Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak snivaj dalej. teda ja by som to dovolenkou nenazvala. :-D ale vsak zistiš. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne Ivka ved zistíš ked sa v noci nevyspíš a cez deň musíš byť v plnom nasadení :-D x-) Môj drobec nejak v noci štrajkuje mece hlavkou mrnká a ked si ho dám ku sebe do postele akoby utalo spinka jedna báseň len ja potom vstanem akoby ma prešiel parný valec :-| Najlepšie je ráno ked vstane okolo 7-8 vyspinkaný a ja ešte spím a ked mi jednu zavalaši rukou alebo si začne hákať je bohovský. Už aj v noci o pol 3 sa zobudil a mal nejaku kecavu chvílku potom ho odtalo a zaspinkal len mama sa prebrala a nie potom zaspať :-N aspoň vidíš Ivka čo ta čaká :-D Ale je to krásne to spanie doženieš cez víkend ked ti drobca bude zabávať Stanči, teda mne to dosť pomôže ked ho Miško prebali , prezlečie, nachová a povenuje sa mu kým ja si ešte zdriemnem. Michal kupal drobca včera a celkom sa mu to zapáčilo bol to krásny pohľad x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadi odoslane. ;-) ahoj janka ako sa ma tobinko? tak on takto po nociach by kecat chcel? :-D aj moj mal raz alebo 2x taku tendenciu ale ked videl ze nik neodpoveda vzdal to. a tie ranne udery do hlavy poznam doverne. :-D najnovsie sa mi snazi vybrat oko ked chcem ešte spat a on je uz vybuvaný. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D , Vy ste zlaté baby :-) Ale zatiaľ ma nechajte v tom :-D , dobre? Ešte mám čas 7 mesiacov, nech si ich užijem :-N . Potom bude fučať 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucka prislo, vdaka ;-) Vcera sme si boli po obrucky, su krasne. a nahodou som si vcera kupila aj saty na prezlecenie. Potom pridam foto. Ja uz mam dnes za sebou aj doktora, mam seknutu chrbticu, ledva sa chybem, ale to este dnes musim byt v robote. Ale od zajtra budem len doma v posteli. Sice neviem ako si pri mojom psovi (v byte) oddychnem. On je vzdy taky aktivny. Super, vy tu opisujete svoje deticky, ich pokroky a ja svojho psa, no to je dobre ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no dnes sme boli na očkovani proti pneumokokom drobec to zvládol super neplačkal len sme ho zobudili. Vidiš lucka dufam že ked sa na buduce stretneme nebudeme jedna bez oka a durha bez nosa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka mám na teba otázočku od koľkeho týždňa si dávala lukáškovi výživu a kedy si prešla na Nutrilon 2. Ja už budem musieť prejisť na Nutrilon 2 malemu to nestačí ledva mi vydrží 3 hodinky nejest, kašlem na lekárku nech si hovori čo chce nebudem trápiť malého a aj seba
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka. na nutrac 2 sme presli po ukoncenom 4 mesiaci. cize kludne mozes. nam to dokonca kazala dr. ale nemohla som ist podla navodu lebo tam pisu ze od 5 mesiacov davat 120 ml a to bolo pre maleho strasne malo cize som davala 150 a niekedy aj 180 ml. potom sa to ustalilo a do teraz davam 180ml. a s príkrmami som zacala tiez od ukon 4 mesiaca. najprv som dala zeleninu potom som pridala mäso a nakoniec aj ovocie. nesmie sa zacinat s ovocim lebo malý si navykne na sladku chut a odmietne ti zeleninu. zacni napr s mrkvou, o 3 dni daj napr zemiak a potom o dalsie 3 dni daj mrkvu so zemiakom. potom som uz nedavala kazdu zeleninu po 3 dnoch ale uz som to miesala. a malemu nikdy nic nebolo. asi po 3 týzdnoch som pridala mäso a od ukon 5 mesiaca som dala aj ovocie. ja by som si na tvojim mieste objednala cez net (lebo neviem ci v stankoch uz zozenies/ special Mama a ja. tam je vsetko krásne vysvetlene a dokonca su tam super recepty. ja idem hlavne podla toho a aj moja dr co nam povie sa s tým zhoduje. ak mas ešte nejake otazky kludne sa pýtaj. ;-) a super ze malý ma ockovanie za sebov a ze to tak super zvladol. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo očkovanie proti pneumokokom to dobrovolne ale aj tak som ho pre istotu dala zaočkovať.My máme 19 týždnov a v sobotu začne 20týždeň takže si myslím že môžeme papať aj takuto stravu :-) mrkvu uvariť a prepasírovať a tak isto aj zemiak? Ten časopis som si kupovala no po pôrode som nejak nemala čas ved vieš ked sme boli v nemocke mala som ine starosti dakuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
janka ja som skoro do teraz vsetko mixovala. ale ja davam hlavne kupovane vyzivky. od hami existuje take nieco ako vyzivka prva lyzicka. lebo na zaciatok ti zje par lyziciek a to sa mi neoplatilo kazdý den varit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasne to som hrozne zvedavá ako bude papať :-D tebe odporučila lekárka Hipp lebo som kukala na čechoch reláciu výskum týchto výživ v Karlových Varoch a vraj Hipp dopadol najhoršie veľa sacharidov obsahuje a ešte niečo čo ine obsahuju oveľa menej. Vraj kupene výživy su lepšie maju menej dusičnanov a pesticídov ako ked uvariš s domácej zeleninky sranda čo aj jedna oktobrovka od nás v teme poslala link nech to kukneme pošlem ti ho http://ekonomika.idnes.cz/cim-je-nejl...
Odpovedať
Profilova fotka
nie mne neodporucila hipp. ja kupujem hipp a hami a sunarek. striedam mu to podla toho co dostanem. idem kuk ten link
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fiha. tak tou mojou lenivostou dokonca malemu aj prospievam. :-D :-D :-D ale dnes si clovek asi nenavybera. ak by som chcela dat malemu len to co je uplne zdrave a nezavadne tak by toho vela nebolo. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule. Ta mne uz konecne ide doma net... nemozem tomu uverit. x-) Iwusik blahozelam a trosku zavidim :-N ... ale nie, som rada, ze ti nie je zle a ze zatial vse ok... dufam, ze to tak aj zostane. ;-) Dorka, ta prijazd domov velkolepy??? 8-)
Odpovedať
ahojte zienky. Lucka a JaJus, keby som sa s Vami mala stretnut aj ja, tak ja by som bola ta bez vlasov, Natku zacalo bavit mi ich stale chytat a trhat, tak ich musim mat stale v cope. ja natalke vsetky obedy varim a velmi ma to bavi. dost zeleniny mam od svokry co ma zamrazenu zeleninu zo svojej zahrady, takze aspon ciastocne sme bio. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti vsak ty si teraz na rade po ivke tak makaj. :-D mirka ja sa o vlasoch radsej ani nezmienujem. nepomaha ani to ze ich mam v cope a maleho pritahuju ako magnet. :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cawooo 8-) . Ta ja mam po skuskach, huraaa... som jednou nohou Bc. :-D Luci sak makame, s malymi prestavkami :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem Petka
Odpovedať
Profilova fotka
peti gratulujeme. x-) x-) x-) sikulka. ;-) no tak len makajte dalej. a urcite vysledok nenecha na seba dlho cakat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OOOOOO dakujem, tolko gratulaaaciii x-) :-D No uz si dava nad cas ]-( Sme si mysleli, ze to bude jednoduchsie, ale sak tak mame cas... este mozme snazilkovat aj rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti ved to snazilkovanie je tiez krásne. no nie? :-N :-D aj ked ten výsledok toho bude potom ešte krajsi. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peťka, gratulujem ku skúškam ;-) Ahojte všetky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj buduca mamina? ako sa citis? mna o pol 2 caka zubar tak mam bobky uz teraz. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juuu... zubar.. BRRRRR. Ale minule som bola u zubarky, bola tam taka nova mladunka baba, to bola ina drzka. Som sa riadne nasmiala v tom kresle :-D Normalne sa mi nexcelo odist... asi som cudna, ze? =-) Iwusik ahoj!
Odpovedať
Profilova fotka
joj tak to ja od zubara prcham kozmickou rýchlostou. :-S :-S :-S neznasam zubarov.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam na stastie, okrem preventiviek tam nemusim chodit. Ale moja zubarka je super, Ruska ale perfektna zenska
Odpovedať
Profilova fotka
De ste secky??? =-) Nerobte! Komunikujte so mnou, bo ma donutite pisat bakalarku :-S ... este nieeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo halooo. kde je kto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nejak ste tu stichli
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dadi. veru vsetky baby sa niekam stratili. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?