25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tam casto nechodim, takze neviem posudit... tak potom ostava este Kika, Europamobel.. ak by som niekedy sla okolo kvetinarstva, tak sa skusim opytat, ci nemaju. A aku farbu zhanas?
Odpovedať
Profilova fotka
jee ty si zlata :-) .obyč. bielu,žiadne farby
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky. No v piatok som okrem toho, ze som zhanala nejake darceky, pytala sa aj na vodne sviecky. No poviem ti, ze som nemala stastie. v jednom darcekovom obchode na Obchodnej mi povedali, ze momentalne nemaju, z coho vyplyva, ze pravdepodobne mavaju... mozno nabuduce. A ty si ako dopadla? Bola si sa niekde pozriet?
Odpovedať
Profilova fotka
bola som v KIKA tam maju ale momentalne vsetky ine farby len bielu nie.aj ked su mensie ako by som chcela ale ked ine nezozeniem tak budu stacit.Kupila som tam take drobne kamienky kombi biele ružove,pekne ako dekor.na stol.
Odpovedať
Profilova fotka
noo, super. Ak by to bolo mozne, mohla by si tu hodit foto, ake si kupila? Ja si vyzdobu nebudem robit sama, kedze bude svadba nie v BA, ale nad tymi vodnymi svieckami rozmyslam. Hlavne ked mam doma sklenenu misku na vodne sviecky. Ja som sa vcera hrajkala s pierkami. Uz mam zopar urobenych. Celkom ma to bavilo, hlavne ked si predstavim, ze to bude na nasej svadbe. :) Dokonca som uz spravila aj maslicky na auto. Neskor, ked to dokoncim, to hodim do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
skusim cez tyzden to sem hodit :-) ajtakevysoke sklenene svietnikysom kupila do ktorych sa da cajova sviecka .Dva su nižsie ajeden o nieco vyssí :-D :-D .Stary na mna kukal ci mi nesibe.Ale chcemto postupne aby som nemala naraz vela.Jeden stal 150,-
Odpovedať
Profilova fotka
uff.. no moj drahy mi tiez vela veci zatrhol :) Ze to nemam prehanat :) A v robote mi dokonca tiez poradili, aby som to neprehanala, ze budem potom sklamana, ked mi nieco nevyjde. No dufam, ze vyjde, tak ako ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
vyjde,verim tomu.Ale je pravda ze nie je dobre to prehanat.ozaj v piatok sme si rezervovali foto a video.Su to manzelia take vesele kopy,mladí.spolu nas vyjdu 20 000,- :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo to je celkom dobra cena. Este zalezi na tom, co ten balicek obsahuje. Nas to tiez vyjde viac ako 20 000 :)
Odpovedať
Profilova fotka
foto obrad ,portrety,skupinove foto,20 fotografií 18x24 a 30 fotografií 13x18.a video cely den az do nejakej druhej.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak uz som doma z Pl, bolo super! vidim ze pekne pokracujete... ja sa pomaly xystam robit maslicky na flase. pravdupovediac nemam sajnu ako. neviete poradit? pierka budete robit same? cisto stuzky alebo aj s nejakou hovadinkou? my stale nemame zajednanu hudbu :-N pomaly xytam stres ze nam ostane jedine radio :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nad maslickami na flasiach som nerozmyslala... mozno, ak mi ostane nejaka stuha este porozmyslam. Hej ja robim pierka sama. Ked ich budem mat hotove, hodim do albumu. Pre hosti iba cisto stuzky a dolezitejsim ludom urobim trosicku ine. Este to nemam dobre premyslene. Casom..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mas nejaky navod ci len moces a krutis ako sa podari? asi niekde vyhrabem stuzku zo stuzkovej a podla toho sravim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, pozerala som ake maju v albumoch a podla toho som sa snazila si najst nejaky system. Zalezi na tom, ako chces aby to vyzeralo. Ja by som ti poradila kupit si 1 meter bielej a 1m inej farby stusky a skusit doma rozne verzie aj s perlickami, kvetinkami... A uvidite s tvojim snubencom, ktore sa vam bude najviac pozdavat. Je lepsie urobit viac a rozhodnut sa..
Odpovedať
Profilova fotka
ty robis ake? len obycajne?
Odpovedať
Ahojte babenky, ja asi nie som asi taka sikovna, ale na pierka si sama netrufamm tie sme si radsej objednali, lebo odo mna by to moc dobre nevyzeralo, za to mame ale vlastnu vyrobu oznameni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ano? a ako vyzeraju? to by som zase ja nedokazala spravit take aby to mohlo opustit bezpecie domova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monicika, v najblizsej dobe, ich hodim do albumu. Uvidis.. :) No my sme si sice narhli oznamko, ale dame ho tlacit normalne do tlaciarne. Aj ked na fotopapier by to tiez nebolo odveci. Podkladom je tiez fotka.
Odpovedať
Profilova fotka
no asi si trufnem aj ja na tie pierka. davas tam zavieraci spendlik alebo obycajny s hlavickou?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze by si to mohla zvladnut. Davam tam spendlik s hlavickou. Odfotim to tak, aby si vedela aj postup a mozes sa inspirovat :) Mozno sa mi to podari aj dnes.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
jej to by ma potesilo :-) som na marodke tak by som zajtra pokupila potrebne vecicky a pomali sa doma hrajkala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki, tak teda vecer urobim potrebne foto - dufam :-) pa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aby vy ste ake sokovne,ja neviem ci si na nieco take trufnem.Ale uvidim v tvojom albume a mozno sa pokusim. :-N .Dnes so si kupila swarowskeho komplet nahrdelnik ,naramok a nausnice. :-) Povedala som si ze investujem,ved to mi ostane a využijem aj potom.Hodim do albumu neskor.
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak som teda vytvorila album, kde je presny postup pierok pre hosti. Nie je to nic moc, ale da sa to jednoducho urobit a vyzera to pekne... samozrejme, ze som odkukala :) Nie je to moj vymysel... No verim, ze splnia svoj ucel. uz ich mam okolo 30 :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja osobne si xcem turfnut aj na maslicky na flase a kornutky na ryzu :-N monentalne zhanam balony a nejake vrecuska ktore naplnim pieskom a poukladam na parkt v tvare srdca....
Odpovedať
Profilova fotka
:-) supis pupis miri.... zajtra nakupim potrebne veci a pustim sa do toho x-) robis aj pierka pre svadobnyx otcov a druzbu, take tie vacsie a vycackane?
Odpovedať
Profilova fotka
pre druzbu nerobim extra pierko. Ale pre rodicov a svedkov by som chcela urobit take vecsie vycancane. Ale to az ked spravim pre hosti (este potrebujem 50). Ked budem robit, mozem hodit postup... Inac bola by som rada, keby si ty Moncika hodila tie maslicky na flase... To tam budu nejako pripevnene, alebo len tak?
Odpovedať
Profilova fotka
ok ak to bude stat za rec tak ix sem dam ale neviem vobec ako na to... musim pekne pospekulovat :-N alebo len okolo hrdla obviazem bielu a bordovu stuzku.... vlozila som foto do albumu. len to treba inak vymysliet bo tam to nevyzera bohvieako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa. No je to pekne. U mna bude problem ten, ze my budeme mat vina kupovane a teda aj s etiketami. Neviem, ci sa tam ta stuzka hodi.. Ale na tvojej fotke to vyzera celkom pekne. No znova ine som videla, ze na hrdle flasky nie je maslicka, len je stuha prekryzena a zosita, alebo co. Nemam fotku, tak ti neviem ukazat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?