August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
luko, my ked davame peniazky, tak sa snazime dat aj nieco na pamiatku, obalka s peniazkami nie je bohvie jak originalna :-D takze raz sme dali fotoramcek, raz fotoalbum a teraz ten kvetinac, mozno dva, uvidim, ako sa mi bude chciet... no idem ho dorobit, lebo som este nebola vo vani a treba mi vlasky umyt, joj tak sa mi nechce, ale ked rano do kostola nemozem ist ako strasiak :-D a tie saty - na maskarny super :-D :-D :-p
Odpovedať
to je pekne dajulik x-) hlavne ze to vyrabas sama, o to viac potesi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tesi ma, ked potesim tu druhu stranu... no ale s tymto kvetinacom som az velmi spokojna, kupila som si novu farbu - taku staroruzovu... teraz som to nalakovala, tak uvidim az za denneho svetla, ci sa to podarilo... idem pohladat nieco na nete - ze vraj maju Slovaci v Prahe konecne slovensku farnost, tak idem kuknut :-D
Odpovedať
daju, tak potom odfot ten svoj vytvor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre raanko, ty co nespinkaas :-N ;-)
Odpovedať
no nejak sa mi neda :-N som vstala uz pred hodkou
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-N boozinecku...som myslela, ze lem ja som expeert a kukaam, ze i ty :-D :-D :-D
Odpovedať
no normalne vstavam cez vikend tak o deviatej ale tieto dva dni sa budim nejak zavcasu.... ideme na Moravu do Lednicko-valtickeho arealu, je tam krasne, trocha zrelaxovat, len Cesi maju dnes sviatok, tak tam este brnkneme, ci to maju ON :-D a zajtra valim nach Kysuce, konecne do rodneho kraja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja normalne kliido spim i do 12.00 :-N =-) nefieem...co tu robiiim v nedelu od 6:30 =-) =-) :-. :-. :-x vcera ste tu klebetili ;-) citam ;-) darcek radsej v ip ;-)
Odpovedať
no super darek x-) x-) x-) fesi bude x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis vy planujete mat vankusik na prstene? ja som sa prave rozhodla, ze nem ;-)
Odpovedať
nie, ja chcem sklenenu misku s dekoracnym "smetim", co mam v albume (len ina farba), vankusik som zamietla hned jal som toto videla. Co budes mat ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dekoracnu misku :-N bez smetia :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
ja stale maturujem nad farbou svadby, fordovu som zamietla, vyzera sice krasne, ale ja k tej farbe nemam vztah a nechcem ju mat na svadbe (aj ked objektivne sa mi paci, len do tej miestnosti sa nehodi k farbam stien), takze bud marhulova, ale najradsej by som mala len bielo-kremovu so zelenymi a zaltymi doplnkami. Komplet zlata nebude, lebo ako som pisala, vyzerala kaki :-D alebo by som si musela zohnat komplet sama inu a to sa mi nechce
Odpovedať
fordova mala byt bordova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fordova je tiez dobraa :-D :-D :-D
Odpovedať
jasne, taky ford by nebol zly :-D pre mna :-D stacil by, aj ked mne sa viac paci toyota :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak uz voobec netusim..co mam este svadobneho vymysliet :-N dnes to asik s milasikom skompletujeme a vyhlasime za vybavene x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) ako sa máte, pozerám, že ste nemohli spať :-D no aj ja som už o piatej strasila, ale len preto, len som akási chorá, a dusilo ma. takže teraz som dala variť ryžu, polievka sa mi už varí a obalila masko a idem si lahnúť. Musím sa liečiť, lebo do svadby ostávaju 3 týždne :-N Kráti sa nám to však? Ja si to ešte ani veľmi neuvedomujem ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ivett..ani nehovor :-N bojim =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
strašne ten čas letí, teraz bol január a sme sa rozhodli pre svadbu a o chvíľu je to tu .... bože
Odpovedať
Profilova fotka
ivett a co ti este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako augustove nevesty?aj my sme rozmyslali nad augustom na buduci rok, aj sme mali predbezny termin (15.8), ale sa trochu pomenili plany...a tiez sme zistili, ze kedze 15.8. je prikazany sviatok, tak sa v kostole (neviem ci v kazdom) nerobia v ten den sobase....viete o tom nieco?.....ja som to teda vobec netusila.... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ati ešte nám chýba oblek :-N , ale keď som sa pýtala za koľko ho ušijú tak povedali, že nie je problém za týždeň, tak nám ho budú šiť tam, odkiaľ budem mať šaty. A ešte pár drobností. a vám? letusik - ja nechodím do kostola, takže vôbec neviem o tomto sviatku
Odpovedať
Profilova fotka
letusik..tak to vooobec netusim :-N naam uz nechyba vooobec nic :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ati tak to ste dobrí, fakt, ja som včera začala robiť také srdcia z polystyrénu za nás na stenu, ale včera bol sviatok tak som nemohla do obchodu na to ešte niečo kúpiť. ale dúfam, že v pondelok alebo v utorok do dokončím
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ani ja...no ale nevadi....aj tak je to vo hviezdach kedy to vlastne 'spiskame'...ale ked sme to spolu zvladli bez papiera uz 11 rokov, tak rok-dva uz neurobia rozdiel x-) v auguste sa mi pacia svadby najma preto, ze moze byt sobas alebo aj hostina vonku... x-) prajem vam krasne posledne pripravy...ati, super to zvladla vsetko nacas bez stresu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diik ;-) :-) letusiku a kde si studovala soc.pracu? a co robis v dubaji? :-N my sme spolu 13 rokov :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mgr a PhDr som si urobila v NR, potom soc.vedy- management luds.zdrojov v Anglii, NLP,hypnozu a time line terapiuTM v Dubaji....v Dubaji som zacala ako letuska pred 7r, teraz este lietam, ale viac ucim.. letusky...instruktor na leteckej skole...a co ty robkas v prahe?tie fricovce som aj ja zvazovala...kedze priatel je z KE...13 rokov, wow, supeeer..tvoj drahy je lekar?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?