August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
ahoj petocka,mamer ovnaky termin ;-)
Odpovedať
ano ano ;-) ja som si ho vybrala hlavne kvoli tomu, ze august zboznujem a este k tomu je v piatok statny sviatok, takze hostia nebudu musiet ist do prace lebo vela z nich bude cestovat zdaleka :-)
Odpovedať
petocka a aj v pondelok mame sviatok po svatbe :-D
Odpovedať
ty brdo.. tak to je tiez pravda.. ani som si to nevsimla :-o , pretoze mam tyzden pred aj po svadbe dovolenku :-D len si musim zmenit dovolenkovy listok, aby som neprisla o den dovolenky :-)
Odpovedať
no jo,lebo 1.9. sanormalne zacinal skolsky rok,a leje den ustavy, takze sa zacina 2.9.....ja som zas nevedela az donedavna o piatku :-)
Odpovedať
neviem ako ty, ale ja som vyberala termin niekedy v decembri asi pol dna nad otvorenym diarom, ale ten pondelok som si nevsimla :-D
Odpovedať
ja som si vobec zas nevsimla piatok :-p no datum sme vybrali presne na Stefana :-D museli sme to zladit z draho praovnymi povinnostami a nakoniec sa nam zapacil 30.8....ze je volno sme si vsimli az o par dni :-)
Odpovedať
hej, tie pracovne povinnosti hrali hlavnu rolu aj u nas.. my sme mali oficialne zasnuby 25. decembra, takze vtedy sme oznamili kedy to bude :-) a rodicom to tiez vyhovovalo :-D
Odpovedať
my sme ofi zasnuby nemali, zasnubili smesa pred rokom a pol na dovci v prahe :-)
Odpovedať
my sme mali najprv neoficialne.. to uz ani nepamatam kedy, lebo sme spolu uz 8 rokov, ale teraz sme si spravili aj oficialne lebo rodicia sa z toho strasne tesia, takze to bolo velmi prijemne :-)
Odpovedať
vsetko, co potesi nasich milovanych rodicov potesi predsa aj nas ;-)
Odpovedať
ano, podstatne je, aby spokojnost bola na obidvoch stranach :-) oni sa tesia z nas dvoch a my sa tesime z nich :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja ešte nie som zasnúbená :-(
Odpovedať
adka, neva,hlavne ze bude svatba :-)
Odpovedať
to nie je podstatne ;-) hlavne, ze sa mate radi a idete sa brat, nie? ;-)
Odpovedať
No ale mohol by ma požiadať nie? Už keď sme sa rozhodli, že sa vezmeme, resp. ja som sa rozhodla a on súhlasil :-D
Odpovedať
adka, ty si zena cinu :-D co uz niektori chlapi su uz taki..musis ich do vsetkeho dokopat...ale zas mai ne prednpsti urcite ;-)
Odpovedať
adka, skus mu to len tak zo srandy naznacit a stavim sa, ze do tyzdna klaci na kolenach a dostanes prsten ;-)
Odpovedať
Peťuška to sa teda mýliš. My sme spolu vyše 4 rokov a naznačujem - čo naznačujem, ja mu to už otvorene hovorím, že by mi už teda mohol kúpiť ten prstienok a kľaknúť si a on stále nič :-D Tak som sa rozhodla, ale to je také moje tajomstvo (neprezradiť ;-) ), že mu dávam čas do valentína, no a ak ma nepožiada, zruším svadbu. Lebo asi ma nebude až tak ľúbiť, keď nevie urobiť taký dôležitý krok... Ako sa chce potom ženiť???
Odpovedať
adka, no ved vies, chlapi, treba sa otvorene porozpravat s nimi,lebo ich myslenie je niekedy velka zahada...
Odpovedať
adka neboj, neprezradim ale vsak vies aky su chlapi.. :-D otvorene dialogy im povacsine nic nehovoria a aj tak si vacsinu veci zariadia podla seba... zasnubenie je pekna vec, vlastne taky otvoreny prejav toho, ze s tebou chce byt cely zivot, ale podstatnejsie je podla mna to, ze sa rozhodol si ta vziat... vela bab ma prave opacny problem, chalani sa v pohode hodili na kolenia a priniesli prsten s kyticou ruzi, ale do svadby uz nie su taky hrrrrr
Odpovedať
adka: sorry, odbocim od temy.. uz viete kde budete mat svadobnu hostinu? lebo mi ju budeme mat vo zvolene a pozeram, ze vy tam mate sobas
Odpovedať
suhlas s petockou ;-) krasny vecer kocky, odchazim :-)
Odpovedať
No ahoj holky, tak som tu zas, teda tak nanovo...a pozeram, ci tu este niekto je (mam chut postazovat sa a nie je komu, chapete)... =-)
Odpovedať
ahoj luko ;-) pekny vecer este zelam
Odpovedať
ahoj mexx, kludne sa postazuj :-)
Odpovedať
Ach jo...no ja len tak, ze som nejak zosmutnela, a niet to komu zavesit na nos... |-| Sa depkujem kvoli mame, chapete... Mam pocit, ze neexistuje jedina vec, v ktorej by ma naozaj podporila. Stale, na cokolvek poviem, ze by som chcela alebo sa o to budem snazit, mi povie, ze to nepojde. A v tychto dnoch, ked sa zacala naplno planovat svadba, to pocitujem najviac... Jeden den je vsetko ok, povie na vsetko dobre, dohodnute, na druhy den to odvola a navrhuje vsetko mozne ine, len aby bolo po jej...a takto to ide dookola. S nicim nie je spokojna, vsetko direktivne planuje, nepyta sa, vykrikuje, uraza, ublizuje... ;-( Je mi z toho nanic... |-| ...a tak sa stazujem, lebo sa mi s tym nechce dusit... |-|
Odpovedať
ach chudatko... rodicia niekedy nechapu, ze to co je najlepsie pre nich nie je najlepsie pre ich deti ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje tak sme sa vratili zo skusania, neprehanam teraz som prisla :-N mexx ak si este tu, tak klido pismenkuj ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sandy..celkom dobre tomu rozumiem, ak potrebujes dake ucho, pismenka na ustatie toho co sa deje doma, tak kludne jak tu, tak ip ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?