Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Bess - je z BB? =-) som nevedela, no teda. Zajtra idem do ZV do poradne. Konečne po mesiaci v meste. Už sa teším, že uvidím Zvolen (akoby som bývala100 km ďaleko :-D ). Tak som sa tešila, že som doma na PN a, že nemusím vstávať do roboty, že ani neviem ako ten mesiac , čo som už doma prešiel. Budem ako lazník v meste :-D .
Odpovedať
A ozaj niekto tu spomínal Radvanský jarmok - teraz cez víkend bude? Ľubo má preteky v BB a som myslela, že pôjdem s ním.
Odpovedať
ahoj Zuzi, ano tento vikend je radvansky, v BB dali lepsi termin ako vo zvolene, pred vyplatami. co by si bola ako laznik v meste, netaraj :-) :-( a pojdes aj do roboty kuknut?
Odpovedať
No vieš, keď mesiac chodím už len v teplákoch, hlavu zmyjem, len keď už naozaj treba, makeup a špirálu som nevidela už tiež dlho :-D . No ale zajtra idem až na 12:00 hod k Dr. , tak sa doma stihnem ešte nejak "vyparádiť". ;-) A do roboty neviem, či pôjdem - ešte uvidím. :-p Nepôjdete niekto na ten Radvanský? Preteky, teda štart je na plážovom kúpalisku - odtiaľ mám čo robiť, kým sa peši dovalím do mesta. Kde presne bude ten jarmok, ja som tam na ňom ešte nebola?
Odpovedať
Iwuska má album na koňovi. Asi má v tom prsty Lucka, však? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album.... babyyy tu je nadherný davidko. je uplne bozský. x-) x-) x-) a maminka tiez vyzera skvele akoby ani nerodila. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to uzasne babo. len pekne buvkalo a kukalo okolo seba. x-) joj je taky malicky. ja si uz ani nepamätam lukaska ked bol taký. tak strasne rýchlo to leti :-(
Odpovedať
Lucka, veď som na fotkách pozerala, že Lukáško je aký veľký chlapisko oproti Davidkovi.
Odpovedať
Profilova fotka
ze je to az nenormalne ako sa to male babenko za rok zmeni. z takeho klbka vyrastie taký certisko ako je lukas. :-N :-D
Odpovedať
Ešte aj na fotke, čo máš tu v pase, je len také malé uško. A už je o koľko väčší teraz. My máme škôlkové obdobie - teda Samko. To je teda riadny zaberák - hlavne pre matky.
Odpovedať
jej iwuska krasny maly princ :-) Zuzi my asi pojdeme v sobotu doobeda. pokial si pamatam tak radvansky je takto - na hustaku je stravovaci, od hustaku po namestie su remesla a medovniky, pri Luxe oblecenie a asi niekde pri starom drukose kolotoce.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte maminy :-) tak este raz blahozelam Ivke ku krasnemu chlapcekovi, a veru zda sa aj mne, ze sa podoba na maminku ;-) hlavne vela zdravicka obom x-) maly je na spapanie :-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ivi, maly je nadherny
Odpovedať
ivka maly je krasnucky,taky maly fesak..... ja sa vam musim pochvalit....uz 5 dni sme na nocniku jeeeee jupiiiiiii .....prislo to celkom samo,zbytocne som maleho predtym nutila a slubovala odmeny,v sobotu si sam pytal nocnik a odvtedy ma slipy.Ma tak 1 nehodu za den,dokonca v utorok v skolke nemal ani jednu,a jedine ma este plienku na noc,to az o rok pokusime odstranit.No baby viete si predstavit tie usetrene peniaze za plienky,mama ma za to nakupy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jej zuzka krásne vecicky uz mas nakupene. x-) jaj tak ti zavidim samozrejme v dobrom tie nakupy. to bolo nieco :-D x-)
Odpovedať
Lucka, ešte že nechodím často na tie nákupy, lebo by som tam nechala aj poslednú korunu. :-D Dada, robila som teraz takú tortu - krabicu, ako by si chcela ty. Tak sa kukni, či by to mohlo byť. Aj zlatú rybku som robila, no to ide pre rybára. Dúfam, že som dala dobre tento odkaz: http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/267...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ukazem doma mame a potom sa ozvem, OK? .... mne sa este stale viac paci ta kruhova ;-) babo ako, nepokusa maminu? ja vecicku nemam doma ani jednu, este nechcem dopredu nic kupovat, len som zvedava do kedy budem este odolavat? len to tricko som si objednala pre seba ;-)
Odpovedať
Dadi, veď ani ja som dlho nič nekupovala. To len teraz 2 týždne.
Odpovedať
Profilova fotka
kolegyna mi zakazala kupovat! ona mi donesie svoje veci a ked vraj uvidim co vsetko donesie, uz mi nebude treba nic :-D :-D :-D ide sa stahovat tak nechce zbytocne prenasat
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujem krásne za vytvorenie albumu ;-) . Celkom pekné fotky si urobila, len zo mňa si mohla trošku skosiť :-D . Ďakujeme za pochvaly ;-) :-) . Tešíme sa x-) .
Odpovedať
Iwka, vraj skosiť :-D , vyzeráš tam ...senzačne,...ty si rodila? =-) Ja som ostala včera u Dr. v miernom šoku - už sa Vám podarilo pribrať za mesiac 4kg? Tak mne ano :-N , ani sa mi to tak nezdalo, ešte som zišla z váhy dole a znovu zastala, že ak majú nejakú pokazenú :-D . Takže 24tt a +7kg :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ivka nie je zaco. ;-) ty trubelka vsak tam vyzeras super. tak psssst :-x :-) zuzi prvenstvo nedrzis. to taka lucia Zošiakova nepribrala do asi 6 mes ani kilo a potom sup za mesiac 6. takze si v norme. :-D
Odpovedať
To je dnes za počasie :-p , celý deň som preležela na gauči.
Odpovedať
ahojte. aj my sme dneksa boli cely den doma, len muza som vyhnala do metra a kauflandu, vsak nech hladom nepomreme :-) natalka uz bola ku veceru zuriva co vonka nemohla ist, no ale bohuzel, musi si zvykat, ze uz bude skaredsie pocasie a nebudeme moct travit cely vonka. akurat mi volala kamoska suseda, ze sa jej vcera v BB narodila Emka, tak som taka heppy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak toto pocasie ma uz zacina sr... ]-( je to o nervy s malým byt cele dni zatvorení dnuka. neviem mu vymysliet ziadny program kedze jeho nic nezaujima. s hrackami sa pohra tak 5 min a konci. joj nech je znova letooooooooo :-N :-D dadi kedy by malo prist to triko z Bess?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak som sa konečne dostala k netu, jej aj vy ste si objednali veci z bess aj ja som malemu k narodeninám bodinko s autom a napisom maminkin a ockov pokladík. Ivka maly je kraaaaaaaaaaaaaaasny a si tam pekna mamina. S tým sedením dnu mi niečo hovorte lucka naše deti si môžu podať ruky ani Tobinka nezaujíma hračka dlhšie ako 5 minut a potom beha z jednej izby do druhej a ja za nim kedže beha sám ale mama ho musi držať vzadu za triko musi mať pocit že je pri nom niekto, tak večer padam unavena ako pes a ktomu ešte stahovanie nech je ešte leto ]-(
Odpovedať
Janka, ty si mala X-lander. Kupovala si si do neho aj original fusak do hlbovek vaničky? On sa potom (na ďalšiu zimu) nedá dať aj do šporťáka, však? To si mám kúpiť nejaký iný potom, alebo sú aj také nejaké univerzálne, čo idú aj do hlbokej a do športovej verzie? Mám v tom guľáš :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lacka malo by to prist este tento tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ze lacka :-D ok dadi tak potom daj vediet. dakujeeeeem :-) jani tak vy uz stahujete ? parada. x-) no Lukasko s tobinkom su si vo viacerých veciach podobný. uz sa tesim ked sa zacnu obhanat po dvore. :-D zuzi myslim ze ziadny fusak do vanicky nevyuzijes aj v sportovej casti. aspon tie co som ja videla tak je v nich rozdiel hlavne vo velkosti. tie do vanicky su take mini.
Odpovedať
Profilova fotka
lucy, uz som bola v postielke ked som to pisala, prepac ;-) ako inak? sinter dnes este nieco nevyviedol? mam aj ja otazku k babatku, pouzivali ste monitor dychu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?