Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
maly sa vola Alex. A k tej cukrovke aj ja som počula ked som ležala v nemocnici ako tehuľka že je to dosť nebezpečné (a podľa mna ten roztok vôbec nebol hrozný horšie bolo to že sa to muselo robiť nalačno :-N ) dokonca aj dieťatko môže mať cukrovku atd takže pre to male je dôležite urobiť všetko čo sa len dá ved lekári tie testy nerobia pre srandu králikov určite niekedy dostrašia viem o tom svoje ved som bola 3krát v nemocnice ale keby som tam mala byť aj cely čas tehotenstva tak by som tam bola kvôli malemu by som urobila čokoľvek. Napr. niektore tehuľky podcenovali branie železa čo je tieš nezodpovne ( dietatko môže mať potom slabu zásobu železa a viem o tom svoje cpať miminka železo a mať problem s kakanim nieje bohviečo a to som ja poctivo jedla 3 mesiace v tehotenstve železo ) toť môj názor a rada pre buduce maminky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nakoniec som tu vyznela ako mama ktorej nezalezi na zdravi svojho dietata. aj tak si myslim ze ten test je nanic a velmi dobre vieme ze niektore veci sa proste robia uz len preto lebo sa to tak robilo kedysi. naco absolvovat pitie tej gebuziny ked presne to iste ti zistia jedným odberom krvy. uz som to pisala ze je to to iste ako ked ta nutia balit nasiiroko. ja som maleho takto balila asi mesiac aj to ku koncu uz len na noc a klbiky mal ukazkove. nikde inde sa to nerobi a tu sa to dodrzuje ako nejaký pozostatok z komunizmu. proste kazda mama chce pre svoje dieta len to najlepsie a necitim sa byt absolutne zlou matkou len preto ze som nebalila nasiroko v 30 st horucavach alebo ze som nedodrzovala dietu ktoru som mala aj napriek dobrým vysledkom. houk.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka ale neblázni nikto netvrdi že si matkou ktorej na zdraví maleho nezáleži ved si super mamina, možno ja som len príliš opatrná ked som videla čo všetko sa môže malemu stať a po väčšine to spôsobime my maminky nezodpovednostou aj ty keby si bola toľko krát v nemocnici a videla tie prípady tak by si inač vravela ;-) no možno aj nie. Ja som ležala s maminou ktora fajčila pred tehotenstvom 2 krab. cigariet za deň a ked otehotnela tak sekla a fajčila len pár cigariet denne a dieťatko dostalo abstinenčný šok. Ale to každa mamina musi vedieť čo je pre jej miminko a ju dobre to je ako s prikrmovaním maleho, balenie na široko ja som maleho balila len 3 mesiace aj to po prvom sone v 6 týždni len v noci
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, prosím Ťa, netáraj, veď si super mamina ;-) . Každá, teda väčšina matiek chce pre svoje dieťatko len to najlepšie a každá má iné spôsoby starostlivosti. No a Vy si myslíte, že dnes mi fakt prezradia čo to bude? No ako myslíte :-D . Ja si myslím, že nie. Musela by som ísť asi k inému Dr. :-| . A Vy si myslíte, že ak mi aj povie, čo to bude, že Vám to hneď poviem? :-D :-D :-D Jasné, že poviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja hovorím nieviem ako na to lucka prišla ved mi kopu veci poradila kedže iste veci už maju s lukáškom za sebou :-) a vždy sa osvedčili ;-) Ivka ja si myslim že ti nebude chcieť povedať pohlavie ale skus naliehať možno ho prehovoríš
Odpovedať
Profilova fotka
A potom budete Vy dve radiť mne x-) x-) x-) . Janka, uvidím akú bude mať náladu. Ak budem vidieť, že je v pohode, tak sa spýtam, ak nie, tak radšej ani riskovať nebudem :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
preco by to nechceli prezradit pohlavie? ak ho bude poriadne vidno nemali by to tajit. Lucka ja som nemyslela ze si nezodpovedna, len som chcela poukazat ze v niecom maju aj doktori pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby kaslat na to. aj tak si kazda spavi ako uzna za vhodne. :-N ivka predstav si tie nakupy a hned sa donutis pýtať sa. :-D a snad by si nas nenatahovala. ]-( :-D ved pockaj uz viem kde byvas si ta najdem a uvidis ak nebudes chciet prezradit. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak ja som uz domka :-| dnes to bolo dost tvrde na pondelok,prislo nam 30 pacientov navyse nasich kupelnych niekde z PPSky chodia sa rehabilitovat ;-) .myslela som,ze o 14:00 ma uz polozi.Potom som bola v meste obzerat veci pre male baby :-o .Baby vy ste kedy zacali kupovat vecicky pre malickych? Ja som v 24tt a pohlavie este tiez nevieme chodim k Dr.Szedelymu a nevidiet co to bude.Dufam,ze o 3 tyzdne ked pojdeme k Dr.Kamodovej na to 3D to tam uz budeme vidiet.Neviete ako to je,ked bude male otocene chrbtom?To nas poslu hned prec? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
moca nie neposlu vas prec. dr sa bude snazit babo otocit. aspon ja ked som bola na 3D tak som sa tam musela prevalovat z boka na bok aby male ukazalo co sa mu skrýva medzi nozkami. ja som kupovala veci pre maleho priebezne. potom by toho bolo strasne vela naraz. ale tak intezivnejsie az od toho 3D cka ako sme sa dozvedeli ze to bude chlap. inak vo zvolene som nekupila ani jednu jedinu vec na maleho. som si to vlastne az teraz uvedomila. skoro vsetko mam z MMB alebo babetkova. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dorka prave som kukla nove foto a malicka je v tom ruzovom na spapanieeee x-) x-) x-) nadherne babenko. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , tak včera bolo na sone super x-) . Aj sme sa zasmiali, lebo malé trucuje už od malička :-D . Nie a nie sa otočiť tak, aby ho mohol Dr. premerať. Asi 10 minút musel do neho šťuchať, aby sa dal prehovoriť :-D . Potom mu vraví: no nebudeš môj kamarát...alebo kamarátka (ale to povedal, asi po 10 sek.) tak možno niečo videl, ale mne povedal, že nevidí :-| . A potom si malé začalo ešte aj tlieskať :-N , tak na tom sa fakt zasmial...nooo, zatlieskaj si, taaak krááásne x-) :-D Super zážitok x-) x-) x-) Moca, to sú naši zamestnanci a budú chodiť celý týždeň, takže roboty budeš mať asi dosť :-S . Ja neviem, či som Ťa aj minulý štvrtok nevidela, totiž bola som tam a videla som jednu tehuľku :-) . Alebo je Vás viac? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ivi, tak to bude saso od malicka, aspon sa nasmejete. ;-) Trucuje a este nie je ani na svete 8-) Vcera som zmenila starejsieho, nakoniec budeme mat p. Kutika. Kamarat zrusil svadbu, tak zostal volny. Tesim sa, Videla som ho na Dorkinej svadbe a bol uzasny. Baby vy ste sa prezliekali do kroja? Mna kamosky presviedcaju ze sa mam prezliect aj do neho.
Odpovedať
Profilova fotka
moca neviem my ked sme boli na 3D tak nám vravela že ak nebude pekne vidieť drobca aj po dlhšom čase tak sa máme objednať na iný termín kedže niesme z daleka, nám sa tobinko smial na 3D kýval a lekárka nám to nenahrala niečo mala zle zapojene tak sme museli natáčať odznova a vtedy už nekýval a nesmial sa len sa chytal za bradu dumal a dumal :-D skoro ma šiblo. Ivka ked pôjdeš na 3D na 100% budete vidieť čo to bude tam drobca vyobzerajú :-D no ked to tak Szedely povedal žeby to bol další chlap neháme sa prekvapkať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka myslim že tie homeopatika zabrali je kludnejší konečne dakujem ;-) bože vonku je tak krásne už nech je jar a teplučko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj. Tak Iwi, tesiiiim sa s tebou x-) . Podla mna to bude dievca :-p ... ci ee. No to som teda zvedava, podme sa stavit :-D . Tak moj typ je baba =-) . Jajus, tak technika zradila ]-( ... ale uchovavas v spomienkach, aj ked je pravda, ze na tom videu by to bolo lepcie... Ja som sa dnes xcela konecne vykopat k tym lekarom... no fakt sa mi nexce!!! :-S Len doma doma... za pocitacom a pisem prace do skoly.... ako stale a potom hoco sem :-D ... ale zajtra sa mi uz hadam postasti a vykopem sa :-N Hej krasne je vonku. Som sa bola prejst s nasim havom milasivym tak sa vysantil. Tiez ma rad slnko.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, super nápad so stávkami ;-) . Takže Ty si za babu? Ja som si spočiatku myslela, že to bude dievčatko, ale v poslednej dobe mám pocit, že chalan :-D . Tak neviem. Aj na sone sa to podobalo skôr na chlapca :-N Jankaaa, aj ja chcem už jar, teplúčko, púpavy, vtáčik počuť čvirikať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) Ivka,ano maju chodit cely tyzden dnes to bolo u nas kludnejsie,ale utorky a stvrtky tak byvaju.Takze zajtra ich tam mame opat viac nez dost.ak myslis minuly stvrtok,nebola som v praci,lebo som bola u Dr. Jajus no to si ma potesila,ze tu vo ZV to dostaneme aj nahrate a keby malicke nebolo vidiet,tak musime asi aj tak zaplatit,vsak? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Moca, no nejako to už zvládneš ;-) . Kedy by si mala ísť na MD? Už aj kupuješ nejaké vecičky pre mimi? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte neviete mi poradir dobreho kameramana zo zv pripadne bb? dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. vcera som sa sem ani nedostala. celý den som bola u nasich a potom sme si sli vecer s muzikom sadnut na drink. :-D ivka to je parada ze je fazulka v poriadku. a pekne trucovita. :-D po kom bude? :-D ani nam na ziadnom obycajnom sone nikdy nevideli co to bude az na 3D. pojdes aj ty nan? ivka a ja ti tipujem chlapa. moca to je blbe ze musis takto makat. hlavne sa skus setrit. ;-) janka super ze tobinkovi tie homeo zabrali. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no pekne si užívate s mužíkom :-D . Po kom bude? No po mne v tomto určite nie, ja netrucujem :-N . Ešte neviem, či pôjdeme na 3D, stále nad tým len uvažujem. No tak tipy sú zatiaľ 1:1 :-) . Ale ako si na to prišla Lucka, to neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ako som na to prisla ale mam taký pocit. ale na mna velmi nedavaj lebo ja som janke tipovala babu. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez tipujem chlapa, tak ze sa meni pomer
Odpovedať
Profilova fotka
muma IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cao baby. Tak ja som dnes rano klusala k lekarke po ten papierik na ocne a skoro ma pleslo... ti dochodcovia fakt nemaju co robit. Bolo ich tam ako na... :-| Ked si tam rozpravali tie ich diagnozy... teda, no radsej nic. Tak sa teda radsej objednam, chcela som to jednym vrzom, ale to nehrozi. Uz som zabudla, ze sa u lekara neplati, malo by sa zacat. Hned by sa to znovu uvolnilo ]-( a podaktori by neotravovali s hlupostami. Bola u mna kamoska prave odisla, tak som sa zase dozvedela :-D . Som davno nebola s partiou vonku, tak mi to dobre padlo znovu aspon o niekom cosi vediet...hlavne ked mi na tych ludoch dost aj zalezi, ale nie na vsetkych :-N ... ale na väcsine. Tak pribudla tehulka, chysta sa dalsia svadba a snazilky sa tiez zacali viac snazit :-D ... celkom sranda. Uz sa tesim ked sa znovu vsetci stretneme 8-) Iwus preco uvazujes nad 3D? ja by som od zvedavosti nespavala, ten pohlad isto stoji za to. Ale ty si asi trpezlivejsi tvor ako ja, ze? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
moca ak to 3D neurobia nebudeš platiť len raz aspoň si myslím to by bola hluposť. oni ti narovinu povedia že dnes sa to neda že to nebude dobre, to nieje lekárske vyšetrenie ale pamiatka pre rodičov. Ja v tipovaní niesom bohvieaká ale podla mna tieš chcalan no uvidíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Haaaa, tak zatial sama tipujem babenku... no dobre dobre! tak som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, kde sa tie tipy vo Vás berú =-) :-N . Takže je to už 3:1 :-) . No uvidíme, sama som zvedavá x-) . Či som tak opeknela? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwus aj podla mna si kocka :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?