Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • dorka tak super ze ste uz domka. neboj vsetko sa zahoji a potom si na to uz ani nespomenies. a kamodova je fakt super. mna prijmala do nemocky a je to clovek s uzasným pristupom. 🙂 tak sa len drzkajte a malicka nech maminku poslucha. a s tým kojenim ti teda nezavidim. musi to byt na nervy vkuse odsavat hlavne v noci si to neviem predstavit. 😐 ale zase co by sme pre nase deturence neurobili ze?

• dadi ta stranka je supeeeeeeeeeeeeer. 😵 😵 😵 sikulka 😉

• DAKUJEM

• Sponzor fóra
  • je kodaka to si ty robila tu stranku? no super,dobre napady a recepty.... 😉
    dorka tak uz si doma,to je hlavne,uz to pojde laksie,zachvilu sa vyliecis neboj,mne na stehy pomahali levandurove kupele z mliekom,vyskusaj,ale no musis tomu dat cas.
    Z kojenia si nerob tazku hlavu,mne maly tiez nechcel moju bradavku,tak som tiez odstrekovala 2 tyzdne a potom som uz mala toho dost,tiez sa mi zdalo ze len odsavam a odsavam a odsavam a zas len odsavam kazdu chvilu,a ked som sa chcela vyspat a neodsala som prsia sa mi zaplnili ,dostala som horucky a sekla som s tym.No ako som mu dla flasu z UM to bolo radosti,maly sa pekne dosyta napapal a ja sa konecne vyspala bez bolesti.Takze vydrz pokyal sa ti da a dokedy mozes,ale netrap sa.Malinka hlavne potrebuje stastnu maminu bez stresu ,drzim palce nech to vynde 🙂

• v podstate to je moje "dieťa"
    a kolegynka robi w w w dobrarada.sk, aj tam najdete dobre napady

• dufam ze to niekto nenazve skrytou reklamou 😎

• No musím to aj ja mrknúť 😉 . Dadi, ďakujeme 😵
    Sunny, včera sa vrátil brat z UK, no to bolo prekvapko 😃 . Zazvonil pri dverách, otvorila som a on sa vrútil dnu 😃 . A to od Vianoc tvrdil, že príde 7. 2....a vraj našiel dobrý SK obchod v Peterboughu, ale zabudla som ulicu, tak Ti zistím 😉 ...teda vraj Ti mám povedať 😬

• ozaj baby, chcela by som tam vytvorit aj nejaku kategoriu "Recepty pre deti" do 6 mesiacov, do 1 roka a pod. nemate nejake recepty co vyvarate pre svojich drobcov?
    Lucka co si Lukymu minule varila?

• dadi tie recepty su supeeer 😉 ja malemu ešte nevarím má 4a pol mesiaca a lekárka nám odporučila počkať s prikrmom lebo je vraj dosť veľky 7680g ( ja si to nemyslím ale čo už) ale meria 70cm. Ale aj tak nám nič neutečie ked počkáme ešte pár týždnov a tie recepty pre drobcov je super nápad uľahči to nám maminkam dosť práce s vymyšlaním jedál 😵
    Ivka to bolo prekvapko viem si predstaviť ako dlho sa zdrží

• iwus jeee to muselo byt riadne prekvapko,aj ja som to vzdy chcela tak spravit ze nasich prekvapit,ale u nas je to zlozite,lebo nasi nas beru z letiska plus si vybavuju dovolenku aby boli s nami...takze bez prekvapka.....no zisti ten obchod urcite tam mrknem 😉

kodako...joj to je super napad,ja som malemu vela varila,hlavne zo sladkeho zemiaku...ale vsetko su recepty jednoduche od tych 6 mesiacov len uvarit ,pomiesat a spravit kasu ....len obmienat zeleninu a ovocie,popripade maso...

• Dadi, perfektný nápad, určite sa to ujme a verím, že keď budem vyvárať ja, bude toho plná stránka 😃 .
    Sunny, myslím, že sa to začína na table... 😃
    Janka, zdrží sa 2 týždne, ale to ubehne ako voda....

• sunny tak ak mas nejake zozbierane, alebu budes mat cas, posli mi ich do IP alebo na e-mail. uz som zalozila temu v modrom konikovy

• iwus 😃 hmm??? no neviem o com tocis? neva zisti
    kodako daco napisem 🙂

• Sunny 😃 😃 😃 , veď to, že ani ja 😬 ...o nejakom stole asi 😃
    Zistím 😉

• zacala som zbierat recepty, dam vediet ked bude sekcia hotova

• Sponzor fóra
  • dadi ja mam kopec recepov len musim najst cas ti ich prepisat a poslat. snad aj dnes vecer . 😬 😃

ivus fiha tak pekne prekvapko. on uz vedel tu stastnu novinku? alebo ste urobili prekvapko aj jemu?

• lucka bude velmi rada, ak mi nieco posles, zatial som pozerala po nete, tak som ich nasla 54 stran (neupravenych) vo worde

• dadi posli maila. prepisala som zopar receptov takých zaujimavejsích. take obycajne ako mrkva zemiak petrzlen som ani nepisala. 😬

• ahojte babule,
    tak ju uz som pobalena,len nemam vela veci,vsetko su darceky a jedlo pre nasich a maleho oblecko.
    Babule ak tu niekto je povedzte mi ake je pocasie...je velka zima?

• sunny dnes celý den snezilo. a fuka strasný vietor. a podla mna je aj zima. 😬 😃 tak vam prajem stastnu cestu. 😉

• Prpajam sa do diskusie, mozno neskoro, ale predsa. Moja sestra mala nadhernu svadbu v Zvolenskom divadle. Su tam ale dve moznosti, jedno poschodie, fakt nadherne a to druhe s kobercami 😞 na stenach, ako je to skoro vsade v divadle. Je to tak pre 80 ludi. Uzasnÿ personal, vyborne jedlo, vypadalo to naozaj luxusne. ak by si chcela, tak mozem pohladat nejake foto a poslat. byva to vsak dost obsadene, sestra sa tam dostala nahodou, ze niekto vypadol... 🙂

• dik lucka,
    takze zima....no keby aspon sniezik bol....tak sa teplo obliect ok,uz sa tesim....teraz uz idem spat,a zajtra uz budem domka jeeee

• sunny stastnu cestu

• Lucka, včera bola u nás Mirka s Jardom a rozprávali sme sa, že niekedy by ste sa mohli dohodnúť spolu a prišli by ste nás pozrieť, dobre? 😉 😵 Aaaale, nech to netrvá večnosť 😃

Baby, písala mi Gabika, že Vám všetkým ďakuje za akúkoľvek reklamu, že si je vedomá toho, že kvôli nám a MS má také objednávky na fotenie aké má 😉 . Že za posledné tri dni je to neuveriteľne veľa 😵 .
    Tak som jej sľúbila, že odkaz odovzdám...tak odovzdávam 🙂
    Ale dobrá práca reklamu nepotrebuje, si myslím 🙂

• iwus, my to robíme rady, že? 😉 😵
    veď keď spokojnosť bola 110% ??
    už sa gabika dohodla aj na fotení mojej spolužiačky z výšky - svadbu má 20.9. a ja som svedok ! 😎 😵

• ja som ju dohodila tiez kamoske, mala svadbu 12.1. - na poslednu chvilu. Som ju zastihla na lyzovacke 😉 aj z tadial sa daju vybavovat ksefty

• dadi posles mi toho maila alebo nie? 😠 😃 nech som to neprepisovala zbytocne tie recepty. 😃

ivka práve mirka odisla od nas a dohodli sme sa ze nejaku nedelu to zorganizujeme. ze vtedy to vyhovuje najviac. mne je to v podstate jedno. len prideme aj s malým ak neva. 😬

• No s malým musíte prísť, takže bez neho sa ani neukazujte 😃 ....
    Vám je ale dobre, takto sa kávičkovať, klebetiť...a ja tu musím makať 😠 😃

• jasne Lucka, prepac, prehliadla som to - korimova@couvarit.sk
    Ivi, nezavid im, za par mesiacov to caka aj teba 😉

• Dada, tak dúfam, že nie nadarmo sa tomu hovorí materská "dovolenka" 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás