Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
nie dnes este nic. boli sme na rýchlej prechadzke rano nech je aj na vzduchu trocha. ale kosa tam je poriadna uz som vytiahla ku kociku aj nanoznik. ja som monitor nepouzivala. mne to pride zbytocne. ale to je len moj osobný nazor. myslim ze janka ho mala. ak by mal malý nejake zdravotne problemy isto ho kupim ale kedze pekne prospieval nebol dovod.
Odpovedať
dadi my sme pouzivali, lebo natalka bola malinka tak sme sa troska bali. pouzivali sme ho do ukonceneho polroka.
Odpovedať
Profilova fotka
lebo kolegyna mi ho ponuka, tak neviem ci je potrebny alebo nie ... no vdaka za nazory ;-)
Odpovedať
Dadi, aj my by sme ho asi chceli, no tiez nie sme na 100% rozhodnutí. Za kolko Ti ho dava kolegyna a aku znacku? Lucka, s tym fusakom mas asi pravdu, aj som si to myslela :-| . Len to ma miatlo, ze ked sme boli my malí, tak si pamatam len na jeden druh fusakov - tie bordove s kozusinou vo vnutri. x-) Baby, ak sa budete niekedy priserne nudit, tak skocte na webstranku stavebnika - uz je spustene hlasovanie. A dala som tam nasu kuchynu a takych 5 bodov by som rada privitala :-D . Dakujem Vy ste tam ostatne nepridavali? Myslil, ze Janka to mala v plane, no neviem idem to omrknut.
Odpovedať
Profilova fotka
znacka je philips, ale cenu mi zatial osobitne nevie povedat, oni to predavaju ako komplet, kocik, postielka, monitor a neviem co vsetko este ja za teba uz poctivo hlasujem na stavebniku, neboj ;-) nikto iny sa nezapojil
Odpovedať
ja som tiez uz hlaasovala vcera
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata- ja mam pre vas jeden tip - dufam ze je spravny :-N aspon kamoska co sa jej narodil maly syncek teraz v auguste mi to hovorila ;-) vraj poistovna UNION - ked si tam poistite (v zdravotnej) babatko, tak ze na pol roka zadarmo poziciavaju monitor dychu x-) x-) x-) stoji to za rozmyslenie - inac aj ja som v Unione a som spokojna - takze je to myslim v pohode poistovna a ked pozicaju na polroka ten monitor, tak sa to opla si myslim, no nie? aj tak je dolezite ho pouzivat len prvy pol roka a potom uz riziko nehrozi asi... ;-) a nasla som aj nieco o tom, takze: http://www.unionzp.sk/index.php?www=s... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.unionzp.sk/index.php?www=s...
Odpovedať
Profilova fotka
nechce to dat pekne ten link - tak unionzp.sk - potom vyhody poistencov a tam to je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka ja som mala fusak do vaničky ešte po sestre takže som nekupovala. No a potom ked sme na jar boli v športovom tak som mala maleho v zimnom overaliku a mal nánožník ( to je fusak na nožky a je až hore cez kríže až po hrudník ked sa vyhrnie) to uplne stači malemu ved ked budete orok v športovom to už budete mať okolo 11 mesiacov to mu bude stačiť. Ja teraz v tomto športovom nemem nánožník a ani ho nebudem kupovať lebo ta čo mi ho predala mala fusak su tam presne dierky na traky takže bude pekne držať v kočíku aspoň nebude malemu zima :-D lebo nemam ani tu vyteplenu podložku do kočíka. To je tiež dobra vec ta podložka.
Odpovedať
Profilova fotka
dadi my sme ho mali a aj stále ho máme :-D už by som ho mala dať aj preč :-D no kludne som spala nebála som sa že sa niečo stane malemu. V nemocnici to dávali detičkám automaticky do postieľky a je to dobra vec, je to aj pre detičky ktoré su zdrave ved neviete kedy môže prestať dýchať ( syndrom náhleho umrtia novorodencov a boli detičky uplne zdrave a umreli lebo nemali rýchlu pomoc) ale to je na nazore a na uvaženi každeho rodiča my sme to kupili v Bambine 3500sk tušim neviem presne, značka nany.
Odpovedať
Profilova fotka
presne nany dava union ;-) zadarmo na polroka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem za infosky, union som pokukala, vyzera to dobre
Odpovedať
je to dobra vec pre pokoj na dusi a kludnejsi spanok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som teda kludne spavala aj bez toho. :-N ani raz ma teda nenapadlo byt vyplasena koli tomu ze ho nemam. ale fakt to asi zavisi od povahy mamicky. pre niektoru je to dolezite pre inu nie. takze dadi v konecnom dosledku aj tak je to len na tebe. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak precitaj si o tom diskusiu aj na MK. je tam toho spusta. mozno ti to pomoze pri rozhodovani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka to mas original jane fusak? lebo ja mam len nanoznik tak rozmýslam co tuto zimu spravim. min rok som mala este kocik chicco a ten mal lepsi nanoznik ako jane. bolo taký teplucký a az po vrch takze som fusak ani nekupovala. ale teraz neviem. no zrejme sa mi to uz velmi neoplati a investujem len do nejakej hrubsej deky kedze aj tu som predala spolu s kocikom.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , pozerám, že ako ste sa tu rozbehli :-D . Niečo mi o tom počasí hovorte ]-( . Aj my trčíme doma, ide mi to už na nervy. Neviem ako malého obliecť do takejto zimy :-S . Včera sme boli v poradni, doktorka nás pochválila, že sa nám pekne darí a pekne Dávidko priberá. Za dva týždne pribral 600g x-) . Dnes je nejaký nepokojný :-( , lebo ja trúba som si dala včera pizzu ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka tak parada ze davidko tak krasne pribera. x-) a s tým jedlom je to o nervy ked kojis. ja som aspon z toho bola chora ked som vkuse riesila co mozem a co nie aby to malemu neublizilo. tak snad ho brusko nebude velmi trapit.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to dúfam aj ja, lebo to je hrozný pocit, keď vidím ako sa trápi a ja mu nemôžem pomôcť :-( . Ešte šťastie, že to je len občas :-) . Teraz už pekne spinká :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak super. nam pomahala mast pupik na masirovanie bruska a kvapky sam simplex. my sme to prvý mesiac mavali strasne casto. :-( takze viem o com vravis :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivi ahoj, tak maly buva aspon si mamina trochu oddychne ... ;-) Lucka vy ako? Luky poslucha, urcite stale trpi tym ze musi byt dnu ked je tak nepekne. Nam konecne sefko zakuril v robote, tak sa da.
Odpovedať
Profilova fotka
dadi no uz si asi nejak zvykol lebo sa to normalne s nim uzu da vydrzat doma. :-D zlaticko moje. aj ked aspon na pol hodku ideme von v kociku. dnes uz nebolo tak skaredo tak sa vysantil vonka stravil tam asi 3 hodiny. x-) a ty ako sa citis? babulo poslucha?
Odpovedať
Profilova fotka
aj dnes vyzera ze bude celkom pekne, sice chladnejsie, ale pekne Lucka keby som nebola u dokyho a nemeskala mi mrska, ani neviem ze som tehu, pichanie v brusku uz prestalo, priznaky ziadne ... uz len cakat do 7.10 na tehu knizku a fotecku zo sona ;-) Ozaj, dnes by mali prist tie tricka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
opravujem, tricka uz mam v robote, su velmi pekne, len ta velkost L sa mi zda dost velka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadi tak to si uzivaj ze nemas ziadne priznaky. neboj ono to pride ked budes mat väcsie brusko, budes nemotorna a babo bude tkacit ako o dusu. :-D ale to uz budu take pekne priznaky. x-) velke? no do frasa :-( tak snad sa v nom kamoska neutopi. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jedine co sa zmenilo je, ze sa musim inak stravovat, castejsie a v mensich davkach, lebo ma potom boli zaludok. Ak ma babula brucho, mozno jej nebude az take velke, no na mne este nic nie je vidiet, tak by som sa vnom trochu utopila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ona je pred porodom tak snad jej bude ok. a ako sa dohodneme? prevediem ti peniaze na ucet? a kde by som si ho mohla vyzdvihnut a hlavne kedy? este raz dakujeeeeeeeeeeem. no to som sa aj ja tak musela stravovat. napr som nikdy nevladala zjest polievku aj druhe. ale zase hned po hodine som bola hladna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
s peniazkami pockam kym si ho preberies, az tak to neponahla, vyzdvihnut hocikedy ked pojdes do ZV, alebo na buduci piatok idem k zunke do Ocovej, tak to mas na relativne na polceste keby sme sa stretli v ZV. Slatine no ja som nikdy nezvladala polievku aj druhe ;-) Pekny vikend vam prajem vsetkym, cez vikend idem na firemnu akciu (skolenie) tak tu nebudem, papa ;-)
Odpovedať
Dadi, to si veru zo začiatku ani neuvedomuješ, že si tehotná. No ale v takom 24tt ako som ja teraz je to už zábavnejšie :-D . Cítiš bábo ako sa krúti, kopká, (odkope mi ovladačku od telky, keď si ju položím na brucho, keď ležím na gauči), keď sa chcem zohnúť, tak ako kačka rozčapené nohy, lebo brucho ťa nepustí, v noci keď ležím na boku, tak mám medzi kolenami ďalší vankúš, aby som si netlačila na bruško, a strihanie nehtov na nohách, alebo kremovanie nôh (päty), tak to je tiež už ťahšia úloha. A o chodení na záchod ani nehovorím :-D , miniem teraz za týždeň toľko toal.papiera ako niekedy za mesiac. Niekedy sa bojím už aj spláchnuť, aby svokra nemala šoky, koľko vody miniem :-p .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?