Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ahojte babenky dadi aj ja gratulujem a prajem kludne a bezproblemove tehotenstvo. 😉

• Dadi, gratulujem k dvom čiarkám a prajem Ti minimálne také tehotenstvo aké som mala ja 😉 , takže také krásne a bezproblémové 😵 . Vychutnávaj si toto obdobie 🙂 , je to krásne 😉 .

Kočky, zajtra má prísť Lucka k nám na návštevu, tak poverím ju, aby urobila pár záberov a hodila na MK, ok? Teda ak Lucka bude súhlasiť 😃 .

Mirka, ja keď som na nete, tak som u našich, doma net nemám a preto je to trošku problém aj s tými fotkami.

• caves ivka. jasne ze sa chystam porobit par foto 😃 fotak sa uz nabija. 😃 Este si neprisla na to co ti chyba?

• Sponzor fóra
  • oblecka mas zrejme dost, kozmetiky tiez tak neviem. 😬 ale vsak hadam na nieco prideme

• ahojte, lucka tak vybozkavaj maleho aj za mna, nech len krasne rastie a poslucha

baby mam otazku, mali ste nejaka take speci tricko, s napisom ze ste tehotna, alebo nieco podobne ?

• ahojte.
    jaj iwka uz chapem 🙂 dakujem za vysvetlenie.
    dadi ja som nemala, ale pri druhom by som si uz asi dala. skus stranku bess.sk, tam maju tricka s mnozstvom napisov.
    Luci spoliehame sa na Tvoje foto-schopnosti, chceme vidiet Davidka 🙂

• stranky uz mam pokukane 😉

• ved som si aj myslela, ja len tak pre istotu 🙂

• dadi ja take triko idem kupovat mojej kamoske na narodky. sice uz ma tesne pred porodom tak snad ho stihne este vynosit.

jasne davidka pofotim a potom pridam foto. 😵 uz sa nanho taaaaak tesim. na take male babulo. 😵

• Dadi, ja som si kúpila "nechytať - kopem" a sú tam malé nožičky. Je s dlhým rukávom a je červené- 450,- Sk na str.bess.sk  - keď si prídeš pre tortu, môžeš si ho pozrieť a odskúšať 😉 . Ale je to velkosť L, a ty určite budeš potrebovať menšie číslo. Mám ho aj v mojom albume na koňovi.
    Ináč, už som pribrala 5kg a som 23tt 🤔 ,... no čo už

• mne vam to napadlo len vcera to s tym trickom, potrebovala by som ho uz na buduci vikend, len sa bojim ci mi ho do vtedy poslu ... skusim im napisat ci sa to da urychlit. 😉

• dadi alebo si pon zajdi osobne. 😉 kazdopadne im napis su velmi milí a poradia ti. 😉

• ved oni su v BB, to som si nepozrela 😃

• dadi zbehni v piatok na radvansky, nakup babu do bruska sladkosti, nech sa ma aj ono dobre, hajde po tricko a mas pekny vyletik 🙂

• pojdem si po to osobne, nechce este niekto s tadial nejake tricko? ked uz tam pojdem?

• Sponzor fóra
  • pockaj, este neodchadzaj z roboaty, idem kuknut 🙂

• dadi nad jednym body pre Natusku rozmyslam. dam do adresy kupujuceho Tvoje meno, alebo ako budu vediet, ze by si mi ho zobrala?

• jej dadi aj ja ceeeeem. to co ma zunka ale v ruzovom. http://www.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=661&sName=Tehotensk%E9-tri%E8ko-ru%9Eov%E9-DR-prekladan%E9-Nechyta%9D!-Kopem!- 
    toto s tými ciernymi stopami. ak by bolo teda mozne. 😬 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

• a velkost L. snad to nebude nejak extra velke 🤔

• ja to objednam vsetko na seba a potom sa nejak dohodneme, ale nakoniec to budem riesit dobierkou lebo tam robia len do 16,00 a to nijak nestiham

Mirka posli mi link toho body co chces

• velkost 74

• uz som im napisala, ci maju na sklade aj tie veci co chcete vy

• si zlata.
    dobierku som teraz kukla, je 75 sk, tak to mozeme rozdelit na troje.

• jej si poklad dadi. jasne postovne rozdelime na 3.

• hej, potom sa mozeme rozdelit, ked som chela ine sposoby dorucenia, nevedela mi zarucit ci to tu bude do toho piatka

• vstaala mi sefka, takze sa budem moct pripojit az ked zabuva, tak okolo pol osmej, dufam 🙂 teda kdyby něco

• no keby nieco, ozvem sa ak sa bude dat objednat aj to body, tak ti ho objednam, papa

• objednane 😃

• dekuji moc 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov