august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • peti..no obrucky su pre mna este len pojem 😃 ale zrejme si ich dame urobit u draheho klienta, tam mi kupoval aj snubny prsten...strasne nenapadny...sme boli v meste a pred zlatnictvom ze si musi nieco vybavit a nech mu poziciam prstienok 😃

• 😃 tak to bolo nenapadne 😉

• ...chlapi.... 😃

• Sponzor fóra
  • to nic 😉 ja som si ho bolo sama aj vybrat 🙂

• ja by som si iny vybrala...lebo je podobny tomu mojmu, len ma vacsie ocko...to mu mohol ten druk v zlatnictve povedat, ze nech vyberie iny typ...no nic, nepokazim mu predsa radost 😃

• ale hlavne, ze je z lasky, nie? 😉 ja som si vyberala sama a aj tak mi je velky, musim ho dat zmensit 😃

• aj mne je velky 😃 ale nastastie sa zmesti na prostrednik lavej ruky, tak ho nosim tam 😃

• no ja som ho skusala nosit na prostrednicku, ale vadil mi tam.. tak som ho vratila na prstennik. no a predchadzajuci prsten od priatela som dala na prstennik pravej ruky. dnes u klienta mi vsak jedna pani podala ruky a bolo to dost bolestive 😞 lebo mi tak nestastne stlacila ruku prave tam, kde mam ten prsten 😢

• fuuuha...to bola nejaka velmi razna klientka....
    inak je fajn mat klientov, od jedneho berieme vino, od dalsieho obrucky 😃 snad daju cenu 😃

• skor tak nestastne trafila 🙂

• no ja ked som robila v obchodnej brandzi tak niektori teda mali stisk 😃

• no to ano... parkrat mi uz takmer vbehli slzy do oci 😃

• peti a ides kuknut aj do salonov v BA? saty myslim

• ano, urcite... bola som uz v nicole v auparku ale len sa popytam.. este som nic neskusala. tiez sme chceli skocit aj na dostojevskeho, ale akosi sme sa neskoro vymotali z auparku a uz sme to v sobotu nestihli 😞
    pobeham urcite aj ostatne, ale mam pocit, ze si asi vyberiem nieco z nicole.

• preklep... popytat 😬

• Sponzor fóra
  • no tiez sa tam chystam...len ma drahy zabije ked pridem o zalohu v ZA kebyze sa rozhodnem inde 😃 my to nejak nemame podelene co kto zaplati (len hostinu), takze to nejak platime spolu 🙂 ...hlavne teda on....ja v ramci svojich moznosti....

ja idem citat, tak dorbu nocku a nezabudni sa potom pofotit 😉

• jasne 😉 nezabudnem. asi pojdeme tuto sobotu, tak ak nebudem vyzerat ako hroch v bielom tak dam do albumu 😃

idem aj ja este cosi porobit, lebo to musim rano odovzdat 😒

• petocka, tesim sa 🙂
    ja by som chcela ist este tiez obehnut par BA salonov 😃

• ale tie saty co mas v albume su krasne 😉

• ahojky 🙂
    uz som tu dlho nebola... je to este niekto koho poznam? 😉

• ahojky 🙂
    uz som tu dlho nebola... je tu este niekto koho poznam? 😉

• ahoj 🙂 mna asi nepoznas.. ale tesi ma 😃

• aj mna 😃

• ahojteeee, je tu niekto? 🙂

• Ja 😃

• ahoj 🙂 dostala si IP? 😉

• Áno, ďakujem 😉
    Čo nové?

• Ahojte, môžem sa pridať? tiež sme si to naplánovali na august 🙂

• hmmmmm, ani nic.. len strasne vela prace 😞

• Ani nehovor, ja to isté a v sobotu mám ešte aj skúšku 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov