august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • wau, to ste dobré, my sme spolu "iba" 8 rokov 🙂 a kedy ste sa rozhodli pre svadbu? my sme o nej hovorili už dávno, veď sme aj 5 rokov zasnúbení, ale prerábeme si dom, takže sme si povedali, keď už bude vrch hotový tak bude svadba, a to je teraz 😉

• noo kocky maam mrakoty z vyslednej sumy 😬 🤔 😕 😕

hej milacik je lekar
    ja mam soc.prac a psyche skoro skoncenu 🙂

ivett..8-12-13..to uz je lem detail 😉 tiez ste dobriii

• aká je tá výsledná suma? Ja sa toho tiež trochu desím, ale ešte som ju nejako nerátala. (pre istotu)

• Sponzor fóra
  • a kde studujes ati?fuuha, to musi byt riadna suma... 😃

• sumu vam radsej nepoviem...nech nemate potiaze s dychom jak ja 😬 🤔 😕 😶 😶

UK praga dokoncujem psyche
    a Presov PhD. 😉 na alma mater zo soc.prac

asik to pojdeme rozdychat, rozbehat 😃 😃 😃

• super, mgr mas v presove zo soc prac?PhD robis dialkovo 5r?veru, treba to rozdychat...ale budete mat svadbicku aku ste chceli....a kazdym rokom to bude aj tak drahsie....tak pekne behanie... 😃

• sakris, vsetky ste tu studovane, asi sa s vami prestanem bavit 😃 😃 co ja s maturitou a certifikatom z anglictiny, aj tak mam tu anglictinu cim dalej tym horsiu 😐 v robote ju pouzivam, ale to su len prepravy turbin, generatorov, kamiony - super slovna zasoba pre babu nie? 😃 Ati som nevedela, ze ty taka na studia 😃
    radsej sumu nehovor, bo pojdem aj ja spocitat, a to nie je dobry napad, snazim sa pisat si vsetko, co kupime a az po svadbe to zratam, takto by som zacala vymyslat, ze preco zbytocne tolko peniazkov strkame do kvetinovej vyzdoby atd., ved sa poznam...🙂 majte sa...

• cauki moja 😉 co sa nezdaam ci co 😬 🤔 😕 😶 😶
    nerataaj veru 😃 😃 😃 😛 fujki

• to nie, ze sa ani nepochvalis, ze studujes... a co vlastne mas za zamestnanie, robis to, co studujes, alebo si jak moja sestra, ktora ma vystudovanu specialnu pedagogiku a robila asistentku, teraz je na materskej...

• to veru nie 😬 🤔 😕 😶 😶

• ati: neblbni, co tak skoro tu robis 😃 ja som mrtva, tak by som hajala, uz nech je dalsi vikend 😃
    pekny dnik vsetkym...

• caveski...radsej kukni kedy sme sa tu stretli s luko vcera 😬 a to bola nedela 😬 🤔 😕 😶 😶

• ja som pozerala, nenormalne 😃 😮

• Ahojte baby je tu niekto?

• caute, kde ste vsetky?

• Sponzor fóra
  • ahojte!!!popri zavarani,okopavani a robeni super fajnoveho marhuloveho lekvaru sme spravili par oznamiek!kuk do albumu!ale sa tesime!! 🙂 🙂 🙂 🙂

• je ati to som netusila ze tvoj mily je mudr. 😃 a na co sa specializuje? 😉 kamoska je tiez lekarka v prahe, uci aj na medine, parazitologiu tusim 😬 inak je stale vo vyskume

gabulka, peknucke oznamka 😵

• gabci citaat pjeknucky na oznamku...luko ip, dokonca 2 😬 😃 😃 😃 😎

• to: gabulka26
    pjekneeeeeeeeeeeee...a to ste sami malovali ten spodny okraj? mna by to nenapdlo...fakt pjekneeee

• ahojte...zdravim augustove nevesticky...nestiham tu pisat ale aspon vas citam🙂
    ja som si cez vikend urobila pierka...sa z nich vytesujem 😃 😃 😃 ...dam do albumu vecer ak budem stihat🙂...a za 2 tyzdne idem na prvu skusku siat co mi bude krajcirka sit 😬 tak som zvedava....ci neskoncim pri nohaviciach nakoniec....ja a saty..to je dost nezlucitelna predstava... 😒
    uz sme konecne vyriesili aj vyzdobu a svadobnu kyticku🙂))))))))najlepsie je, ze v kvetinarstve nam ponukli aj navleky...sila....tak aspon nemusim riesit na niekolkych miestach ale pekne na jednom..a su super..lebo su ako keby mali snurovacku....ked najdem niekde obrazok tak tiez prilozim...fakt originalne 😉
    este stale zhanam strasove kamienky ktore sa daju prisit aby som si vedela vycackat saticky 😉 😉 😉 a stale nic....tym padom nemam ani bizu lebo mozno to budu nakoniec perlicky a tak bude aj perlickova bizu.....no zabava 😃

• to: ajty
    fiha, navleky v kvetinarstve? no vynasli sa 😃 ...a kolko od teba za ten zazrak chcu?

• Ahojte baby ako sa máte?ja už začínam stresovať ,presne o mesiac svadba!!

• janka: klud, vsetko zvladnes 😃 aj ked mne uz to tiez zacina dochadzat a tiez rozmyslam, co vsetko potrebujeme doladit, nakupit, ale nestresujem, staci mi stres v robote 😃

gabulka: krasne oznamka, ja by som pri nich asi zrusila nervy 😃 som sice manualne zrucna, ale asi by som sa riadne pri tom nervovala 😃 ale chvalim...

• to: janka206
    marnost decko, neplas ma...uz teraz mam zaludok na vode

• gaia: koli comu stresujes? 😃 ved v klude 😎

• to: dajulik
    a shak to by som nebola ja 😃 😃

• gaia: sak ja fiem 😃 a co Ti este chyba - minule som tu citala ten zoznam, ktory este potrebujes vyriesit 😃 😛 ale neboj sa, vsetko do augusta zvladnes...

• to: dajulik
    no zo zoznamu nemame este furt dotiahnute do konca nic 😦

• no baby ja najviac stresujem kvôli hudbe,lebo nemáme DJ a neviem kde sa dajú pozhánať všetky tie CD,ja by som chcela neajké oldies hity...nech si zatancujú aj rodičia...neviete o niečom??

• to: janka206
    my DJ mame, ale jemu mame dat zoznam a blacklist...a to ja neviem spravit, lebo nepoznam ani skupiny ani pesnicky podla mena - iba podla napevu...a to sa cez e-mail blbo robi 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov