25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nepotrebujes spolocnícku na svadobnu agenturu :-D :-D :-D aj mnato baví
Odpovedať
Ahojte, my uz mame vybavenu miestnost, hudbu, fotografa aj kameramana a oznamka si robime sami, tak uz pracujeme na dokonceni navrhu. Saty este zatial nemam, planujem to obehat do konca decembra, aby som mala od toho pokoj. Vcera sme si objednali pierka, a nabuduci tyzden by nam mali prist. Svadobne pohare uz mame z Trencina. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vy ste nejaky sikovní :-) :-) super.pre mna skusanie siat bola najväcsia zabava.Uplne som si to uživala,Citila som sa uplne super,velmi dobry pocit.Obcas si ich pozeram na nete abysom nezabudla ake su krasne.Uz sa na ne tesim :-D
Odpovedať
ahojte mna čaka prva skuska siat v utorok som velmi nervozna ako ste si to dokazali uzit? ja sa tesim ale viac sa bojim
Odpovedať
Profilova fotka
nemas sa coho bat,uvidis ze ked das prve na seba tak ta to prejde :-) :-) Drzim palceky ;-)
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
mam so sebou brat aj priatela??? ako ste to realizovali vy ? videl vas pred svadbou alebo je to zastarale .........
Odpovedať
Profilova fotka
preboha nieeeeeeeee :-) to nemožeš,to už nebude prekvapko.Vieš aky je ten moj zvedavy,stale by chcel vediet ake budem mat.A ja sa na tom zabavam.Nech si pocka a potom mu sanka padne ked ta uvidi v plnej parade :-D :-D .Aj tak bez ucesu a makeupu to nie je ono.Zober svoju sestru,naj kamosku alebo mamu to už zaleži od teba.Hlavne osoba ktora ti dokaže poradit a vie byt aj kriticka.Ja som mala kamosku.Drahy mi v ten den volal asi pät krat,ci už mam vybrate.A že ženy su zvedave. :-D :-D Skoda že to už mam za sebou,hned by som si to zopakovala.Ja som si predtym kupila aj podprdu bez ramienok aby som hned videla ako to vyzera,predsalen tie ramienka tam budu kazit dojem a neukaze to tak.Nakoniec to mam bez podprdy lebo tie saty maju vytvarovany korzet .A prečo by sme nemohli byt trocha staromodne...... :-) ved aspon nech nejake tradicie zostanu
Odpovedať
Profilova fotka
majatt, priatela nieeee :-N zober kamaratku,kolegynu,mamu.... ja som bola s mojou druzickou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majat,myslím že sme ju zachranili pred katastrofou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to som pisala moci tebe,ale to si asi pochopila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D xvylu trvalo ale doslo mi ze to patrilo mne 8-) rovnaka reakcia :-p ja som zase nemohla vydrzat a neukazat mu fotky ale zatial ix nevidela dufam ze ani neuvidi :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-) :-) ja som mu ukazala iba jednu fotku,na tych satach sme sa pobavili este v salone tak som chcela nech aj on z toho nieco ma. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to boli take strasne ci take pekne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majatt,este jedna dobra rada.Vezmite si so sebou digi fotak a predtym ako si vyberies tak sa pozri aj na fotky.Aby si sa videla aj tak.
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano to je dobry napad ;-) ja som to tak riesila ked som sa nevedela rozhodnut medzi 2 satami. pozerala som striedavo na fotak a do zrkadla asi 10 minut :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
posla la som ti do IP tie saty,tam su krasne ale v skutocnosti su hrozne.Hnusny material,otrasna farba to nebola ani ivory to bol hnus a vyzerala som ako keby som usla zo spanielskeho bordelu :-D
Odpovedať
tak teraz ste ma zneistili my mame ist do zahraničia a ja som si povedala ze ho beriem so sebou a neviem moj priatel ma velmi vycibreny vkus- nepači sa mu hocičo a ked si myslim, ze sa mu bude niečo pačit tak sa mu to nepači a naopak ked si poviem ze sa mu to nebude pačit jemu sa paci-- ja som z toho hotova -- ja fakt neviem ozaj je to taka katastrofa ??? nemožem ho prekvapit s popolnočnými šatkami ???
Odpovedať
Profilova fotka
cicu :-D su ozaj divoke. vystizne si ix opisala :-D majatt, ved ak ste obaja toho nazoru ze by vam nevadilo aby ta videl pred svadbou tak v pohode. to ze to prinasa smolu je len babska povedacka... ale je to take pekne ked zenix uvidi svoju nastavajucu vycackanu a krasnu ako nikdy predtym :-) to sa mu urcite vrije do pamate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez myslim, ze by tvoj snubenec majjat nemal ist s tebou. Moj drahy ma tiez preberavy vkus. Ale to nie je o nom. Je to o tebe, ako sa v tom budes ty citit, ako ti budu sediet a ako si myslis, ze sa mu budu pacit. Ja som mojmu drahemu povedala, nech mi doveruje a ze neobanuje. V salone mi povedali, ze budem pekna nevesta :) Dokonca som mu nedovolila, aby mi dal taku bielu priestvitnu latku na hlavu (vyzeralo to ako zavoj), aby nemal predsa len nejaku predstavu. Chcem, aby mal prekvapko. Ale tusim, ze som sa preriekla, ze saty budu biele. No co uz. V kazdom pripade odporucam tvojmu snubencovi, aby ti doveroval, ved si ta berie za manzelku... Ked ta uvidi v satach spolu s makeupom a ucesom, je to neopakovatelny zazitok... Dufam, ze aj u mojho draheho bude. Tesim sa na ten okamih. papa
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslím ze je to o tebe.co ak ti vyberie take ze sa v nich nebudes citit ty dobre a nebudu sa ti ani pacit.to by na tebe bolo v den D vidno.Musís ziarit a citit sa pohodlne.ale sk vam to tak vyhovuje tak je to v poho.Ved je to vasa svadba.... :-)
Odpovedať
ahojte, majatt, veď ho kľudne zober, ak ideš skúšať či kupovať šaty do zahraničia (ak to správne chápem), ale nechaj ho čakať vonku ;-) my sme boli tiež so sestrou aj s drahým, ale šaty mali vpredu v jednej miestnosti a na začiatku hneď pri vstupe bola veľká sedacia súprava s časopismi o autách :-D :-D :-D tak som ho usadila smerom do výkladu, on si čítal, ja som si vyberala a potom som si išla skúšať až do ďalšej miestnosti - tak to tam mali zariadené :-) baby ja som dnes videla nádherné svadobné topánky!!! a tak som začala uvažovať nad tým, či si kúpiť niečo takéto - akoby potiahnuté čipkovanou látkou (prezdobené) alebo len obyčajné hladké biele, ktoré budem môcť využiť aj potom... vy máte aký plán?
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, ja som si kupila topanocky hladke bez cipky, v podstate okruhle s malym opatkom. Ale hlavne pohodlne. Zdali sa mi velmi sladke a vyuzitelne aj potom. Dlho som sa pozerala po vykladoch, no nakoniec som sa do jednych vo vyklade zalubila a aj mi ich drahy na druhy den kupil (aby sme dodrzali tradiciu = ja som mu kupila bielu koselu). Pred tým som si skusala aj ine cipkovane, spicate, no nepacili sa mi a neboli pohodolne. Myslim, ze ide o to, do ktorych sa zalubis na prvy pohlad. Rovnako je to aj so satami. Vybrala som si prve, ktore som videla.. :)
Odpovedať
ja som sa zaľúbila do týchto :-N sú čipkované, opätok asi 5cm, špička okrúhla a päta voľná... ale keby som našla také isté hladké, tiež by sa mi asi páčili :-) veď ešte popozerám... my ešte nenakupujeme, až po novom roku... teraz chceme dať ešte okná na domček :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, my si na rok 09 nechavame nakup obleku, oznamka a hlavne obrucky... Mozno este nieco, nenapada ma teraz.
Odpovedať
Profilova fotka
povodne som si chcela kupit aj nejake balerinky, ale ked tie moje topanocky su take pohodlne, balerinky ostatnu asi vo vyklade obchodu :-)
Odpovedať
my vlastne všetko, čo budeme nakupovať, budeme nakupovať až na budúci rok :-) teraz len rezervujeme, čo treba... a toho obleku sa bojím asi najviac, s tým máme vždy problém - musíme hľadať len obchody, v ktorých kombinujú veľkosti a tým sa možnosti zužujú :-N máme už vytypovaný typ aj farbu, už ho len zohnať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som chcela,aby mal moj drahy svetlo hnedy oblek. Pristane mu najviac. Dufam, ze zhananie nebude trvat dlho. Kde maju v BA najlepsi vyber?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia spicate topanky s volnou pätou,Take mi pozicali v jednom salone pri skusaní siat hodili sa mi.Este som neriesila ci hladke alebo s cipkou,pacia sa mi oboje.Vyberiem take ktore mi padnu do oko.A hlavne aby nemali opätok vyssi ako 3 cm.My sme totiz so snubencom rovnako vysokí a ked este pridame k tomu uces tak nechcem aby vyzeral ako trpaslik :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tomanky riesite? topanky co som mala na stuzkovej mali byt povodne aj svadobne ale vzhladom na tom ze som ix okopala a su nepohodlne asi ix smarim do kuta :-D tak som sa rozhodla ze ta vyzodva bude bordovo kremova :-) dnes som kupila bordove a kremove obrusky a sviecky. uz mate vyzdobu premyslenu alebo aj zajednanu? ci to len ja tak blaznim :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?