august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • lenka - poslem cez IP kde to najdes.. 😉

• to: lenkax4
    maju, sice teraz prerabaju, ale da sa tam stiahnut cennik (pre nas prilis drahe) 😞

• lenka - inak tie satky co sa ti tak pacia.. neviem ci zrovna presne tie iste,ale podobne maju v salone Nicole.. tak si pozri ich stranku,alebo najlepsie rovno do salonu.. stretla som sa totiz s tym,ze na web stranke nemavaju vsetky saty.. 😉

• Sponzor fóra
  • baby ja som nasla uzasny salon v NR (resp poslala mi nan link jedna baba odtialo cez IP)...nadherne saty tam maju...... teda aspon ja som doteraz tak krasne saty nikde nevidela, a to mam presurfovany hadam cely web so svadobnymi satami na slovensku 😉 sice mozno vam sa tak pacit nebudu ako mne, ale aspon pre inspiraciu posielam ten link 😃
    http://www.coletteagency.sk

• mne sa pacia viac jednoduchsie satocky 😉

• baby to fakt si chcete brat saty zo salonov mimo BA?? ved v BA je tolko salonov s takymi nadhernymi satami...
    lenka - na obrazku mozu byt krasne,ale ked si ich skusis, nemusia ti vobec sediet.. ja som mala presne takuto skusenost..nakoniec som si vybrala take,co som ani netusila,a vobec ani nedufala,ze mozu tak v podstate obycajne saty na cloveku tak krasne ukazat a ze sa v nich mozem tak vynikajuco citit.. 😉

• to: katmi
    asi na to budem odkázaná - BA sa proste orientuje na najnovšie módy a mne sa táto zdá príliš preexponovaná pre mňa...tie šaty sa mi páčia, lebo sú jednoduchučké a pritom nádherné - presne také chcem...v BA som ich fakt nenašla...

• ja som v BA nasla aj jednoduche satky.. len netreba chodit do salonov v centre 😉 treba pozriet aj petrzalku, karlovu ves atd.. 😉 inak na obchodnej je salon mishel a aj tam maju super satky a ta holka co tam je je super..

• hm... ja som taketo v BA nevidela...uz som hladala...povedali, ze to je stary model 😐

• gaia - inak ano.. aj to je dost mozne.. ja sa bojim,ak budem mat niekedy ten nahradny termin, ze tie moje satky uz nebudu mat 😞 resp. ze mi povie,ze su uz vyradene alebo co..

to je dost mozne...oni tie starsie modely (hlavne, ak su dost vynosene) uz neradi drzia...a snazia sa ist s modou a take teraz neletia 😞

• GAIA - tak potom ma trafi 😃 lebo ja som povedala,ze ziadne ine nechcem..

takze si ich zarezervuj uz teraz na neurcito 😃

• no ved ja ich mam uz rezervovane, len dufam,ze to tak aj ostane..teta v salone mi povedala,ze potom nech sa na ne pytam..ze chcem konkretne tieto.. tak snaaaad to bude ok...

😉 sikovnucka 😉

• Sponzor fóra
  • hihi.. sak ja som si ich sice rezervovala,ale ak mi ta teta potom povie, ze nejsuuu... 😠 budem vrazdit 😃

povedz, kedy to bude, nech sa nenachadzam v tvojej blizkosti 😃

• ok.. dam vediet dopredu 😃 😃 😃

inak, to su ti ako dlho schopni takto drzat saty?

• vies co, teta sa tak vyjadrila,ze ano.. aj dva-tri roky.. 😉 dokonca jedna pani co robi v salone mishel na obchodnej, tak mi povedala,ze jedna nevesta tam mala saty rezervovane dva roky..

no fíííha...to som netušila

• no to ani ja.. ale vidiis.. je to mozne.. 😉

• čaute babeny. fuuj, ako prežívate tento nechutný hic? dnes má pár báb svadbu. akože úprimnú sústrasť. je to neznesiteľné 😒

• to: radka1234
    to kokšo...mi hovor...každý, kto príde k nám do firmy hovorí "ako poriadne kúrite"!!! sme pod strechou a jedna strana je orientovaná na juh-juhovychod (samozrejme, ja tam sedim tiez!!!)...ide nás poraziť...

strašne sa desím budúceho leta - máme mať svadbu v auguste...ak to bude také, ako tento rok, tak ja sa asi nevydám!

• ahojte babule.. tak,dneska nieje uz tak strasne teplo.. uz sa to da vydrzat.. 😉 😃

dnes hej...ale už aj včera bolo fajn 😉

• hej..vcera doobeda som sa bola trosku slnit.. ale poobede uz bola jakasi zima 😃

• inak pytala sa na teba macinko 🙂 uz je v tom irsku..pozdravuje ta..

• baby ja v tomto teple ciiiiiiim dalej tym viac zvazujem ci chcem svadbu v tom auguste 😬 😒

• lenka - hehe nie si sama.. 😃 keby sa to tak dalo dopredu aspon pol roka urcit,ze ake bude pocasie.. to by tak bolo...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov