august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • nevesticky dakujeeeeeeeeeeeem! 🙂
    velmi ste ma potesili,ze sa vam paci!no roboty to da dost,ale paci sa man obom a tak sa niejako doplname a pomahame si,takze to v pohode zvladame. 😎 😎 😎 ten okraj malujem s takou speci farbou..
    ludkovia,boli sme aj na prvej nauke o manzelstve!no super,bolo nas tam asi 40,takze v pohodicke..

• gaia ved ich zhanaj na youtube... 😉 podla naapevu..ty si ciislo 😃 😃 😃 😃

gabulka hlavne, ze sa lubia vam 🙂 😉

• to: gabulka26
    tak fajn, ze ste tu nauku prezili...kamoska mala mat na dedine a rozpravala totalne horory, ako ich farar "privital"...nakoniec sa v tej dedine ani nesobasili, ale vo vedlajsej

to: atinkaa
    a ako sa da zhanat na tube, ked nemam v robote repraky a ani si ich nesmiem priniest??? si dobra 😛 😃 ...doma zas mame tak pomaly internet, ze jednu pesnicku by mi otvaralo aj 2hodky 😦

• Sponzor fóra
  • ahojte 🙂
    tak moja mama nerozdychala moje oblubene gatkove oznamka zo svadbainak.sk tak hladam ine, asi budu papricky a drahy chce lodku, takze budu dve verzie, no nech...

a obrad sme posunuli na 15:30, fotit sa bude pred...konecne moje argumetny boli vyslysane..ved oznajte, v oktobri sa skoro stmieva a kym by sme sa zo s iene dostali, tak aj tma by bola. v aguste by som nechala to fotenie po obrade v pohode,a le myslim, ze v oktobri to bude lepsie pred

• luko: no skoda, ze sa mamke nepacilo, mne pride super, ale vlastne kazde na tej stranke je originalne 😃 ale my sme si take nic nemohli dovolit, ked sme mali 170 ks oznamok 😃 mne sa napriklad pacia tie cokoladky, ale to nase sa mi tiez paci, a kazdy nam ho chvali, tak sme radi 🙂

mas pravdu, v oktobri uz je tma skoro, tak sa musite ist pofotit skor, aby si z tych fotiek nieco mala 😃 ked sa zenil Stanov brat, tak tiez mali svadbu v oktobri a uz maju tmave fotky, lebo isli neskoro a hlavne bola taka kosa, som tam bola s nimi, brrrr 😃 dufam, ze my v auguste budeme mat lepsie pocko...

• daju, no moja rec.....v aguste neboj, budete mat urcite peknucko 😵
    k tym oznamkam sa mama vyjadrila, ze babka by sfleku infarkt dostala keby vytiahla to gatkove oznamko 😃 tak hladam ine, no ale urcite z tejto stranky

• luko mudro vraviiis 😉
    a papricky suu najsamkarjsie...mne sa veelmo lubil ten ich text 😉 🙂

a babuchy maam popolnocky 😉 😵 😵 krassaa 😵 😵

• ati, ukaaaaaz 😃

• ano ale som myslela ze zas nove si vymyslela 😃

• tak tie vilovske no neviem, ci budes krajsia nevesta alebo uz manzelka po polnoci 😵

• 😃 😃 😃 😃 😃
    too maam aale reputaaciu 😬 😃 😃 😃 😃 😛 😎 😎

• noo vilovske su moj styyl a su vazne smrt 😵 😵 😵

• ten moj truhlik chce oznamko s tou lodickou, tak budu dve verzie, mi povedal, ze tie papricky vyzeraju ako pomocka pre zeny vv case nepritomnosti manzela, no nech sa da vypchat,a spon viem, na co mysli 😠 😃

• ja sa uz tiez musim poohliadnut po nejakych, ati a ty si si to objednavala z netu tie satky? lebo ja neviem, ci kupit, objednat alebo pozicat

• 😃 😃 😃 😃 😃 ho pozdravuj 😃 😃 😃 😃 😃
    a supki s nim k ocneemu 😃 😃 😃 😃 😛

• Sponzor fóra
  • su ano z UK 🙂

• mne s apacia tie papricky a ako hovoris, maju super text 😉

• Ahojte baby...ako sa máme?ja si budem dnes večer skúšať make up na svadbu kedže sa budem malovať sama a budem vyrábať menovky na stôl...už sa teším 🙂 a idem hladať nejakého dj lebo hľadať pesničky na nete sa mi veľmi nechce...keď ani neviem ako sa volajú

• ty si sikulka, mne by menovky mali vyrobit spolu z oznamkami, 6sk za kus, to sa da...bo ja leniva 😬

• 😉 shaak som ich i mala v albumiku..by som k nim mala hned i darcek pre hostii vybranyyy...by odpadli na fleku 😃 😃 😃 😃

dobreee chilli s nasim datumikom..... hot pair 😉 chilli pair
    joooj presvec ho..a ja ti hned venujeeem prvy koncept nasej svadby... na oktoober jak usityy 😃 😃 😃 vazne 😉 🙂 😵

• no ja uz papricky mam na 99%vybrate a on ked chce lodky, nech ma lodky

inak faba bude losos/marhulka, taka jemna, nie vyrazne oranzova, tak rozmyslam, ze kyticku by som dala presne tu co mam v albume, somsa do nejuplne zalubila
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1448448&vReferer=%2Fphotos%2Fluko

• a mojej mamke sa pacilo to oznamko kde ten goriliak ma v ustach kvetinku...vtipny text to ma...ale zvlastne ona uvazuje, gatky ee a goriliak uhm

• perfektnaa
    kytii je perfektnaaa 😉 😵

maamka je teda tiez ciislo riadne 😃 😃 😃 😃

• no ti poviem..na jednej strane chce aby sme nacvicili nejaky ftipny tancek a na druhej strane ftipne oznamka jej moc nereru..ze kto sa ma f tom vyznat (dnes pekne spodobujem 😃 )

• shaak mas prazdniny..klido piis jak pocujes 😃 😃 😃 😃 ja sa chytaam, ken nem kriciim 😃 😃 😃

hlavne nepiis hrubky.....keby cital dakto iny....nech ta nenacapu 😬 😃 😃 😃 😎

• sak obcas sa kazdemu zadari 😃 ako stretneme sa v pyzzerii (moj brat, pan. Ing. 😃 )

• 😃 😃 😃 😃 🙂
     😛

• jo a cakaaak postaka 😉 🙂

• 😃
    pocuj, diefka, sak ty sa uz o mesiac (plus/minus) vydaaaavas,vieme? 😃

• booze enstraas..shaak som to tu vyslovne zakazaala 😃 😃 😃 😃
    a to este netusiis jaky poriadok je v teme 16/08/08 😬 ani muk..ziadne ciiislaaaa 😬 😃 😃 😃 bo bojiim 😬 😕

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov