú chuť...alebo je po chuti? :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?