Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ahojte.
    dadi ja sa potom s Tebou dohodnem an stretko kvoli body dakedy buduci styzden v meste ak Ti to bude vyhovovat. my sa od vcera trapime, napadol nas virus, vcera zvracala a hnackovala natka , dnaeska ja, neprajem nikomu ako s a citim. esteze muz je doma a obletuje nas inac neviem neviem ako by bolo. fuj. boli sme aj u doky ,tak mame hylak a smectu. natka je uz dva dni bez nutrilonu a prekvapivo to celkom zvlada, zaspava len na caji ciernom.

• ahoj dadi. mohla by som sa zajtra zastavit niekde po to triko? zajtra ideme gratulovat takze by som ho potrebovala. dakujeeeeem

• joj mirka snad budete coskoro v poriadku. posielame pusku natke. nas choroby zatial obchadzaju klop klop klop.

• Sponzor fóra
  • jasne Lucka, asi kedy budes v ZV?

• dadi to presne neviem. ale daj mi prosim do IP tvoje cislo a prezvonila by som ta. budes v práci? a vlastne kde to mas tu pracu? 😬 😃 😃 😃

• budem v praci, cca do 15,30 - ako je vypadovka na LC, vladtne aj k vam - Lucnecka cesta, su tam 2 pumpy, SHell a OMV, tak tam v jednej slepej ulicke

• joj moja trosku blizsie by si mi to nemohla opisat? 😬 😃 napr nazov firmy a ci je to za pumpami alebo pred lebo tých uliciek je tam teda dost 😬
    cislo mam tak precinknem. 😉

• jasne, to bolo len zakladne info 😃
    Vedla nas v ulici je azijskarestauracia http://mapy.atlas.sk/?whatdisp=smartname&smartname=azijskarest

a dalsia odbocka po pravej strane je nizovec, tam mame firmu, je to nova, oranzovo-siva budova

staci?

• no teraz netusim ktora odbocka to je ale ked tam bude tak to urcite nejdem. takze ozvem sa ti. dakujeeeeeeeeeem 🙂

• ahojte tak konečne sa mi dalo dostať k PC už bývame v domčeku práve sme absolvovali prvu noc. A super aj maly spal ako dudok. Sice aj od únavy narodeniny ho neja zmohli. Pridam o pár minut aj fotky.
    Mirka tak nech Natka rýchlo vyzdravie. moja

• super Jani a tebe sa tam ako buvalo?

Lucka ja neviem vysvetlovat polohu 😉 radsej prevolaj ked budes na ceste

• dadi suuuuuuuuuuuper 😃

• verim 😃 tobias mal rok?

• pozerala som si vas domcek, je nadherny - no novostavba je novostavba 😉

• Sponzor fóra
  • dadi ano Tobinko mal rôčik. a dakujeme za pochvalu 😉

• ale ešte máme take dokončovačky vo vnutri a vonku ale vonkajšok ako plot a stierka to budeme riešiť až orok. Ešte chceme stihnuť urobiť garáž s takym pristreškom aby sme malu kde rubať drevo do krbu

• jankaaaaa tolko som si pripominala aby som nezabudla tobiaskovi poslat sms k narodkam az som zabudla. 😬 hambim sa. tak dodatocne vsetko naj naj naj tobiasko aby si rastol do krásy a robil maminke len samu radost. a tiez vela vela zdravicka.

jani domcek vyzera uzasne. 😵 😵 😵 nadherna kuchyna, jedalen, kupelka proste vsetko. joj aj ja by osm brala este raz sa zariadovat kopec veci by som si uz kupila inak. 😃 ak mas aj viac foto tak pridaj na modru strechu lebo na MK ta asi zrusia.

• juj Jani aj odomna vsetko krasne pre Tobiaska, nech je zdravucky a stale stastny v novom bytiku s milovanymi rodicmi 🙂 vedela som ze ste septembrov, len som nevedela presny datum.
    kukla som aj ja foto domceka - parada, sikovni ste 🙂
    no natke uz bolo lepsie, dala som jej nutrac a vratilo sajej to 😞 takze zasa prisne dietujeme, len sa bojim noci co bude papat, lebo mi necche ani ryzovy ani mrkvovy odvar.
    a v sobotu to chytilo aj muza,takze sme hnackovali postupne vsetci traja a v sobotu sme boli obaja taki nanic, ze po natku musela prist moja mamina lbo sme sa o nu nevladali starat, ale dufam, ze uz sme na dobrej ceste a rychlo budeme ok, lebo vo stvrtok mi ma dojst kamoska z blavy, ktoru som nevidela dva roky.
    dakujem, ze na nas myslite 🙂

• babenky daaaaaaaaaaaakujeme za blahoželania ste zlate 😵
    Mirka tak sa držkajte joj moja mala takto sa musi trápiť, tak nech sa rýchlo prelieči.

• Mirke a rodinke prajem skoré uzdravenie.
    Janke a jej rodinke prajem ešte krajší ďalší rôčik ako bol tento. (A ten domčúr máte teda riadne superný)

Dnes o 13:00 hod som objednaná na 3D do Zvolena - takže večer Vám možno napíšem či to bude Zunkoš a alebo malinká Zunkoška. 😉

• jej zuzi parada. som zvedava. aj ked ja tipujem zunkosku 😵

dadi dnes po to triko nepridem. kamoska co som jej mala ist gratulovat mi akurat volala ze si ju nechali v nemocke. 😞 takze myslim ze ten darcek mozem rovno predat lebo ak ju uz do porodu nepustia tak ho ani nestihne ponosit. 😠 ale hlavne aby bola ok aj jej malicka

• zuzka dakujeme, už sa neviem dočkať čo nám povieš ale aj ja si myslim že to bude baba.

• Lucka nevadi, len ty s tym budes mat teraz starosti 😉 skus to hodit na net, mozno ho predas

Zuzi inak podla striedania deti na stranke by to malo byt dievcatko, ale ja tipujem chlapca 😉

• dadi striedanie podla toho sa uz neda riadit 😃 😃 😃

• Tak už vieme čo to bude!
    A vyzerá to tak, že Natálke pribudne ďalší frajer! 😃 Teda Dr. to povedala na 200%

Mame cca15 min video, platili sme iba 300, lebo nebolo vidno dobre. Ale pekne vidno tvaričku a cmulkajuci palček v ústach. Stále ručičkami pobehoval popri hlavičke. Aj nam kýval ručučkou s piatimi prštekmi. Bolo to krasne, aj manzel bol so mnou dnu. Dr. to prepinala raz na 3D a raz na 2D, tak mame aj take zabery aj take. Aj srdiečko máme nahrane ako bije aj so zvukom. 😉

• Na koňa som pridala 2 fotky - je to tvarička s ručičkou a palčekom s ústach - ak by ste sa v tom nevedeli vyznať 😬

• zuzi to je perfektne, zo srdca blahozelam. Chceli ste viac dievcatko alebo chlapceka? 😉

• Jeej Zunka,tak Ti srdecne blahozelame ku chlapcekovi 🙂 pojdem este kuk tie foto na konika 🙂 tak nech pekne malicky rastie. Kedy mas vlastne TP? 😵

• Dadi, vlastne nám to bolo jedno, ale keby som si mohla niekde na začiatku v nejakom stroji navoliť, čo to má byť, tak by som asi označila dievčatko a už asi 2 mesiace ju- teda jeho oslovujeme Linda 😃 . Chúďa malé a to chlap ako hora.

Zvalka, termín mám na Silvestra 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov