August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Hmm...mna najviac stve, ako stale meni nazory, a vzdy, ked si myslim, ze uz je konecne dobre, vypukne to nanovo...som z toho znechutena a hoci to strasne nerada priznavam, ublizuje mi to... |-|
Odpovedať
dak za typ,Petocka,este sa ta spytam ci na nu existuje nejaka mailova stranka,alebo nejaky fotoalbum a tak,nech mam predstavu..a nie my mame 16.8. :-) dnes som vyberala saty,skusala som ich veru hodne :-)
Odpovedať
Viem, ze nema cenu robit si z toho tazku hlavu a trapit sa, no ale... :-S Ved ma to prejde, ze jo... |-|
Odpovedať
katka02: poslem ti do IP, ale ak sa ti jej fotky budu pacit, tak sa jej ozvi cim skor lebo asi je dost vytazena
Odpovedať
katka02: a kde si bola skusat + vybrala si si nejake?
Odpovedať
Profilova fotka
mexx a skusila si sa s nou o tom porozpravat? mozno si to ani nevsimla, ze uz to riadi ona :-N ...neviem....niekedy je to len v komunikacii...
Odpovedať
Atinkaa, rozhovory nepomahaju. Ona je dost neprisposobivy typ, a ze to riadi ona, si nielen vsimla, ale to berie ako svoje vysadne pravo... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aha ...i napriek tomu, ze to vy nechcete? plati svadbu ona, teda rodicia? co na to tvoja polovicka ako reaguje?
Odpovedať
dakujem,si zlata.Bola som v Nitre,pre dnesok,uz predtym som pochodila po Ba,ale v Nitre sa mi najviac pacili Suzane Vidal,aj odborna porota v podobe mamy schvalila,tak zatial tie :-) este pozriem novinky na veltrhu :-)
Odpovedať
Moja polovicka je dost flegmatik, takze si z nej tazku hlavu nerobi, hoci ani sam nechape, o co jej ide... No a prave to je pre mna taky problem, ze svadbu platia rodicia. Ona sa nevie zmierit s tym, ze miesto oslavy sme si vybrali (je to restauracia, v ktorej mala svadbu aj sesternica, a ona stale dookola toci len o tom, ako to budu vsetci porovnavat). Vsetci ostatni su spokojni (ja, drahy, jeho rodicia, moj otec), len ona ma stale pripomienky...a chce nam nanutit miestnost, ktora je mala a skareda a my ju urcite nechceme... :-S Niekedy nechapem jej konanie, a toto su prave take chvile... :-|
Odpovedať
katka02: no ja neviem, asi by som si mala nieco zarezervovat este pred veltrhom, lebo potom asi este vacsi zaujem o zarezervovanie siat.. len dufam, ze keby nieco tak sa saty potom budu dat este zmenit
Odpovedať
daju,ale nevratia Ti financnu zalohu..Myslim ze veltrh bude aspom pre mnaviac menej take "prezerenie,nove napady" :-) ved aj saty sa mi na nete pacili ine,aj v salonoch,treba ich vidiet na sebe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to neviem, ci sa s tym da hnut...najma ak ona je sef platiaci |-| kazdopadne je na vas, ci to za taku cenu chcete...najma ak uz teraz si z toho smutna...
Odpovedať
katka02: myslis, ze by bol problem vymenit saty aj v ramci toho isteho salona? :-(
Odpovedať
Nuz...moj drahy vysvetlil vsetkym, ako to so svadbou vlastne je - svadba bude, a je len na ludoch, ako sa k tomu postavia. Bud budu do konca zivota spominat, ako na nej bolo dobre, alebo budu do konca zivota lutovat, ze tam neboli. Asi tak. Takze je este moznost, ze jej povieme, ze tie peniaze si moze nechat (lebo tak ci tak nimi velmi operuje, takym tym sposobom - si odo mna zavisla, tak ti este ukazem) a nemusi tam ani byt. Vydat sa mozem aj bez tejto uzasnej rodiny, draheho a kamaratov tam mat budem... ;-) Niezeby ma tesila taka forma svadby, ale v konecnom dosledku by to bolo mozno to najslobodnejsie riesenie...
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze sa satky daju menit....zavisi od salona, kde ich mas rezervovane, vacsina na to hned upozornuje, ze pripadne mozes este skusit novu kolekciu ;-) chce to hodit im priamo dotaz ;-)
Odpovedať
neviem ,podla toho v akom salone,ale hadam by nemusel byt.uvazujes nad zmenou?
Odpovedať
atinkaa: diky za ukludnenie ;-) viem, ze to zavisi priamo od salona, ale uz sa budem musiet rozhybat a nieco aj skusat, nielen sa stale vypytovat ako som to robila doteraz :-|
Odpovedať
Profilova fotka
peti, no niekto sa rozkukava dlhsie a najde hned...neboj...mas este vaazne koopu casu ;-) ;-)
Odpovedať
Petocka mi budeme mať hostinu v Bystrici, lebo sme z Bystrice, len sobáš budeme mať na Zvolenskom zámku :-D
Odpovedať
kocky ahooooj :-) tak uz mam prve styri foto zo skusania :-D
Odpovedať
ahoj luko, su v albume? :-)
Odpovedať
anoo http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
3 a 4 su uplne nadherne
Odpovedať
trojku som si vybrala to su tie na modelke prvy obrazok v albume :-)
Odpovedať
tak uz som to poposuvala a poradie sa zmenilo
Odpovedať
teda po zmene poradia 1. a 2., ktore mas oblecene na sebe
Odpovedať
jj :-)
Odpovedať
kocky, aky ste mali vikend, ako idu pripravy?????
Odpovedať
luko: no pripravy... :-( rozmyslam nad kyticou, satami a obruckami (ale tie su uz viac-menej iste..) tak asi tak :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?