Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak super ze uz papate aj vyzivky. to uz je tobiasko velky chlap a nie babatko :-D a kasicku si ešte neskusala?
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, šaty sú krásne naozaj x-) ;-) To ich videl už aj nastávajúci ??? =-) No dievčatá - maminy - tie vaše detičky - to je jedno krajšie ako druhé, druhé ako prvé... x-) x-) :-D a ako čítam, aj pekne poslúchajú a papajú - no robia vám veľkú radosť ! x-) a držim palčeky všetkým - ktoré sa chcú k "maminkám" pridať, nech je to čím skôr ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a co tak sa pridat aj ty? :-D ja som práve pridala par foto na MK. mohla by aj janka aby sme videli ako tobinko rastie do krásy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka kašičku som nedávala zatiaľ varila som mu včera zemiak s mliečkom a nechcel to :-D foto pridam ked zaspi lebo teraz mi tu buchA po počitači a páči sa mu to :-D lukáško je krásny x-) bože ake ma háro zlatučký
Odpovedať
Profilova fotka
Priatel raz pouzil fotak, kt. som sa fotila pri skuske a mala som tam nafotene nejakych stvoro siat. Cize ich videl, ale nevie ze som si vybrala prave tieto. Ale aj tak by to nevadilo. V podstate aj tak nedodrzime tradiciu, lebo ma bude v nich vidiet skor, fotenie mame pred obradom. ;-) 8-) Len ked sme odisli mi napadlo, ze som chcela drahemu zajednat vestu, len som akosi zabudla. Nechcela som byt dlho, lebo ma cakal pred obchodom. Chcem mu ju len pozicat, lebo aj tak mojmu "robotnikovi" bude potom zbytocna.
Odpovedať
Profilova fotka
to moje dieta je asi nejake ine lebo mne sa fakt nestalo ze by mi nieco odmietol jest. a niekedy su to fakt paradne blivajzy co mu davam. vcera ma akurat nadrapilo z toho pachu co som mu davala spenat so zemiakom a hovädzim. brrr :-S :-S :-S ale jemu evidentne chutilo. :-D a to haro ma aj nevyhody. uz som zufala lebo sa to neda nijak ucesat a vypada troska smiesne. asi s nim skocim ku mojej kadernicke. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa pridám, ale všetko má svoj čas ;-) veď vieš, o čom hovorím, chcem mať najskôr ako tak to bývanie doriešené aspoň na tých 85 % :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka a zabudla som k lukaškovi :-) je kraaasnucky a chutnucky... ;-) x-) x-) inac, volade som pocula, mozno trepem, neviem :-N ale ze deticky by sa nemali strihat do prveho roku zivota, mozno blbost, mozno povera, ale mozno aj pravda.... :-N neviem, volaco sa mi mariiii :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt je nadherny chlapisko, bud rada ze zje vsetko co mu navaris, niektore deti su strasne priebercive
Odpovedať
Profilova fotka
no nemali mirka aj ja som pocula. ale zase nemozem nechat aby mu stica padala az do ociek. a keby som ho nestrihala tak v roku mu mozem spravit uz poriadny copisko. ved on sa uz vlasaty narodil a kedze mu tie vlasky vobec nevypadali tak od vtedy su len dlhsie a dlhsie. takze povery, zakazy a pod idu bokom. :-D a ako pokracujete s prerabanim?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujemem baby za chvaly. odovzdam lukaskovi.ale az ked vstane. teraz si vychutnavam bozsky klud pri pc. :-D dadi ja skor kupujem ako varim. :-N ale jemu je to jedno co som strasne rada. po mne teda v tomto nebude chvala bohu. :-D to ja zeleninu nezjem ani nahodou. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj som si myslela ze ti problem robil ten spenat ;-) mne zas vadi, ked jem vela masa, teraz napriklad po vianociach mi slo maso uz hore krkom, tak som sa ho tyzden ani nedotkla, ja radsej zeleninku. Alebo vsetko z mierou
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no pokraačujeme ;-) snad sa plan naplni a v lete uz budeme vo svojom....harmonogram prac je naplanovany, len sa musi dodrzat a nevypadnut ani jeden clanok, lebo to by ohrozilo vsetko :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No ale ste sa rozkecali dnes :-) . Lucka, čítala si, čo som Ti napísala ráno? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, ešte k tomu Tvojmu problému ma napadlo, ak máte vysávač s tepovačom, skús matrac vytepovať. Asi by to bolo najlepšie riešenie, hm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka co som mala citať? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj Lucka, prepáč, to som si ja neprečítala Tvoju odpoveď :-D Noooo, ale ja som to Gabike nenapísala doslovne :-D. Ale nevadí ;-) . Lukáško sa aj dnes prekonal v spánku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neprekonal. spal do 6 8-( ale vstaval k nemu muz tak mi to bolo jedno :-D doslovne nie ale vedela to. a ja som nemala z kade vediet ze to nema ešte vediet ked mi to oznamila ako hotovu vec. :-N :-D inak ako sa citis? stale tak perfektne ze ani nevies ze si tehu? ani unava ta nechyta?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, veď ja v pohode, ja sa nehnevám :-D . No Lucka poviem Ti...nieje mi absolútne nič, nevadia mi žiadne pachy, vône, smrady :-N ...nemám žiadne chute, únava tiež neviem čo to je x-) . Proste, to bude také dobré bábo ako med :-D . Alebo že by potom dalo o sebe vedieť? =-) :-N Juj, už sa teším na Vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte baby. Tak za tyzden ste sa zase rozkecli :-D Parada! Zunka, ta ti teda drzkam palceky, isto bude secicko ok ;-) Iwusik, teraz mam tehotne aj dve kamosky a tie tiez vraveli to co ty... zeby nas cakala zlata generacia :-D Dadka, satocky su prekrasne, tieto si mi ukazovala aj na stretku, nie? Okrem inych.... Tieto sa mi pacili najviac, ze? ze su to ony? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dorkaaaaaaaaa nadherne foto si pridala. mala je krasnucka princeznicka. x-) a aka je malicka. ja si uz ani nepamätam ze aj lukasko bol taký. a ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, zase som tu len na skok lucka, nastastie ma sintia par nasich fotiek, takze ona ich pridava za mna ... lebo ja nejak nic nestiham, este stale nemame vybudovany ziadny rezim, takze k netu sa vobec nedostanem.. a este k tomu som teraz chora, takze fungujem na antibiotikach, si viete predstavit aka je to radost, skakat okolo malickej a mne je totalne pod psa... veruze je malicka malicka, vobec mi nechce priberat a to je po vacsine davam uz len nutrilon, teraz ani nekojim, ked som takato chora, len si odsavam mlieko.. v utorok ideme do poradne tak som zvedava co nam povie doktorka,ked sme zase takmer nic nepribrali, uz minule ked som tam bola tak to bolo hranicne koli tomu nam dala aj nutrilon a teraz sa mi to zda este menej .. ja len dufam, ze to nebude nic vazne.. idem kuk na MK ake mate nove foto ... ivka, ako sa mas, aj mavas ranne nevolnosti???uz si aj nieco pribrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dori tak to mi je luto ze malicka nechce priberat. :-( snad sa to upravi a zacne pekne rast. veru je to hroszne ked si chora a musis sa ešte strarat o malu. ja som mala sice len nadchu ale ja tak to bol otras celý den skakat okolo maleho ked by som najradsej lezala a spala. my sme sa práve vratili od ivky. boli sme ich kuknut a lukasko im pekne otestoval obývacku. aspon budu vediet co vsetko maju poskrývat ked sa narodi male. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá ránko, tak ja som už v práci 8-( . Dorka, som rada, že si sa ozvala. Pozriem si foto na MK :-) , akí ste krásni x-) . Neboj sa, určite bude všetko v poriadku ;-) . Mne je super, žiadne nevoľnosti sa nekonajú, ani neviem, že som tehu :-) . Tak som rada :-) . Tento týždeň už končím 12tt, takže rizikové obdobie mám za sebou. Dúfam :-) . Lucka, ak budeme mať také dobré bábo, tak nemusím skrývať nič x-) . Akurát vázu :-D . Veľmi krásny je Lukáško a celý po maminke ;-) . Už sa teším, kedy prídeme pozrieť my Vás ;-) .
Odpovedať
ronja31 • Dnes o 14:01 ahoj vsetky vydaja-chtive nevesticky, planujeme svadbu v ZV resp okoli tak cca pre 80 - 100 ludi a priznam sa ze neviem aku miestnost, salu, restiku,... si vybrat - mate niekto dobre referencie? dik :-) star111 • Dnes o 14:07 uz je tu podobna tema,takze admin Ta asi presunie do temy Svadba Zvolen a okolie Inak vo Zvolene velky vyber nie je. Centrum a Tenis. :-( petocka • Dnes o 14:18 ahoj ronja, my budeme mat svadbu 30.8.2008 a hostina bude v hoteli Tenis a ja som zatial velmi spokojna tak s komunikaciou s prevadzkarmi ako i s moznostami, ktore ako zariadenie poskytuju.
Odpovedať
ahoj ronja: pozri si prvu stanu tejto diskusie a tam su vypisane mozne miesta hostiny pre 80 ludi.
Odpovedať
ahoj irenkat a aj admin, sorry, bola som tu prvy krat vcera a akosi som sa k tejto teme nedopatrala :-. dakujem za radu a idem kuknut celu tuto temu a nabrat inspiraciu :-) a petocka - hotel tenis ma veru nenapadol tak tam asi zavolam - mimochodom super datum svadby - my planujeme 02.08.2008 ;-)
Odpovedať
ronja, urcite sa tam skus aj zajst.. ked povies, ze by si sa chcela informovat ohladom svadby, tak ti zavolaju prevadzkarku a ta to s vami cele prejde a ukaze vam aj fotky zo svadobnych vyzdob, ktore tam robili (pretoze vyzdoba tam je v cene cateringu... teda okrem zivych kvetov tusim). v minulosti tam byvalo menej svadieb kvoli tomu, ze to bolo male, ale nedavno robili rekonstrukciu a sala je dost velka.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. aj ja som pocula ze je to tam pekne ale pýtaju strasne prachy za svadbu. myslim ze len za prenajom sali 10000 sk. :-|
Odpovedať
lucka23, cennik maju na stranke hotela. ja si myslim, ze je tam dobry pomer kvalita:cena, takze som zatial spokojna.. samozrejme svadba este nebola, takze zatial mozem len dufat, ze to vsetko dobre dopadne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?