25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslím ze nielen ty.Ja tu vyzbobu riesim od septembra.tento tyzden chcem kupit plavajuce sviecky. :-) inak vyzdobu nam budu robit v hoteli.ja tam pridam este zopar veciciek.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no nam budu robit vyzdobu v restike, plus jedna pani. Ale tie plavajuce sviecky su celkom dobry napad. Mas ciculienka predstavu, kde to v miestnosti das, a ako to bude v konecnom dosledku vyzerat? Ak mas foto, pridaj do albumu. Chcela by som sa inspirovat... Dakujem krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
pozri si moj fotoalbum"Lucko a Lenka 25.4." tam to mam ,chcela by som to asi umiestnit na stol kde bude torta alebo proste na nejaky vedlajsí
Odpovedať
Profilova fotka
aha. pozerala som si to. Ja mam doma taku misku, kde by som teoreticky mohla dat viacero sviecok, okolo nejake vlakno rovnakej farby a mohlo by to byt celkom pekne. Len som to este nehovorila draheho... Asi mi to zatrhne, ze je to hovadina... zvytocne. :)
Odpovedať
Profilova fotka
mojmu sa to paci.Doma by to samozrejme nechcel,to by tiez bola hovadina :-D :-D :-D . vcera sme mali stretko vo foto,video studiu a som trocha sklamana.Su dost drahy.Za fotky 10.000-, a to bez vyvolania a video 20.000 :-( :-( .Ano tolko dobre vidis.Musimeeste nieco pohladat.Ale dja mame zajednaneho.S tym sme mali stretko potom.Ten chce 9.000-, to sa mi zda super. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm.. aj DJ sa mi zda drahy. Ja mam kapelu, ktora ma 4 clenov, zaplatim 400 Eur, teda 100 na jedneho.. My budeme mat fotky za cca 10 000 s 50 vyvolanymi fotkami a video za 17 000 s 5 DVD. Na to, co pozeram u teba, ja to mam o trosku lacnejsie. Hlavne tu hudbu. Foto a video budem mat z NR no hudba bude z vychodu, kde bude aj svadba, takze ta cena je asi tiez vychodniarska :) Co mi vyhovuje.
Odpovedať
Profilova fotka
fuha baby neviem kde to zijem ked je to tu take lacne :-N mi mame fotografa na cely den za 5500sk a kameramana ze 6500sk.samozrejme su aj drahsi ale toto je taky dobry stred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ciculienka.. napadlo ma, kedze tie plavajuce sviecky budu "zive" a teda bude tam skutocny ohnik, nebojis sa, ze by decka s tym nieco vyviedli? Nikdy nevies... Ja tam budem mat malych od 1,5 roka.
Odpovedať
Profilova fotka
my tam budememat jedno dieta 5 rokov,takze tam sa nebojim :-) sama starina tam bude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, kolko budete mat rokov v aprili, ked sa budete vydavat? Som zvedava na nas vekovy priemer :-) Ja mam a este aj v aprili budem mat 27...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala v septembri 22 a moj stary bude mat v marci 23. t. j. : nevesta 22 a zenix 23 :-D
Odpovedať
ja budem mat 24 a zenich 28 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
čaute baby, klasicky nestíham :-N vidím, že ste riešili výzdobu - tak nad tým ja vôbec nerozmýšľam, možno týždeň pred svadbou, ak ma to pochytí... :-D a čo sa týka veku, ja mám a budem mať 25, ženích 26 :-) inak nemám žiadne "svadobné" novinky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vidim tak ja som tu najstarsia :-) Ja budem mat vo februari 29 a a moj buduci manzel ma 31.
Odpovedať
Profilova fotka
=-) a ja som zas mlade koca medzi vami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej moncika, aj ja som mala v septembri narodeniny. Nebodaj si panna. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ano vecna panna- do svadby aj po svadbe :-D aj ty si? najkrajsie ale najkomplikovanejsie znamenie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
heeej, aj ja som, ale ja som tak na konci... trosku liznuta vahami. A co je tvoj buduci manzel? Moj je rak.
Odpovedať
Profilova fotka
moj je baran 8-( 8-( 8-( raci su aky?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, oni su vraj romanticky, ale akosi tomu prestavam verit... rodinne zalozeni, domaci kutilovia... Medzi nami je presne 10 tyzdnovy rodiel :)
Odpovedať
Profilova fotka
kolky september je tvoj? ja som narodena 17.9.
Odpovedať
Profilova fotka
ee, moj je v July, ale ja som 21. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som nemyslela tvoj manzel :-D ale tvoj datum narodenia dnes o polnoci odxadzame do Pl tak sa tu zatial majte. pravdepodobne v pondelok sa tu ukazem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim sa opravit,nie som najstarsia :-) Ja som sa narodila 29.februara,cize mam iba 7 rokov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi, to bolo dobre.... Ciculienka.... Skoro som ti uverila :) Ja som dnes bola na nakup v galanterii a kupila som zopar stusiek, aby som sa pocas dlhych zimnych vecerov nenudila, sa budem hrajkat s pierkami a somarinkami, ktore planujem zo stusiek urobit. Ale asi budem musiet nieco dokupit... Dufam, ze sa mi pri vyrobe bude darit.
Odpovedať
Profilova fotka
z mojho draheho sirobia srandu ze je pedofil :-) :-) .Zhanam tie plavajuce sviecky,som nevedela zez to bude taky problem
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave. Aj ja som rozmyslala nad tym, kde sa take plavajuce sviecky daju kupit. V kvetinarstve nemaju?
Odpovedať
Profilova fotka
nie :-( pozriem este v IKEA
Odpovedať
Profilova fotka
skus este v Palace,tam je predajna Jisk... mozno tam. potom daj vedie,kde si ich zohnala...
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nespomínaj Jisk.Taka som nasrata na nich.Kupovali sme tam skrinu do roboty,v sklade nam ju vydali,v robote sme zistili ze nemame jeden diel.Tak sme sa tam museli vratit.Potom to chalani zacali stavat a zistili že jeden diel je iny tak ho museli ist vymenit.Tak si vies predstavit ako bohoval moj stary :-S .Ale napriek tomu sa prekonam a pojdem tam. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?