Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ahoj lucka 😉 cez vikend ti pride ucebna pomocna na english 😃 takze mozes pekne zacat 😉

• dik mirka. 😉 uz som trocha zacala ale nic moc. asi sa aj ja budem musiet prihlasit na nejaký kurz. 😐

• Prepacte holky, ze som vam sem vbehla do temy, ale vsimla som si ze Zvalka mala nadhernu svad. kyticu 😮 😮 😮 Chcela som sa opytat, co su to tam vsetko za kvietky a kde si ju dala robit, jestli ti to Zvalka nebude vadit, prave si ma svojou kytkou inspirovala 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ooo dakujem za pochvalu 😵
    boli tam ruze, frezie, a uz neviem ani co ine 😬 ale podmienka pre kvetinara bola - len biele a zelene ! 😃
    robil mi ju šikovný kvetinár Mirko Očenáš, ak chceš, pošlem Ti kontakt do IP. Keďže máš svadbu v BB, kľudne si môžeš dať urobiť aj Ty u neho 😉

• zvalka, tvoja kytica je v kurze.. vsak uz som ti aj ja do IP pisala, ze je naaadherna 😉 inak mne tiez bude robit kyticu Mirko Ocenas (nasi sa boli predbezne informovat na Krivani), ale este neviem co vlastne chcem 😬

• petocka, no ale som sa aj navymyslala daco, ze ako ma vyzerat, okruhla, ale ani nie tak celkom okruhla, "rúčka" nie taka kratka, ale zase ani nie prilis dlha 😃 😃 no Mirko bol už chorý zo mna, ale pravda je ze mi splnil moje očakávanie na jednotku ! 😵 😵 😵 taku ako som mala ja, som dovtedy nevidela 😉 inac, ja som sa dost inspirovala kytickou na jeho stranke kvety . sk vola sa nevinnost, od tej som sa vlastne odrazila 😉 😵

• ano, na tu stranku ma uz upozornovala mamina, lebo ona si uz viackrat u Mirka davala robit rozne kytice a vzdy bola spokojna. ved aj mne na promocie urobili unho v kvetinarstve nadhernu, ale tu nerobil on..

• tak na promocie som mala aj ja od neho prekrasne - asi 2-3 - a uplne NAJ bola od manzelika, ktoru mu urobili v kvetinarstve u Ocenasa - ta bola prekrasna 😵

• Lucka, dnes ráno som išla cez Stožok, tak som videla, že sa u Vás už svieti 😃 . Som si to obhliadla 😃 . V obyvačke a kuchyni 🙂 .
    To ja len tak... 😬

• no ivka my najnovsie vstavame uz o pol 6 😦 😦 😦 proste parada. 😃 dnes som bola v tescu a toooolko krásnych malilinkých veciciek tam mali. 😵 joj hned by som to vsetko pokupila. tam isto chod na nakup vybavicky. 😉 a dufam ze ta nedela plati.

• Ahoj Lucka, aj dnes sa u Vás svietilo 😃 .
    Jasné, že nedeľa platí 😉 . O koľkej asi tak prídete? Môžete aj okolo druhej, ak Vám to vyhovuje 🙂 .
    Nooo, ja by som aj kupovala, ale ešte si počkám na verdikt, že akú farbu 😃 .

• 😃 😃 😃 klasika, malý bol od 6 hore ale nastastie vstaval k nemu muz kedze isiel neskor do prace. no malý chodi tak o pol 3 spat a tak do 4 spi. tak neviem ci by nebolo lepsie príst ked sa au vyspi. lebo by bol asi mrzutý u teba potom. ale ak ti to lepsie vyhovuje o 2 tak ho skusim uspat v aute a bude spat potom hadam aj u teba. 😬 by som ho len preniesla v sedacke. aj ja som s vecickami cakala az kým nam povedali co to bude. 😉

• ivka teraz mi mirka volala a vravela ze asi budete chciet ist na hokej. ak ano tak daj vediet nejak to zariadim a prideme skor aby ste to stihli. 😉

• Lucka, mne ten hokej žily netrhá 😃 , ale môj bude asi chcieť ísť. Ešte sa s ním porozprávam, čo mi povie, ok? 😉
    Ak by ste prišli skôr, nepríde aj Jardo?

• no tak to neviem. skusim vyzistit a dam vediet. boze malý mi práve demoluje nábytok. to choditko mi bol cert dlzen. 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj babenky, mam uz vybrate svadobne saty, kuknite v albume.
    Budete mat mensie stretko? Ved aj Zvalka by mala teraz prist domov z BA, nie?

• dadi tie su nadherneeeeeeeeee 😵 😵 😵 fakt krasne. 😉

no ono to nie je stretko to idem len ja s manzelom kuknut ivku do jej noveho bytiku. 🙂

• Ahojte babky.
    Nevedeli by ste mi poradit ako vycistim skvrny od krvi z matraca? Minule sa mi stala v noci "nehoda" 😠 a keďže ho budem asi reklamovat, lebo sa mi dost prelezal, tak to chcem nejak vyčisiť 😬 . Budem sa hanbiť s takym špinavým 😴 .
    Inac zajtra idem na krv. Dufam, ze to bude OK a mozme pokrocit o krocik dalej. 😉

• Lucka, musíš len pretrpieť 😃 .
    No včera som sa bavila s mojim, teda on sa spýtal, kedy nás prídete pozrieť 🙂 (ja som mu to len potom oznámila, že v nedeľu 😃 )...a on: juj, ale je hokej...tak povedal, že môžete prísť o druhej 🙂 . Mrzí ma, že Lukáškovi posunieme režim 😞 . Myslíš, že by nezaspal u nás o tej pol tretej? Asi nie, čo? 😐
    Zunka, na oblečení by som vedela ako to odstrániť, ale matrac 😒 ...fakt Ti neporadím. Držím palce, aby bolo všetko ok 😉 😵 ...
    Včera bola u nás Gabika...Lucka, čo si jej prezradila? 😃

• zunka, pozri stranku dobrarada.sk, je tam aj sekcia skvrny, mozno tam najdes odpoved

• Ahojte dievcata. Poprosim o radu tie vydate,ktore absolvovali jednorazovu predmanzelsku nauku na Zvolenskej fare. Do kolkej to asi tak trva, ak si pamatate? Dakujem

• Dadi,krasne saty, kde sa Ti ich podarilo zohnat? 🤔

• ivka ja som veru nic neprezradila. ona to uz vedela. vdaka mailu co si jej napisala 😉 a lukasko zaspi v pohode aj inde ak ma k dispozicii postel a maminu ruku. 😃 ok. takze prideme na tu 2. dam vediet aj mirke a nech sa spýta aj jarda ci na druhu moze prist aj on. dnas malý konecne dostal rozum a spal do 7. tak som happy. 😵

zuzka ani ja ti neporadim. 😐 a drzim palce nech su vysledky v poriadku 😉

• Ahojte. Takze krv je uz odobrana o týzden budú výsledky. Potom ešte folykulometria a nejake to vyšetrenie čaká aj mangela 😬 .
    Teraz som už v robote a tvarim sa, že niečo veľmi dôležité retušujem a tak 😃 , ale idem si trošku pokukat na konika.
    Kodada - dik za adresu
    Lucka a v noci Lukaško spinká celkom fajn?

• zuzi urcite bude vsetko v poriadku uvidis. 😉 ano v noci spinka lukasko nastastie dobre. tak raz sa zobudi na cumel inak buva. 🙂

• dakujem za pochvalu, saty mi padli prve do oka, asi preto ze boli na figurine 😉 su zo Salonu Carmen - len cena ma skoro odradila, ale co uz ked sa mi pacili, buduci manzel oduhlasil aj 8 tis. (povodne stali az 9, ale dali zlavu) + kabelka

• star111: myslim ze to bolo od 9:00 do 14:00, ale bola tam aj nejaka prestavka. neviem ci to nebolo uz od 8:00, nepamatam si dobre 😃

• Irenka: vdaaaka. si ma potesila. zacina to tento rok o 9.00, ale polovicka musi ist prave vtedy do Lucenca do skoly a zacinaju o 14-tej. keby este meskal, hodinku, pripadne do dvoch,tak by este mohol ist,lepsie prist neskor,ako vobec. 😬

• no ked sme boli my, tak niekto tam odisiel skor, ak si dobre pamatam 😃 ale ako to potom riesili to neviem.

• ahojte babenky, kodada tie šaty su krááááááááááááásne
    Zuzka držím palce aby všetko dobre dopadlo a pridáš sa čoskoro k tehuľkám pržíííííííím silno palčeky aby sa Vám to čo najskôr podarilo 😉
    my sme sa konečne vrátili k staremu režimu spinkania cez noc takže prve papanie je o 2 a dalšie o 6 ( len dnes sme papali o 2 a až ráno o pol 9 🤔 ale hore už bol o pol 7) dobre nie mohlo by to tak ostať len keby tak aj spal do tej pol 9 😃
    Už papame vo veľkom výživku schrasti aj trištvrtinu pohárika potom plače lebo mu to netečie a on je hladný tak sa bojim aby mu nezabehlo tak dám trošku vodičky na zaliatie a potom o nejake 2 hodinky mliečko papaj jeden.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.