August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
nevesticky dakujeeeeeeeeeeeem! :-) velmi ste ma potesili,ze sa vam paci!no roboty to da dost,ale paci sa man obom a tak sa niejako doplname a pomahame si,takze to v pohode zvladame. 8-) 8-) 8-) ten okraj malujem s takou speci farbou.. ludkovia,boli sme aj na prvej nauke o manzelstve!no super,bolo nas tam asi 40,takze v pohodicke..
Odpovedať
Profilova fotka
gaia ved ich zhanaj na youtube... ;-) podla naapevu..ty si ciislo :-D :-D :-D :-D gabulka hlavne, ze sa lubia vam :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 tak fajn, ze ste tu nauku prezili...kamoska mala mat na dedine a rozpravala totalne horory, ako ich farar "privital"...nakoniec sa v tej dedine ani nesobasili, ale vo vedlajsej to: atinkaa a ako sa da zhanat na tube, ked nemam v robote repraky a ani si ich nesmiem priniest??? si dobra :-p :-D ...doma zas mame tak pomaly internet, ze jednu pesnicku by mi otvaralo aj 2hodky 8-(
Odpovedať
ahojte :-) tak moja mama nerozdychala moje oblubene gatkove oznamka zo svadbainak.sk tak hladam ine, asi budu papricky a drahy chce lodku, takze budu dve verzie, no nech... a obrad sme posunuli na 15:30, fotit sa bude pred...konecne moje argumetny boli vyslysane..ved oznajte, v oktobri sa skoro stmieva a kym by sme sa zo s iene dostali, tak aj tma by bola. v aguste by som nechala to fotenie po obrade v pohode,a le myslim, ze v oktobri to bude lepsie pred
Odpovedať
Profilova fotka
luko: no skoda, ze sa mamke nepacilo, mne pride super, ale vlastne kazde na tej stranke je originalne :-D ale my sme si take nic nemohli dovolit, ked sme mali 170 ks oznamok :-D mne sa napriklad pacia tie cokoladky, ale to nase sa mi tiez paci, a kazdy nam ho chvali, tak sme radi :-) mas pravdu, v oktobri uz je tma skoro, tak sa musite ist pofotit skor, aby si z tych fotiek nieco mala :-D ked sa zenil Stanov brat, tak tiez mali svadbu v oktobri a uz maju tmave fotky, lebo isli neskoro a hlavne bola taka kosa, som tam bola s nimi, brrrr :-D dufam, ze my v auguste budeme mat lepsie pocko...
Odpovedať
daju, no moja rec.....v aguste neboj, budete mat urcite peknucko x-) k tym oznamkam sa mama vyjadrila, ze babka by sfleku infarkt dostala keby vytiahla to gatkove oznamko :-D tak hladam ine, no ale urcite z tejto stranky
Odpovedať
Profilova fotka
luko mudro vraviiis ;-) a papricky suu najsamkarjsie...mne sa veelmo lubil ten ich text ;-) :-) a babuchy maam popolnocky ;-) x-) x-) krassaa x-) x-)
Odpovedať
ati, ukaaaaaz :-D
Odpovedať
ano ale som myslela ze zas nove si vymyslela :-D
Odpovedať
tak tie vilovske no neviem, ci budes krajsia nevesta alebo uz manzelka po polnoci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D too maam aale reputaaciu :-N :-D :-D :-D :-D :-p 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo vilovske su moj styyl a su vazne smrt x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ten moj truhlik chce oznamko s tou lodickou, tak budu dve verzie, mi povedal, ze tie papricky vyzeraju ako pomocka pre zeny vv case nepritomnosti manzela, no nech sa da vypchat,a spon viem, na co mysli ]-( :-D
Odpovedať
ja sa uz tiez musim poohliadnut po nejakych, ati a ty si si to objednavala z netu tie satky? lebo ja neviem, ci kupit, objednat alebo pozicat
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D ho pozdravuj :-D :-D :-D :-D :-D a supki s nim k ocneemu :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
su ano z UK :-)
Odpovedať
mne s apacia tie papricky a ako hovoris, maju super text ;-)
Odpovedať
Ahojte baby...ako sa máme?ja si budem dnes večer skúšať make up na svadbu kedže sa budem malovať sama a budem vyrábať menovky na stôl...už sa teším :-) a idem hladať nejakého dj lebo hľadať pesničky na nete sa mi veľmi nechce...keď ani neviem ako sa volajú
Odpovedať
ty si sikulka, mne by menovky mali vyrobit spolu z oznamkami, 6sk za kus, to sa da...bo ja leniva :-N
Odpovedať
Profilova fotka
;-) shaak som ich i mala v albumiku..by som k nim mala hned i darcek pre hostii vybranyyy...by odpadli na fleku :-D :-D :-D :-D dobreee chilli s nasim datumikom..... hot pair ;-) chilli pair joooj presvec ho..a ja ti hned venujeeem prvy koncept nasej svadby... na oktoober jak usityy :-D :-D :-D vazne ;-) :-) x-)
Odpovedať
no ja uz papricky mam na 99%vybrate a on ked chce lodky, nech ma lodky inak faba bude losos/marhulka, taka jemna, nie vyrazne oranzova, tak rozmyslam, ze kyticku by som dala presne tu co mam v albume, somsa do nejuplne zalubila http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
a mojej mamke sa pacilo to oznamko kde ten goriliak ma v ustach kvetinku...vtipny text to ma...ale zvlastne ona uvazuje, gatky ee a goriliak uhm
Odpovedať
Profilova fotka
perfektnaa kytii je perfektnaaa ;-) x-) maamka je teda tiez ciislo riadne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ti poviem..na jednej strane chce aby sme nacvicili nejaky ftipny tancek a na druhej strane ftipne oznamka jej moc nereru..ze kto sa ma f tom vyznat (dnes pekne spodobujem :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
shaak mas prazdniny..klido piis jak pocujes :-D :-D :-D :-D ja sa chytaam, ken nem kriciim :-D :-D :-D hlavne nepiis hrubky.....keby cital dakto iny....nech ta nenacapu :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
sak obcas sa kazdemu zadari :-D ako stretneme sa v pyzzerii (moj brat, pan. Ing. :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jo a cakaaak postaka ;-) :-)
Odpovedať
:-D pocuj, diefka, sak ty sa uz o mesiac (plus/minus) vydaaaavas,vieme? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
booze enstraas..shaak som to tu vyslovne zakazaala :-D :-D :-D :-D a to este netusiis jaky poriadok je v teme 16/08/08 :-N ani muk..ziadne ciiislaaaa :-N :-D :-D :-D bo bojiim :-N :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?