August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
peti..no obrucky su pre mna este len pojem :-D ale zrejme si ich dame urobit u draheho klienta, tam mi kupoval aj snubny prsten...strasne nenapadny...sme boli v meste a pred zlatnictvom ze si musi nieco vybavit a nech mu poziciam prstienok :-D
Odpovedať
:-D tak to bolo nenapadne ;-)
Odpovedať
...chlapi.... :-D
Odpovedať
to nic ;-) ja som si ho bolo sama aj vybrat :-)
Odpovedať
ja by som si iny vybrala...lebo je podobny tomu mojmu, len ma vacsie ocko...to mu mohol ten druk v zlatnictve povedat, ze nech vyberie iny typ...no nic, nepokazim mu predsa radost :-D
Odpovedať
ale hlavne, ze je z lasky, nie? ;-) ja som si vyberala sama a aj tak mi je velky, musim ho dat zmensit :-D
Odpovedať
aj mne je velky :-D ale nastastie sa zmesti na prostrednik lavej ruky, tak ho nosim tam :-D
Odpovedať
no ja som ho skusala nosit na prostrednicku, ale vadil mi tam.. tak som ho vratila na prstennik. no a predchadzajuci prsten od priatela som dala na prstennik pravej ruky. dnes u klienta mi vsak jedna pani podala ruky a bolo to dost bolestive :-( lebo mi tak nestastne stlacila ruku prave tam, kde mam ten prsten ;-(
Odpovedať
fuuuha...to bola nejaka velmi razna klientka.... inak je fajn mat klientov, od jedneho berieme vino, od dalsieho obrucky :-D snad daju cenu :-D
Odpovedať
skor tak nestastne trafila :-)
Odpovedať
no ja ked som robila v obchodnej brandzi tak niektori teda mali stisk :-D
Odpovedať
no to ano... parkrat mi uz takmer vbehli slzy do oci :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
peti a ides kuknut aj do salonov v BA? saty myslim
Odpovedať
ano, urcite... bola som uz v nicole v auparku ale len sa popytam.. este som nic neskusala. tiez sme chceli skocit aj na dostojevskeho, ale akosi sme sa neskoro vymotali z auparku a uz sme to v sobotu nestihli :-( pobeham urcite aj ostatne, ale mam pocit, ze si asi vyberiem nieco z nicole.
Odpovedať
preklep... popytat :-N
Odpovedať
no tiez sa tam chystam...len ma drahy zabije ked pridem o zalohu v ZA kebyze sa rozhodnem inde :-D my to nejak nemame podelene co kto zaplati (len hostinu), takze to nejak platime spolu :-) ...hlavne teda on....ja v ramci svojich moznosti.... ja idem citat, tak dorbu nocku a nezabudni sa potom pofotit ;-)
Odpovedať
jasne ;-) nezabudnem. asi pojdeme tuto sobotu, tak ak nebudem vyzerat ako hroch v bielom tak dam do albumu :-D idem aj ja este cosi porobit, lebo to musim rano odovzdat :-S
Odpovedať
petocka, tesim sa :-) ja by som chcela ist este tiez obehnut par BA salonov :-D
Odpovedať
ale tie saty co mas v albume su krasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-) uz som tu dlho nebola... je to este niekto koho poznam? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-) uz som tu dlho nebola... je tu este niekto koho poznam? ;-)
Odpovedať
ahoj :-) mna asi nepoznas.. ale tesi ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna :-D
Odpovedať
ahojteeee, je tu niekto? :-)
Odpovedať
Ja :-D
Odpovedať
ahoj :-) dostala si IP? ;-)
Odpovedať
Áno, ďakujem ;-) Čo nové?
Odpovedať
Ahojte, môžem sa pridať? tiež sme si to naplánovali na august :-)
Odpovedať
hmmmmm, ani nic.. len strasne vela prace :-(
Odpovedať
Ani nehovor, ja to isté a v sobotu mám ešte aj skúšku :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?