august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • luko, my ked davame peniazky, tak sa snazime dat aj nieco na pamiatku, obalka s peniazkami nie je bohvie jak originalna 😃 takze raz sme dali fotoramcek, raz fotoalbum a teraz ten kvetinac, mozno dva, uvidim, ako sa mi bude chciet... no idem ho dorobit, lebo som este nebola vo vani a treba mi vlasky umyt, joj tak sa mi nechce, ale ked rano do kostola nemozem ist ako strasiak 😃 a tie saty - na maskarny super 😃 😃 😛

• to je pekne dajulik 😵 hlavne ze to vyrabas sama, o to viac potesi 😵

• tesi ma, ked potesim tu druhu stranu... no ale s tymto kvetinacom som az velmi spokojna, kupila som si novu farbu - taku staroruzovu... teraz som to nalakovala, tak uvidim az za denneho svetla, ci sa to podarilo... idem pohladat nieco na nete - ze vraj maju Slovaci v Prahe konecne slovensku farnost, tak idem kuknut 😃

• Sponzor fóra
  • daju, tak potom odfot ten svoj vytvor 😉

• bre raanko, ty co nespinkaas 😬 😉

• no nejak sa mi neda 😬 som vstala uz pred hodkou

• aj ja 😬 boozinecku...som myslela, ze lem ja som expeert a kukaam, ze i ty 😃 😃 😃

• no normalne vstavam cez vikend tak o deviatej ale tieto dva dni sa budim nejak zavcasu....
    ideme na Moravu do Lednicko-valtickeho arealu, je tam krasne, trocha zrelaxovat, len Cesi maju dnes sviatok, tak tam este brnkneme, ci to maju ON 😃 a zajtra valim nach Kysuce, konecne do rodneho kraja 😃

• no ja normalne kliido spim i do 12.00 😬 🤔
    nefieem...co tu robiiim v nedelu od 6:30 🤔 🤔 😕 😕 😶

vcera ste tu klebetili 😉 citam 😉 darcek radsej v ip 😉

• no super darek 😵 😵 😵 fesi bude 😵

• vidis vy planujete mat vankusik na prstene?
    ja som sa prave rozhodla, ze nem 😉

• nie, ja chcem sklenenu misku s dekoracnym "smetim", co mam v albume (len ina farba), vankusik som zamietla hned jal som toto videla. Co budes mat ty?

• dekoracnu misku 😬 bez smetia 😃 😃 😃 😃 😎

• ja stale maturujem nad farbou svadby, fordovu som zamietla, vyzera sice krasne, ale ja k tej farbe nemam vztah a nechcem ju mat na svadbe (aj ked objektivne sa mi paci, len do tej miestnosti sa nehodi k farbam stien), takze bud marhulova, ale najradsej by som mala len bielo-kremovu so zelenymi a zaltymi doplnkami. Komplet zlata nebude, lebo ako som pisala, vyzerala kaki 😃 alebo by som si musela zohnat komplet sama inu a to sa mi nechce

• fordova mala byt bordova 😃

• Sponzor fóra
  • fordova je tiez dobraa 😃 😃 😃

• jasne, taky ford by nebol zly 😃 pre mna 😃 stacil by, aj ked mne sa viac paci toyota 😃

• aj mne 😉 😃 😃 😃

• inak uz voobec netusim..co mam este svadobneho vymysliet 😬
    dnes to asik s milasikom skompletujeme a vyhlasime za vybavene 😵 😵

• dobré ránko 🙂
    ako sa máte, pozerám, že ste nemohli spať 😃
    no aj ja som už o piatej strasila, ale len preto, len som akási chorá, a dusilo ma. takže teraz som dala variť ryžu, polievka sa mi už varí a obalila masko a idem si lahnúť. Musím sa liečiť, lebo do svadby ostávaju 3 týždne 😬
    Kráti sa nám to však? Ja si to ešte ani veľmi neuvedomujem ako ste na tom vy?

• ivett..ani nehovor 😬 bojim 🤔 🤔

• strašne ten čas letí, teraz bol január a sme sa rozhodli pre svadbu a o chvíľu je to tu .... bože

• ivett a co ti este chyba?

• tak ako augustove nevesty?aj my sme rozmyslali nad augustom na buduci rok, aj sme mali predbezny termin (15.😎, ale sa trochu pomenili plany...a tiez sme zistili, ze kedze 15.8. je prikazany sviatok, tak sa v kostole (neviem ci v kazdom) nerobia v ten den sobase....viete o tom nieco?.....ja som to teda vobec netusila.... 😕

• ati ešte nám chýba oblek 😬 , ale keď som sa pýtala za koľko ho ušijú tak povedali, že nie je problém za týždeň, tak nám ho budú šiť tam, odkiaľ budem mať šaty. A ešte pár drobností. a vám?
    letusik - ja nechodím do kostola, takže vôbec neviem o tomto sviatku

• letusik..tak to vooobec netusim 😬

naam uz nechyba vooobec nic 🙂 🙂

• ati tak to ste dobrí, fakt,
    ja som včera začala robiť také srdcia z polystyrénu za nás na stenu, ale včera bol sviatok tak som nemohla do obchodu na to ešte niečo kúpiť. ale dúfam, že v pondelok alebo v utorok do dokončím

• neviem ani ja...no ale nevadi....aj tak je to vo hviezdach kedy to vlastne 'spiskame'...ale ked sme to spolu zvladli bez papiera uz 11 rokov, tak rok-dva uz neurobia rozdiel 😵 v auguste sa mi pacia svadby najma preto, ze moze byt sobas alebo aj hostina vonku... 😵 prajem vam krasne posledne pripravy...ati, super to zvladla vsetko nacas bez stresu 😉

• diik 😉 🙂
    letusiku a kde si studovala soc.pracu?
    a co robis v dubaji? 😬

my sme spolu 13 rokov 🙂 🙂

• Mgr a PhDr som si urobila v NR, potom soc.vedy- management luds.zdrojov v Anglii, NLP,hypnozu a time line terapiuTM v Dubaji....v Dubaji som zacala ako letuska pred 7r, teraz este lietam, ale viac ucim.. letusky...instruktor na leteckej skole...a co ty robkas v prahe?tie fricovce som aj ja zvazovala...kedze priatel je z KE...13 rokov, wow, supeeer..tvoj drahy je lekar?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov