august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • Hmm...mna najviac stve, ako stale meni nazory, a vzdy, ked si myslim, ze uz je konecne dobre, vypukne to nanovo...som z toho znechutena a hoci to strasne nerada priznavam, ublizuje mi to... 😴

• dak za typ,Petocka,este sa ta spytam ci na nu existuje nejaka mailova stranka,alebo nejaky fotoalbum a tak,nech mam predstavu..a nie my mame 16.8. 🙂 dnes som vyberala saty,skusala som ich veru hodne 🙂

• Viem, ze nema cenu robit si z toho tazku hlavu a trapit sa, no ale... 😒
    Ved ma to prejde, ze jo... 😴

• Sponzor fóra
  • katka02: poslem ti do IP, ale ak sa ti jej fotky budu pacit, tak sa jej ozvi cim skor lebo asi je dost vytazena

• katka02: a kde si bola skusat + vybrala si si nejake?

• mexx a skusila si sa s nou o tom porozpravat?
    mozno si to ani nevsimla, ze uz to riadi ona 😬 ...neviem....niekedy je to len v komunikacii...

• Atinkaa, rozhovory nepomahaju. Ona je dost neprisposobivy typ, a ze to riadi ona, si nielen vsimla, ale to berie ako svoje vysadne pravo... 😐

• aha ...i napriek tomu, ze to vy nechcete?
    plati svadbu ona, teda rodicia?
    co na to tvoja polovicka ako reaguje?

• dakujem,si zlata.Bola som v Nitre,pre dnesok,uz predtym som pochodila po Ba,ale v Nitre sa mi najviac pacili Suzane Vidal,aj odborna porota v podobe mamy schvalila,tak zatial tie 🙂 este pozriem novinky na veltrhu 🙂

• Moja polovicka je dost flegmatik, takze si z nej tazku hlavu nerobi, hoci ani sam nechape, o co jej ide...
    No a prave to je pre mna taky problem, ze svadbu platia rodicia. Ona sa nevie zmierit s tym, ze miesto oslavy sme si vybrali (je to restauracia, v ktorej mala svadbu aj sesternica, a ona stale dookola toci len o tom, ako to budu vsetci porovnavat). Vsetci ostatni su spokojni (ja, drahy, jeho rodicia, moj otec), len ona ma stale pripomienky...a chce nam nanutit miestnost, ktora je mala a skareda a my ju urcite nechceme... 😒
    Niekedy nechapem jej konanie, a toto su prave take chvile... 😐

• katka02: no ja neviem, asi by som si mala nieco zarezervovat este pred veltrhom, lebo potom asi este vacsi zaujem o zarezervovanie siat.. len dufam, ze keby nieco tak sa saty potom budu dat este zmenit

• daju,ale nevratia Ti financnu zalohu..Myslim ze veltrh bude aspom pre mnaviac menej take "prezerenie,nove napady" 🙂 ved aj saty sa mi na nete pacili ine,aj v salonoch,treba ich vidiet na sebe

• tak to neviem, ci sa s tym da hnut...najma ak ona je sef platiaci 😴
    kazdopadne je na vas, ci to za taku cenu chcete...najma ak uz teraz si z toho smutna...

• katka02: myslis, ze by bol problem vymenit saty aj v ramci toho isteho salona? 😞

• Nuz...moj drahy vysvetlil vsetkym, ako to so svadbou vlastne je - svadba bude, a je len na ludoch, ako sa k tomu postavia. Bud budu do konca zivota spominat, ako na nej bolo dobre, alebo budu do konca zivota lutovat, ze tam neboli. Asi tak. Takze je este moznost, ze jej povieme, ze tie peniaze si moze nechat (lebo tak ci tak nimi velmi operuje, takym tym sposobom - si odo mna zavisla, tak ti este ukazem) a nemusi tam ani byt. Vydat sa mozem aj bez tejto uzasnej rodiny, draheho a kamaratov tam mat budem... 😉 Niezeby ma tesila taka forma svadby, ale v konecnom dosledku by to bolo mozno to najslobodnejsie riesenie...

• Sponzor fóra
  • myslim, ze sa satky daju menit....zavisi od salona, kde ich mas rezervovane, vacsina na to hned upozornuje, ze pripadne mozes este skusit novu kolekciu 😉 chce to hodit im priamo dotaz 😉

• neviem ,podla toho v akom salone,ale hadam by nemusel byt.uvazujes nad zmenou?

• atinkaa: diky za ukludnenie 😉 viem, ze to zavisi priamo od salona, ale uz sa budem musiet rozhybat a nieco aj skusat, nielen sa stale vypytovat ako som to robila doteraz 😐

• peti, no niekto sa rozkukava dlhsie a najde hned...neboj...mas este vaazne koopu casu 😉 😉

• Petocka mi budeme mať hostinu v Bystrici, lebo sme z Bystrice, len sobáš budeme mať na Zvolenskom zámku
     😃

• kocky ahooooj 🙂 tak uz mam prve styri foto zo skusania 😃

• ahoj luko, su v albume? 🙂

• 3 a 4 su uplne nadherne

• trojku som si vybrala to su tie na modelke prvy obrazok v albume 🙂

• tak uz som to poposuvala a poradie sa zmenilo

• teda po zmene poradia 1. a 2., ktore mas oblecene na sebe

• jj 🙂

• kocky, aky ste mali vikend, ako idu pripravy?????

• luko: no pripravy... 😞 rozmyslam nad kyticou, satami a obruckami (ale tie su uz viac-menej iste..) tak asi tak 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov